Skip to content

Вход



регистрация

Forumsleague 2018 First Division
Програма

Кръг Date Time Резултат Съдия
1 13.09.2018 22:00  Лидер Надежда - ФЕН 2:3 Рамунски, Н.
1 15.09.2018 13:00  ФМБългария - Дата.БГ 2:3 Кротев, Д.
1 15.09.2018 14:30  ЯМК Симитли - Шисел България 2:2 Чепишев, Илия
1 15.09.2018 16:00  Арсенал България - Лозенец 1:1 Кротев, Д.
1 17.09.2018 21:00  СФК Берое - БМВ 2:0 Рамунски, Н.
1 18.09.2018 22:00  Гад.БГ - Манчестър Юнайтед България 2:5 Маринов, М.
1 19.09.2018 22:00  Олимпик Ракия - Хеттрик 5:4 Рамунски, Н.
2 30.09.2018 12:30  ФМБългария - Хеттрик 0:2 Димитров, И.
2 30.09.2018 14:00  Лозенец - Манчестър Юнайтед България 4:2 Димитров, И.
2 30.09.2018 15:30  ФЕН - Гад.БГ 3:0 Маринов, М.
2 30.09.2018 17:00  СФК Берое - ЯМК Симитли 3:2 Маринов, М.
2 30.09.2018 18:30  БМВ - Арсенал България 2:1 Кротев, Д.
2 30.09.2018 21:30  Дата.БГ - Лидер Надежда 1:3 Кротев, Д.
2 01.10.2018 21:00  Шисел България - Олимпик Ракия 1:6 Рамунски, Н.
3 06.10.2018 17:30  ФМБългария - Арсенал България 3:1 Маринов, М.
3 06.10.2018 19:00  Олимпик Ракия - Лидер Надежда 1:3 Маринов, М.
3 06.10.2018 22:00  Манчестър Юнайтед България - СФК Берое 5:0 Пейнов, Х.
3 07.10.2018 09:30  Хеттрик - Дата.БГ 2:1 Маринов, М.
3 07.10.2018 11:00  ФЕН - Шисел България 1:2 Маринов, М.
3 07.10.2018 14:00  Гад.БГ - ЯМК Симитли 2:5 Кротев, Д.
3 08.10.2018 21:00  Лозенец - БМВ 1:2 Маринов, М.
4 11.10.2018 22:00  ФМБългария - БМВ 5:2 Рамунски, Н.
4 13.10.2018 11:30  Дата.БГ - Шисел България 4:0 Койнарев, В.
4 13.10.2018 13:00  СФК Берое - ФЕН 3:7 Койнарев, В.
4 13.10.2018 14:30  ЯМК Симитли - Лозенец 2:1 Кротев, Д.
4 13.10.2018 16:00  Лидер Надежда - Хеттрик 2:4 Кротев, Д.
4 13.10.2018 17:30  Арсенал България - Манчестър Юнайтед България 0:3 Рамунски, Н.
4 16.10.2018 22:00  Олимпик Ракия - Гад.БГ 1:0 Пейнов, Х.
5 21.10.2018 12:30  Арсенал България - ЯМК Симитли 6:2 Кротев, Д.
5 21.10.2018 15:30  ФМБългария - Лидер Надежда 4:1 Кротев, Д.
5 21.10.2018 17:00  Хеттрик - Шисел България 4:2 Пейнов, Х.
5 21.10.2018 21:30  Лозенец - ФЕН 2:0 Маринов, М.
5 22.10.2018 21:00  Манчестър Юнайтед България - БМВ 1:0 Рамунски, Н.
5 31.10.2018 22:00  Олимпик Ракия - СФК Берое 5:2 Маринов, М.
5 28.02.2019 20:30  Гад.БГ - Дата.БГ 2:1 Вълов, В.
6 27.10.2018 17:30  БМВ - Дата.БГ 0:3 Маринов, М.
6 27.10.2018 19:00  ФМБългария - Гад.БГ 3:3 Маринов, М.
6 27.10.2018 20:30  Манчестър Юнайтед България - Олимпик Ракия 1:0 Кротев, Д.
6 27.10.2018 22:00  Хеттрик - Арсенал България 1:2 Кротев, Д.
6 28.10.2018 11:00  Лозенец - Лидер Надежда 1:1 Маринов, М.
6 28.10.2018 12:30  Шисел България - СФК Берое 2:5 Маринов, М.
6 14.11.2018 22:00  ФЕН - ЯМК Симитли 2:3 Маринов, М.
7 01.11.2018 22:00  Манчестър Юнайтед България - Лидер Надежда 3:1 Кротев, Д.
7 03.11.2018 14:30  ФМБългария - Олимпик Ракия 2:6 Маринов, М.
7 03.11.2018 16:00  Хеттрик - ЯМК Симитли 1:2 Маринов, М.
7 05.11.2018 21:00  Шисел България - БМВ 2:4 Рамунски, Н.
7 06.11.2018 22:00  ФЕН - Дата.БГ 4:1 Рамунски, Н.
7 22.11.2018 20:30  Гад.БГ - Арсенал България 0:6 Маринов, М.
7 04.03.2019 21:00  Лозенец - СФК Берое 8:2 Рамунски, Н.
8 11.11.2018 12:30  Лидер Надежда - СФК Берое 2:5 Маринов, М.
8 11.11.2018 14:00  Арсенал България - Дата.БГ 1:1 Маринов, М.
8 11.11.2018 15:30  Олимпик Ракия - БМВ 3:2 Димитров, И.
8 11.11.2018 17:00  Манчестър Юнайтед България - ФЕН 4:1 Рамунски, Н.
8 11.11.2018 18:30  Хеттрик - Лозенец 1:2 Рамунски, Н.
8 11.11.2018 21:30  ФМБългария - ЯМК Симитли 3:1 Димитров, И.
8 12.11.2018 21:00  Гад.БГ - Шисел България 1:4 Димитров, И.
9 17.11.2018 17:30  Дата.БГ - Лозенец 1:2 Рамунски, Н.
9 17.11.2018 19:00  СФК Берое - Хеттрик 2:2 Кротев, Д.
9 18.11.2018 09:30  ЯМК Симитли - Манчестър Юнайтед България 1:2 Рамунски, Н.
9 18.11.2018 11:00  ФМБългария - Шисел България 4:4 Рамунски, Н.
9 19.11.2018 21:00  БМВ - ФЕН 1:5 Рамунски, Н.
9 10.02.2019 17:00  Арсенал България - Олимпик Ракия 0:1 Димитров, И.
9 05.03.2019 22:00  Лидер Надежда - Гад.БГ 4:3 Кротев, Д.
10 22.11.2018 22:00  Лозенец - Олимпик Ракия 1:4 Маринов, М.
10 24.11.2018 11:30  Хеттрик - Гад.БГ 4:1 Кротев, Д.
10 24.11.2018 13:00  ФЕН - Арсенал България 2:2 Кротев, Д.
10 24.11.2018 14:30  Шисел България - Лидер Надежда 8:1 Вълов, В.
10 24.11.2018 16:00  Дата.БГ - СФК Берое 4:2 Вълов, В.
10 27.11.2018 22:00  БМВ - ЯМК Симитли 1:2 Кротев, Д.
10 03.02.2019 18:30  ФМБългария - Манчестър Юнайтед България 2:7 Маринов, М.
11 02.12.2018 11:00  ЯМК Симитли - Лидер Надежда 3:3 Маринов, М.
11 02.12.2018 12:30  ФЕН - Хеттрик 3:0 Маринов, М.
11 02.12.2018 14:00  Шисел България - Манчестър Юнайтед България 1:1 Рамунски, Н.
11 02.12.2018 15:30  БМВ - Гад.БГ 4:0 Рамунски, Н.
11 02.12.2018 17:00  Дата.БГ - Олимпик Ракия 2:4 Вълов, В.
11 02.12.2018 21:30  ФМБългария - Лозенец 3:4 Димитров, И.
11 05.02.2019 21:00  СФК Берое - Арсенал България 3:6 Вълов, В.
12 05.12.2018 22:00  Дата.БГ - Манчестър Юнайтед България 0:0 Маринов, М.
12 08.12.2018 19:00  ФМБългария - ФЕН 1:5 Вълов, В.
12 08.12.2018 20:30  Шисел България - Лозенец 3:1 Вълов, В.
12 09.12.2018 12:30  Лидер Надежда - Арсенал България 2:6 Димитров, И.
12 10.12.2018 21:00  БМВ - Хеттрик 3:1 Рамунски, Н.
12 23.02.2019 20:30  ЯМК Симитли - Олимпик Ракия 2:0 Рамунски, Н.
12 18.04.2019 20:30  СФК Берое - Гад.БГ 4:3 Димитров, И.
13 13.12.2018 22:00  ЯМК Симитли - Дата.БГ 0:1 Маринов, М.
13 15.12.2018 13:00  ФМБългария - СФК Берое 1:2 Рамунски, Н.
13 15.12.2018 16:00  Гад.БГ - Лозенец 2:1 Маринов, М.
13 15.12.2018 17:30  Манчестър Юнайтед България - Хеттрик 3:2 Димитров, И.
13 04.03.2019 15:00  Олимпик Ракия - ФЕН 1:3 Рамунски, Н.
13 24.04.2019 22:00  Арсенал България - Шисел България 1:2 Рамунски, Н.
13 15.05.2019 22:00  Лидер Надежда - БМВ 1:2 Маринов, М.
14 10.03.2019 12:30  Шисел България - ЯМК Симитли 1:2 Маринов, М.
14 10.03.2019 14:00  ФЕН - Лидер Надежда 7:4 Кротев, Д.
14 10.03.2019 15:30  Лозенец - Арсенал България 4:1 Кузманов, М.
14 10.03.2019 17:00  Хеттрик - Олимпик Ракия 0:3 Кузманов, М.
14 10.03.2019 20:00  Дата.БГ - ФМБългария 1:4 Маринов, М.
14 10.03.2019 21:30  Манчестър Юнайтед България - Гад.БГ 4:2 Маринов, М.
14 11.03.2019 21:00  БМВ - СФК Берое 8:2 Рамунски, Н.
15 16.03.2019 17:30  Олимпик Ракия - Шисел България 3:4 Кузманов, М.
15 16.03.2019 19:00  Манчестър Юнайтед България - Лозенец 1:2 Кротев, Д.
15 16.03.2019 22:00  Хеттрик - ФМБългария 3:1 Пейнов, Х.
15 17.03.2019 09:30  Арсенал България - БМВ 0:3 Пейнов, Х.
15 17.03.2019 11:00  Лидер Надежда - Дата.БГ 3:2 Пейнов, Х.
15 03.04.2019 22:00  ЯМК Симитли - СФК Берое 4:2 Маринов, М.
15 30.05.2019 20:30  Гад.БГ - ФЕН 1:5 Рамунски, Н.
16 21.03.2019 22:00  Арсенал България - ФМБългария 0:2 Кротев, Д.
16 23.03.2019 11:30  Лидер Надежда - Олимпик Ракия 2:2 Рамунски, Н.
16 23.03.2019 13:00  ЯМК Симитли - Гад.БГ 3:2 Кротев, Д.
16 23.03.2019 16:00  Дата.БГ - Хеттрик 3:4 Кротев, Д.
16 25.03.2019 21:00  БМВ - Лозенец 1:4 Рамунски, Н.
16 26.03.2019 22:00  Шисел България - ФЕН 0:2 Вълов, В.
16 27.03.2019 22:00  СФК Берое - Манчестър Юнайтед България 2:3 Маринов, М.
17 31.03.2019 09:30  Шисел България - Дата.БГ 5:1 Димитров, И.
17 31.03.2019 11:00  БМВ - ФМБългария 0:3 Димитров, И.
17 31.03.2019 12:30  ФЕН - СФК Берое 5:0 Рамунски, Н.
17 31.03.2019 15:30  Лозенец - ЯМК Симитли 2:3 Рамунски, Н.
17 31.03.2019 17:00  Хеттрик - Лидер Надежда 2:3 Кротев, Д.
17 04.04.2019 20:30  Гад.БГ - Олимпик Ракия 4:10 Рамунски, Н.
17 26.05.2019 21:30  Манчестър Юнайтед България - Арсенал България 1:3 Кротев, Д.
18 06.04.2019 17:30  ЯМК Симитли - Арсенал България 6:2 Кротев, Д.
18 06.04.2019 19:00  СФК Берое - Олимпик Ракия 1:4 Кротев, Д.
18 06.04.2019 20:30  Дата.БГ - Гад.БГ 9:2 Кротев, Д.
18 06.04.2019 22:00  Шисел България - Хеттрик 2:2 Пейнов, Х.
18 07.04.2019 09:30  ФЕН - Лозенец 4:1 Рамунски, Н.
18 07.04.2019 14:00  Лидер Надежда - ФМБългария 4:2 Димитров, И.
18 08.04.2019 21:00  БМВ - Манчестър Юнайтед България 1:1 Пейнов, Х.
19 11.04.2019 22:00  Лидер Надежда - Лозенец 2:3 Вълов, В.
19 13.04.2019 13:00  Арсенал България - Хеттрик 1:2 Пейнов, Х.
19 13.04.2019 16:00  Гад.БГ - ФМБългария 3:5 Кротев, Д.
19 13.04.2019 17:30  СФК Берое - Шисел България 1:7 Шипков, Н.
19 13.04.2019 20:30  Олимпик Ракия - Манчестър Юнайтед България 3:2 Кротев, Д.
19 14.04.2019 17:00  ЯМК Симитли - ФЕН 0:1 Кротев, Д.
19 16.04.2019 22:00  Дата.БГ - БМВ 3:2 Маринов, М.
20 21.04.2019 14:00  Арсенал България - Гад.БГ 1:0 Кузманов, М.
20 21.04.2019 15:30  Лидер Надежда - Манчестър Юнайтед България 1:5 Кузманов, М.
20 21.04.2019 17:00  Дата.БГ - ФЕН 1:4 Рамунски, Н.
20 21.04.2019 20:00  ЯМК Симитли - Хеттрик 3:1 Кротев, Д.
20 21.04.2019 21:30  СФК Берое - Лозенец 1:2 Шипков, Н.
20 22.04.2019 21:00  БМВ - Шисел България 1:3 Маринов, М.
20 02.05.2019 22:00  Олимпик Ракия - ФМБългария 2:0 Маринов, М.
21 11.05.2019 17:30  БМВ - Олимпик Ракия 2:5 Кротев, Д.
21 11.05.2019 22:00  ЯМК Симитли - ФМБългария 2:0 Маринов, М.
21 12.05.2019 09:30  Шисел България - Гад.БГ 4:2 Маринов, М.
21 12.05.2019 11:00  ФЕН - Манчестър Юнайтед България 2:2 Рамунски, Н.
21 12.05.2019 12:30  Лозенец - Хеттрик 1:7 Рамунски, Н.
21 22.05.2019 22:00  Дата.БГ - Арсенал България 3:1 Рамунски, Н.
21 28.05.2019 22:00  СФК Берое - Лидер Надежда 3:0 Пилибосян, Г.
22 14.05.2019 19:30  Хеттрик - СФК Берое 3:1 Маринов, М.
22 18.05.2019 11:30  Олимпик Ракия - Арсенал България 6:1 Маринов, М.
22 18.05.2019 13:00  Манчестър Юнайтед България - ЯМК Симитли 3:5 Маринов, М.
22 18.05.2019 14:30  Лозенец - Дата.БГ 4:0 Рамунски, Н.
22 18.05.2019 16:00  Шисел България - ФМБългария 8:3 Рамунски, Н.
22 20.05.2019 21:00  ФЕН - БМВ 1:0 Рамунски, Н.
22 21.05.2019 22:00  Гад.БГ - Лидер Надежда 5:2 Кротев, Д.
23 02.06.2019 11:00  Арсенал България - ФЕН 2:8 Пейнов, Х.
23 02.06.2019 14:00  Манчестър Юнайтед България - ФМБългария 0:6 Рамунски, Н.
23 02.06.2019 15:30  Гад.БГ - Хеттрик 2:5 Рамунски, Н.
23 02.06.2019 17:00  Лидер Надежда - Шисел България 0:4 Димитров, И.
23 02.06.2019 18:30  СФК Берое - Дата.БГ 1:2 Димитров, И.
23 04.06.2019 22:00  Олимпик Ракия - Лозенец 0:1 Рамунски, Н.
23 10.06.2019 21:00  ЯМК Симитли - БМВ 6:0 Рамунски, Н.
24 06.06.2019 20:30  Гад.БГ - БМВ 3:0 Кротев, Д.
24 08.06.2019 17:30  Хеттрик - ФЕН 4:3 Кротев, Д.
24 08.06.2019 19:00  Манчестър Юнайтед България - Шисел България 3:5 Пейнов, Х.
24 08.06.2019 20:30  Олимпик Ракия - Дата.БГ 6:1 Пейнов, Х.
24 09.06.2019 09:30  Лидер Надежда - ЯМК Симитли 4:2 Кротев, Д.
24 09.06.2019 11:00  Лозенец - ФМБългария 3:0 Вълов, В.
24 19.06.2019 22:00  Арсенал България - СФК Берое 4:2 Маринов, М.
25 13.06.2019 20:30  Гад.БГ - СФК Берое 1:4 Пейнов, Х.
25 15.06.2019 11:30  Манчестър Юнайтед България - Дата.БГ 6:1 Рамунски, Н.
25 15.06.2019 14:30  Лозенец - Шисел България 3:6 Рамунски, Н.
25 15.06.2019 17:30  Арсенал България - Лидер Надежда 0:8 Кузманов, М.
25 16.06.2019 15:30  ФЕН - ФМБългария 1:1 Вълов, В.
25 18.06.2019 19:30  Хеттрик - БМВ 2:9 Рамунски, Н.
25 18.06.2019 22:00  Олимпик Ракия - ЯМК Симитли 2:4 Рамунски, Н.
26 20.06.2019 20:30  Лозенец - Гад.БГ 2:1 Кротев, Д.
26 23.06.2019 12:30  СФК Берое - ФМБългария 3:2 Маринов, М.
26 23.06.2019 14:00  Шисел България - Арсенал България 2:4 Маринов, М.
26 23.06.2019 15:30  БМВ - Лидер Надежда 2:4 Кузманов, М.
26 23.06.2019 17:00  Дата.БГ - ЯМК Симитли 2:2 Рамунски, Н.
26 23.06.2019 18:30  ФЕН - Олимпик Ракия 2:2 Рамунски, Н.
26 25.06.2019 19:30  Хеттрик - Манчестър Юнайтед България 2:4 Маринов, М.




Звезден рожденик

Отбор: Роко Сф
Мачове: 4
Голове: 0

Случаен профил

Отбор: Боми Ауто
Мачове: 7
Голове: 0

We inform you that this site uses cookies to make sure our web page is user-friendly. By continuing to browse this website, you declare to accept the use of cookies..

More Information Allow