Skip to content

Вход



регистрация

Forumsleague 2018 Second Division Group A
Програма

Първи Кръг
събота, 15 септември 2018
17:30    Трол Тийм ТРО  3:4
(1:2)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Д.
Кротев
19:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  1:1
(1:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report М.
Маринов
20:30    Анти Конти АК  5:0
(1:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report М.
Маринов
22:00    Лос Кохонес ЛОС  4:0
(2:0)
ПОК  Покер Match report М.
Маринов
неделя, 16 септември 2018
09:30    АЕ АЕ  4:1
(2:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report М.
Маринов
11:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  2:1
(1:0)
СЛА  Слабаците Match report М.
Маринов
отгоре
Втори Кръг
четвъртък, 27 септември 2018
22:00    Анти Конти АК  4:3
(2:3)
ПОК  Покер Match report М.
Маринов
събота, 29 септември 2018
13:00    Пий Си Мани Я ПСМ  0:2
(0:1)
СЛА  Слабаците Match report Д.
Кротев
вторник, 02 октомври 2018
22:00    Трол Тийм ТРО  1:3
(1:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Х.
Пейнов
сряда, 03 октомври 2018
22:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  2:7
(1:2)
АЕ  АЕ Match report Х.
Пейнов
четвъртък, 04 октомври 2018
20:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:2
(1:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report М.
Маринов
сряда, 10 октомври 2018
22:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  1:3
(1:2)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Х.
Пейнов
отгоре
Трети Кръг
събота, 06 октомври 2018
14:30    АЕ АЕ  0:1
(0:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Н.
Рамунски
20:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:6
(0:4)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Н.
Шипков
неделя, 07 октомври 2018
12:30    Анти Конти АК  4:0
(1:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Д.
Кротев
17:00    Трол Тийм ТРО  4:7
(2:5)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Н.
Шипков
21:30    Лос Кохонес ЛОС  3:4
(1:3)
СЛА  Слабаците Match report Х.
Пейнов
сряда, 17 октомври 2018
22:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  3:8
(1:3)
ПОК  Покер Match report Д.
Кротев
отгоре
Четвърти Кръг
събота, 13 октомври 2018
19:00    Лос Кохонес ЛОС  10:4
(6:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Н.
Рамунски
20:30    Трол Тийм ТРО  0:5
(0:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Шипков
22:00    Анти Конти АК  2:1
(1:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Н.
Шипков
неделя, 14 октомври 2018
09:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  4:2
(1:0)
ПОК  Покер Match report В.
Трендафилов
12:30    Слабаците СЛА  5:1
(3:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report В.
Трендафилов
сряда, 07 ноември 2018
22:00    АЕ АЕ  3:0 УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report -
отгоре
Пети Кръг
четвъртък, 18 октомври 2018
22:00    Анти Конти АК  1:5
(1:4)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Н.
Рамунски
събота, 20 октомври 2018
11:30    АЕ АЕ  11:2
(6:0)
ТРО  Трол Тийм Match report Н.
Рамунски
13:00    Слабаците СЛА  3:0 ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
14:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  7:1
(4:1)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Илия
Чепишев
16:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  8:2
(4:2)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Илия
Чепишев
вторник, 23 октомври 2018
22:00    Покер ПОК  2:1
(0:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report М.
Маринов
отгоре
Шести Кръг
неделя, 28 октомври 2018
14:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  2:3
(0:1)
ПОК  Покер Match report Н.
Шипков
15:30    Анти Конти АК  5:4
(1:2)
ТРО  Трол Тийм Match report Х.
Пейнов
17:00    Лос Кохонес ЛОС  3:0
(1:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report И.
Димитров
18:30    АЕ АЕ  6:0
(2:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Д.
Кротев
21:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  3:1
(1:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Д.
Кротев
понеделник, 29 октомври 2018
21:00    Слабаците СЛА  4:1
(2:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report М.
Маринов
отгоре
Седми Кръг
събота, 03 ноември 2018
17:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  1:5
(0:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Н.
Шипков
19:00    Анти Конти АК  2:1
(1:1)
СЛА  Слабаците Match report Н.
Шипков
20:30    Покер ПОК  3:4
(0:3)
АЕ  АЕ Match report Д.
Кротев
22:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  0:5
(0:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Д.
Кротев
неделя, 04 ноември 2018
11:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  4:2
(0:1)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report М.
Маринов
сряда, 21 ноември 2018
22:00    Пий Си Мани Я ПСМ  2:6
(1:2)
ТРО  Трол Тийм Match report И.
Димитров
отгоре
Осми Кръг
четвъртък, 08 ноември 2018
22:00    Трол Тийм ТРО  3:3
(3:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Х.
Пейнов
събота, 10 ноември 2018
11:30    Анти Конти АК  3:0
(2:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Х.
Пейнов
13:00    Пий Си Мани Я ПСМ  3:7
(1:4)
ПОК  Покер Match report В.
Вълов
14:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  1:4
(1:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report В.
Вълов
16:00    Лос Кохонес ЛОС  4:3
(3:2)
АЕ  АЕ Match report М.
Маринов
вторник, 13 ноември 2018
22:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  1:11
(1:6)
СЛА  Слабаците Match report Н.
Шипков
отгоре
Девети Кръг
неделя, 18 ноември 2018
12:30    Анти Конти АК  0:1
(0:1)
АЕ  АЕ Match report Х.
Пейнов
14:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  6:0
(3:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Д.
Кротев
15:30    Слабаците СЛА  5:3
(1:0)
ТРО  Трол Тийм Match report Д.
Кротев
17:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  5:1
(2:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Н.
Шипков
18:30    Покер ПОК  2:5
(1:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report И.
Димитров
събота, 09 февруари 2019
16:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  2:11
(0:2)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report М.
Маринов
отгоре
Десети Кръг
събота, 24 ноември 2018
17:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:1
(1:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Н.
Рамунски
19:00    Анти Конти АК  3:0
(2:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Н.
Рамунски
неделя, 25 ноември 2018
09:30    Пий Си Мани Я ПСМ  0:9
(0:3)
АЕ  АЕ Match report В.
Вълов
11:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  1:2
(1:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report В.
Вълов
понеделник, 26 ноември 2018
21:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:2
(0:2)
ТРО  Трол Тийм Match report Н.
Рамунски
неделя, 10 февруари 2019
11:00    Покер ПОК  2:5
(0:2)
СЛА  Слабаците Match report Х.
Пейнов
отгоре
Единадесети Кръг
събота, 01 декември 2018
13:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  4:5
(2:3)
ЛОС  Лос Кохонес Match report М.
Кузманов
14:30    Покер ПОК  2:1
(1:0)
ТРО  Трол Тийм Match report М.
Кузманов
16:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  3:5
(1:4)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Н.
Шипков
вторник, 04 декември 2018
22:00    Пий Си Мани Я ПСМ  2:5
(1:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report И.
Димитров
неделя, 03 февруари 2019
15:30    Слабаците СЛА  1:2
(0:1)
АЕ  АЕ Match report И.
Димитров
неделя, 10 февруари 2019
21:30    Анти Конти АК  1:4
(0:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Н.
Шипков
отгоре
Дванадесети Кръг
неделя, 09 декември 2018
14:00    Пий Си Мани Я ПСМ  5:3
(3:1)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report И.
Димитров
15:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  0:3 ТРО  Трол Тийм Match report -
17:00    Покер ПОК  3:0
(2:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Н.
Шипков
18:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  0:6
(0:3)
АК  Анти Конти Match report Н.
Шипков
21:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  2:1
(1:0)
АЕ  АЕ Match report Н.
Шипков
вторник, 11 декември 2018
22:00    Слабаците СЛА  2:3
(1:2)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Н.
Рамунски
отгоре
Тринадесети Кръг
неделя, 02 декември 2018
18:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  2:0
(0:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report И.
Димитров
събота, 15 декември 2018
14:30    Слабаците СЛА  4:2
(1:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Н.
Шипков
19:00    Покер ПОК  0:2
(0:1)
АК  Анти Конти Match report И.
Димитров
неделя, 16 декември 2018
09:30    Лос Кохонес ЛОС  3:7
(2:2)
ТРО  Трол Тийм Match report М.
Маринов
11:00    АЕ АЕ  8:3
(3:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report М.
Маринов
събота, 02 февруари 2019
14:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  3:5
(2:2)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report М.
Маринов
отгоре
Четиринадесети Кръг
неделя, 17 февруари 2019
11:00    Пий Си Мани Я ПСМ  0:4
(0:1)
АК  Анти Конти Match report Н.
Шипков
14:00    Слабаците СЛА  0:4
(0:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Н.
Шипков
15:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  4:3
(2:2)
ТРО  Трол Тийм Match report И.
Димитров
17:00    Покер ПОК  7:1
(1:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report И.
Димитров
18:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  2:5
(0:3)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report И.
Димитров
понеделник, 25 февруари 2019
21:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  2:1
(1:1)
АЕ  АЕ Match report И.
Димитров
отгоре
Петнадесети Кръг
събота, 23 февруари 2019
13:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:2
(1:1)
ТРО  Трол Тийм Н.
Шипков
14:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  2:2
(1:0)
АЕ  АЕ Match report В.
Вълов
16:00    Пий Си Мани Я ПСМ  1:4
(1:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report В.
Вълов
19:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  6:4
(3:2)
СЛА  Слабаците Match report Н.
Рамунски
неделя, 24 февруари 2019
20:00    Покер ПОК  2:1
(1:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report М.
Маринов
четвъртък, 25 април 2019
22:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  1:8
(1:5)
АК  Анти Конти Match report И.
Димитров
отгоре
Шестнадесети Кръг
четвъртък, 07 март 2019
22:00    Лос Кохонес ЛОС  4:1
(1:1)
АК  Анти Конти Match report Н.
Рамунски
събота, 09 март 2019
11:30    Трол Тийм ТРО  4:2
(2:2)
АЕ  АЕ Match report И.
Димитров
13:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:4
(0:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report И.
Димитров
14:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:2
(1:2)
СЛА  Слабаците Match report Н.
Шипков
16:00    Пий Си Мани Я ПСМ  2:4
(0:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Н.
Шипков
вторник, 12 март 2019
22:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:3
(1:3)
ПОК  Покер Match report М.
Маринов
отгоре
Седемнадесети Кръг
неделя, 17 март 2019
14:00    Трол Тийм ТРО  1:4
(1:1)
АК  Анти Конти Match report В.
Вълов
15:30    Лос Кохонес ЛОС  1:1
(0:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report И.
Димитров
17:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  0:1
(0:1)
АЕ  АЕ Match report И.
Димитров
20:00    Пий Си Мани Я ПСМ  1:4
(0:2)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Н.
Рамунски
21:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  0:3
(0:0)
СЛА  Слабаците Match report Н.
Рамунски
понеделник, 18 март 2019
21:00    Покер ПОК  4:2
(1:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Х.
Пейнов
отгоре
Осемнадесети Кръг
събота, 23 март 2019
17:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  0:1
(0:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report В.
Вълов
19:00    Слабаците СЛА  2:2
(1:2)
АК  Анти Конти Match report Д.
Кротев
20:30    АЕ АЕ  3:3
(2:1)
ПОК  Покер Match report М.
Маринов
22:00    Лос Кохонес ЛОС  5:2
(1:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report М.
Маринов
неделя, 24 март 2019
09:30    Трол Тийм ТРО  2:4
(1:3)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Х.
Пейнов
11:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:3
(0:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Х.
Пейнов
отгоре
Деветнадесети Кръг
четвъртък, 28 март 2019
22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  7:1
(3:0)
ТРО  Трол Тийм Match report И.
Димитров
събота, 30 март 2019
11:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  2:4
(0:1)
АК  Анти Конти Match report М.
Маринов
13:00    Покер ПОК  2:2
(1:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report М.
Маринов
14:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  5:7
(3:3)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Д.
Кротев
16:00    АЕ АЕ  1:2
(0:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report И.
Димитров
вторник, 02 април 2019
22:00    Слабаците СЛА  5:1
(1:1)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report М.
Маринов
отгоре
Двадесети Кръг
неделя, 07 април 2019
11:00    Лос Кохонес ЛОС  2:1
(0:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Н.
Рамунски
12:30    АЕ АЕ  0:2
(0:1)
АК  Анти Конти Match report И.
Димитров
15:30    Трол Тийм ТРО  4:1
(0:0)
СЛА  Слабаците Match report Н.
Шипков
17:00    Пий Си Мани Я ПСМ  2:1
(0:1)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Н.
Шипков
20:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  1:2
(1:1)
ПОК  Покер Match report Д.
Кротев
21:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  4:2
(4:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Х.
Пейнов
отгоре
Двадесет и Първи Кръг
събота, 13 април 2019
11:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  0:2
(0:1)
АК  Анти Конти Match report Н.
Шипков
19:00    Слабаците СЛА  3:3
(2:2)
ПОК  Покер Match report Д.
Кротев
неделя, 14 април 2019
09:30    АЕ АЕ  4:1
(1:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Н.
Рамунски
11:00    Лос Кохонес ЛОС  3:1
(1:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Н.
Рамунски
12:30    Трол Тийм ТРО  3:2
(1:1)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report В.
Вълов
20:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  3:0
(3:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report М.
Маринов
отгоре
Двадесет и Втори Кръг
четвъртък, 18 април 2019
22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  2:1
(2:1)
АК  Анти Конти Match report И.
Димитров
събота, 20 април 2019
11:30    Лос Кохонес ЛОС  11:1
(2:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Н.
Шипков
13:00    Трол Тийм ТРО  1:1
(0:1)
ПОК  Покер Match report Н.
Шипков
14:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  3:0
(1:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Д.
Кротев
16:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  3:2
(2:2)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Д.
Кротев
вторник, 23 април 2019
22:00    АЕ АЕ  1:4
(0:2)
СЛА  Слабаците Match report Н.
Рамунски
отгоре




Звезден рожденик

Отбор: Дата.БГ
Мачове: 1
Голове: 0

Случаен профил

Отбор: ЯМК Симитли
Мачове: 1
Голове: 1

We inform you that this site uses cookies to make sure our web page is user-friendly. By continuing to browse this website, you declare to accept the use of cookies..

More Information Allow