Skip to content

Новини

Вход



регистрация

Forumsleague 2023 First Division
Програма

Първи Кръг (14.09.2023 - 20.09.2023)
четвъртък, 14 септември 2023
  Покажи информация 19:00    Лидер Надежда ЛИД  3:1
(3:0)
СИМ  ЯМК Симитли Match report
  Покажи информация 22:00    ФК Тракия ТРА  2:0
(1:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report
събота, 16 септември 2023
  Покажи информация 16:00    Феодалните Красавци ФКР  3:2
(0:1)
ХТК  Хеттрик Match report
  Покажи информация 17:30    BBC BBC  2:0
(0:0)
АК  Анти Конти Match report
неделя, 17 септември 2023
  Покажи информация 21:30    ФЕН ФЕН  5:1
(2:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report
понеделник, 18 септември 2023
  Покажи информация 21:00    Шисел България ШИС  3:3
(1:1)
БЕР  СФК Берое Match report
сряда, 20 септември 2023
  Покажи информация 21:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  4:2
(2:1)
ФМ  ФМБългария Match report
отгоре
Втори Кръг (28.09.2023 - 04.10.2023)
To Be Determined
  Лидер Надежда ЛИД  -:- ФМ  ФМБългария
събота, 30 септември 2023
  Покажи информация 11:30    ЯМК Симитли СИМ  2:3
(1:0)
БЕР  СФК Берое Match report
  Покажи информация 13:00    Анти Конти АК  1:7
(1:4)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report
  Покажи информация 14:30    ФЕН ФЕН  1:0
(1:0)
ТРА  ФК Тракия Match report
  Покажи информация 17:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  4:2
(1:1)
BBC  BBC Match report
  Покажи информация 19:00    Шисел България ШИС  1:0
(0:0)
ХТК  Хеттрик Match report
  Покажи информация 20:30    Феодалните Красавци ФКР  2:0
(2:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report
отгоре
Трети Кръг (05.10.2023 - 11.10.2023)
неделя, 08 октомври 2023
  Покажи информация 15:30    ФМБългария ФМ  2:1
(1:1)
BBC  BBC Match report
  Покажи информация 18:30    Хеттрик ХТК  2:1
(0:0)
СИМ  ЯМК Симитли Match report
  Покажи информация 20:00    СФК Берое БЕР  4:5
(1:2)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report
  Покажи информация 21:30    Лидер Надежда ЛИД  3:1
(1:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report
понеделник, 09 октомври 2023
  Покажи информация 21:00    Феодалните Красавци ФКР  2:1
(1:0)
АК  Анти Конти Match report