Skip to content

Вход



регистрация

Forumsleague 2015 Third Division
Програма

Първи Кръг
събота, 05 септември 2015
15:00    Слабаците 5:9
(0:2)
Лозенец Match report Д.
Кротев
18:00    Физиозона 5:0 Всичко Оригинал Match report В.
Трендафилов
19:30    Гонг.БГ 11:1
(2:1)
Лап.БГ Match report Х.
Пейнов
неделя, 06 септември 2015
13:00    Гад.БГ 12:0
(4:0)
ЕВРОФУТБОЛ Match report В.
Трендафилов
14:30    Лос Кохонес 3:2
(2:0)
Хулиганите Match report Матей
Матеев
18:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс 2:4
(0:3)
Пий Си Мани Я Match report Матей
Матеев
понеделник, 07 септември 2015
22:00    Трол Тийм 3:12
(1:4)
Лидер Надежда Match report Х.
Пейнов
понеделник, 05 октомври 2015
22:00    Скуадра Олд Бойс 1:2
(0:0)
Римляните Match report М.
Маринов
отгоре
Втори Кръг
To Be Determined
Лап.БГ 5:0 Всичко Оригинал Match report -
събота, 12 септември 2015
18:00    Слабаците 4:6
(1:1)
Римляните Match report Боян
Станев
19:30    Физиозона 4:19
(1:9)
Лидер Надежда Match report Боян
Станев
21:00    Скуадра Олд Бойс 10:3
(3:3)
ЕВРОФУТБОЛ Match report Х.
Пейнов
неделя, 13 септември 2015
13:00    Трол Тийм 0:12
(0:3)
Хулиганите Match report Д.
Кротев
14:30    Гад.БГ 5:2
(3:0)
Пий Си Мани Я Match report Д.
Кротев
18:30    Лос Кохонес 4:2
(1:2)
ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Х.
Пейнов
понеделник, 14 септември 2015
22:00    Гонг.БГ 1:7
(0:4)
Лозенец Match report Х.
Пейнов
отгоре
Трети Кръг
събота, 26 септември 2015
13:30    Гонг.БГ 2:5
(0:1)
Лидер Надежда Match report В.
Трендафилов
15:00    Римляните 8:0
(7:0)
ЕВРОФУТБОЛ Match report В.
Трендафилов
18:00    Всичко Оригинал 1:6
(0:3)
Хулиганите Match report Георги
Банков
19:30    Лозенец 8:2
(5:0)
Пий Си Мани Я Match report Х.
Пейнов
21:00    Лап.БГ 0:12
(0:3)
ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Х.
Пейнов
неделя, 27 септември 2015
13:00    Слабаците 10:3
(3:1)
Лос Кохонес Match report В.
Трендафилов
14:30    Физиозона 0:6
(0:2)
Гад.БГ Match report В.
Трендафилов
18:30    Скуадра Олд Бойс 13:2
(4:0)
Трол Тийм Match report Х.
Пейнов
отгоре
Четвърти Кръг
събота, 03 октомври 2015
13:30    Лидер Надежда 12:3
(4:1)
Скуадра Олд Бойс Match report В.
Трендафилов
15:00    Римляните 5:1
(3:0)
Физиозона Match report В.
Трендафилов
18:00    Всичко Оригинал 2:3
(1:0)
Слабаците Match report Боян
Станев
21:00    Гонг.БГ 5:1
(1:1)
ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Х.
Пейнов
неделя, 04 октомври 2015
13:00    Лозенец 17:1
(8:0)
Лап.БГ Match report Георги
Банков
14:30    Хулиганите 2:2
(0:2)
Гад.БГ Match report Георги
Банков
неделя, 18 октомври 2015
16:00    ЕВРОФУТБОЛ 2:9
(1:5)
Трол Тийм Match report Матей
Матеев
петък, 20 ноември 2015
20:00    Пий Си Мани Я 4:5
(1:2)
Лос Кохонес Match report В.
Койнарев
отгоре
Пети Кръг
събота, 10 октомври 2015
13:30    Слабаците 17:2
(5:1)
Физиозона Match report М.
Маринов
15:00    ЕВРОФУТБОЛ 5:4
(5:0)
Пий Си Мани Я Match report Х.
Пейнов
18:00    Лидер Надежда 17:1
(8:1)
ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Георги
Банков
19:30    Римляните 3:4
(1:1)
Лос Кохонес Match report Георги
Банков
21:00    Всичко Оригинал 2:4
(0:3)
Гад.БГ Match report Х.
Пейнов
неделя, 11 октомври 2015
13:00    Лозенец 9:1
(2:0)
Трол Тийм Match report Асен
Яначков
14:30    Лап.БГ 3:15
(1:11)
Скуадра Олд Бойс Match report Асен
Яначков
18:30    Гонг.БГ 3:3
(3:2)
Хулиганите Match report Н.
Рамунски
отгоре
Шести Кръг
събота, 17 октомври 2015
13:30    Трол Тийм 3:4
(1:3)
Гад.БГ Match report Х.
Пейнов
15:00    Всичко Оригинал 1:11
(0:5)
Лидер Надежда Match report Х.
Пейнов
18:00    Лозенец 15:2
(5:2)
ЕВРОФУТБОЛ Match report В.
Койнарев
19:30    Лап.БГ 1:12
(0:8)
Хулиганите Match report Иво
Тонев
21:00    Слабаците 11:0
(4:0)
Пий Си Мани Я Match report Х.
Пейнов
неделя, 18 октомври 2015
13:00    Физиозона 3:6
(2:2)
ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Боян
Станев
14:30    Скуадра Олд Бойс 5:5
(1:2)
Лос Кохонес Match report Матей
Матеев
18:30    Гонг.БГ 0:4
(0:1)
Римляните Match report Н.
Рамунски
отгоре
Седми Кръг
събота, 24 октомври 2015
13:30    Пий Си Мани Я 6:3
(0:3)
Трол Тийм Match report Х.
Пейнов
15:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс 3:8
(0:6)
Гад.БГ Match report Иво
Тонев
18:00    Гонг.БГ 3:7
(0:4)
Лос Кохонес Match report Д.
Кротев
19:30    Хулиганите 3:5
(2:2)
Скуадра Олд Бойс Match report Д.
Кротев
неделя, 25 октомври 2015
13:00    Лидер Надежда 4:1
(2:1)
Слабаците Match report Матей
Матеев
14:30    Римляните 12:0
(4:0)
Лап.БГ Match report Матей
Матеев
18:30    Всичко Оригинал 2:8
(1:4)
Лозенец Match report Х.
Пейнов
петък, 13 ноември 2015
18:30    ЕВРОФУТБОЛ 5:0 Физиозона Match report -
отгоре
Осми Кръг
събота, 31 октомври 2015
13:30    Хулиганите 8:1
(3:1)
ЕВРОФУТБОЛ Match report Д.
Кротев
15:00    Скуадра Олд Бойс 2:9
(2:2)
Слабаците Match report Д.
Кротев
18:00    Трол Тийм 15:4
(8:3)
Лап.БГ Match report Н.
Рамунски
19:30    Гад.БГ 2:3
(1:1)
Лозенец Match report Х.
Пейнов
21:00    Лос Кохонес 7:6
(5:4)
Всичко Оригинал Match report Х.
Пейнов
неделя, 01 ноември 2015
13:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс 2:7
(2:5)
Римляните Match report Матей
Матеев
14:30    Пий Си Мани Я 2:4
(0:3)
Лидер Надежда Match report Матей
Матеев
18:30    Гонг.БГ 7:2
(3:1)
Физиозона Match report И.
Димитров
отгоре
Девети Кръг
събота, 07 ноември 2015
13:30    Пий Си Мани Я 1:2
(0:1)
Хулиганите Match report В.
Трендафилов
15:00    Физиозона 10:5
(4:3)
Лап.БГ Match report В.
Трендафилов
18:00    Скуадра Олд Бойс 1:12
(0:5)
Лозенец Match report В.
Трендафилов
19:30    Трол Тийм 5:0 Всичко Оригинал -
21:00    Гад.БГ 2:3
(0:2)
Римляните Match report Х.
Пейнов
неделя, 08 ноември 2015
13:00    Лос Кохонес 3:3
(1:3)
Лидер Надежда Match report В.
Трендафилов
14:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс 4:6
(1:2)
ЕВРОФУТБОЛ Match report Матей
Матеев
18:30    Гонг.БГ 5:1
(1:0)
Слабаците Match report Матей
Матеев
отгоре
Десети Кръг
събота, 14 ноември 2015
13:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс 3:12
(1:7)
Лозенец Match report Д.
Кротев
15:00    Трол Тийм 6:4
(1:1)
Физиозона Match report Д.
Кротев
18:00    Гад.БГ 3:6
(1:3)
Слабаците Match report Х.
Пейнов
19:30    Лос Кохонес 26:5
(16:2)
Лап.БГ Match report Х.
Пейнов
21:00    Гонг.БГ 6:5
(1:1)
Скуадра Олд Бойс Match report Х.
Пейнов
неделя, 15 ноември 2015
13:00    Пий Си Мани Я 8:2
(2:2)
Всичко Оригинал Match report Боян
Станев
14:30    Хулиганите 3:2
(1:1)
Римляните Match report Боян
Станев
18:30    ЕВРОФУТБОЛ 1:20
(1:6)
Лидер Надежда Match report Х.
Пейнов
отгоре
Единадесети Кръг
събота, 21 ноември 2015
13:30    Гад.БГ 0:4
(0:2)
Лос Кохонес Match report Боян
Станев
15:00    Лозенец 3:0
(3:0)
Римляните Match report Боян
Станев
18:00    Лап.БГ 0:24
(0:13)
Лидер Надежда Match report Матей
Матеев
19:30    Слабаците 12:3
(4:2)
ЕВРОФУТБОЛ Match report Х.
Пейнов
21:00    Физиозона 0:5 Хулиганите -
неделя, 22 ноември 2015
13:00    Скуадра Олд Бойс 0:2
(0:1)
Пий Си Мани Я Match report Иво
Тонев
14:30    Трол Тийм 7:2
(3:1)
ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Иво
Тонев
18:30    Гонг.БГ 14:7
(6:3)
Всичко Оригинал Match report М.
Маринов
отгоре
Дванадесети Кръг
събота, 28 ноември 2015
13:30    Лидер Надежда 5:7
(2:3)
Хулиганите Match report Д.
Кротев
15:00    Гонг.БГ 16:1
(8:0)
ЕВРОФУТБОЛ Match report Д.
Кротев
18:00    Римляните 2:2
(0:1)
Пий Си Мани Я Match report В.
Трендафилов
19:30    Всичко Оригинал 0:5 ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
неделя, 29 ноември 2015
13:00    Слабаците 5:5
(2:2)
Трол Тийм Match report В.
Трендафилов
14:30    Лап.БГ 1:11
(0:5)
Гад.БГ Match report Н.
Рамунски
събота, 20 февруари 2016
15:00    Лозенец 6:3
(2:2)
Лос Кохонес Match report Д.
Кротев
сряда, 08 юни 2016
22:00    Физиозона 0:3 Скуадра Олд Бойс Match report Боян
Станев
отгоре
Тринадесети Кръг
събота, 05 декември 2015
15:00    Лос Кохонес 7:3
(2:0)
Трол Тийм Match report В.
Койнарев
18:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс 5:0 Скуадра Олд Бойс -
19:30    Гонг.БГ 3:1
(1:0)
Гад.БГ Match report Х.
Пейнов
неделя, 06 декември 2015
13:00    ЕВРОФУТБОЛ 5:0 Лап.БГ Match report М.
Маринов
14:30    Лидер Надежда 2:4
(0:2)
Лозенец Match report М.
Маринов
16:00    Хулиганите 1:4
(0:2)
Слабаците Match report Матей
Матеев
18:30    Римляните 9:2
(4:0)
Всичко Оригинал Match report Боян
Станев
четвъртък, 23 юни 2016
22:00    Пий Си Мани Я 0:5 Физиозона Match report Н.
Рамунски
отгоре
Четиринадесети Кръг
събота, 12 декември 2015
19:00    Гад.БГ 9:4
(6:2)
Скуадра Олд Бойс Match report Боян
Станев
20:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс 2:14
(1:7)
Слабаците Match report Х.
Пейнов
неделя, 13 декември 2015
13:00    Хулиганите 5:5
(1:2)
Лозенец Match report В.
Койнарев
14:30    ЕВРОФУТБОЛ 4:9
(1:5)
Всичко Оригинал Match report Матей
Матеев
16:30    Лос Кохонес 5:0 Физиозона -
18:30    Лидер Надежда 7:4
(3:2)
Римляните Match report М.
Маринов
21:30    Гонг.БГ 7:4
(2:1)
Трол Тийм Match report Х.
Пейнов
неделя, 21 февруари 2016
16:00    Пий Си Мани Я 12:2
(6:1)
Лап.БГ Match report Н.
Рамунски
отгоре
Петнадесети Кръг
събота, 27 февруари 2016
13:30    Хулиганите 12:0
(7:0)
ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Матей
Матеев
15:00    Гонг.БГ 2:10
(1:4)
Пий Си Мани Я Match report Матей
Матеев
18:00    ЕВРОФУТБОЛ 3:9
(0:5)
Лос Кохонес Match report М.
Маринов
19:30    Лидер Надежда 7:4
(5:2)
Гад.БГ Match report Боян
Станев
21:00    Римляните 15:5
(10:2)
Трол Тийм Match report Боян
Станев
неделя, 28 февруари 2016
13:00    Всичко Оригинал 0:5 Скуадра Олд Бойс Match report М.
Маринов
14:30    Лозенец 10:7
(3:4)
Физиозона Match report М.
Маринов
18:30    Лап.БГ 2:9
(2:4)
Слабаците Match report И.
Димитров
отгоре
Шестнадесети Кръг
четвъртък, 03 март 2016
13:00    Физиозона 8:8
(3:4)
Всичко Оригинал Match report Н.
Рамунски
16:00    Трол Тийм 0:5 Лидер Надежда -
неделя, 06 март 2016
13:00    Гад.БГ 14:3
(6:0)
ЕВРОФУТБОЛ Match report И.
Димитров
14:30    Лос Кохонес 3:2
(1:1)
Хулиганите Match report Х.
Пейнов
18:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс 0:4
(0:1)
Пий Си Мани Я Match report М.
Маринов
сряда, 23 март 2016
22:00    Гонг.БГ 11:0
(5:0)
Лап.БГ Match report М.
Маринов
четвъртък, 24 март 2016
22:00    Скуадра Олд Бойс 3:7
(3:5)
Римляните Match report М.
Маринов
четвъртък, 02 юни 2016
22:00    Слабаците 12:12
(4:8)
Лозенец Match report Н.
Рамунски
отгоре
Седемнадесети Кръг
събота, 12 март 2016
19:30    Гонг.БГ 3:8
(1:7)
Лозенец Match report В.
Койнарев
неделя, 13 март 2016
13:00    Слабаците 2:4
(0:2)
Римляните Match report В.
Койнарев
14:30    Физиозона 5:5
(2:3)
Лидер Надежда Match report В.
Койнарев
18:30    Скуадра Олд Бойс 12:4
(5:1)
ЕВРОФУТБОЛ Match report Х.
Пейнов
неделя, 15 май 2016
13:00    Трол Тийм 4:13
(2:7)
Хулиганите Match report Н.
Рамунски
14:30    Гад.БГ 4:3
(3:2)
Пий Си Мани Я Match report Н.
Рамунски
18:30    Лос Кохонес 3:1
(2:1)
ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report И.
Димитров
сряда, 22 юни 2016
22:00    Лап.БГ 7:13
(4:4)
Всичко Оригинал Match report М.
Маринов
отгоре
Осемнадесети Кръг
събота, 19 март 2016
13:30    Гонг.БГ 6:9
(1:8)
Лидер Надежда Match report Боян
Станев
15:00    Римляните 8:2
(8:1)
ЕВРОФУТБОЛ Match report Боян
Станев
19:30    Лозенец 7:5
(4:1)
Пий Си Мани Я Match report М.
Маринов
21:00    Лап.БГ 5:3
(2:1)
ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Х.
Пейнов
неделя, 20 март 2016
13:00    Слабаците 1:0
(1:0)
Лос Кохонес Match report Д.
Кротев
14:30    Физиозона 7:8
(4:4)
Гад.БГ Match report В.
Трендафилов
18:30    Скуадра Олд Бойс 8:4
(5:1)
Трол Тийм Match report И.
Димитров
петък, 01 юли 2016
22:00    Всичко Оригинал 6:3
(1:3)
Хулиганите Match report М.
Маринов
отгоре
Деветнадесети Кръг
събота, 26 март 2016
13:30    Лидер Надежда 9:4
(3:1)
Скуадра Олд Бойс Match report Н.
Рамунски
18:00    Гонг.БГ 8:1
(2:1)
ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report И.
Димитров
19:30    Пий Си Мани Я 1:3
(1:1)
Лос Кохонес Match report И.
Димитров
21:00    Всичко Оригинал 4:4
(4:1)
Слабаците Match report Х.
Пейнов
неделя, 27 март 2016
13:00    Лозенец 25:1
(10:0)
Лап.БГ Match report И.
Димитров
14:30    Хулиганите 3:3
(2:0)
Гад.БГ Match report И.
Димитров
18:30    ЕВРОФУТБОЛ 8:7
(5:3)
Трол Тийм Match report Х.
Пейнов
четвъртък, 21 април 2016
22:00    Римляните 2:3
(1:0)
Физиозона Match report М.
Маринов
отгоре
Двадесети Кръг
събота, 02 април 2016
13:30    Слабаците 5:3
(2:0)
Физиозона Match report Матей
Матеев
15:00    ЕВРОФУТБОЛ 2:13
(2:5)
Пий Си Мани Я Match report Х.
Пейнов
18:00    Лидер Надежда 10:5
(9:1)
ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Матей
Матеев
19:30    Римляните 3:2
(0:1)
Лос Кохонес Иво
Тонев
21:00    Всичко Оригинал 3:3
(2:0)
Гад.БГ М.
Маринов
неделя, 03 април 2016
13:00    Лозенец 7:2
(0:0)
Трол Тийм Match report В.
Койнарев
14:30    Лап.БГ 1:13
(0:6)
Скуадра Олд Бойс Match report В.
Койнарев
18:30    Гонг.БГ 1:3
(0:1)
Хулиганите Match report И.
Димитров
отгоре
Двадесет и Първи Кръг
събота, 09 април 2016
13:30    Трол Тийм 9:6
(6:3)
Гад.БГ Match report В.
Трендафилов
15:00    Всичко Оригинал 4:12
(0:5)
Лидер Надежда Match report В.
Трендафилов
18:00    Лозенец 14:2
(8:1)
ЕВРОФУТБОЛ Match report М.
Маринов
19:30    Лап.БГ 4:13
(2:7)
Хулиганите Match report М.
Маринов
21:00    Слабаците 4:2
(3:0)
Пий Си Мани Я Match report Х.
Пейнов
неделя, 10 април 2016
13:00    Физиозона 0:5 ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс И.
Димитров
14:30    Скуадра Олд Бойс 6:7
(4:2)
Лос Кохонес Match report В.
Трендафилов
18:30    Гонг.БГ 1:1
(0:0)
Римляните Match report И.
Димитров
отгоре
Двадесет и Втори Кръг
събота, 16 април 2016
13:30    Пий Си Мани Я 2:7
(0:3)
Трол Тийм Match report М.
Маринов
15:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс 0:8
(0:1)
Гад.БГ Match report М.
Маринов
18:00    Гонг.БГ 6:4
(1:3)
Лос Кохонес Match report Д.
Кротев
19:30    Хулиганите 4:6
(0:4)
Скуадра Олд Бойс Match report Х.
Пейнов