Skip to content

Новини

Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2022 Second Division Group D
Програма

Първи Кръг
четвъртък, 15 септември 2022
  Покажи информация 22:00    ФК Тракия ТРА  2:4
(1:1)
ММГ  ММ Груп 2019 Match report
събота, 17 септември 2022
  Покажи информация 13:00    Лос Кохонес ЛОС  6:1
(5:1)
ГАД  Гад Match report
  Покажи информация 22:00    Squadra United SQU  4:3
(2:1)
ЯМР  ЯМР София Match report
понеделник, 19 септември 2022
  Покажи информация 21:00    ФВ Тийм ФВ  1:0
(1:0)
БМВ  БМВ Match report
отгоре
Втори Кръг
събота, 24 септември 2022
  Покажи информация 16:00    ФК Тракия ТРА  4:2
(1:0)
ГАД  Гад Match report
понеделник, 26 септември 2022
  Покажи информация 21:00    Лос Кохонес ЛОС  2:0
(1:0)
БМВ  БМВ Match report
понеделник, 28 ноември 2022
  Покажи информация 21:00    ММ Груп 2019 ММГ  2:6
(1:4)
ЯМР  ЯМР София Match report
неделя, 05 февруари 2023
  15:30    Squadra United SQU  -:- ФВ  ФВ Тийм
отгоре
Трети Кръг
събота, 01 октомври 2022
  Покажи информация 16:00    ММ Груп 2019 ММГ  0:1
(0:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report
неделя, 02 октомври 2022
  Покажи информация 15:30    ЯМР София ЯМР  3:1
(0:1)
ФВ  ФВ Тийм Match report
  Покажи информация 17:00    Гад ГАД  5:2
(2:2)
SQU  Squadra United Match report
понеделник, 03 октомври 2022
  Покажи информация 21:00    ФК Тракия ТРА  2:1
(1:1)
БМВ  БМВ Match report
отгоре
Четвърти Кръг
четвъртък, 06 октомври 2022
  Покажи информация 20:30    ЯМР София ЯМР  1:0
(0:0)
ГАД  Гад Match report
  Покажи информация 22:00    БМВ БМВ  2:2
(0:0)
ММГ  ММ Груп 2019 Match report
събота, 08 октомври 2022
  Покажи информация 19:00    ФВ Тийм ФВ  1:3
(1:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report
  Покажи информация 20:30    ФК Тракия ТРА  3:0
(1:0)
SQU  Squadra United Match report
отгоре
Пети Кръг
събота, 15 октомври 2022
  Покажи информация 11:30    ФК Тракия ТРА  2:3
(2:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report
  Покажи информация 19:00    Squadra United SQU  0:3
(0:1)
ММГ  ММ Груп 2019 Match report
неделя, 16 октомври 2022
  01:00    БМВ БМВ  0:3 ЯМР  ЯМР София Match report
неделя, 19 февруари 2023
  17:00    ФВ Тийм ФВ  -:- ГАД  Гад
отгоре
Шести Кръг
събота, 10 декември 2022
  17:00    БМВ БМВ  0:3 SQU  Squadra United
неделя, 05 февруари 2023
  17:00    Гад ГАД  -:- ММГ  ММ Груп 2019
неделя, 12 февруари 2023
  11:00    ФК Тракия ТРА  -:- ФВ  ФВ Тийм
събота, 18 февруари 2023
  17:30    ЯМР София ЯМР  -:- ЛОС  Лос Кохонес
отгоре
Седми Кръг
четвъртък, 27 октомври 2022
  Покажи информация 22:00    ММ Груп 2019 ММГ  3:4
(0:3)
ФВ  ФВ Тийм Match report
петък, 28 октомври 2022
  Покажи информация 22:00    ФК Тракия ТРА  1:1
(0:0)
ЯМР  ЯМР София Match report
понеделник, 31 октомври 2022
  Покажи информация 21:00    Гад ГАД  3:0
(1:0)
БМВ  БМВ Match report