Skip to content
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2019 Second Division Group A
Програма

Първи Кръг
събота, 14 септември 2019
11:30    Клуб Ф1 Ф1  2:4
(1:2)
АК  Анти Конти Match report Д.
Кротев
13:00    Дир.БГ ДИР  0:1
(0:1)
АЕ  АЕ Match report Д.
Кротев
14:30    Физиозона ФИЗ  5:2
(1:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Рамунски
19:00    СФК Берое БЕР  0:2
(0:1)
УАЙ  Уайскаут Match report М.
Маринов
неделя, 15 септември 2019
15:30    Трол Тийм ТРО  4:3
(1:3)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report В.
Вълов
неделя, 09 февруари 2020
12:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:2
(0:1)
РИМ  Римляните Match report Х.
Пейнов
отгоре
Втори Кръг
четвъртък, 26 септември 2019
22:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  3:2
(1:1)
РИМ  Римляните Match report Н.
Рамунски
събота, 28 септември 2019
20:30    Анти Конти АК  8:1
(2:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Х.
Пейнов
неделя, 29 септември 2019
11:00    СФК Берое БЕР  5:1
(2:1)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Н.
Рамунски
21:30    Физиозона ФИЗ  3:3
(0:1)
ТРО  Трол Тийм Match report М.
Маринов
понеделник, 30 септември 2019
21:00    Клуб Ф1 Ф1  0:2
(0:1)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Д.
Кротев
вторник, 01 октомври 2019
22:00    Уайскаут УАЙ  4:4
(1:2)
АЕ  АЕ Match report М.
Маринов
отгоре
Трети Кръг
неделя, 06 октомври 2019
09:30    Клуб Ф1 Ф1  3:2
(1:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Х.
Пейнов
11:00    Анти Конти АК  0:3
(0:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Х.
Пейнов
12:30    СФК Берое БЕР  1:2
(1:2)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report И.
Димитров
14:00    Физиозона ФИЗ  6:5
(4:2)
РИМ  Римляните Match report И.
Димитров
15:30    Трол Тийм ТРО  2:4
(2:3)
АЕ  АЕ Match report Н.
Шипков
17:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:1
(0:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Н.
Шипков
отгоре
Четвърти Кръг
събота, 12 октомври 2019
11:30    Трол Тийм ТРО  2:2
(2:0)
УАЙ  Уайскаут Match report В.
Вълов
13:00    Клуб Ф1 Ф1  1:2
(1:2)
БЕР  СФК Берое Match report Г.
Пилибосян
14:30    АЕ АЕ  0:0
(0:0)
РИМ  Римляните Match report Х.
Пейнов
16:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  1:9
(1:4)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Шипков
сряда, 13 ноември 2019
22:00    Физиозона ФИЗ  2:1
(1:0)
АК  Анти Конти Match report М.
Маринов
неделя, 09 февруари 2020
14:00    Дир.БГ ДИР  1:2
(1:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report И.
Димитров
отгоре
Пети Кръг
четвъртък, 17 октомври 2019
22:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  2:6
(1:5)
ФИЗ  Физиозона Match report М.
Маринов
събота, 19 октомври 2019
14:30    Римляните РИМ  3:3
(0:2)
УАЙ  Уайскаут Match report Н.
Рамунски
20:30    Клуб Ф1 Ф1  4:2
(1:1)
ТРО  Трол Тийм Match report Н.
Шипков
неделя, 20 октомври 2019
21:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:2
(0:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Д.
Кротев
понеделник, 21 октомври 2019
21:00    АЕ АЕ  0:0
(0:0)
АК  Анти Конти Match report И.
Димитров
вторник, 22 октомври 2019
22:00    Дир.БГ ДИР  1:5
(1:2)
БЕР  СФК Берое Match report И.
Димитров
отгоре
Шести Кръг
неделя, 27 октомври 2019
09:30    Анти Конти АК  11:0
(4:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Х.
Пейнов
14:00    Уайскаут УАЙ  0:2
(0:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Н.
Рамунски
15:30    АЕ АЕ  2:3
(1:3)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Шипков
17:00    Римляните РИМ  1:2
(0:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Н.
Шипков
18:30    Трол Тийм ТРО  1:6
(1:2)
БЕР  СФК Берое Match report И.
Димитров
сряда, 11 декември 2019
22:00    Физиозона ФИЗ  2:3
(2:1)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Д.
Кротев
отгоре
Седми Кръг
събота, 02 ноември 2019
11:30    АЕ АЕ  7:2
(2:2)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Н.
Рамунски
13:00    Анти Конти АК  0:2
(0:0)
БЕР  СФК Берое Match report Н.
Рамунски
14:30    Римляните РИМ  0:1
(0:1)
ДИР  Дир.БГ Match report Д.
Борков
16:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  3:2
(1:0)
ТРО  Трол Тийм Match report Д.
Борков
17:30    Уайскаут УАЙ  0:4
(0:0)
ФИЗ  Физиозона Match report Н.
Шипков
неделя, 02 февруари 2020
15:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  3:0 СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report -
отгоре
Осми Кръг
четвъртък, 07 ноември 2019
22:00    Уайскаут УАЙ  3:1
(2:1)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report В.
Вълов
събота, 09 ноември 2019
16:00    Анти Конти АК  5:2
(2:1)
РИМ  Римляните Match report Д.
Кротев
22:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:0
(2:0)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Д.
Борков
неделя, 10 ноември 2019
21:30    Трол Тийм ТРО  1:2
(1:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report М.
Маринов
понеделник, 11 ноември 2019
21:00    Физиозона ФИЗ  3:1
(1:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Н.
Рамунски
вторник, 12 ноември 2019
22:00    СФК Берое БЕР  2:2
(1:2)
АЕ  АЕ Match report М.
Маринов
отгоре
Девети Кръг
неделя, 17 ноември 2019
09:30    Римляните РИМ  1:5
(1:4)
БЕР  СФК Берое Match report Д.
Борков
11:00    Дир.БГ ДИР  2:4
(1:2)
ТРО  Трол Тийм Match report Д.
Борков
14:00    Клуб Ф1 Ф1  9:0
(4:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Д.
Кротев
15:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:3
(0:2)
АК  Анти Конти Match report Н.
Шипков
17:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:3
(0:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Н.
Шипков
неделя, 09 февруари 2020
17:00    АЕ АЕ  0:5
(0:2)
ФИЗ  Физиозона Match report В.
Вълов
отгоре
Десети Кръг
събота, 23 ноември 2019
13:00    СФК Берое БЕР  3:1
(2:1)
ФИЗ  Физиозона Н.
Рамунски
14:30    Клуб Ф1 Ф1  4:1
(3:0)
РИМ  Римляните Match report Н.
Рамунски
16:00    Уайскаут УАЙ  3:0 СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Н.
Рамунски
17:30    Анти Конти АК  2:1
(2:0)
ТРО  Трол Тийм Match report Х.
Пейнов
19:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  0:5
(0:1)
АЕ  АЕ Match report Д.
Кротев
неделя, 02 февруари 2020
14:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  4:1
(1:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Н.
Рамунски
отгоре
Единадесети Кръг
четвъртък, 28 ноември 2019
22:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  3:0
(1:0)
БЕР  СФК Берое Match report М.
Маринов
събота, 30 ноември 2019
22:00    АЕ АЕ  3:0 СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Н.
Рамунски
неделя, 01 декември 2019
21:30    Уайскаут УАЙ  4:1
(2:1)
АК  Анти Конти Match report Д.
Кротев
понеделник, 02 декември 2019
21:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:3
(0:1)
ФИЗ  Физиозона Match report М.
Маринов
неделя, 26 януари 2020
14:00    Клуб Ф1 Ф1  4:3
(2:1)
ДИР  Дир.БГ Match report Н.
Шипков
неделя, 21 юни 2020
17:00    Римляните РИМ  1:2
(1:1)
ТРО  Трол Тийм Match report И.
Димитров
отгоре
Дванадесети Кръг
неделя, 08 декември 2019
11:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  3:1
(1:1)
ТРО  Трол Тийм Д.
Кротев
12:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  0:2
(0:2)
ФИЗ  Физиозона Match report В.
Вълов
14:00    Анти Конти АК  10:0 Ф1  Клуб Ф1 Match report Д.
Кротев
15:30    Римляните РИМ  2:0
(0:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report И.
Димитров
17:00    АЕ АЕ  5:1
(2:1)
ДИР  Дир.БГ Match report И.
Димитров
четвъртък, 30 януари 2020
20:30    Уайскаут УАЙ  0:7
(0:3)
БЕР  СФК Берое Match report Н.
Рамунски
отгоре
Тринадесети Кръг
събота, 14 декември 2019
11:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  5:2
(2:1)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Н.
Рамунски
13:00    Трол Тийм ТРО  2:4
(1:2)
ФИЗ  Физиозона Match report Н.
Рамунски
16:00    Дир.БГ ДИР  0:3 АК  Анти Конти Match report -
17:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:3 БЕР  СФК Берое Match report -
неделя, 15 декември 2019
18:30    АЕ АЕ  1:2
(0:2)
УАЙ  Уайскаут Match report М.
Маринов
неделя, 26 януари 2020
12:30    Римляните РИМ  3:2
(1:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс И.
Тончев
отгоре
Четиринадесети Кръг
неделя, 16 февруари 2020
11:00    АЕ АЕ  6:4
(4:3)
ТРО  Трол Тийм Match report М.
Маринов
12:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  0:3
(0:1)
АК  Анти Конти Match report М.
Маринов
15:30    Римляните РИМ  0:0
(0:0)
ФИЗ  Физиозона Match report И.
Тончев
18:30    Дир.БГ ДИР  4:2
(1:1)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Д.
Кротев
неделя, 12 юли 2020
15:20    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  3:1
(1:0)
БЕР  СФК Берое Match report Д.
Кротев
вторник, 28 юли 2020
22:10    Уайскаут УАЙ  5:2
(2:0)
Ф1  Клуб Ф1 Match report М.
Маринов
отгоре
Петнадесети Кръг
събота, 22 февруари 2020
13:00    Анти Конти АК  3:0
(0:0)
ФИЗ  Физиозона Match report Д.
Кротев
14:30    Уайскаут УАЙ  3:0
(1:0)
ТРО  Трол Тийм Match report Д.
Кротев
16:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  11:0
(6:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report И.
Тончев
17:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:1
(0:1)
ДИР  Дир.БГ Match report И.
Тончев
неделя, 23 февруари 2020
17:00    Римляните РИМ  2:0
(1:0)
АЕ  АЕ Match report Г.
Зарев
четвъртък, 30 юли 2020
22:10    СФК Берое БЕР  8:2
(1:1)
Ф1  Клуб Ф1 Match report И.
Димитров
отгоре
Шестнадесети Кръг
четвъртък, 05 март 2020
22:00    Физиозона ФИЗ  6:0
(4:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Н.
Рамунски
събота, 07 март 2020
20:30    Анти Конти АК  3:2
(1:2)
АЕ  АЕ Match report В.
Вълов
неделя, 08 март 2020
11:00    Уайскаут УАЙ  4:2
(2:2)
РИМ  Римляните Match report М.
Маринов
понеделник, 09 март 2020
21:00    Трол Тийм ТРО  4:2
(0:2)
Ф1  Клуб Ф1 Match report И.
Димитров
вторник, 10 март 2020
22:00    СФК Берое БЕР  4:3
(2:1)
ДИР  Дир.БГ Match report Н.
Рамунски
четвъртък, 16 юли 2020
20:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  1:3
(1:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report М.
Маринов
отгоре
Седемнадесети Кръг
неделя, 07 юни 2020
09:30    Клуб Ф1 Ф1  1:1
(0:0)
ФИЗ  Физиозона Match report И.
Тончев
11:00    СФК Берое БЕР  7:0
(5:0)
ТРО  Трол Тийм Match report И.
Тончев
12:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:7
(0:3)
АК  Анти Конти Match report Д.
Кротев
14:00    Дир.БГ ДИР  3:2
(1:0)
УАЙ  Уайскаут Match report И.
Димитров
15:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  5:3
(1:1)
АЕ  АЕ Match report И.
Димитров
17:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  2:2
(0:2)
РИМ  Римляните Match report Д.
Кротев
отгоре
Осемнадесети Кръг
събота, 13 юни 2020
13:00    СФК Берое БЕР  1:0
(0:0)
АК  Анти Конти Match report Н.
Рамунски
14:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:5 УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
17:30    Трол Тийм ТРО  5:4
(3:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Д.
Кротев
събота, 18 юли 2020
17:15    Клуб Ф1 Ф1  5:3
(3:2)
АЕ  АЕ Match report Д.
Борков
неделя, 26 юли 2020
13:00    Физиозона ФИЗ  2:2
(1:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Д.
Борков
сряда, 29 юли 2020
22:10    Дир.БГ ДИР  4:5
(2:2)
РИМ  Римляните Match report М.
Маринов
отгоре
Деветнадесети Кръг
четвъртък, 18 юни 2020
22:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:3
(0:1)
УАЙ  Уайскаут Match report М.
Маринов
неделя, 21 юни 2020
21:30    АЕ АЕ  3:2
(1:1)
БЕР  СФК Берое Match report Х.
Пейнов
21:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:5 ТРО  Трол Тийм -
понеделник, 22 юни 2020
21:00    Клуб Ф1 Ф1  1:2
(0:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Рамунски
вторник, 23 юни 2020
22:00    Римляните РИМ  1:3
(1:3)
АК  Анти Конти Match report И.
Димитров
неделя, 26 юли 2020
15:20    Дир.БГ ДИР  2:6
(2:2)
ФИЗ  Физиозона Match report Д.
Кротев
отгоре
Двадесети Кръг
неделя, 28 юни 2020
09:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:5 Ф1  Клуб Ф1 -
14:00    СФК Берое БЕР  3:0 РИМ  Римляните Match report -
15:30    Уайскаут УАЙ  1:3
(1:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Рамунски
17:00    Анти Конти АК  1:3
(1:1)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Н.
Рамунски
неделя, 12 юли 2020
11:10    Трол Тийм ТРО  3:2
(2:1)
ДИР  Дир.БГ Match report Владислав
Иванов
вторник, 14 юли 2020
19:30    Физиозона ФИЗ  6:2
(3:2)
АЕ  АЕ Match report Д.
Кротев
отгоре
Двадесет и Първи Кръг
неделя, 05 юли 2020
17:00    Римляните РИМ  1:0
(0:0)
Ф1  Клуб Ф1 Match report И.
Димитров
18:30    АЕ АЕ  4:1
(4:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Д.
Кротев
21:30    Дир.БГ ДИР  0:2
(0:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Рамунски
понеделник, 06 юли 2020
21:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:5 УАЙ  Уайскаут -
вторник, 07 юли 2020
22:00    Трол Тийм ТРО  1:1
(1:1)
АК  Анти Конти Match report И.
Димитров
сряда, 08 юли 2020
22:00    Физиозона ФИЗ  0:1
(0:0)
БЕР  СФК Берое Match report М.
Маринов
отгоре
Двадесет и Втори Кръг
четвъртък, 16 юли 2020
22:10    Дир.БГ ДИР  0:3
(0:3)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Г.
Пилибосян
събота, 18 юли 2020
17:15    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:5 АЕ  АЕ -
20:35    Физиозона ФИЗ  5:2
(3:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Н.
Рамунски
22:10    СФК Берое БЕР  3:1
(1:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Х.
Пейнов
неделя, 26 юли 2020
13:50    Анти Конти АК  1:2
(1:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Д.
Кротев
21:40    Трол Тийм ТРО  0:4
(0:1)
РИМ  Римляните Match report М.
Маринов
отгоре




Звезден рожденик

Отбор: Гад.БГ
Мачове: 5
Голове: 0

Случаен профил

Отбор: FM All Stars
Мачове: 3
Голове: 0

We inform you that this site uses cookies to make sure our web page is user-friendly. By continuing to browse this website, you declare to accept the use of cookies..

More Information Allow