Skip to content
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2019 Third Division
Програма

Първи Кръг
събота, 14 септември 2019
13:00    ФК Атлетик11 АТЛ  6:8
(1:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Владислав
Иванов
14:30    Клетката НСК КЛЕ  9:5
(2:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Владислав
Иванов
18:00    Боми Ауто БОМ  3:4
(2:2)
АЛК  Алкатраз Match report Владимир
Вълов
19:30    Лап.БГ ЛАП  13:11
(6:3)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Даниел
Борков
неделя, 15 септември 2019
12:30    Роко Сф РКС  3:6
(0:1)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Николай
Шипков
14:00    Дебелите Старчета ДСТ  6:7
(4:4)
73R  73 Reunited Match report Добромир
Кротев
15:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  4:7
(1:3)
442  442 Match report Добромир
Кротев
неделя, 21 юни 2020
14:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  4:1
(1:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Добромир
Кротев
отгоре
Втори Кръг
събота, 28 септември 2019
13:00    Бохемия Спорт БОХ  4:13
(2:3)
БОМ  Боми Ауто Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    Лап.БГ ЛАП  1:3
(1:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Гарбис
Пилибосян
18:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  4:2
(3:0)
РКС  Роко Сф Match report Гарбис
Пилибосян
19:30    ФК Атлетик11 АТЛ  8:4
(5:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Виктор
Трендафилов
неделя, 29 септември 2019
12:30    ФК Краката ни пречат КНП  1:5
(0:0)
АЛК  Алкатраз Match report Владислав
Иванов
14:00    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  11:1
(7:0)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Владислав
Иванов
15:30    442 442  15:4
(5:0)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Иван
Димитров
18:30    73 Reunited 73R  11:6
(4:2)
ЛЕГ  Легендите Match report Иван
Димитров
отгоре
Трети Кръг
събота, 05 октомври 2019
13:00    Бохемия Спорт БОХ  0:5 ЛЕГ  Легендите Match report -
14:30    Дебелите Старчета ДСТ  7:3
(4:1)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Христо
Пейнов
18:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  4:5
(2:2)
БОМ  Боми Ауто Match report Георги
Банков
19:30    Лап.БГ ЛАП  12:6
(4:5)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Георги
Банков
неделя, 06 октомври 2019
14:00    73 Reunited 73R  4:6
(2:2)
АЛК  Алкатраз Match report Даниел
Борков
15:30    ФК Атлетик11 АТЛ  6:5
(5:5)
РКС  Роко Сф Match report Даниел
Борков
18:30    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  7:2
(3:0)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Даниел
Борков
четвъртък, 10 октомври 2019
22:00    442 442  11:2
(7:0)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Иван
Димитров
отгоре
Четвърти Кръг
събота, 12 октомври 2019
13:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  1:6
(1:4)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Даниел
Борков
14:30    Боми Ауто БОМ  14:2
(7:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Даниел
Борков
18:00    ФК Атлетик11 АТЛ  6:5
(3:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Иван
Димитров
19:30    Роко Сф РКС  2:2
(1:1)
АЛК  Алкатраз Match report Иван
Димитров
неделя, 13 октомври 2019
12:30    Дебелите Старчета ДСТ  4:2
(2:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Владислав
Иванов
14:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  3:2
(1:0)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Владислав
Иванов
15:30    Лап.БГ ЛАП  7:8
(2:4)
73R  73 Reunited Match report Христо
Пейнов
18:30    Бохемия Спорт БОХ  2:10
(0:7)
442  442 Match report Иван
Димитров
отгоре
Пети Кръг
събота, 19 октомври 2019
14:30    ФК Атлетик11 АТЛ  10:1
(4:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Гарбис
Пилибосян
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  0:8
(0:3)
73R  73 Reunited Match report Генчо
Зарев
19:30    Легендите ЛЕГ  3:18
(1:9)
442  442 Match report Генчо
Зарев
неделя, 20 октомври 2019
12:30    Клетката НСК КЛЕ  8:5
(3:3)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Генчо
Зарев
14:00    Боми Ауто БОМ  23:3
(11:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Генчо
Зарев
18:30    Роко Сф РКС  5:5
(2:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Генчо
Зарев
четвъртък, 24 октомври 2019
22:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  5:11
(2:5)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Даниел
Борков
вторник, 29 октомври 2019
22:00    Алкатраз АЛК  5:3
(2:0)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Добромир
Кротев
отгоре
Шести Кръг
събота, 26 октомври 2019
13:00    ФК Краката ни пречат КНП  2:17
(1:9)
73R  73 Reunited Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    ФК Атлетик11 АТЛ  0:9
(0:5)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Гарбис
Пилибосян
18:00    Алкатраз АЛК  3:8
(0:4)
442  442 Match report Генчо
Зарев
неделя, 27 октомври 2019
12:30    Легендите ЛЕГ  11:9
(5:6)
ЛАП  Лап.БГ Match report Даниел
Борков
14:00    Клетката НСК КЛЕ  6:3
(3:1)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Даниел
Борков
18:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  1:3
(1:1)
РКС  Роко Сф Match report Генчо
Зарев
четвъртък, 31 октомври 2019
22:00    ФК ГлоБол ГЛО  3:5
(1:3)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Владимир
Вълов
вторник, 05 ноември 2019
22:00    Боми Ауто БОМ  9:2
(5:0)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Генчо
Зарев
отгоре
Седми Кръг
събота, 02 ноември 2019
18:00    ФК Краката ни пречат КНП  2:11
(0:4)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Добромир
Кротев
19:30    Алкатраз АЛК  7:2
(1:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Добромир
Кротев
неделя, 03 ноември 2019
12:30    ФК ГлоБол ГЛО  2:16
(0:8)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Николай
Рамунски
14:00    Легендите ЛЕГ  5:10
(1:6)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Иван
Димитров
15:30    Клетката НСК КЛЕ  3:7
(2:3)
РКС  Роко Сф Match report Иван
Димитров
18:30    Боми Ауто БОМ  8:3
(5:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Иван
Димитров
20:00    ФК Атлетик11 АТЛ  2:16
(1:7)
73R  73 Reunited Match report Владимир
Вълов
вторник, 12 ноември 2019
22:00    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  0:2
(0:1)
442  442 Match report Христо
Пейнов
отгоре
Осми Кръг
събота, 09 ноември 2019
13:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  11:4
(4:3)
АЛК  Алкатраз Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  5:10
(3:5)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Христо
Пейнов
18:00    Роко Сф РКС  3:2
(1:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Генчо
Зарев
19:30    Дебелите Старчета ДСТ  6:9
(4:4)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Шипков
неделя, 10 ноември 2019
12:30    Бохемия Спорт БОХ  2:12
(0:6)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Генчо
Зарев
14:00    Лап.БГ ЛАП  8:1
(2:0)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Иван
Димитров
15:30    ФК Атлетик11 АТЛ  2:12
(1:4)
БОМ  Боми Ауто Match report Гарбис
Пилибосян
18:30    442 442  3:2
(1:1)
73R  73 Reunited Match report Добромир
Кротев
отгоре
Девети Кръг
събота, 16 ноември 2019
14:30    Роко Сф РКС  3:9
(2:3)
БОМ  Боми Ауто Match report Христо
Пейнов
18:00    Дебелите Старчета ДСТ  7:2
(4:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Генчо
Зарев
19:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  9:1
(3:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Генчо
Зарев
неделя, 17 ноември 2019
12:30    Лап.БГ ЛАП  7:9
(1:4)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Генчо
Зарев
14:00    Бохемия Спорт БОХ  6:10
(4:4)
АЛК  Алкатраз Match report Генчо
Зарев
15:30    442 442  20:1
(8:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Иван
Димитров
18:30    ФК Атлетик11 АТЛ  4:1
(2:1)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Добромир
Кротев
вторник, 26 ноември 2019
22:00    73 Reunited 73R  2:5
(2:2)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Христо
Пейнов
отгоре
Десети Кръг
събота, 23 ноември 2019
14:30    Легендите ЛЕГ  5:3
(1:3)
АЛК  Алкатраз Match report Христо
Пейнов
18:00    Клетката НСК КЛЕ  5:0 КНП  ФК Краката ни пречат Match report -
19:30    Боми Ауто БОМ  6:4
(2:1)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Генчо
Зарев
неделя, 24 ноември 2019
12:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  0:5
(0:3)
73R  73 Reunited Match report Даниел
Борков
14:00    ФК Атлетик11 АТЛ  7:14
(4:4)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Иван
Димитров
15:30    Дебелите Старчета ДСТ  6:10
(2:6)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Иван
Димитров
18:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  9:3
(2:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Иван
Димитров
20:00    Роко Сф РКС  3:4
(1:0)
442  442 Match report Николай
Шипков
отгоре
Единадесети Кръг
събота, 30 ноември 2019
13:00    73 Reunited 73R  3:4
(1:1)
РКС  Роко Сф Match report Генчо
Зарев
14:30    Бохемия Спорт БОХ  14:12
(5:8)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Генчо
Зарев
18:00    442 442  3:0
(1:0)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Христо
Пейнов
19:30    ФК Атлетик11 АТЛ  9:7
(5:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Христо
Пейнов
неделя, 01 декември 2019
12:30    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  4:5
(2:3)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Гарбис
Пилибосян
14:00    ФК Краката ни пречат КНП  1:22
(1:12)
БОМ  Боми Ауто Match report Гарбис
Пилибосян
неделя, 02 февруари 2020
14:02    ФК ГлоБол ГЛО  0:9
(6:2)
ЛЕГ  Легендите Administrative Result Match report Венци
Милев
15:30    Алкатраз АЛК  7:6
(3:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Венци
Милев
отгоре
Дванадесети Кръг
събота, 07 декември 2019
13:00    Алкатраз АЛК  7:4
(3:1)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Христо
Пейнов
18:00    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  4:8
(3:4)
ЛАП  Лап.БГ Match report Гарбис
Пилибосян
неделя, 08 декември 2019
12:30    ФК Атлетик11 АТЛ  0:5 442  442 Match report -
14:00    ФК ГлоБол ГЛО  6:7
(2:5)
РКС  Роко Сф Match report Генчо
Зарев
15:30    Легендите ЛЕГ  6:7
(4:3)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Николай
Шипков
18:30    Клетката НСК КЛЕ  2:14
(1:7)
БОМ  Боми Ауто Match report Николай
Шипков
събота, 29 февруари 2020
18:00    73 Reunited 73R  11:3
(5:0)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Николай
Шипков
неделя, 12 юли 2020
18:30    ФК Краката ни пречат КНП  3:12
(2:7)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Добромир
Кротев
отгоре
Тринадесети Кръг
събота, 14 декември 2019
13:00    ФК ГлоБол ГЛО  4:11
(3:4)
БОМ  Боми Ауто -
19:30    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  5:2
(4:1)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Христо
Пейнов
неделя, 15 декември 2019
12:30    ФК Краката ни пречат КНП  0:15
(0:7)
РКС  Роко Сф Match report Даниел
Борков
14:00    Алкатраз АЛК  8:0
(1:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Николай
Шипков
15:30    Легендите ЛЕГ  10:6
(4:3)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Генчо
Зарев
18:30    ФК Атлетик11 АТЛ  1:15
(1:9)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Добромир
Кротев
вторник, 17 декември 2019
22:00    442 442  22:0
(7:0)
ЛАП  Лап.БГ Match report Даниел
Борков
неделя, 02 февруари 2020
12:30    73 Reunited 73R  3:7
(1:3)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Добромир
Кротев
отгоре
Четиринадесети Кръг
събота, 08 февруари 2020
13:00    Лап.БГ ЛАП  1:10
(0:1)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Даниел
Борков
14:30    ФК Атлетик11 АТЛ  3:9
(1:4)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Илия
Тончев
18:00    Бохемия Спорт БОХ  3:10
(0:4)
РКС  Роко Сф Match report Венци
Милев
19:30    442 442  6:1
(3:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Венци
Милев
неделя, 09 февруари 2020
12:30    73 Reunited 73R  0:2
(0:1)
БОМ  Боми Ауто Match report Добромир
Кротев
14:00    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  17:2
(6:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Добромир
Кротев
15:30    ФК Краката ни пречат КНП  1:5
(1:2)
ЛЕГ  Легендите Match report Добромир
Кротев
18:30    Алкатраз АЛК  3:6
(1:3)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Добромир
Кротев
отгоре
Петнадесети Кръг
събота, 15 февруари 2020
14:30    ФК ГлоБол ГЛО  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
18:00    Легендите ЛЕГ  1:2
(0:1)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Мирослав
Маринов
19:30    Клетката НСК КЛЕ  2:11
(1:5)
73R  73 Reunited Match report Мирослав
Маринов
неделя, 16 февруари 2020
12:30    Боми Ауто БОМ  5:0 442  442 -
14:00    Дебелите Старчета ДСТ  4:5
(1:3)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Венци
Милев
15:30    Роко Сф РКС  5:8
(3:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Иван
Димитров
18:30    ФК Атлетик11 АТЛ  5:6
(2:1)
АЛК  Алкатраз Match report Христо
Пейнов
неделя, 02 август 2020
18:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- БОХ  Бохемия Спорт Иван
Димитров
отгоре
Шестнадесети Кръг
To Be Determined
442 442  0:5 СОБ  Скуадра Олд Бойс -
събота, 22 февруари 2020
13:00    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  2:2
(0:1)
РКС  Роко Сф Match report Венци
Милев
14:30    73 Reunited 73R  5:2
(1:0)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Венци
Милев
19:30    Бохемия Спорт БОХ  11:7
(5:4)
ЛАП  Лап.БГ Match report Христо
Пейнов
неделя, 23 февруари 2020
12:30    Легендите ЛЕГ  5:0 АТЛ  ФК Атлетик11 Match report -
14:00    ФК ГлоБол ГЛО  5:5
(4:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Иван
Димитров
18:30    ФК Краката ни пречат КНП  0:10
(0:4)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Генчо
Зарев
вторник, 01 септември 2020
22:00    Алкатраз АЛК  5:7
(2:2)
БОМ  Боми Ауто Match report Христо
Пейнов
отгоре
Седемнадесети Кръг
събота, 07 март 2020
13:00    Клетката НСК КЛЕ  1:18
(0:6)
442  442 Match report Добромир
Кротев
14:30    Легендите ЛЕГ  0:11
(0:4)
73R  73 Reunited Match report Добромир
Кротев
19:30    Алкатраз АЛК  13:3
(7:3)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Венци
Милев
неделя, 08 март 2020
12:30    Боми Ауто БОМ  5:3
(3:1)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Генчо
Зарев
14:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:4
(2:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Генчо
Зарев
15:30    Роко Сф РКС  5:7
(2:2)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Генчо
Зарев
18:30    Дебелите Старчета ДСТ  5:0 АТЛ  ФК Атлетик11 Match report -
неделя, 05 юли 2020
21:30    ФК ГлоБол ГЛО  4:7
(2:3)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Венци
Милев
отгоре
Осемнадесети Кръг
събота, 14 март 2020
13:00    Роко Сф РКС  5:0 АТЛ  ФК Атлетик11 Match report -
събота, 06 юни 2020
18:00    Клетката НСК КЛЕ  15:9
(6:3)
ЛАП  Лап.БГ Match report Генчо
Зарев
19:30    Легендите ЛЕГ  7:10
(2:5)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Генчо
Зарев
неделя, 07 юни 2020
12:30    ФК ГлоБол ГЛО  2:9
(0:4)
442  442 Match report Илия
Тончев
14:00    Алкатраз АЛК  2:8
(1:3)
73R  73 Reunited Match report Добромир
Кротев
15:30    ФК Краката ни пречат КНП  0:21
(0:11)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Добромир
Кротев
вторник, 16 юни 2020
22:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:2
(1:1)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Иван
Димитров
вторник, 07 юли 2020
22:00    Боми Ауто БОМ  17:3
(8:2)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Николай
Рамунски
отгоре
Деветнадесети Кръг
събота, 13 юни 2020
13:00    ФК Краката ни пречат КНП  2:10
(1:6)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Генчо
Зарев
14:30    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  6:3
(0:2)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Генчо
Зарев
19:30    442 442  6:1
(0:1)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Христо
Пейнов
неделя, 14 юни 2020
12:30    ФК ГлоБол ГЛО  8:4
(5:1)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Христо
Пейнов
14:00    Легендите ЛЕГ  1:17
(1:6)
БОМ  Боми Ауто Match report Иван
Димитров
15:30    73 Reunited 73R  14:5
(5:4)
ЛАП  Лап.БГ Match report Иван
Димитров
15:30    Клетката НСК КЛЕ  5:0 АТЛ  ФК Атлетик11 Match report -
18:30    Алкатраз АЛК  7:4
(3:1)
РКС  Роко Сф Match report Добромир
Кротев
отгоре
Двадесети Кръг
To Be Determined
Лап.БГ ЛАП  0:5 БОМ  Боми Ауто Match report -
петък, 19 юни 2020
21:00    73 Reunited 73R  2:2
(0:0)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Добромир
Кротев
събота, 20 юни 2020
13:00    Бохемия Спорт БОХ  6:3
(1:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Николай
Рамунски
21:00    Дебелите Старчета ДСТ  2:5
(0:3)
РКС  Роко Сф