Skip to content

Новини

Начало arrow РЕЗУЛТАТИ И ТУРНИРИ

Вход



регистрация

Forumsleague 2022 First Division
Програма ФМБългария

Първи Кръг (15.09.2022 - 21.09.2022)
събота, 17 септември 2022
  Покажи информация 11:30    ФМБългария ФМ  2:3
(2:1)
СИМ  ЯМК Симитли Match report
отгоре
Втори Кръг (29.09.2022 - 05.10.2022)
събота, 01 октомври 2022
  Покажи информация 13:00    ФМБългария ФМ  1:3
(0:0)
УАЙ  Уайскаут Match report
отгоре
Трети Кръг (06.10.2022 - 12.10.2022)
събота, 08 октомври 2022
  Покажи информация 11:30    Шисел България ШИС  1:2
(1:0)
ФМ  ФМБългария Match report
отгоре
Четвърти Кръг (13.10.2022 - 19.10.2022)
неделя, 16 октомври 2022
  Покажи информация 14:00    Феодалните Красавци ФКР  2:3
(1:1)
ФМ  ФМБългария Match report
отгоре
Пети Кръг (20.10.2022 - 26.10.2022)
неделя, 13 ноември 2022
  Покажи информация 18:30    Лидер Надежда ЛИД  2:6
(1:2)
ФМ  ФМБългария Match report
отгоре
Шести Кръг (27.10.2022 - 02.11.2022)
четвъртък, 02 март 2023
  Покажи информация 19:00    ФМБългария ФМ  2:4
(0:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report
отгоре
Седми Кръг (03.11.2022 - 09.11.2022)
неделя, 06 ноември 2022
  Покажи информация 12:30    ФМБългария ФМ  1:1
(1:1)
BBC  BBC Match report
отгоре
Осми Кръг (10.11.2022 - 16.11.2022)
събота, 25 февруари 2023
  Покажи информация 13:00    ФМБългария ФМ  3:2
(0:2)
БОМ  Боми Ауто Match report
отгоре
Девети Кръг (17.11.2022 - 23.11.2022)
събота, 19 ноември 2022
  Покажи информация 13:00    СФК Берое БЕР  2:2
(0:1)
ФМ  ФМБългария Match report
отгоре
Десети Кръг (24.11.2022 - 30.11.2022)
неделя, 27 ноември 2022
  Покажи информация 17:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  1:3
(0:2)
ФМ  ФМБългария Match report
отгоре
Единадесети Кръг (01.12.2022 - 07.12.2022)
събота, 03 декември 2022
  Покажи информация 16:00    Хеттрик ХТК  4:2
(4:0)
ФМ  ФМБългария Match report
отгоре
Дванадесети Кръг (08.12.2022 - 14.12.2022)
събота, 10 декември 2022
  Покажи информация 14:30    ФМБългария ФМ  2:2
(1:0)
ФЕН  ФЕН Match report
отгоре
Тринадесети Кръг (15.12.2022 - 21.12.2022)
събота, 24 септември 2022
  Покажи информация 13:00    Анти Конти АК  4:2
(2:2)
ФМ  ФМБългария Match report
отгоре
Четиринадесети Кръг (11.03.2023 - 12.03.2023)
неделя, 12 март 2023
  Покажи информация 11:00    ЯМК Симитли СИМ  3:0
(1:0)
ФМ  ФМБългария Match report
отгоре
Петнадесети Кръг (16.03.2023 - 22.03.2023)
събота, 18 март 2023
  Покажи информация 11:30    Уайскаут УАЙ  3:5
(2:3)
ФМ  ФМБългария Match report
отгоре
Шестнадесети Кръг (23.03.2023 - 29.03.2023)
сряда, 29 март 2023
  21:00    ФМБългария ФМ  3:0 ШИС  Шисел България Match report
отгоре
Седемнадесети Кръг (30.03.2023 - 05.04.2023)
неделя, 02 април 2023
  Покажи информация 12:30    ФМБългария ФМ  1:8
(0:4)
ФКР  Феодалните Красавци Match report
отгоре
Осемнадесети Кръг (06.04.2023 - 12.04.2023)
събота, 08 април 2023
  17:30    ФМБългария ФМ  0:3 ЛИД  Лидер Надежда Match report
отгоре
Деветнадесети Кръг (20.04.2023 - 26.04.2023)
четвъртък, 20 април 2023
  Покажи информация 22:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  5:2
(3:0)
ФМ  ФМБългария Match report
отгоре
Двадесети Кръг (11.05.2023 - 17.05.2023)
неделя, 25 юни 2023
  Покажи информация 20:00    BBC BBC  1:2
(0:2)
ФМ  ФМБългария Match report
отгоре
Двадесет и Първи Кръг (18.05.2023 - 24.05.2023)
вторник, 23 май 2023
  00:30    Боми Ауто БОМ  0:3 ФМ  ФМБългария Match report
отгоре
Двадесет и Втори Кръг (25.05.2023 - 31.05.2023)
четвъртък, 25 май 2023
  Покажи информация 19:00    ФМБългария ФМ  1:3
(1:2)
БЕР  СФК Берое Match report
отгоре
Двадесет и Трети Кръг (01.06.2023 - 07.06.2023)
четвъртък, 15 юни 2023
  Покажи информация 22:00    ФМБългария ФМ  2:2
(0:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report
отгоре
Двадесет и Четвърти Кръг (08.06.2023 - 14.06.2023)
събота, 10 юни 2023
  Покажи информация 11:30    ФМБългария ФМ  1:2
(0:0)
ХТК  Хеттрик Match report