Skip to content
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2020 Third Division
Програма

Първи Кръг
събота, 10 октомври 2020
13:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  3:10
(1:4)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Н.
Шипков
14:30    ФК Бели и дебели ФБД  7:4
(2:3)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Н.
Шипков
18:00    FM All Stars FMA  4:9
(3:7)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Д.
Кротев
19:30    Баджо ФК   5:3
(2:1)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Д.
Кротев
неделя, 11 октомври 2020
12:30    BBC BBC  6:2
(1:0)
АТЛ  ФК Атлетик11 Match report Г.
Пилибосян
14:00    ФК Краката ни пречат КНП  1:18
(0:8)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Д.
Кротев
15:30    Хер Бебе БЕБ  5:1
(2:0)
  ФК Задунайска Сич Match report Г.
Пилибосян
18:30    Легендите ЛЕГ  7:11
(3:6)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Н.
Рамунски
21:30    Алкатраз АЛК  8:7
(4:3)
БОХ  Bohemians Match report Н.
Рамунски
вторник, 13 октомври 2020
22:00    Нулите НУЛ  7:2
(4:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Х.
Пейнов
четвъртък, 26 ноември 2020
22:00    73 Reunited 73R  5:2
(2:0)
РКС  Роко Сф Match report Х.
Пейнов
отгоре
Втори Кръг
To Be Determined
Роко Сф РКС  -:- ЛЕГ  Легендите -
ФК Задунайска Сич   -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
събота, 17 октомври 2020
13:00    ФК ГлоБол ГЛО  3:17
(0:7)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Х.
Пейнов
14:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  4:7
(0:1)
БОХ  Bohemians Match report Г.
Пилибосян
18:00    Баджо ФК   6:1
(3:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Н.
Рамунски
19:30    ФК Атлетик11 АТЛ  4:2
(1:1)
АЛК  Алкатраз Match report -
неделя, 18 октомври 2020
12:30    Лап.БГ ЛАП  1:5
(0:4)
FMA  FM All Stars Match report Г.
Зарев
14:00    Дебелите Старчета ДСТ  3:3
(0:2)
НУЛ  Нулите Match report Г.
Зарев
15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  7:10
(3:3)
БЕБ  Хер Бебе Match report Г.
Зарев
18:30    ФК Бели и дебели ФБД  2:5
(1:2)
BBC  BBC Match report В.
Вълов
вторник, 20 октомври 2020
22:00    Баджо ФК   4:1
(3:0)
73R  73 Reunited Match report Н.
Рамунски
отгоре
Трети Кръг
To Be Determined
Алкатраз АЛК  -:- КНП  ФК Краката ни пречат Г.
Пилибосян
събота, 24 октомври 2020
13:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  5:2
(2:2)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Х.
Пейнов
14:30    73 Reunited 73R  4:4
(2:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Д.
Борков
18:00    Хер Бебе БЕБ  8:5
(5:3)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Х.
Пейнов
19:30    Нулите НУЛ  2:2
(1:1)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Х.
Пейнов
21:00    Легендите ЛЕГ  6:3
(1:1)
FMA  FM All Stars Match report Х.
Пейнов
неделя, 25 октомври 2020
14:00    BBC BBC  8:2
(3:1)
БОХ  Bohemians Match report Д.
Кротев
15:30    Баджо ФК   4:2
(1:0)
  ФК Задунайска Сич Match report Н.
Шипков
18:30    Клетката НСК КЛЕ  17:2
(8:1)
АТЛ  ФК Атлетик11 Match report Н.
Шипков
21:30    Дебелите Старчета ДСТ  8:4
(2:0)
РКС  Роко Сф Match report Н.
Рамунски
сряда, 28 октомври 2020
22:00    ФК Бели и дебели ФБД  9:3
(3:0)
ЛАП  Лап.БГ Match report Х.
Пейнов
отгоре
Четвърти Кръг
To Be Determined
FM All Stars FMA  -:- АТЛ  ФК Атлетик11 Х.
Пейнов
ФК Краката ни пречат КНП  -:- РКС  Роко Сф -
събота, 31 октомври 2020
18:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:1
(2:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Н.
Шипков
19:30    Феодалните Красавци ФКР  7:5
(3:1)
  ФК Задунайска Сич Match report Н.
Шипков
21:00    Bohemians БОХ  14:3
(7:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Н.
Шипков
неделя, 01 ноември 2020
12:30    Легендите ЛЕГ  9:4
(4:1)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Г.
Пилибосян
14:00    Нулите НУЛ  7:1
(2:0)
ФБД  ФК Бели и дебели Match report Н.
Рамунски
15:30    Хер Бебе БЕБ  3:4
(1:2)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Н.
Рамунски
18:30    BBC BBC  12:1
(7:1)
  Баджо ФК Match report Н.
Рамунски
21:30    Алкатраз АЛК  6:4
(2:2)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Н.
Рамунски
вторник, 03 ноември 2020
22:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  8:8
(5:4)
73R  73 Reunited Match report И.
Димитров
отгоре
Пети Кръг
To Be Determined
73 Reunited 73R  -:- BBC  BBC Д.
Кротев
ФК Бели и дебели ФБД  -:- БЕБ  Хер Бебе -
ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- КНП  ФК Краката ни пречат Д.
Кротев
събота, 07 ноември 2020
14:30    Роко Сф РКС  8:3
(4:1)
FMA  FM All Stars Match report Х.
Пейнов
18:00    ФК Задунайска Сич   3:6
(3:5)
БОХ  Bohemians Match report Н.
Шипков
19:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  5:3
(3:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Н.
Шипков
21:00    Лап.БГ ЛАП  2:19
(1:7)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Н.
Шипков
неделя, 08 ноември 2020
15:30    Дебелите Старчета ДСТ  2:7
(1:3)
АЛК  Алкатраз Match report Г.
Пилибосян
18:30    Клетката НСК КЛЕ  9:6
(6:2)
ЛЕГ  Легендите Н.
Рамунски
21:30    Баджо ФК   1:7
(0:3)
НУЛ  Нулите Match report Н.
Рамунски
неделя, 06 декември 2020
12:30    ФК Атлетик11 АТЛ  4:6
(3:1)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Д.
Кротев
отгоре
Шести Кръг
To Be Determined
Феодалните Красавци ФКР  -:- БОХ  Bohemians -
Скуадра Олд Бойс СОБ  -:-   Баджо ФК И.
Димитров
Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
FM All Stars FMA  -:-   ФК Задунайска Сич -
ФК Краката ни пречат КНП  -:- ЛАП  Лап.БГ И.
Димитров
Легендите ЛЕГ  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
Хер Бебе БЕБ  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
събота, 14 ноември 2020
14:30    Алкатраз АЛК  2:1
(1:1)
РКС  Роко Сф Match report Х.
Пейнов
неделя, 15 ноември 2020
15:30    BBC BBC  11:0
(4:0)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Д.
Борков
вторник, 08 декември 2020
22:00    73 Reunited 73R  6:3
(1:3)
ФБД  ФК Бели и дебели Match report Х.
Пейнов
отгоре
Седми Кръг
To Be Determined
Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
ФК Атлетик11 АТЛ  -:- ФБД  ФК Бели и дебели -
ФК ГлоБол ГЛО  -:- BBC  BBC -
събота, 21 ноември 2020
18:00    FM All Stars FMA  2:8
(1:4)
АЛК  Алкатраз Match report Н.
Шипков
19:30    Феодалните Красавци ФКР  8:7
(2:3)
БЕБ  Хер Бебе Match report Г.
Пилибосян
21:00    Bohemians БОХ  3:3
(1:2)
НУЛ  Нулите Match report Г.
Пилибосян
неделя, 22 ноември 2020
14:00    ФК Задунайска Сич   2:8
(0:2)
73R  73 Reunited Match report Д.
Кротев
15:30    Лап.БГ ЛАП  2:4
(1:0)
  Баджо ФК Match report Д.
Кротев
18:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  12:3
(7:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Д.
Кротев
21:30    Роко Сф РКС  3:9
(1:5)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Н.
Рамунски
вторник, 24 ноември 2020
22:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  0:5
(0:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Х.
Пейнов
отгоре
Осми Кръг
To Be Determined
Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- АТЛ  ФК Атлетик11 Х.
Пейнов
Нулите НУЛ  -:- АЛК  Алкатраз Х.
Пейнов
Дебелите Старчета ДСТ  -:- ГЛО  ФК ГлоБол Х.
Пейнов
ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:-   ФК Задунайска Сич И.
Димитров
събота, 28 ноември 2020
14:30    Баджо ФК   4:3
(0:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Х.
Пейнов
18:00    73 Reunited 73R  8:2
(5:1)
FMA  FM All Stars Match report Г.
Пилибосян
19:30    BBC BBC  25:1
(9:0)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Г.
Пилибосян
неделя, 29 ноември 2020
14:00    Клетката НСК КЛЕ  7:3
(6:0)
БОХ  Bohemians Match report И.
Димитров
15:30    Хер Бебе БЕБ  11:5
(6:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Г.
Пилибосян
18:30    Роко Сф РКС  5:5
(1:3)
ЛАП  Лап.БГ Match report Д.
Борков
21:30    ФК Бели и дебели ФБД  5:21
(1:9)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Н.
Рамунски
отгоре
Девети Кръг
To Be Determined
Лап.БГ ЛАП  -:- АТЛ  ФК Атлетик11 Х.
Пейнов
ФК ГлоБол ГЛО  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- ФБД  ФК Бели и дебели -
ФК Краката ни пречат КНП  -:- 73R  73 Reunited Х.
Пейнов
Алкатраз АЛК  -:- BBC  BBC Д.
Кротев
събота, 05 декември 2020
13:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:7
(0:1)
БЕБ  Хер Бебе Match report Н.
Шипков
14:30    FM All Stars FMA  2:8
(0:3)
  Баджо ФК Match report Н.
Шипков
18:00    ФК Задунайска Сич   2:3
(2:1)
РКС  Роко Сф Match report Х.
Пейнов
неделя, 06 декември 2020
14:00    Феодалните Красавци ФКР  9:3
(5:2)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Д.
Кротев
15:30    Bohemians БОХ  5:3
(3:2)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report И.
Димитров
18:30    Легендите ЛЕГ  -:- НУЛ  Нулите Д.
Борков
отгоре
Десети Кръг
To Be Determined
ФК Бели и дебели ФБД  -:-   Баджо ФК Д.
Борков
ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- НУЛ  Нулите Н.
Шипков
ФК Задунайска Сич   -:- КНП  ФК Краката ни пречат Н.
Шипков
ФК ГлоБол ГЛО  -:- FMA  FM All Stars Н.
Шипков
неделя, 22 ноември 2020
12:30    Дебелите Старчета ДСТ  1:4
(0:2)
BBC  BBC Match report Д.
Кротев
събота, 12 декември 2020
13:00    ФК Атлетик11 АТЛ  3:8
(2:1)
ЛЕГ  Легендите Match report И.
Димитров
14:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:13
(0:6)
ФКР  Феодалните Красавци Match report И.
Димитров
неделя, 13 декември 2020
12:30    Лап.БГ ЛАП  3:4
(1:3)
АЛК  Алкатраз Match report Х.
Пейнов
14:00    Роко Сф РКС  4:8
(3:2)
БЕБ  Хер Бебе Match report Х.
Пейнов
15:30    Bohemians БОХ  5:5
(3:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Н.
Шипков
четвъртък, 17 декември 2020
21:00    Клетката НСК КЛЕ  -:- 73R  73 Reunited Н.
Шипков
отгоре
Единадесети Кръг
To Be Determined
ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- 73R  73 Reunited -
ФК ГлоБол ГЛО  -:- АЛК  Алкатраз -
събота, 14 ноември 2020
13:00    ФК Задунайска Сич   6:10
(2:4)
ЛЕГ  Легендите Match report Х.
Пейнов
събота, 12 декември 2020
18:00    Дебелите Старчета ДСТ  6:7
(4:4)
  Баджо ФК Match report Н.
Шипков
събота, 19 декември 2020
13:00    Bohemians БОХ  14:1
(9:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Х.
Пейнов
14:30    Клетката НСК КЛЕ  10:6
(4:4)
ФБД  ФК Бели и дебели Match report Х.
Пейнов
18:00    Феодалните Красавци ФКР  23:2
(9:1)
FMA  FM All Stars Match report Х.
Пейнов
неделя, 20 декември 2020
12:30    Лап.БГ ЛАП  2:10
(2:5)
БЕБ  Хер Бебе Match report М.
Кузманов
14:00    ФК Атлетик11 АТЛ  3:4
(2:2)
НУЛ  Нулите Match report И.
Димитров
15:30    Роко Сф РКС  0:10
(0:3)
BBC  BBC Match report И.
Димитров
18:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  5:5
(1:3)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Н.
Рамунски
отгоре
Дванадесети Кръг
To Be Determined
Роко Сф РКС  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
ФК Атлетик11 АТЛ  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
Нулите НУЛ  -:- БЕБ  Хер Бебе -
BBC BBC  -:- ЛЕГ  Легендите -
73 Reunited 73R  -:- АЛК  Алкатраз -
ФК Бели и дебели ФБД  -:- FMA  FM All Stars -
Клетката НСК КЛЕ  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
Дебелите Старчета ДСТ  -:- ФКР  Феодалните Красавци -
ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- БОХ  Bohemians -
неделя, 15 ноември 2020
12:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  12:6
(5:3)
ЛАП  Лап.БГ Match report И.
Димитров
неделя, 29 ноември 2020
12:30    ФК Атлетик11 АТЛ  8:5
(2:1)
  ФК Задунайска Сич Match report Д.
Борков
отгоре
Тринадесети Кръг
To Be Determined
FM All Stars FMA  -:- БЕБ  Хер Бебе -
ФК Краката ни пречат КНП  -:- ЛЕГ  Легендите -
Роко Сф РКС  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- АЛК  Алкатраз -
ФК Атлетик11 АТЛ  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
Лап.БГ ЛАП  -:- КЛЕ  Клетката НСК -
ФК Задунайска Сич   -:- ФБД  ФК Бели и дебели -
ФК ГлоБол ГЛО  -:-   Баджо ФК -
Bohemians БОХ  -:- 73R  73 Reunited -
Феодалните Красавци ФКР  -:- BBC  BBC -
Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- НУЛ  Нулите -
отгоре
Четиринадесети Кръг
Баджо ФК   -:- АТЛ  ФК Атлетик11 -
ФК Бели и дебели ФБД  -:- РКС  Роко Сф -
Клетката НСК КЛЕ  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
Алкатраз АЛК  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
Легендите ЛЕГ  -:- ФКР  Феодалните Красавци -
Хер Бебе БЕБ  -:- БОХ  Bohemians -
Нулите НУЛ  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
BBC BBC  -:-   ФК Задунайска Сич -
73 Reunited 73R  -:- ЛАП  Лап.БГ -
събота, 31 октомври 2020
14:30    ФК Краката ни пречат КНП  1:8
(0:4)
FMA  FM All Stars Match report Х.
Пейнов
отгоре
Петнадесети Кръг
неделя, 12 декември 1999
Bohemians БОХ  -:- ЛЕГ  Легендите -
Феодалните Красавци ФКР  -:- АЛК  Алкатраз -
Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
Дебелите Старчета ДСТ  -:- КЛЕ  Клетката НСК -
Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- FMA  FM All Stars -
ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- ФБД  ФК Бели и дебели -
Роко Сф РКС  -:-   Баджо ФК -
ФК Атлетик11