Skip to content

Вход



регистрация

Forumsleague 2019 Second Division Relegation Group
Програма

Първи Кръг (01.08.2020 - 02.08.2020)
To Be Determined
  Цифра Злина ЦЗ  3:0 СОБ  Скуадра Олд Бойс -
  14:50    АЕ АЕ  0:3 ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
събота, 01 август 2020
  17:30    Клуб Ф1 Ф1  4:4
(2:3)
ХУЛ  Хулиганите Match report Х.
Пейнов
  22:10    Дир.БГ ДИР  3:0 ПОК  Покер -
сряда, 02 септември 2020
  22:05    Трол Тийм ТРО  3:3
(1:2)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Д.
Борков
сряда, 16 септември 2020
  22:05    Римляните РИМ  5:1
(2:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Н.
Рамунски
отгоре
Втори Кръг (09.08.2020 - 23.08.2020)
To Be Determined
  Скуадра Олд Бойс СОБ  0:3 ПОК  Покер -
неделя, 09 август 2020
  21:40    Римляните РИМ  1:2
(0:1)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Х.
Пейнов
понеделник, 10 август 2020
  21:10    АЕ АЕ  1:2
(0:2)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Д.
Борков
вторник, 11 август 2020
  22:10    Клуб Ф1 Ф1  3:2
(1:2)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Н.
Рамунски
сряда, 12 август 2020
  22:10    Трол Тийм ТРО  4:6
(2:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Х.
Пейнов
неделя, 16 август 2020
  17:00    Дир.БГ ДИР  0:1
(0:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Д.
Кротев
отгоре
Трети Кръг (16.08.2020 - 22.08.2020)
To Be Determined
  Скуадра Олд Бойс СОБ  0:3 ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
неделя, 16 август 2020
  18:30    АЕ АЕ  8:1
(2:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Д.
Кротев
  21:40    Клуб Ф1 Ф1  2:3
(2:0)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Г.
Пилибосян
сряда, 19 август 2020
  22:10    Дир.БГ ДИР  2:0
(1:0)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Д.
Борков
събота, 22 август 2020
  22:10    Трол Тийм ТРО  1:0
(1:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Х.
Пейнов
вторник, 29 септември 2020
  22:00    Римляните РИМ  2:3
(0:2)
ПОК  Покер Match report М.
Маринов
отгоре
Четвърти Кръг (29.08.2020 - 02.09.2020)
To Be Determined
  Хулиганите ХУЛ  3:0 СОБ  Скуадра Олд Бойс -
събота, 29 август 2020
  17:20    АЕ АЕ  1:2
(0:0)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Н.
Рамунски
неделя, 30 август 2020
  16:55    Трол Тийм ТРО  6:1
(3:0)
ПОК  Покер Match report Х.
Пейнов
понеделник, 31 август 2020
  21:00    Клуб Ф1 Ф1  1:2
(0:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Н.
Рамунски
вторник, 01 септември 2020
  22:10    Цифра Злина ЦЗ  4:3
(2:1)
РИМ  Римляните Match report Д.
Борков
вторник, 08 септември 2020
  22:10    Дир.БГ ДИР  2:0
(0:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Н.
Рамунски
отгоре
Пети Кръг (10.09.2020 - 14.09.2020)
To Be Determined
  ЯМР Симитли ЯМР  3:0 СОБ  Скуадра Олд Бойс -
събота, 12 септември 2020
  20:30    АЕ АЕ  2:3
(1:2)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Д.
Борков
неделя, 13 септември 2020
  11:00    Клуб Ф1 Ф1  5:1
(1:0)
ПОК  Покер Match report Х.
Пейнов
  14:00    Хулиганите ХУЛ  1:4
(1:2)
ДИР  Дир.БГ Match report И.
Димитров
  15:30    Римляните РИМ  2:1
(0:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report И.
Димитров
  17:00    Трол Тийм ТРО  4:6
(1:2)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Д.
Кротев
отгоре
Шести Кръг (26.09.2020)
To Be Determined
  Пий Си Мани Я ПСМ  3:0 СОБ  Скуадра Олд Бойс -
събота, 26 септември 2020
  19:00    Трол Тийм ТРО  3:0
(2:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report М.
Маринов
  20:30    АЕ АЕ  3:0
(1:0)
ПОК  Покер М.
Маринов
  22:00    Клуб Ф1 Ф1  2:3
(1:2)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Х.
Пейнов
неделя, 27 септември 2020
  09:30    Римляните РИМ  2:2
(1:2)
ХУЛ  Хулиганите Match report М.
Кузманов
сряда, 30 септември 2020
  22:00    Дир.БГ ДИР  0:0 ЯМР  ЯМР Симитли Match report Н.
Рамунски
отгоре




Звезден рожденик

Отбор: ОЧЗ Меджик
Мачове: 4
Голове: 0

Случаен профил

Отбор: Хулиганите
Мачове: 7
Голове: 0

We inform you that this site uses cookies to make sure our web page is user-friendly. By continuing to browse this website, you declare to accept the use of cookies..

More Information Allow