Skip to content
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2020 Third Division
Програма

Първи Кръг
събота, 10 октомври 2020
13:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  3:10
(1:4)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Н.
Шипков
14:30    ФК Бели и дебели ФБД  7:4
(2:3)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Н.
Шипков
18:00    FM All Stars FMA  4:9
(3:7)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Д.
Кротев
19:30    Баджо ФК   5:3
(2:1)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Д.
Кротев
неделя, 11 октомври 2020
12:30    BBC BBC  6:2
(1:0)
АТЛ  ФК Атлетик11 Match report Г.
Пилибосян
14:00    ФК Краката ни пречат КНП  1:18
(0:8)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Д.
Кротев
15:30    Хер Бебе БЕБ  5:1
(2:0)
  ФК Задунайска Сич Match report Г.
Пилибосян
18:30    Легендите ЛЕГ  7:11
(3:6)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Н.
Рамунски
21:30    Алкатраз АЛК  8:7
(4:3)
БОХ  Bohemians Match report Н.
Рамунски
вторник, 13 октомври 2020
22:00    Нулите   7:2
(4:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Х.
Пейнов
четвъртък, 15 октомври 2020
22:00    73 Reunited 73R  -:- РКС  Роко Сф Х.
Пейнов
отгоре
Втори Кръг
To Be Determined
Роко Сф РКС  -:- ЛЕГ  Легендите -
ФК Задунайска Сич   -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
събота, 17 октомври 2020
13:00    ФК ГлоБол ГЛО  3:17
(0:7)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Х.
Пейнов
14:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  4:7
(0:1)
БОХ  Bohemians Match report Г.
Пилибосян
18:00    Баджо ФК   6:1
(3:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Н.
Рамунски
19:30    ФК Атлетик11 АТЛ  4:2
(1:1)
АЛК  Алкатраз Match report Н.
Рамунски
неделя, 18 октомври 2020
12:30    Лап.БГ ЛАП  1:5
(0:4)
FMA  FM All Stars Match report Г.
Зарев
14:00    Дебелите Старчета ДСТ  3:3
(0:2)
  Нулите Match report Г.
Зарев
15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  7:10
(3:3)
БЕБ  Хер Бебе Match report Г.
Зарев
18:30    ФК Бели и дебели ФБД  2:5
(1:2)
BBC  BBC Match report В.
Вълов
вторник, 20 октомври 2020
22:00    Баджо ФК   -:- 73R  73 Reunited М.
Маринов
отгоре
Трети Кръг
събота, 24 октомври 2020
13:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
14:30    73 Reunited 73R  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
18:00    Хер Бебе БЕБ  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
19:30    Нулите   -:- ФКР  Феодалните Красавци -
21:00    Легендите ЛЕГ  -:- FMA  FM All Stars -
неделя, 25 октомври 2020
12:30    Алкатраз АЛК  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
14:00    BBC BBC  -:- БОХ  Bohemians -
15:30    Баджо ФК   -:-   ФК Задунайска Сич -
18:30    Клетката НСК КЛЕ  -:- АТЛ  ФК Атлетик11 -
21:30    Дебелите Старчета ДСТ  -:- РКС  Роко Сф -
вторник, 27 октомври 2020
22:00    ФК Бели и дебели ФБД  -:- ЛАП  Лап.БГ -
отгоре




Звезден рожденик

Отбор: Лидер Надежда
Мачове: 0
Голове: 0

Случаен профил

Отбор: Шисел България
Мачове: 2
Голове: 3

We inform you that this site uses cookies to make sure our web page is user-friendly. By continuing to browse this website, you declare to accept the use of cookies..

More Information Allow