Skip to content

Вход



регистрация

Forumsleague 2019 First Division
Програма

Първи Кръг
четвъртък, 12 септември 2019
22:00    ФЕН ФЕН  3:2
(0:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Добромир
Кротев
събота, 14 септември 2019
22:00    Арсенал България АРС  3:3
(2:2)
ЛОЗ  Лозенец Match report Мирослав
Маринов
неделя, 15 септември 2019
17:00    Дата.БГ ДАТ  1:0
(0:0)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Владимир
Вълов
18:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  1:1
(1:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report Мирослав
Маринов
21:30    Хеттрик ХТК  2:1
(0:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Христо
Пейнов
понеделник, 16 септември 2019
21:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  2:2
(2:0)
БМВ  БМВ Match report Мирослав
Маринов
сряда, 25 септември 2019
22:00    ФМБългария ФМ  4:1
(1:1)
ШИС  Шисел България Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Втори Кръг
неделя, 29 септември 2019
09:30    ФЕН ФЕН  0:3
(0:2)
ХТК  Хеттрик Match report Мирослав
Маринов
12:30    Дата.БГ ДАТ  2:2
(2:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Николай
Рамунски
14:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  0:2
(0:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Николай
Шипков
15:30    БМВ БМВ  2:2
(2:0)
ЛОЗ  Лозенец Match report Николай
Шипков
17:00    ФМБългария ФМ  4:1
(2:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report Добромир
Кротев
18:30    Шисел България ШИС  4:2
(0:2)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Мирослав
Маринов
сряда, 02 октомври 2019
22:00    Арсенал България АРС  1:8
(0:2)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Николай
Рамунски
отгоре
Трети Кръг
събота, 05 октомври 2019
11:30    Шисел България ШИС  6:2
(3:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report Николай
Рамунски
14:30    ФМБългария ФМ  5:1
(1:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Мирослав
Маринов
16:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  3:2
(1:2)
ХТК  Хеттрик Match report Мирослав
Маринов
17:30    Арсенал България АРС  2:5
(0:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Добромир
Кротев
19:00    Дата.БГ ДАТ  2:4
(1:1)
ФЕН  ФЕН Match report Добромир
Кротев
неделя, 06 октомври 2019
18:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  4:1
(1:0)
ЛОЗ  Лозенец Match report Николай
Шипков
сряда, 23 октомври 2019
22:00    БМВ БМВ  1:3
(0:1)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Четвърти Кръг
четвъртък, 10 октомври 2019
22:00    Лозенец ЛОЗ  5:2
(2:0)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Владимир
Вълов
събота, 12 октомври 2019
20:30    ФМБългария ФМ  3:0
(1:0)
ХТК  Хеттрик Match report Добромир
Кротев
22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  1:4
(0:2)
ДАТ  Дата.БГ Match report Добромир
Кротев
неделя, 13 октомври 2019
18:30    Шисел България ШИС  3:4
(1:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Николай
Рамунски
21:30    Арсенал България АРС  3:4
(1:1)
ФЕН  ФЕН Match report Добромир
Кротев
понеделник, 14 октомври 2019
21:00    БМВ БМВ  3:4
(1:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Николай
Рамунски
вторник, 15 октомври 2019
22:00    Олимпик Ракия ОР  2:1
(2:1)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Пети Кръг
неделя, 20 октомври 2019
09:30    Лозенец ЛОЗ  2:0
(0:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Мирослав
Кузманов
11:00    ФМБългария ФМ  0:3
(0:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Мирослав
Маринов
12:30    Шисел България ШИС  6:2
(3:0)
ХТК  Хеттрик Match report Мирослав
Кузманов
14:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  0:3 СИМ  ЯМК Симитли Match report -
15:30    Олимпик Ракия ОР  1:2
(1:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Николай
Рамунски
17:00    БМВ БМВ  2:2
(1:0)
ФЕН  ФЕН Match report Добромир
Кротев
18:30    Арсенал България АРС  0:1
(0:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Добромир
Кротев
отгоре
Шести Кръг
събота, 26 октомври 2019
11:30    ЯМК Симитли СИМ  4:1
(3:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Николай
Рамунски
13:00    ФМБългария ФМ  5:0
(1:0)
АРС  Арсенал България Match report Мирослав
Маринов
14:30    Шисел България ШИС  2:2
(0:1)
ДАТ  Дата.БГ Match report Мирослав
Маринов
19:00    Лидер Надежда ЛИД  7:0 ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Добромир
Кротев
сряда, 30 октомври 2019
22:00    БМВ БМВ  2:7
(1:2)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Николай
Рамунски
вторник, 19 ноември 2019
19:30    Олимпик Ракия ОР  3:1
(3:0)
ХТК  Хеттрик Match report Николай
Рамунски
сряда, 27 ноември 2019
22:00    Лозенец ЛОЗ  2:2
(0:1)
ФЕН  ФЕН Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Седми Кръг
четвъртък, 31 октомври 2019
22:00    Шисел България ШИС  0:4
(0:0)
АРС  Арсенал България Match report Мирослав
Маринов
събота, 02 ноември 2019
20:30    Лидер Надежда ЛИД  6:4
(2:1)
ХТК  Хеттрик Match report Мирослав
Маринов
22:00    ЯМК Симитли СИМ  3:1
(2:1)
ФЕН  ФЕН Match report Мирослав
Маринов
неделя, 03 ноември 2019
18:30    Лозенец ЛОЗ  1:0
(1:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Добромир
Кротев
21:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  3:2
(0:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Добромир
Кротев
понеделник, 04 ноември 2019
21:00    БМВ БМВ  1:9
(1:5)
ФМ  ФМБългария Match report Мирослав
Маринов
вторник, 05 ноември 2019
22:00    Олимпик Ракия ОР  2:3
(0:1)
ДАТ  Дата.БГ Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Осми Кръг
неделя, 10 ноември 2019
11:00    Лос Кохонес ЛОС  2:5
(0:2)
ФЕН  ФЕН Match report Мирослав
Маринов
12:30    Олимпик Ракия ОР  3:2
(0:1)
АРС  Арсенал България Match report Николай
Рамунски
14:00    Шисел България ШИС  5:2
(2:1)
БМВ  БМВ Match report Николай
Рамунски
17:00    ЯМК Симитли СИМ  3:1
(3:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Владимир
Вълов
18:30    Лозенец ЛОЗ  1:3
(1:1)
ФМ  ФМБългария Match report Владимир
Вълов
вторник, 10 декември 2019
19:30    Хеттрик ХТК  4:3
(2:1)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Мирослав
Маринов
сряда, 04 март 2020
22:00    Лидер Надежда ЛИД  1:0
(0:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Девети Кръг
събота, 16 ноември 2019
11:30    Лос Кохонес ЛОС  3:1
(3:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Христо
Пейнов
13:00    Лозенец ЛОЗ  1:1
(1:0)
ШИС  Шисел България Match report Даниел
Борков
14:30    Лидер Надежда ЛИД  1:1
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Даниел
Борков
16:00    Олимпик Ракия ОР  3:1
(1:0)
БМВ  БМВ Match report Даниел
Борков
17:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  2:7
(1:3)
ФЕН  ФЕН Match report Добромир
Кротев
19:00    ЯМК Симитли СИМ  2:3
(0:2)
ФМ  ФМБългария Match report Добромир
Кротев
неделя, 17 ноември 2019
18:30    Хеттрик ХТК  2:4
(2:2)
ДАТ  Дата.БГ Match report Иван
Димитров
отгоре
Десети Кръг
четвъртък, 21 ноември 2019
22:00    ФЕН ФЕН  4:1
(1:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Мирослав
Маринов
събота, 23 ноември 2019
20:30    Дата.БГ ДАТ  2:4
(2:1)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Добромир
Кротев
22:00    Хеттрик ХТК  3:2
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
неделя, 24 ноември 2019
18:30    ЯМК Симитли СИМ  4:1
(1:1)
ШИС  Шисел България Match report Николай
Шипков
21:30    Олимпик Ракия ОР  1:1
(0:1)
ЛОЗ  Лозенец Николай
Шипков
понеделник, 25 ноември 2019
21:00    Лидер Надежда ЛИД  7:2
(2:1)
БМВ  БМВ Match report Добромир
Кротев
вторник, 26 ноември 2019
22:00    Лос Кохонес ЛОС  2:2
(1:2)
ФМ  ФМБългария Мирослав
Маринов
отгоре
Единадесети Кръг
неделя, 01 декември 2019
09:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  2:1
(2:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Даниел
Борков
11:00    ЯМК Симитли СИМ  1:3
(1:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report Владимир
Вълов
12:30    Лидер Надежда ЛИД  3:3
(2:1)
ЛОЗ  Лозенец Match report Владимир
Вълов
15:30    Дата.БГ ДАТ  1:2
(0:2)
АРС  Арсенал България Match report Иван
Димитров
17:00    Хеттрик ХТК  3:0
(1:0)
БМВ  БМВ Match report Добромир
Кротев
18:30    Лос Кохонес ЛОС  5:3
(2:0)
ШИС  Шисел България Match report Иван
Димитров
неделя, 02 февруари 2020
11:00    ФЕН ФЕН  4:1
(1:1)
ФМ  ФМБългария Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Дванадесети Кръг
To Be Determined
Арсенал България АРС  -:- ДНБ  Дианабад Юнайтед Добромир
Кротев
събота, 07 декември 2019
11:30    Хеттрик ХТК  4:3
(4:1)
ЛОЗ  Лозенец Match report Мирослав
Маринов
14:30    ФЕН ФЕН  0:1
(0:0)
ШИС  Шисел България Match report Николай
Рамунски
16:00    Лос Кохонес ЛОС  1:6
(0:3)
ОР  Олимпик Ракия Match report Николай
Рамунски
17:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  3:2
(2:0)
ФМ  ФМБългария Match report Мирослав
Маринов
19:00    Дата.БГ ДАТ  3:0 БМВ  БМВ Match report Мирослав
Маринов
четвъртък, 20 февруари 2020
20:30    Лидер Надежда ЛИД  -:- СИМ  ЯМК Симитли -
отгоре
Тринадесети Кръг
събота, 14 декември 2019
14:30    Хеттрик ХТК  2:4
(2:1)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Добромир
Кротев
16:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  7:2
(3:2)
ФМ  ФМБългария Match report Добромир
Кротев
неделя, 15 декември 2019
21:30    Лос Кохонес ЛОС  2:3
(0:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 16 декември 2019
21:00    Арсенал България АРС  6:2
(2:1)
БМВ  БМВ Match report Николай
Рамунски
вторник, 17 декември 2019
22:00    Дата.БГ ДАТ  2:0
(2:0)
ЛОЗ  Лозенец Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 24 февруари 2020
21:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  0:2
(0:1)
ШИС  Шисел България Match report Мирослав
Маринов
четвъртък, 27 февруари 2020
20:30    ФЕН ФЕН  -:- ОР  Олимпик Ракия -
отгоре
Четиринадесети Кръг
неделя, 08 март 2020
09:30    Шисел България ШИС  2:0
(1:0)
ФМ  ФМБългария Match report Мирослав
Маринов
12:30    Лозенец ЛОЗ  0:3 АРС  Арсенал България Match report Николай
Рамунски
14:00    Олимпик Ракия ОР  0:1
(0:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Николай
Рамунски
15:30    ЯМК Симитли СИМ  5:0
(1:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Николай
Шипков
17:00    Лос Кохонес ЛОС  1:1
(0:1)
ХТК  Хеттрик Match report Илия
Тончев
18:30    Лидер Надежда ЛИД  3:4
(3:3)
ФЕН  ФЕН Match report Илия
Тончев
21:30    БМВ БМВ  2:6
(0:4)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Добромир
Кротев
отгоре
Петнадесети Кръг
събота, 06 юни 2020
11:30    Олимпик Ракия ОР  3:4
(2:2)
ФМ  ФМБългария Match report Мирослав
Маринов
13:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  4:4
(1:2)
ШИС  Шисел България Match report Мирослав
Маринов
14:30    Лозенец ЛОЗ  1:3
(0:1)
БМВ  БМВ Match report Николай
Рамунски
16:00    Лос Кохонес ЛОС  4:2
(1:2)
ДАТ  Дата.БГ Match report Николай
Рамунски
17:30    Хеттрик ХТК  0:3
(0:1)
ФЕН  ФЕН Match report Мирослав
Кузманов
вторник, 09 юни 2020
22:00    ЯМК Симитли СИМ  2:4
(1:3)
АРС  Арсенал България Match report Николай
Рамунски
сряда, 10 юни 2020
22:00    Лидер Надежда ЛИД  2:5
(1:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Шестнадесети Кръг
To Be Determined
Лозенец ЛОЗ  -:- ДНБ  Дианабад Юнайтед Николай
Рамунски
събота, 13 юни 2020
20:30    Олимпик Ракия ОР  2:2
(2:1)
ШИС  Шисел България Match report Мирослав
Маринов
22:00    Лос Кохонес ЛОС  3:5
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Мирослав
Маринов
неделя, 14 юни 2020
18:30    ФЕН ФЕН  4:0
(2:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Николай
Рамунски
21:30    Хеттрик ХТК  3:0
(0:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Добромир
Кротев
понеделник, 15 юни 2020
21:00    ЯМК Симитли СИМ  4:1
(1:1)
БМВ  БМВ Match report Николай
Рамунски
вторник, 16 юни 2020
22:00    Лидер Надежда ЛИД  1:3
(1:0)
ФМ  ФМБългария Match report Илия
Тончев
отгоре
Седемнадесети Кръг
To Be Determined
ЯМК Симитли СИМ  -:- ЛОЗ  Лозенец -
Лидер Надежда ЛИД  -:- ШИС  Шисел България -
неделя, 21 юни 2020
09:30    Лос Кохонес ЛОС  3:0 БМВ  БМВ Match report -
12:30    Дата.БГ ДАТ  2:2
(2:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Мирослав
Кузманов
14:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  0:2
(0:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report Мирослав
Маринов
15:30    Хеттрик ХТК  1:1
(1:0)
ФМ  ФМБългария Match report Мирослав
Маринов
18:30    ФЕН ФЕН  4:1
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
отгоре
Осемнадесети Кръг
To Be Determined
17:30    Дата.БГ ДАТ  -:- ФМ  ФМБългария -
събота, 27 юни 2020
11:30    Лидер Надежда ЛИД  7:3
(2:3)
ОР  Олимпик Ракия Match report Мирослав
Кузманов
13:00    ФЕН ФЕН  4:0
(2:0)
БМВ  БМВ Match report Мирослав
Кузманов
14:30    Лос Кохонес ЛОС  0:4
(0:0)
ЛОЗ  Лозенец Match report Добромир
Кротев
16:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  4:1
(2:0)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
19:00    ЯМК Симитли СИМ  3:0 ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report -
неделя, 28 юни 2020
18:30    Хеттрик ХТК  2:2
(0:1)
ШИС  Шисел България Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Деветнадесети Кръг
To Be Determined
ФЕН ФЕН  -:- ЛОЗ  Лозенец -
сряда, 01 юли 2020
22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  4:1
(1:0)
БМВ  БМВ Match report Владимир
Вълов
четвъртък, 02 юли 2020
22:00    Лос Кохонес ЛОС  6:0
(4:0)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Мирослав
Кузманов
събота, 04 юли 2020
17:30    Арсенал България АРС  2:5
(1:0)
ФМ  ФМБългария Match report Владимир
Вълов
19:00    Дата.БГ ДАТ  1:0
(1:0)
ШИС  Шисел България Match report Добромир
Кротев
20:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  1:5
(1:2)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Добромир
Кротев
вторник, 07 юли 2020
19:30    Хеттрик ХТК  2:0
(1:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report Мирослав
Кузманов
отгоре
Двадесети Кръг
неделя, 12 юли 2020
09:30    ФЕН ФЕН  -:- СИМ  ЯМК Симитли -
17:00    Дата.БГ ДАТ  -:- ОР  Олимпик Ракия -
18:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- ЛОЗ  Лозенец -
21:30    Хеттрик ХТК  -:- ЛИД  Лидер Надежда -
понеделник, 13 юли 2020
21:00    ФМБългария ФМ  -:- БМВ  БМВ -
вторник, 14 юли 2020
22:00    Лос Кохонес ЛОС  -:- ДНБ  Дианабад Юнайтед -
сряда, 15 юли 2020
22:00    Арсенал България АРС  -:- ШИС  Шисел България -
отгоре
Двадесет и Първи Кръг
четвъртък, 23 юли 2020
22:00    Арсенал България АРС  -:- ОР  Олимпик Ракия -
събота, 25 юли 2020
17:30    БМВ БМВ  -:- ШИС  Шисел България -
19:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- СИМ  ЯМК Симитли -
20:30    ФЕН ФЕН  -:- ЛОС  Лос Кохонес -
22:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  -:- ХТК  Хеттрик -
неделя, 26 юли 2020
09:30    ФМБългария ФМ  -:- ЛОЗ  Лозенец -
17:00    Дата.БГ ДАТ  -:- ЛИД  Лидер Надежда -
отгоре
Двадесет и Втори Кръг
неделя, 02 август 2020
17:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- ЛОС  Лос Кохонес -
18:30    Арсенал България АРС  -:- ЛИД  Лидер Надежда -
21:30    Шисел България ШИС  -:- ЛОЗ  Лозенец -
понеделник, 03 август 2020
21:00    Дата.БГ ДАТ  -:- ХТК  Хеттрик -
вторник, 04 август 2020
22:00    БМВ БМВ  -:- ОР  Олимпик Ракия -
сряда, 05 август 2020
22:00    ФЕН ФЕН  -:- ДНБ  Дианабад Юнайтед -
четвъртък, 06 август 2020
22:00    ФМБългария ФМ  -:- СИМ  ЯМК Симитли -
отгоре
Двадесет и Трети Кръг
четвъртък, 13 август 2020
22:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  -:- ДАТ  Дата.БГ -
събота, 15 август 2020
17:30    Арсенал България АРС  -:- ХТК  Хеттрик -
19:00    БМВ БМВ  -:- ЛИД  Лидер Надежда -
20:30    ФМБългария