Skip to content

Новини

Вход



регистрация

Forumsleague 2020 First Division
Програма

Кръг Date Time Резултат
1 10.10.2020 11:30  Физиозона - Лозенец 2:2
1 10.10.2020 13:00  Шисел България - Уайскаут 1:4
1 10.10.2020 14:30  ЯМК Симитли - СФК Берое 4:2
1 10.10.2020 16:00  Дианабад Юнайтед - ФЕН 1:3
1 10.10.2020 17:30  Лидер Надежда - ФК Форум ЦСКА 2:3
1 10.10.2020 19:00  ФМБългария - Хеттрик 2:0
1 10.10.2020 20:30  Дата.БГ - Ливърпул България 5:1
2 15.10.2020 22:00  ФМБългария - ФК Форум ЦСКА 1:6
2 17.10.2020 10:00  Дата.БГ - Уайскаут 0:2
2 18.10.2020 17:00  Дианабад Юнайтед - Лозенец 4:0
2 18.10.2020 18:30  СФК Берое - Лидер Надежда 2:2
2 18.10.2020 21:30  Физиозона - Шисел България 4:3
2 20.10.2020 19:30  Хеттрик - ФЕН 1:4
2 12.12.2020 11:30  Ливърпул България - ЯМК Симитли 0:9
3 25.10.2020 21:30  Дата.БГ - Дианабад Юнайтед 1:1
3 20.02.2021 11:30  Ливърпул България - СФК Берое 2:3
3 27.02.2021 14:30  ЯМК Симитли - Лозенец 4:0
3 06.03.2021 16:00  Физиозона - ФМБългария 1:4
3 06.03.2021 17:30  Хеттрик - Шисел България 3:2
3 27.03.2021 19:00  ФЕН - Лидер Надежда 2:2
3 06.09.2021 21:00  Уайскаут - ФК Форум ЦСКА 0:2
4 31.10.2020 14:30  Шисел България - СФК Берое 1:7
4 08.11.2020 18:30  ФК Форум ЦСКА - Дата.БГ 1:1
4 31.01.2021 14:30  Лозенец - ФМБългария 0:3
4 06.02.2021 14:30  Уайскаут - Ливърпул България 0:0
4 06.02.2021 17:30  Физиозона - ФЕН 1:2
4 06.03.2021 14:30  Лидер Надежда - Дианабад Юнайтед 3:3
4 02.09.2021 22:00  ЯМК Симитли - Хеттрик 2:7
5 08.11.2020 15:30  Лидер Надежда - ЯМК Симитли 3:2
5 29.11.2020 18:30  Физиозона - ФК Форум ЦСКА 0:3
5 05.12.2020 17:30  Шисел България - ФЕН 4:2
5 21.02.2021 11:30  ФМБългария - Дата.БГ 1:1
5 09.03.2021 19:30  СФК Берое - Хеттрик 3:2
5 13.03.2021 13:00  Дианабад Юнайтед - Ливърпул България 7:1
5 22.07.2021 22:00  Лозенец - Уайскаут 1:1
6 15.11.2020 18:30  ФК Форум ЦСКА - Хеттрик 0:2
6 28.02.2021 17:30  Шисел България - ФМБългария 1:1
6 06.03.2021 19:00  Лозенец - Ливърпул България 5:2
6 13.03.2021 20:30  Уайскаут - ФЕН 0:4
6 31.03.2021 22:00  Лидер Надежда - Дата.БГ 2:1
6 01.04.2021 22:00  СФК Берое - Дианабад Юнайтед 0:7
6 07.04.2021 22:00  Физиозона - ЯМК Симитли 2:2
7 21.11.2020 13:00  Физиозона - Ливърпул България 6:2
7 21.11.2020 17:30  ФК Форум ЦСКА - Шисел България 0:1
7 27.02.2021 13:00  Хеттрик - Дата.БГ 3:0
7 06.03.2021 13:00  Уайскаут - СФК Берое 4:6
7 05.06.2021 17:30  ЯМК Симитли - Дианабад Юнайтед 2:0
7 07.07.2021 22:00  ФЕН - ФМБългария 3:4
7 24.08.2021 20:50  Лозенец - Лидер Надежда 0:3
8 31.10.2020 16:00  ФК Форум ЦСКА - ЯМК Симитли 0:3
8 29.11.2020 11:00  Шисел България - Ливърпул България 0:1
8 29.11.2020 14:00  Лидер Надежда - Хеттрик 2:0
8 07.02.2021 13:00  Дианабад Юнайтед - ФМБългария 3:1
8 28.02.2021 20:30  Физиозона - Уайскаут 5:2
8 28.04.2021 22:00  Лозенец - ФЕН 1:6
8 08.07.2021 22:00  СФК Берое - Дата.БГ 8:1
9   Ливърпул България - Хеттрик 0:3
9 14.11.2020 19:00  Дата.БГ - ФЕН 1:3
9 30.01.2021 14:30  Дианабад Юнайтед - Уайскаут 3:2
9 13.03.2021 14:30  ФМБългария - ЯМК Симитли 1:2
9 13.03.2021 16:00  СФК Берое - ФК Форум ЦСКА 0:1
9 13.03.2021 19:00  Физиозона - Лидер Надежда 2:5
9 18.03.2021 22:00  Шисел България - Лозенец 1:0
10 11.04.2021 12:30  Хеттрик - Уайскаут 3:3
10 11.04.2021 14:00  Дата.БГ - Лозенец 1:1
10 11.04.2021 15:30  Физиозона - СФК Берое 2:0
10 01.06.2021 22:05  Ливърпул България - ФК Форум ЦСКА 1:2
10 14.07.2021 22:00  ФЕН - ЯМК Симитли 2:2
10 15.07.2021 22:00  ФМБългария - Лидер Надежда 0:3
10 21.07.2021 22:00  Дианабад Юнайтед - Шисел България 3:2
11 20.12.2020 14:00  Физиозона - Хеттрик 3:1
11 13.04.2021 22:05  ФК Форум ЦСКА - Дианабад Юнайтед 3:6
11 17.04.2021 19:00  Лозенец - СФК Берое 2:4
11 18.04.2021 14:00  Уайскаут - ФМБългария 4:5
11 18.04.2021 15:30  ЯМК Симитли - Дата.БГ 9:1
11 22.04.2021 22:00  ФЕН - Ливърпул България 2:1
11 30.06.2021 22:00  Лидер Надежда - Шисел България 2:4
12 30.01.2021 16:00  Ливърпул България - Лидер Надежда 0:5
12 27.03.2021 20:30  ФМБългария - СФК Берое 3:6
12 27.03.2021 22:00  Дата.БГ - Шисел България 3:1
12 28.03.2021 18:30  Хеттрик - Лозенец 5:2
12 28.03.2021 21:30  Физиозона - Дианабад Юнайтед 0:5
12 29.03.2021 21:00  ЯМК Симитли - Уайскаут 4:2
12 30.03.2021 20:50  ФЕН - ФК Форум ЦСКА 4:3
13 17.11.2020 19:30  Хеттрик - Дианабад Юнайтед 1:2
13 03.04.2021 11:30  ФК Форум ЦСКА - Лозенец 1:1
13 03.04.2021 16:00  Ливърпул България - ФМБългария 1:3
13 06.04.2021 20:45  Уайскаут - Лидер Надежда 2:6
13 11.04.2021 11:00  ЯМК Симитли - Шисел България 1:4
13 28.07.2021 22:00  Физиозона - Дата.БГ 1:2
13 29.07.2021 22:00  ФЕН - СФК Берое 2:4
14 24.04.2021 10:00  СФК Берое - ЯМК Симитли 2:4
14 24.04.2021 11:30  Уайскаут - Шисел България 1:4
14 24.04.2021 13:00  ФЕН - Дианабад Юнайтед 0:0
14 24.04.2021 16:00  Хеттрик - ФМБългария 5:1
14 24.04.2021 17:30  Лозенец - Физиозона 1:4
14 22.08.2021 21:30  ФК Форум ЦСКА - Лидер Надежда 3:2
14 08.09.2021 22:00  Ливърпул България - Дата.БГ 1:0
15 18.04.2021 11:00  Шисел България - Физиозона 0:1
15 16.05.2021 11:00  Лидер Надежда - СФК Берое 2:2
15 16.05.2021 12:30  Лозенец - Дианабад Юнайтед 1:4
15 16.05.2021 14:00  ФК Форум ЦСКА - ФМБългария 2:4
15 16.05.2021 15:30  Уайскаут - Дата.БГ 2:0
15 16.05.2021 17:00  ЯМК Симитли - Ливърпул България 6:1
15 16.05.2021 18:30  ФЕН - Хеттрик 1:2
16 20.05.2021 22:00  ФМБългария - Физиозона 2:2
16 24.05.2021 21:00  Лидер Надежда - ФЕН 3:3
16 25.05.2021 19:15  Шисел България - Хеттрик 4:2
16 25.05.2021 20:45  ФК Форум ЦСКА - Уайскаут 2:0
16 04.08.2021 22:00  Дианабад Юнайтед - Дата.БГ 6:1
16 16.08.2021 21:00  СФК Берое - Ливърпул България 6:0
16 29.08.2021 21:30  Лозенец - ЯМК Симитли 0:3
17   Ливърпул България - Уайскаут 0:3
17 30.05.2021 11:00  Дата.БГ - ФК Форум ЦСКА 3:2
17 30.05.2021 14:00  ФМБългария - Лозенец 4:3
17 30.05.2021 17:00  СФК Берое - Шисел България 6:3
17 30.05.2021 18:30  ФЕН - Физиозона 4:1
17 26.07.2021 22:30  Хеттрик - ЯМК Симитли 1:3
17 15.08.2021 21:30  Дианабад Юнайтед - Лидер Надежда 3:3
18 05.06.2021 17:30  Ливърпул България - Дианабад Юнайтед 0:3
18 05.06.2021 19:00  ФК Форум ЦСКА - Физиозона 5:3
18 05.06.2021 20:30  Уайскаут - Лозенец 2:3
18 06.06.2021 18:30  Хеттрик - СФК Берое 0:5
18 06.06.2021 21:30  ФЕН - Шисел България 1:4
18 08.06.2021 22:00  Дата.БГ - ФМБългария 2:2
18 17.08.2021 22:10  ЯМК Симитли - Лидер Надежда 2:3
19 06.04.2021 19:30  Хеттрик - ФК Форум ЦСКА 2:1
19 10.06.2021 22:00  Ливърпул България - Лозенец 2:3
19 12.06.2021 12:30  ФЕН - Уайскаут 3:0
19 12.06.2021 15:30  ФМБългария - Шисел България 3:5
19 12.06.2021 17:30  Дианабад Юнайтед - СФК Берое 6:2
19 12.06.2021 19:00  Дата.БГ - Лидер Надежда 1:2
19 25.08.2021 22:00  ЯМК Симитли - Физиозона 3:3
20 20.06.2021 11:00  ФМБългария - ФЕН 2:2
20 20.06.2021 14:00  Лидер Надежда - Лозенец 0:1
20 20.06.2021 15:30  Дата.БГ - Хеттрик 3:1
20 20.06.2021 17:00  Шисел България - ФК Форум ЦСКА 5:0
20 20.06.2021 18:30  Ливърпул България - Физиозона 1:3
20 03.08.2021 20:50  СФК Берое - Уайскаут 3:2
20 23.08.2021 21:00  Дианабад Юнайтед - ЯМК Симитли 5:2
21 26.06.2021 20:30  Хеттрик - Лидер Надежда 2:4
21 26.06.2021 22:00  ЯМК Симитли - ФК Форум ЦСКА 1:2
21 27.06.2021 18:30  Дата.БГ - СФК Берое 0:1
21 27.06.2021 21:30  ФМБългария - Дианабад Юнайтед 0:4
21 28.06.2021 21:00  Уайскаут - Физиозона 4:1
21 29.06.2021 22:00  ФЕН - Лозенец 0:7
21 23.08.2021 22:30  Ливърпул България - Шисел България 2:4
22 01.07.2021 22:00  ФК Форум ЦСКА - СФК Берое 4:1
22 03.07.2021 13:00  Уайскаут - Дианабад Юнайтед 2:7
22 03.07.2021 14:30  ЯМК Симитли - ФМБългария 4:0
22 03.07.2021 17:30  Лозенец - Шисел България 1:5
22 06.07.2021 20:30  Хеттрик - Ливърпул България 2:8
22 08.08.2021 18:30  Лидер Надежда - Физиозона 4:2
22 31.08.2021 22:10  ФЕН - Дата.БГ 5:3
23 10.07.2021 22:00  ФК Форум ЦСКА - Ливърпул България 3:0
23 11.07.2021 09:30  ЯМК Симитли - ФЕН 4:3
23 11.07.2021 15:30  Лидер Надежда - ФМБългария 1:4
23 11.07.2021 18:30  СФК Берое - Физиозона 3:2
23 13.07.2021 19:30  Уайскаут - Хеттрик 1:4
23 09.08.2021 21:00  Лозенец - Дата.БГ 1:6
23 26.08.2021 22:00  Шисел България - Дианабад Юнайтед 4:3
24 17.07.2021 20:30  Ливърпул България - ФЕН 0:3
24 17.07.2021 22:00  Дата.БГ - ЯМК Симитли 4:2
24 18.07.2021 18:30  ФМБългария - Уайскаут 1:2
24 18.07.2021 21:30  Дианабад Юнайтед - ФК Форум ЦСКА 0:0
24 19.07.2021 21:00  СФК Берое - Лозенец 3:5
24 24.08.2021 19:30  Хеттрик - Физиозона 1:3
24 31.08.2021 20:50  Шисел България - Лидер Надежда 1:3
25 24.07.2021 11:30  Дианабад Юнайтед - Физиозона 3:0
25 24.07.2021 16:00  Лидер Надежда - Ливърпул България 3:0
25 24.07.2021 17:30  Шисел България - Дата.БГ 1:2
25 27.07.2021 22:00  Уайскаут - ЯМК Симитли 1:8
25 03.08.2021 22:10  ФК Форум ЦСКА - ФЕН 6:4
25 01.09.2021 22:00  СФК Берое - ФМБългария 4:3
25 07.09.2021 19:30  Лозенец - Хеттрик 4:6
26 12.09.2021 09:30  Дианабад Юнайтед - Хеттрик 2:2
26 12.09.2021 11:00  СФК Берое - ФЕН 2:6
26 12.09.2021 12:30  Шисел България - ЯМК Симитли 0:3
26 12.09.2021 14:00  Лидер Надежда - Уайскаут 6:3
26 12.09.2021 15:30  Лозенец - ФК Форум ЦСКА 0:3
26 12.09.2021 17:00  ФМБългария - Ливърпул България 5:1
26 12.09.2021 18:30  Дата.БГ - Физиозона 4:2




Звезден рожденик

Отбор: Физиозона
Мачове: 6
Голове: 0

Случаен профил

Отбор: АнтиТяло
Мачове: 2
Голове: 0

We inform you that this site uses cookies to make sure our web page is user-friendly. By continuing to browse this website, you declare to accept the use of cookies..

More Information Allow
https://forumsleague.org/templates/ja_zibal