Skip to content

Вход



регистрация

Forumsleague 2019 First Division
Програма

Кръг Date Time Резултат Съдия
1 12.09.2019 22:00  ФЕН - Лидер Надежда 3:2 Кротев, Д.
1 14.09.2019 22:00  Арсенал България - Лозенец 3:3 Маринов, М.
1 15.09.2019 17:00  Дата.БГ - ЯМК Симитли 1:0 Вълов, В.
1 15.09.2019 18:30  ФК Форум ЦСКА - Олимпик Ракия 1:1 Маринов, М.
1 15.09.2019 21:30  Хеттрик - Лос Кохонес 2:1 Пейнов, Х.
1 16.09.2019 21:00  Дианабад Юнайтед - БМВ 2:2 Маринов, М.
1 25.09.2019 22:00  ФМБългария - Шисел България 4:1 Маринов, М.
2 29.09.2019 09:30  ФЕН - Хеттрик 0:3 Маринов, М.
2 29.09.2019 12:30  Дата.БГ - Лос Кохонес 2:2 Рамунски, Н.
2 29.09.2019 14:00  ФК Форум ЦСКА - Лидер Надежда 0:2 Шипков, Н.
2 29.09.2019 15:30  БМВ - Лозенец 2:2 Шипков, Н.
2 29.09.2019 17:00  ФМБългария - Олимпик Ракия 4:1 Кротев, Д.
2 29.09.2019 18:30  Шисел България - Дианабад Юнайтед 4:2 Маринов, М.
2 02.10.2019 22:00  Арсенал България - ЯМК Симитли 1:8 Рамунски, Н.
3 05.10.2019 11:30  Шисел България - Олимпик Ракия 6:2 Рамунски, Н.
3 05.10.2019 14:30  ФМБългария - Лидер Надежда 5:1 Маринов, М.
3 05.10.2019 16:00  ФК Форум ЦСКА - Хеттрик 3:2 Маринов, М.
3 05.10.2019 17:30  Арсенал България - Лос Кохонес 2:5 Кротев, Д.
3 05.10.2019 19:00  Дата.БГ - ФЕН 2:4 Кротев, Д.
3 06.10.2019 18:30  Дианабад Юнайтед - Лозенец 4:1 Шипков, Н.
3 23.10.2019 22:00  БМВ - ЯМК Симитли 1:3 Маринов, М.
4 10.10.2019 22:00  Лозенец - ЯМК Симитли 5:2 Вълов, В.
4 12.10.2019 20:30  ФМБългария - Хеттрик 3:0 Кротев, Д.
4 12.10.2019 22:00  ФК Форум ЦСКА - Дата.БГ 1:4 Кротев, Д.
4 13.10.2019 18:30  Шисел България - Лидер Надежда 3:4 Рамунски, Н.
4 13.10.2019 21:30  Арсенал България - ФЕН 3:4 Кротев, Д.
4 14.10.2019 21:00  БМВ - Лос Кохонес 3:4 Рамунски, Н.
4 15.10.2019 22:00  Олимпик Ракия - Дианабад Юнайтед 2:1 Маринов, М.
5 20.10.2019 09:30  Лозенец - Лос Кохонес 2:0 Кузманов, М.
5 20.10.2019 11:00  ФМБългария - Дата.БГ 0:3 Маринов, М.
5 20.10.2019 12:30  Шисел България - Хеттрик 6:2 Кузманов, М.
5 20.10.2019 14:00  Дианабад Юнайтед - ЯМК Симитли 0:3 -
5 20.10.2019 15:30  Олимпик Ракия - Лидер Надежда 1:2 Рамунски, Н.
5 20.10.2019 17:00  БМВ - ФЕН 2:2 Кротев, Д.
5 20.10.2019 18:30  Арсенал България - ФК Форум ЦСКА 0:1 Кротев, Д.
6 26.10.2019 11:30  ЯМК Симитли - Лос Кохонес 4:1 Рамунски, Н.
6 26.10.2019 13:00  ФМБългария - Арсенал България 5:0 Маринов, М.
6 26.10.2019 14:30  Шисел България - Дата.БГ 2:2 Маринов, М.
6 26.10.2019 19:00  Лидер Надежда - Дианабад Юнайтед 7:0 Кротев, Д.
6 30.10.2019 22:00  БМВ - ФК Форум ЦСКА 2:7 Рамунски, Н.
6 19.11.2019 19:30  Олимпик Ракия - Хеттрик 3:1 Рамунски, Н.
6 27.11.2019 22:00  Лозенец - ФЕН 2:2 Маринов, М.
7 31.10.2019 22:00  Шисел България - Арсенал България 0:4 Маринов, М.
7 02.11.2019 20:30  Лидер Надежда - Хеттрик 6:4 Маринов, М.
7 02.11.2019 22:00  ЯМК Симитли - ФЕН 3:1 Маринов, М.
7 03.11.2019 18:30  Лозенец - ФК Форум ЦСКА 1:0 Кротев, Д.
7 03.11.2019 21:30  Дианабад Юнайтед - Лос Кохонес 3:2 Кротев, Д.
7 04.11.2019 21:00  БМВ - ФМБългария 1:9 Маринов, М.
7 05.11.2019 22:00  Олимпик Ракия - Дата.БГ 2:3 Маринов, М.
8 10.11.2019 11:00  Лос Кохонес - ФЕН 2:5 Маринов, М.
8 10.11.2019 12:30  Олимпик Ракия - Арсенал България 3:2 Рамунски, Н.
8 10.11.2019 14:00  Шисел България - БМВ 5:2 Рамунски, Н.
8 10.11.2019 17:00  ЯМК Симитли - ФК Форум ЦСКА 3:1 Вълов, В.
8 10.11.2019 18:30  Лозенец - ФМБългария 1:3 Вълов, В.
8 10.12.2019 19:30  Хеттрик - Дианабад Юнайтед 4:3 Маринов, М.
8 04.03.2020 22:00  Лидер Надежда - Дата.БГ 1:0 Маринов, М.
9 16.11.2019 11:30  Лос Кохонес - ФК Форум ЦСКА 3:1 Пейнов, Х.
9 16.11.2019 13:00  Лозенец - Шисел България 1:1 Борков, Д.
9 16.11.2019 14:30  Лидер Надежда - Арсенал България 1:1 Борков, Д.
9 16.11.2019 16:00  Олимпик Ракия - БМВ 3:1 Борков, Д.
9 16.11.2019 17:30  Дианабад Юнайтед - ФЕН 2:7 Кротев, Д.
9 16.11.2019 19:00  ЯМК Симитли - ФМБългария 2:3 Кротев, Д.
9 17.11.2019 18:30  Хеттрик - Дата.БГ 2:4 Димитров, И.
10 21.11.2019 22:00  ФЕН - ФК Форум ЦСКА 4:1 Маринов, М.
10 23.11.2019 20:30  Дата.БГ - Дианабад Юнайтед 2:4 Кротев, Д.
10 23.11.2019 22:00  Хеттрик - Арсенал България 3:2 Кротев, Д.
10 24.11.2019 18:30  ЯМК Симитли - Шисел България 4:1 Шипков, Н.
10 24.11.2019 21:30  Олимпик Ракия - Лозенец 1:1 Шипков, Н.
10 25.11.2019 21:00  Лидер Надежда - БМВ 7:2 Кротев, Д.
10 26.11.2019 22:00  Лос Кохонес - ФМБългария 2:2 Маринов, М.
11 01.12.2019 09:30  Дианабад Юнайтед - ФК Форум ЦСКА 2:1 Борков, Д.
11 01.12.2019 11:00  ЯМК Симитли - Олимпик Ракия 1:3 Вълов, В.
11 01.12.2019 12:30  Лидер Надежда - Лозенец 3:3 Вълов, В.
11 01.12.2019 15:30  Дата.БГ - Арсенал България 1:2 Димитров, И.
11 01.12.2019 17:00  Хеттрик - БМВ 3:0 Кротев, Д.
11 01.12.2019 18:30  Лос Кохонес - Шисел България 5:3 Димитров, И.
11 02.02.2020 11:00  ФЕН - ФМБългария 4:1 Маринов, М.
12 07.12.2019 11:30  Хеттрик - Лозенец 4:3 Маринов, М.
12 07.12.2019 14:30  ФЕН - Шисел България 0:1 Рамунски, Н.
12 07.12.2019 16:00  Лос Кохонес - Олимпик Ракия 1:6 Рамунски, Н.
12 07.12.2019 17:30  ФК Форум ЦСКА - ФМБългария 3:2 Маринов, М.
12 07.12.2019 19:00  Дата.БГ - БМВ 3:0 Маринов, М.
12 18.08.2020 22:00  Лидер Надежда - ЯМК Симитли 0:7 Маринов, М.
12 22.09.2020 22:10  Арсенал България - Дианабад Юнайтед 3:3 Кузманов, М.
13 14.12.2019 14:30  Хеттрик - ЯМК Симитли 2:4 Кротев, Д.
13 14.12.2019 16:00  Дианабад Юнайтед - ФМБългария 7:2 Кротев, Д.
13 15.12.2019 21:30  Лос Кохонес - Лидер Надежда 2:3 Маринов, М.
13 16.12.2019 21:00  Арсенал България - БМВ 6:2 Рамунски, Н.
13 17.12.2019 22:00  Дата.БГ - Лозенец 2:0 Маринов, М.
13 24.02.2020 21:00  ФК Форум ЦСКА - Шисел България 0:2 Маринов, М.
13 13.08.2020 22:00  ФЕН - Олимпик Ракия 2:2 Маринов, М.
14 08.03.2020 09:30  Шисел България - ФМБългария 2:0 Маринов, М.
14 08.03.2020 12:30  Лозенец - Арсенал България 0:3 Рамунски, Н.
14 08.03.2020 14:00  Олимпик Ракия - ФК Форум ЦСКА 0:1 Рамунски, Н.
14 08.03.2020 15:30  ЯМК Симитли - Дата.БГ 5:0 Шипков, Н.
14 08.03.2020 17:00  Лос Кохонес - Хеттрик 1:1 Тончев, И.
14 08.03.2020 18:30  Лидер Надежда - ФЕН 3:4 Тончев, И.
14 08.03.2020 21:30  БМВ - Дианабад Юнайтед 2:6 Кротев, Д.
15 06.06.2020 11:30  Олимпик Ракия - ФМБългария 3:4 Маринов, М.
15 06.06.2020 13:00  Дианабад Юнайтед - Шисел България 4:4 Маринов, М.
15 06.06.2020 14:30  Лозенец - БМВ 1:3 Рамунски, Н.
15 06.06.2020 16:00  Лос Кохонес - Дата.БГ 4:2 Рамунски, Н.
15 06.06.2020 17:30  Хеттрик - ФЕН 0:3 Кузманов, М.
15 09.06.2020 22:00  ЯМК Симитли - Арсенал България 2:4 Рамунски, Н.
15 10.06.2020 22:00  Лидер Надежда - ФК Форум ЦСКА 2:5 Маринов, М.
16 13.06.2020 20:30  Олимпик Ракия - Шисел България 2:2 Маринов, М.
16 13.06.2020 22:00  Лос Кохонес - Арсенал България 3:5 Маринов, М.
16 14.06.2020 18:30  ФЕН - Дата.БГ 4:0 Рамунски, Н.
16 14.06.2020 21:30  Хеттрик - ФК Форум ЦСКА 3:0 Кротев, Д.
16 15.06.2020 21:00  ЯМК Симитли - БМВ 4:1 Рамунски, Н.
16 16.06.2020 22:00  Лидер Надежда - ФМБългария 1:3 Тончев, И.
16 25.08.2020 19:30  Лозенец - Дианабад Юнайтед 0:3 Борков, Д.
17 21.06.2020 09:30  Лос Кохонес - БМВ 3:0 -
17 21.06.2020 12:30  Дата.БГ - ФК Форум ЦСКА 2:2 Кузманов, М.
17 21.06.2020 14:00  Дианабад Юнайтед - Олимпик Ракия 0:2 Маринов, М.
17 21.06.2020 15:30  Хеттрик - ФМБългария 1:1 Маринов, М.
17 21.06.2020 18:30  ФЕН - Арсенал България 4:1 Кротев, Д.
17 20.09.2020 18:30  Лидер Надежда - Шисел България 4:5 Кротев, Д.
17 22.09.2020 16:30  ЯМК Симитли - Лозенец 1:3 Кротев, Д.
18 27.06.2020 11:30  Лидер Надежда - Олимпик Ракия 7:3 Кузманов, М.
18 27.06.2020 13:00  ФЕН - БМВ 4:0 Кузманов, М.
18 27.06.2020 14:30  Лос Кохонес - Лозенец 0:4 Кротев, Д.
18 27.06.2020 16:00  ФК Форум ЦСКА - Арсенал България 4:1 Кротев, Д.
18 27.06.2020 19:00  ЯМК Симитли - Дианабад Юнайтед 3:0 -
18 28.06.2020 18:30  Хеттрик - Шисел България 2:2 Маринов, М.
18 06.10.2020 22:00  Дата.БГ - ФМБългария 1:2 Маринов, М.
19 01.07.2020 22:00  ФК Форум ЦСКА - БМВ 4:1 Вълов, В.
19 02.07.2020 22:00  Лос Кохонес - ЯМК Симитли 6:0 Кузманов, М.
19 04.07.2020 17:30  Арсенал България - ФМБългария 2:5 Вълов, В.
19 04.07.2020 19:00  Дата.БГ - Шисел България 1:0 Кротев, Д.
19 04.07.2020 20:30  Дианабад Юнайтед - Лидер Надежда 1:5 Кротев, Д.
19 07.07.2020 19:30  Хеттрик - Олимпик Ракия 2:0 Кузманов, М.
19 09.08.2020 18:30  ФЕН - Лозенец 4:0 Кузманов, М.
20 12.07.2020 09:30  ФЕН - ЯМК Симитли 3:2 Иванов, Владислав
20 12.07.2020 16:50  Дата.БГ - Олимпик Ракия 5:0 Кротев, Д.
20 12.07.2020 18:30  ФК Форум ЦСКА - Лозенец 2:2 Рамунски, Н.
20 12.07.2020 21:40  Хеттрик - Лидер Надежда 2:4 Вълов, В.
20 13.07.2020 21:10  ФМБългария - БМВ 2:1 Маринов, М.
20 14.07.2020 22:10  Лос Кохонес - Дианабад Юнайтед 1:1 Кузманов, М.
20 15.07.2020 22:10  Арсенал България - Шисел България 2:4 Маринов, М.
21 23.07.2020 22:10  Арсенал България - Олимпик Ракия 2:4 Рамунски, Н.
21 25.07.2020 18:50  ФК Форум ЦСКА - ЯМК Симитли 3:1 Маринов, М.
21 25.07.2020 22:00  Дианабад Юнайтед - Хеттрик 0:3 -
21 26.07.2020 09:30  ФМБългария - Лозенец 6:0 Борков, Д.
21 26.07.2020 17:00  Дата.БГ - Лидер Надежда 4:2 Кротев, Д.
21 27.07.2020 21:10  БМВ - Шисел България 2:7 Рамунски, Н.
21 07.09.2020 17:00  ФЕН - Лос Кохонес 2:4 Кротев, Д.
22 02.08.2020 18:30  Арсенал България - Лидер Надежда 3:4 Маринов, М.
22 02.08.2020 21:30  Шисел България - Лозенец 2:3 Маринов, М.
22 03.08.2020 21:00  Дата.БГ - Хеттрик 2:1 Рамунски, Н.
22 04.08.2020 22:00  БМВ - Олимпик Ракия 2:2 Борков, Д.
22 05.08.2020 22:00  ФЕН - Дианабад Юнайтед 6:5 Маринов, М.
22 06.08.2020 22:00  ФМБългария - ЯМК Симитли 3:7 Маринов, М.
22 11.08.2020 21:00  ФК Форум ЦСКА - Лос Кохонес 2:1 Рамунски, Н.
23 15.08.2020 20:30  ФМБългария - Лос Кохонес 3:5 Пейнов, Х.
23 16.08.2020 09:30  Шисел България - ЯМК Симитли 3:8 Маринов, М.
23 18.08.2020 19:30  Арсенал България - Хеттрик 1:4 Димитров, И.
23 30.08.2020 11:00  Дианабад Юнайтед - Дата.БГ 3:2 Маринов, М.
23 20.09.2020 21:30  Лозенец - Олимпик Ракия 4:0 Кротев, Д.
23 22.09.2020 20:55  ФК Форум ЦСКА - ФЕН 1:3 Кузманов, М.
23 01.10.2020 22:00  БМВ - Лидер Надежда 2:4 Димитров, И.
24 23.08.2020 17:00  ФК Форум ЦСКА - Дианабад Юнайтед 2:3 Маринов, М.
24 23.08.2020 18:30  ФМБългария - ФЕН 4:4 Маринов, М.
24 23.08.2020 21:30  Лозенец - Лидер Надежда 3:0 Пилибосян, Г.
24 24.08.2020 21:00  БМВ - Хеттрик 0:6 Рамунски, Н.
24 25.08.2020 22:00  Арсенал България - Дата.БГ 3:2 Борков, Д.
24 26.08.2020 22:00  Олимпик Ракия - ЯМК Симитли 3:5 Борков, Д.
24 27.08.2020 22:00  Шисел България - Лос Кохонес 1:1 Рамунски, Н.
25 10.09.2020 22:00  Олимпик Ракия - Лос Кохонес 1:1 Маринов, М.
25 12.09.2020 11:30  Лозенец - Хеттрик 5:3 Кротев, Д.
25 12.09.2020 13:00  ЯМК Симитли - Лидер Надежда 8:0 Кротев, Д.
25 12.09.2020 16:00  Дианабад Юнайтед - Арсенал България 3:0 Рамунски, Н.
25 12.09.2020 17:30  ФМБългария - ФК Форум ЦСКА 2:5 Маринов, М.
25 12.09.2020 19:00  БМВ - Дата.БГ 0:5 Маринов, М.
25 13.09.2020 12:30  Шисел България - ФЕН 0:0 Маринов, М.
26 27.09.2020 11:00  ФМБългария - Дианабад Юнайтед 0:2 Пейнов, Х.
26 27.09.2020 12:30  БМВ - Арсенал България 8:1 Маринов, М.
26 27.09.2020 14:00  Лозенец - Дата.БГ 2:1 Рамунски, Н.
26 27.09.2020 15:30  Лидер Надежда - Лос Кохонес 1:0 Рамунски, Н.
26 27.09.2020 17:00  ЯМК Симитли - Хеттрик 1:3 Димитров, И.
26 27.09.2020 18:30  Шисел България - ФК Форум ЦСКА 3:0 Димитров, И.
26 27.09.2020 21:30  Олимпик Ракия - ФЕН 0:3 -




Звезден рожденик

Отбор: Роко Сф
Мачове: 0
Голове: 0

Случаен профил

Отбор: МенЧестХеър Юнайтед
Мачове: 1
Голове: 1

We inform you that this site uses cookies to make sure our web page is user-friendly. By continuing to browse this website, you declare to accept the use of cookies..

More Information Allow