Skip to content
Начало arrow Резултати

Вход



регистрация

Forumsleague 2020 Third Division
Резултати Двадесет и Първи Кръг (29.05.2021 - 30.05.2021) Избери кръг:

To Be Determined
Покажи информация Алкатраз АЛК  0:5 БЕБ  Хер Бебе Н.
Шопски
неделя, 25 април 2021
Покажи информация 15:30    Феодалните Красавци ФКР  12:2
(6:2)
БДЖ  Баджо ФК Match report Д.
Борков
събота, 29 май 2021
Покажи информация 13:00    FM All Stars FMA  0:5 BBC  BBC Match report -
Покажи информация 19:30    ФК Краката ни пречат КНП  0:5 НУЛ  Нулите -
Покажи информация 19:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  2:4
(1:2)
73R  73 Reunited Match report Ю.
Бренов
неделя, 30 май 2021
Покажи информация 14:00    ФК ГлоБол ГЛО  5:10
(5:4)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Х.
Пейнов
Покажи информация 15:30    ФК Задунайска Сич СИЧ  2:9
(0:1)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Н.
Шопски
Покажи информация 18:30    ФК Атлетик11 АТЛ  4:7
(2:3)
РКС  Роко Сф Match report Н.
Шопски
Покажи информация 20:00    Bohemians БОХ  5:8
(3:4)
ФБД  ФК Бели и дебели Match report Н.
Шопски
Покажи информация 21:30    Лап.БГ ЛАП  1:8
(0:2)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Н.
Шопски
вторник, 01 юни 2021
Покажи информация 22:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  8:2
(3:0)
ЛЕГ  Легендите Match report И.
Димитров

« Предишен кръг   18 19 20 21

Пълна таблица след Двадесет и Първи Кръг (29.05.2021 - 30.05.2021)

Място   Отбор Изиграни П Р З Голове Разл. Точки
1 (1) BBC BBC 21  19  188:25  163  58 
2 (2) ФКР Феодалните Красавци 21  17  247:66  181  52 
3 (3) КЛЕ Клетката НСК 21  17  167:90  77  52 
4 (4) НУЛ Нулите 21  14  144:52  92  46 
5 (6) БЕБ Хер Бебе 20  14  155:77  78  44 
6 (5) БДЖ Баджо ФК 21  13  100:91  41 
7 (7) АЛК Алкатраз 21  13  87:100  -13  40 
8 (8) БОХ Bohemians 21  12  184:111  73  38 
9 (10) СОБ Скуадра Олд Бойс 21  11  113:108  35 
10 (11) 73R 73 Reunited 21  10  115:99  16  34 
11 (9) ГЛИ Глиган Атлетикс 21  10  109:99  10  33 
12 (12) ФБД ФК Бели и дебели 21  10  128:123  29 
13 (14) РКС Роко Сф 21  11  114:125  -11  26 
14 (16) ДСТ Дебелите Старчета 21  12  119:110  25 
15 (13) АТЛ ФК Атлетик11 20  11  122:127  -5  25 
16 (17) ЕФУ ЕВРОФУТБОЛ 21  13  105:136  -31  24 
17 (15) ГЛО ФК ГлоБол 21  11  130:157  -27  22 
18 (18) ЛЕГ Легендите 21  14  122:178  -56  21 
19 (19) СИЧ ФК Задунайска Сич 21  15  74:117  -43  16 
20 (20) FMA FM All Stars 21  19  58:244  -186 
21 (21) ЛАП Лап.БГ 20  18  55:199  -144 
22 (22) КНП ФК Краката ни пречат 20  20  31:233  -202 


Поток Промоция Купа на Средната Земя Купа на Долната Земя 

« Предишен кръг   18 19 20 21




Звезден рожденик

Отбор: Bohemians
Мачове: 8
Голове: 3

Случаен профил

Отбор: ФЕН
Мачове: 5
Голове: 1

We inform you that this site uses cookies to make sure our web page is user-friendly. By continuing to browse this website, you declare to accept the use of cookies..

More Information Allow