Skip to content

Новини

Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2021 Second Division Group A
Програма

Първи Кръг
четвъртък, 16 септември 2021
20:30    Гад ГАД  4:2
(0:1)
РИМ  Римляните Match report Д.
Кротев
събота, 18 септември 2021
20:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:6
(0:2)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Д.
Кротев
неделя, 19 септември 2021
09:30    Пий Си Мани Я ПСМ  0:4
(0:0)
ДИР  Дир.БГ Match report И.
Димитров
21:30    АЕ АЕ  5:3
(0:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Н.
Рамунски
понеделник, 20 септември 2021
21:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  2:1
(0:0)
БМВ  БМВ Match report Г.
Пилибосян
вторник, 21 септември 2021
21:00    Олимпик Ракия ОР  0:3
(0:2)
АК  Анти Конти Match report М.
Маринов
сряда, 22 септември 2021
22:00    Баджо ФК БДЖ  1:2
(0:0)
ТРА  ФК Тракия Match report В.
Трендафилов
отгоре
Втори Кръг
събота, 25 септември 2021
11:30    Уайскаут УАЙ  6:1
(2:1)
БМВ  БМВ Match report Н.
Шопски
19:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:3
(2:3)
БДЖ  Баджо ФК Match report Д.
Борков
неделя, 26 септември 2021
11:00    АЕ АЕ  1:4
(1:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report И.
Димитров
12:30    Анти Конти АК  6:0
(2:0)
ДИР  Дир.БГ Match report И.
Димитров
14:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  1:3
(0:2)
ФКР  Феодалните Красавци Match report И.
Димитров
17:00    Пий Си Мани Я ПСМ  4:1
(3:1)
РИМ  Римляните Match report Н.
Рамунски
18:30    ФК Тракия ТРА  2:2
(1:1)
ГАД  Гад Match report Н.
Рамунски
отгоре
Трети Кръг
четвъртък, 30 септември 2021
22:00    Римляните РИМ  0:9
(0:4)
ФКР  Феодалните Красавци Match report М.
Маринов
събота, 02 октомври 2021
14:30    Анти Конти АК  7:1
(2:0)
УАЙ  Уайскаут Match report Н.
Рамунски
22:00    Пий Си Мани Я ПСМ  0:2
(0:0)
АЕ  АЕ Match report Д.
Борков
неделя, 03 октомври 2021
21:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  3:0 ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
понеделник, 04 октомври 2021
21:00    ФК Тракия ТРА  3:1
(0:0)
БМВ  БМВ Match report Н.
Рамунски
вторник, 05 октомври 2021
22:00    Гад ГАД  1:1
(1:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report Д.
Борков
сряда, 06 октомври 2021
22:00    Баджо ФК БДЖ  3:1
(2:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Х.
Пейнов
отгоре
Четвърти Кръг
четвъртък, 07 октомври 2021
22:00    Анти Конти АК  2:1
(1:0)
АЕ  АЕ Match report Д.
Борков
събота, 09 октомври 2021
11:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  1:3
(0:2)
УАЙ  Уайскаут Match report Н.
Рамунски
13:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  3:2
(1:0)
БМВ  БМВ Match report Н.
Рамунски
17:30    ФК Тракия ТРА  2:4
(1:2)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Н.
Шипков
неделя, 10 октомври 2021
15:30    Римляните РИМ  1:1
(0:1)
БДЖ  Баджо ФК Match report Д.
Борков
четвъртък, 14 октомври 2021
20:30    Гад ГАД  2:0
(0:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Д.
Кротев
четвъртък, 21 октомври 2021
19:00    Пий Си Мани Я ПСМ  2:2
(1:2)
ОР  Олимпик Ракия Match report Н.
Рамунски
отгоре
Пети Кръг
неделя, 17 октомври 2021
11:00    БМВ БМВ  2:1
(1:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Н.
Шопски
14:00    Олимпик Ракия ОР  0:1
(0:1)
ТРА  ФК Тракия Match report И.
Димитров
15:30    АЕ АЕ  3:6
(1:3)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Рамунски
17:00    Дир.БГ ДИР  3:4
(0:1)
РИМ  Римляните Match report Н.
Шипков
21:30    Феодалните Красавци ФКР  3:1
(2:0)
ГАД  Гад Match report Н.
Шипков
понеделник, 18 октомври 2021
22:20    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  0:3 АК  Анти Конти Match report Н.
Рамунски
вторник, 23 ноември 2021
20:45    Уайскаут УАЙ  2:2
(0:1)
БДЖ  Баджо ФК Match report Н.
Шипков
отгоре
Шести Кръг
събота, 23 октомври 2021
13:00    Уайскаут УАЙ  6:1
(2:1)
ДИР  Дир.БГ Match report Н.
Шипков
14:30    АЕ АЕ  1:0
(1:0)
ТРА  ФК Тракия Match report Н.
Шипков
неделя, 24 октомври 2021
14:00    Олимпик Ракия ОР  3:0
(1:0)
РИМ  Римляните Match report Д.
Кротев
21:30    Феодалните Красавци ФКР  3:0
(2:0)
БДЖ  Баджо ФК Match report Д.
Борков
понеделник, 25 октомври 2021
21:00    БМВ БМВ  0:2
(0:1)
ГАД  Гад Match report Н.
Рамунски
вторник, 26 октомври 2021
22:00    Анти Конти АК  5:1
(2:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report М.
Маринов
неделя, 20 февруари 2022
11:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  3:2
(2:2)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Х.
Пейнов
отгоре
Седми Кръг
събота, 30 октомври 2021
11:30    Гад ГАД  3:3
(2:1)
УАЙ  Уайскаут Match report И.
Димитров
14:30    Баджо ФК БДЖ  3:2
(2:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Н.
Шипков
19:00    Олимпик Ракия ОР  2:0
(1:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Н.
Шопски
неделя, 31 октомври 2021
18:30    Римляните РИМ  0:10
(0:3)
ТРА  ФК Тракия Match report Ц.
Мирков
понеделник, 01 ноември 2021
21:00    БМВ БМВ  0:1
(0:1)
АЕ  АЕ Match report М.
Маринов
понеделник, 06 декември 2021
21:00    Феодалните Красавци ФКР  0:1
(0:1)
АК  Анти Конти Д.
Кротев
неделя, 20 февруари 2022
18:30    Дир.БГ ДИР  2:4
(1:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Е.
Дрянков
отгоре
Осми Кръг
неделя, 07 ноември 2021
09:30    Олимпик Ракия ОР  3:0
(2:0)
ДИР  Дир.БГ Match report И.
Димитров
11:00    Анти Конти АК  2:0
(0:0)
ТРА  ФК Тракия Match report И.
Димитров
15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  1:3
(0:1)
ГАД  Гад Match report Н.
Шипков
17:00    АЕ АЕ  3:4
(1:1)
РИМ  Римляните Match report Н.
Шипков
18:30    Уайскаут УАЙ  4:1
(2:0)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Н.
Шипков
21:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  3:2
(3:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Н.
Шипков
сряда, 10 ноември 2021
22:00    БМВ БМВ  5:4
(2:4)
БДЖ  Баджо ФК Match report Г.
Пилибосян
отгоре
Девети Кръг
четвъртък, 11 ноември 2021
19:00    ФК Тракия ТРА  2:1
(1:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Рамунски
20:30    Гад ГАД  2:2
(2:0)
АК  Анти Конти Match report Н.
Рамунски
събота, 13 ноември 2021
11:30    Пий Си Мани Я ПСМ  3:4
(1:2)
УАЙ  Уайскаут Match report Д.
Кротев
20:30    Феодалните Красавци ФКР  2:2
(1:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report Н.
Рамунски
понеделник, 15 ноември 2021
21:00    Дир.БГ ДИР  3:0 БМВ  БМВ Match report М.
Маринов
22:20    Баджо ФК БДЖ  1:6
(0:3)
АЕ  АЕ Match report М.
Маринов
понеделник, 07 март 2022
21:00    Римляните РИМ  1:3
(0:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report М.
Маринов
отгоре
Десети Кръг
събота, 20 ноември 2021
11:30    Гад ГАД  2:2
(1:0)
АЕ  АЕ Match report Н.
Рамунски
13:00    ФК Тракия ТРА  3:0
(2:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Н.
Рамунски
16:00    Пий Си Мани Я ПСМ  0:3
(0:2)
АК  Анти Конти Match report Д.
Борков
19:00    Баджо ФК БДЖ  0:2
(0:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report И.
Димитров
вторник, 23 ноември 2021
22:00    Римляните РИМ  1:1
(0:0)
БМВ  БМВ Н.
Шипков
четвъртък, 03 март 2022
15:00    Дир.БГ ДИР  0:5
(0:2)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Д.
Борков
неделя, 06 март 2022
11:00    Уайскаут УАЙ  3:1
(1:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Рамунски
отгоре
Единадесети Кръг
четвъртък, 25 ноември 2021
20:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  1:10
(1:4)
ГАД  Гад Match report М.
Кузманов
събота, 27 ноември 2021
14:30    АЕ АЕ  0:1
(0:1)
ДИР  Дир.БГ Match report Н.
Рамунски
неделя, 28 ноември 2021
11:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  0:1
(0:0)
БДЖ  Баджо ФК Match report Д.
Борков
14:00    Олимпик Ракия ОР  7:6
(4:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Е.
Дрянков
17:00    Анти Конти АК  1:0
(0:0)
РИМ  Римляните Match report Е.
Дрянков
18:30    Пий Си Мани Я ПСМ  1:4
(0:2)
ТРА  ФК Тракия Match report Н.
Рамунски
понеделник, 21 февруари 2022
21:00    БМВ БМВ  2:4
(2:2)
ФКР  Феодалните Красавци Match report М.
Маринов
отгоре
Дванадесети Кръг
четвъртък, 02 декември 2021
19:00    Дир.БГ ДИР  0:2
(0:0)
ТРА  ФК Тракия Match report Ю.
Бренов
22:00    АЕ АЕ  8:2
(4:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Д.
Борков
неделя, 05 декември 2021
17:00    Римляните РИМ  0:9
(0:3)
УАЙ  Уайскаут Match report Н.
Шопски
21:30    Баджо ФК БДЖ  0:2
(0:0)
ГАД  Гад Match report Д.
Борков
събота, 11 декември 2021
20:30    Феодалните Красавци ФКР  14:3
(8:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Д.
Кротев
четвъртък, 17 февруари 2022
19:00    Олимпик Ракия ОР  3:4
(1:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report М.
Маринов
събота, 05 март 2022
13:00    БМВ БМВ  1:3
(0:3)
АК  Анти Конти Match report Н.
Рамунски
отгоре
Тринадесети Кръг
събота, 11 декември 2021
13:00    Уайскаут УАЙ  2:2
(1:1)
ТРА  ФК Тракия Match report Н.
Рамунски
14:30    Баджо ФК БДЖ  2:3
(1:1)
АК  Анти Конти Match report Д.
Кротев
17:30    Дир.БГ ДИР  3:1
(1:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Д.
Кротев
19:00    Олимпик Ракия ОР  3:0
(1:0)
БМВ  БМВ Match report Д.
Кротев
събота, 18 декември 2021
14:30    Феодалните Красавци ФКР  1:3
(0:0)
АЕ  АЕ Match report Е.
Дрянков
четвъртък, 24 февруари 2022
19:00    Римляните РИМ  2:4
(1:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Д.
Кротев
неделя, 27 февруари 2022
12:30    Гад ГАД  1:3
(0:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Е.
Дрянков
отгоре
Четиринадесети Кръг
четвъртък, 10 март 2022
19:00    ФК Тракия ТРА  0:2
(0:0)
БДЖ  Баджо ФК Match report Н.
Рамунски
събота, 12 март 2022
11:30    Уайскаут УАЙ  10:0
(3:0)
АЕ  АЕ Match report Н.
Рамунски
14:30    Феодалните Красавци ФКР  4:1
(1:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Рамунски
17:30    БМВ БМВ  5:5
(2:3)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Е.
Дрянков
неделя, 13 март 2022
18:30    Дир.БГ ДИР  0:1
(0:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Е.
Дрянков
четвъртък, 07 април 2022
20:30    Римляните РИМ  0:5
(0:1)
ГАД  Гад Match report Н.
Рамунски
понеделник, 09 май 2022
21:00    Анти Конти АК  4:0
(2:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report -
отгоре
Петнадесети Кръг
неделя, 20 март 2022
09:30    Дир.БГ ДИР  1:5
(0:2)
АК  Анти Конти Match report Х.
Пейнов
11:00    Олимпик Ракия ОР  2:3
(1:0)
АЕ  АЕ Match report Х.
Пейнов
12:30    БМВ БМВ  0:3 УАЙ  Уайскаут Д.
Борков
14:00    Феодалните Красавци ФКР  3:3
(2:1)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Е.
Дрянков
15:30    Баджо ФК БДЖ  2:10
(0:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Е.
Дрянков
17:00    Римляните РИМ  1:7
(0:4)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Е.
Дрянков
18:30    Гад ГАД  3:5
(1:3)
ТРА  ФК Тракия Match report Н.
Шипков
отгоре
Шестнадесети Кръг
четвъртък, 24 март 2022
22:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  4:3
(2:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report М.
Маринов
събота, 26 март 2022
11:30    Уайскаут УАЙ  1:7
(0:2)
АК  Анти Конти Match report Н.
Рамунски
13:00    АЕ АЕ  1:0
(1:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Н.
Рамунски
неделя, 27 март 2022
18:30    Феодалните Красавци ФКР  2:2
(2:1)
РИМ  Римляните Match report Н.
Шипков
21:30    Олимпик Ракия ОР  1:4
(1:3)
ГАД  Гад Match report Н.
Рамунски
понеделник, 28 март 2022
21:00    БМВ БМВ  0:4
(0:2)
ТРА  ФК Тракия Match report М.
Маринов
неделя, 08 май 2022
17:00    Дир.БГ ДИР  2:0
(1:0)
БДЖ  Баджо ФК Match report И.
Захариев
отгоре
Седемнадесети Кръг
събота, 02 април 2022
13:00    АЕ АЕ  2:1
(0:0)
АК  Анти Конти Match report Д.
Кротев
14:30    БМВ БМВ  3:2
(2:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Д.
Кротев
16:00    Олимпик Ракия ОР  4:1
(1:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Д.
Кротев
17:30    Феодалните Красавци ФКР  3:0
(0:0)
ТРА  ФК Тракия Match report Д.
Кротев
19:00    Дир.БГ ДИР  5:1
(1:0)
ГАД  Гад Match report Д.
Кротев
вторник, 05 април 2022
20:45    Уайскаут УАЙ  3:2
(1:2)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Д.
Кротев
сряда, 15 юни 2022
22:00    Баджо ФК БДЖ  0:2
(0:0)
РИМ  Римляните Match report Е.
Дрянков
отгоре
Осемнадесети Кръг
неделя, 10 април 2022
09:30    ФК Тракия ТРА  1:0
(1:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report Д.
Борков
11:00    Анти Конти АК  6:0
(4:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Д.
Борков
12:30    Баджо ФК БДЖ  2:3
(1:2)
УАЙ  Уайскаут Match report Д.
Борков
14:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  1:4
(0:1)
АЕ  АЕ Match report Д.
Кротев
17:00    Римляните РИМ  4:1
(2:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Д.
Кротев
18:30    Гад ГАД  3:5
(3:2)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Н.
Рамунски
понеделник, 11 април 2022
21:00    Пий Си Мани Я ПСМ  0:0
(0:0)
БМВ  БМВ Match report Н.
Рамунски
отгоре
Деветнадесети Кръг
четвъртък, 14 април 2022
19:00    Баджо ФК БДЖ  3:8
(2:4)
ФКР  Феодалните Красавци Match report М.
Маринов
22:00    Римляните РИМ  4:1
(4:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report Д.
Борков
неделя, 17 април 2022
18:30    Пий Си Мани Я ПСМ  2:3
(0:1)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Е.
Дрянков
21:30    ФК Тракия ТРА  2:2
(2:0)
АЕ  АЕ Match report Е.
Дрянков
понеделник, 18 април 2022
21:00    Гад ГАД  4:3
(1:2)
БМВ  БМВ Match report М.
Маринов
вторник, 19 април 2022
22:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  0:3 АК  Анти Конти Match report -
четвъртък, 28 април 2022
22:00    Дир.БГ ДИР  0:5
(0:3)
УАЙ  Уайскаут Match report Д.
Борков
отгоре
Двадесети Кръг
събота, 14 май 2022
11:30    ФК Тракия ТРА  3:0 РИМ  Римляните Match report -
14:30    Уайскаут УАЙ  4:1
(1:1)
ГАД  Гад Match report Н.
Рамунски
16:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  4:2
(2:1)
ДИР  Дир.БГ Match report Н.
Рамунски
17:30    Анти Конти АК  0:0
(0:0)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Н.
Рамунски
19:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  2:7
(1:2)
ОР  Олимпик Ракия Match report Е.
Дрянков
сряда, 18 май 2022
22:00    Пий Си Мани Я ПСМ  0:2
(0:2)
БДЖ  Баджо ФК Match report Е.
Дрянков
понеделник, 27 юни 2022
22:25    АЕ АЕ  4:3
(4:0)
БМВ  БМВ Match report Н.
Рамунски
отгоре
Двадесет и Първи Кръг
неделя, 22 май 2022
09:30    Пий Си Мани Я ПСМ  2:1
(1:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Д.
Борков
11:00    ФК Тракия ТРА  0:2
(0:1)
АК  Анти Конти Match report И.
Димитров
12:30    Гад ГАД  2:6
(0:1)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report И.
Димитров
17:00    Дир.БГ ДИР  0:3 ОР  Олимпик Ракия -
18:30    Феодалните Красавци ФКР  3:3
(3:2)
УАЙ  Уайскаут Match report Н.
Рамунски
понеделник, 23 май 2022
21:00    Баджо ФК БДЖ  2:2
(2:0)
БМВ  БМВ Match report Н.
Рамунски
вторник, 24 май 2022
16:30    Римляните РИМ  2:1
(0:1)
АЕ  АЕ Match report Н.
Рамунски
отгоре
Двадесет и Втори Кръг
четвъртък, 26 май 2022
19:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:5
(2:3)
ТРА  ФК Тракия Match report И.
Димитров
22:00    Уайскаут УАЙ  3:0
(1:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Г.
Пилибосян
неделя, 29 май 2022
18:30    Олимпик Ракия ОР  1:2
(1:1)
ФКР  Феодалните Красавци Match report Е.
Дрянков
21:30    АЕ АЕ  3:2
(1:1)
БДЖ  Баджо ФК Match report Д.
Борков
понеделник, 30 май 2022
21:00    БМВ БМВ  4:2
(1:2)
ДИР  Дир.БГ Match report Н.
Рамунски
вторник, 31 май 2022
22:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  1:0
(0:0)
РИМ  Римляните Match report Е.
Дрянков
четвъртък, 02 юни 2022
20:30    Анти Конти АК  5:2
(2:1)
ГАД  Гад