Skip to content

Новини

Вход



регистрация

Forumsleague 2021 First Division
Програма

Първи Кръг (18.09.2021 - 21.09.2021)
събота, 18 септември 2021
  13:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  4:3
(3:2)
ДАТ  Дата.БГ Match report Д.
Борков
  14:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  0:3
(0:0)
ФМ  ФМБългария Dianabad United left the competition Match report Х.
Пейнов
  22:00    Шисел България ШИС  1:4
(1:2)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Д.
Кротев
неделя, 19 септември 2021
  18:30    ФЕН ФЕН  0:2
(0:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Г.
Пилибосян
понеделник, 20 септември 2021
  22:20    ФК Форум ЦСКА ЦСК  4:1
(1:0)
БОМ  Боми Ауто Match report Г.
Пилибосян
вторник, 02 ноември 2021
  19:30    Хеттрик ХТК  3:0
(2:0)
ЛОЗ  Лозенец Match report Н.
Рамунски
четвъртък, 09 декември 2021
  19:00    СФК Берое БЕР  0:3
(0:2)
ФИЗ  Физиозона Match report М.
Маринов
отгоре
Втори Кръг (23.09.2021 - 29.09.2021)
събота, 25 септември 2021
  13:00    Лозенец ЛОЗ  1:2
(1:1)
ФИЗ  Физиозона Match report Н.
Шопски
  14:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  0:2
(0:2)
БОМ  Боми Ауто Match report Д.
Кротев
  16:00    ЯМК Симитли СИМ  2:2
(1:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Д.
Кротев
  17:30    ФЕН ФЕН  1:1
(0:0)
ХТК  Хеттрик Match report Н.
Рамунски
  20:30    Дата.БГ ДАТ  3:0
(0:0)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Dianabad United left the competition Match report Д.
Борков
вторник, 28 септември 2021
  22:00    ФМБългария ФМ  1:4
(1:1)
БЕР  СФК Берое Match report М.
Маринов
сряда, 02 март 2022
  21:00    Лидер Надежда ЛИД  3:2
(1:1)
ШИС  Шисел България Match report М.
Маринов
отгоре
Трети Кръг (30.09.2021 - 06.10.2021)
неделя, 03 октомври 2021
  09:30    ФЕН ФЕН  4:3
(2:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report М.
Маринов
  11:00    Дата.БГ ДАТ  1:4
(0:2)
СИМ  ЯМК Симитли Match report М.
Маринов
  12:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  4:0
(2:0)
БЕР  СФК Берое Match report И.
Димитров
  14:00    Шисел България ШИС  1:1
(0:0)
ЛОЗ  Лозенец Match report И.
Димитров
  15:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  0:3
(4:1)
БОМ  Боми Ауто Dianabad United left the competition Match report Д.
Кротев
  17:00    Хеттрик ХТК  5:1
(3:1)
ФИЗ  Физиозона Match report Д.
Кротев
  18:30    Лидер Надежда ЛИД  7:3
(6:1)
ФМ  ФМБългария Match report Д.
Кротев
отгоре
Четвърти Кръг (07.10.2021 - 13.10.2021)
събота, 09 октомври 2021
  14:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  0:3
(1:1)
ХТК  Хеттрик Dianabad United left the competition Match report Н.
Рамунски
  16:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  2:2
(1:0)
ФМ  ФМБългария Match report Н.
Шипков
  19:00    Лидер Надежда ЛИД  2:0
(0:0)
БЕР  СФК Берое Match report Н.
Шипков
неделя, 10 октомври 2021
  14:00    Шисел България ШИС  1:1
(0:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Н.
Рамунски
  21:30    ЯМК Симитли СИМ  2:1
(0:0)
ЛОЗ  Лозенец Match report Н.
Рамунски
вторник, 08 март 2022
  22:00    Дата.БГ ДАТ  0:3 ФИЗ  Физиозона Match report -
неделя, 27 март 2022
  09:30    ФЕН ФЕН  7:2
(4:0)
БОМ  Боми Ауто Match report М.
Маринов
отгоре
Пети Кръг (14.10.2021 - 20.10.2021)
събота, 16 октомври 2021
  11:30    Хеттрик ХТК  3:2
(0:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Д.
Кротев
  13:00    Лозенец ЛОЗ  0:4
(0:1)
ФЕН  ФЕН Match report Х.
Пейнов
  14:30    Боми Ауто БОМ  3:3
(1:3)
ДАТ  Дата.БГ Match report Д.
Кротев
  16:00    СФК Берое БЕР  1:4
(1:0)
ШИС  Шисел България Match report Х.
Пейнов
  17:30    Физиозона ФИЗ  0:6
(0:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Х.
Пейнов
  19:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  3:0
(1:1)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Administrative Result Match report Н.
Рамунски
сряда, 23 март 2022
  22:00    ФМБългария ФМ  1:3
(0:3)
СИМ  ЯМК Симитли Match report М.
Маринов
отгоре
Шести Кръг (21.10.2021 - 27.10.2021)
неделя, 24 октомври 2021
  09:30    ФМБългария ФМ  2:2
(2:0)
БОМ  Боми Ауто Match report М.
Маринов
  11:00    Дата.БГ ДАТ  2:6
(0:2)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report М.
Маринов
  12:30    ЯМК Симитли СИМ  3:0 ФИЗ  Физиозона Match report Д.
Кротев
  15:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  8:3
(6:0)
ЛОЗ  Лозенец Match report Д.
Кротев
  17:00    Лидер Надежда ЛИД  4:1
(1:1)
ХТК  Хеттрик Match report Д.
Кротев
  18:30    Шисел България ШИС  3:0
(0:3)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Dianabad United left the competition Match report Д.
Кротев
понеделник, 25 октомври 2021
  22:30    ФЕН ФЕН  4:0
(0:0)
БЕР  СФК Берое Match report Н.
Рамунски
отгоре
Седми Кръг (28.10.2021 - 03.11.2021)
To Be Determined
  Дианабад Юнайтед ДНБ  0:3 ЛИД  Лидер Надежда -
четвъртък, 28 октомври 2021
  19:00    Физиозона ФИЗ  2:4
(1:4)
ФМ  ФМБългария Match report М.
Маринов
събота, 30 октомври 2021
  20:30    Хеттрик ХТК  4:1
(3:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report М.
Маринов
вторник, 02 ноември 2021
  20:45    ФК Форум ЦСКА ЦСК  1:1
(1:0)
ФЕН  ФЕН Match report Н.
Рамунски
  22:00    Шисел България ШИС  4:3
(1:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Н.
Рамунски
сряда, 03 ноември 2021
  22:00    СФК Берое БЕР  3:7
(2:3)
СИМ  ЯМК Симитли Match report М.
Маринов
събота, 26 февруари 2022
  19:00    Боми Ауто БОМ  1:1
(0:0)
ЛОЗ  Лозенец Match report Е.
Дрянков
отгоре
Осми Кръг (04.11.2021 - 10.11.2021)
To Be Determined
  ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- ЛИД  Лидер Надежда Е.
Дрянков
събота, 06 ноември 2021
  11:30    Хеттрик ХТК  2:5
(1:2)
ШИС  Шисел България Match report Н.
Рамунски
  13:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  0:3
(4:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Dianabad United left the competition Match report Н.
Рамунски
  14:30    Лозенец ЛОЗ  1:5
(1:2)
ФМ  ФМБългария Match report М.
Маринов
  19:00    Боми Ауто БОМ  0:2
(0:2)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Х.
Пейнов
вторник, 09 ноември 2021
  20:45    Физиозона ФИЗ  3:1
(2:1)
ФЕН  ФЕН Match report Д.
Кротев
събота, 19 февруари 2022
  17:30    СФК Берое БЕР  3:0
(0:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Н.
Рамунски
отгоре
Девети Кръг (11.11.2021 - 17.11.2021)
To Be Determined
  ЯМК Симитли СИМ  3:0 ДНБ  Дианабад Юнайтед -
неделя, 14 ноември 2021
  14:00    ФМБългария ФМ  1:3
(1:1)
ХТК  Хеттрик Match report М.
Маринов
  17:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  2:3
(0:0)
ФИЗ  Физиозона Match report Н.
Шипков
  18:30    Дата.БГ ДАТ  0:5
(0:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Н.
Шипков
  21:30    Боми Ауто БОМ  3:1
(1:0)
БЕР  СФК Берое Match report Н.
Рамунски
вторник, 16 ноември 2021
  21:00    Лозенец ЛОЗ  2:4
(1:2)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report М.
Маринов
събота, 05 март 2022
  17:30    ФЕН ФЕН  2:0
(1:0)
ШИС  Шисел България Match report Е.
Дрянков
отгоре
Десети Кръг (18.11.2021 - 24.11.2021)
сряда, 17 ноември 2021
  22:00    Шисел България ШИС  3:0
(1:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Х.
Пейнов
четвъртък, 18 ноември 2021
  19:00    Хеттрик ХТК  1:4
(0:3)
СИМ  ЯМК Симитли Match report М.
Кузманов
  22:00    Лидер Надежда ЛИД  3:1
(2:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report М.
Кузманов
събота, 20 ноември 2021
  22:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  0:3
(2:1)
ФЕН  ФЕН Dianabad United left the competition Match report Н.
Рамунски
неделя, 21 ноември 2021
  21:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  1:5
(0:0)
ФМ  ФМБългария Match report М.
Маринов
понеделник, 22 ноември 2021
  21:00    СФК Берое БЕР  1:3
(1:1)
ЛОЗ  Лозенец Match report Н.
Рамунски
сряда, 24 ноември 2021
  22:00    Физиозона ФИЗ  0:0
(0:0)
БОМ  Боми Ауто Match report М.
Маринов
отгоре
Единадесети Кръг (25.11.2021 - 01.12.2021)
събота, 27 ноември 2021
  16:00    Физиозона ФИЗ  3:0
(2:1)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Dianabad United left the competition Match report Д.
Кротев
  17:30    Лозенец ЛОЗ  1:4
(0:3)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Н.
Рамунски
  19:00    ФМБългария ФМ  10:2
(2:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Е.
Дрянков
  20:30    Боми Ауто БОМ  3:5
(0:4)
ШИС  Шисел България Match report Е.
Дрянков
неделя, 28 ноември 2021
  12:30    СФК Берое БЕР  2:5
(1:3)
ХТК  Хеттрик Match report Д.
Борков
понеделник, 29 ноември 2021
  21:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  3:2
(1:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report М.
Маринов
вторник, 22 февруари 2022
  21:00    ЯМК Симитли СИМ  2:2
(1:1)
ФЕН  ФЕН Match report М.
Маринов
отгоре
Дванадесети Кръг (02.12.2021 - 08.12.2021)
неделя, 05 декември 2021
  11:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  2:0
(1:0)
БЕР  СФК Берое Match report Д.
Кротев
  12:30    Боми Ауто БОМ  3:1
(2:1)
ХТК  Хеттрик Match report Д.
Кротев
  14:00    Лозенец ЛОЗ  3:0
(1:1)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Dianabad United left the competition Match report Н.
Шипков
  15:30    ФМБългария ФМ  2:1
(1:0)
ШИС  Шисел България Match report Н.
Шипков
събота, 18 декември 2021
  13:00    Физиозона ФИЗ  2:1
(1:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Е.
Дрянков
сряда, 16 февруари 2022
  22:00    ЯМК Симитли СИМ  1:1
(0:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report М.
Маринов
вторник, 01 март 2022
  21:00    ФЕН ФЕН  6:1
(3:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Е.
Дрянков
отгоре
Тринадесети Кръг (09.12.2021 - 15.12.2021)
To Be Determined
  Лидер Надежда ЛИД  3:0 БОМ  Боми Ауто -
четвъртък, 09 декември 2021
  19:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  0:3 БЕР  СФК Берое -
събота, 11 декември 2021
  11:30    Дата.БГ ДАТ  2:1
(1:1)
ЛОЗ  Лозенец Match report Н.
Рамунски
  16:00    Шисел България ШИС  5:4
(3:3)
ФИЗ  Физиозона Match report Д.
Кротев
неделя, 12 декември 2021
  12:30    ФЕН ФЕН  3:1
(3:0)
ФМ  ФМБългария Match report Х.
Пейнов
понеделник, 13 декември 2021
  21:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  1:3
(1:1)
СИМ  ЯМК Симитли Match report М.
Маринов
вторник, 14 декември 2021
  19:30    Хеттрик ХТК  3:0
(1:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Д.
Борков
отгоре
Четиринадесети Кръг (10.03.2022 - 16.03.2022)
To Be Determined
  ФМБългария ФМ  3:0 ДНБ  Дианабад Юнайтед -
неделя, 13 март 2022
  17:00    Физиозона ФИЗ  4:3
(3:2)
БЕР  СФК Берое Match report Н.
Шипков
  21:30    Боми Ауто БОМ  0:2
(0:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Н.
Шипков
понеделник, 14 март 2022
  21:00    Дата.БГ ДАТ  3:3
(1:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report М.
Маринов
вторник, 15 март 2022
  19:30    Лозенец ЛОЗ  2:2
(1:0)
ХТК  Хеттрик Match report Д.
Кротев
  21:00    ЯМК Симитли СИМ  4:1
(2:1)
ШИС  Шисел България Match report Д.
Кротев
сряда, 16 март 2022
  22:00    Лидер Надежда ЛИД  2:3
(1:1)
ФЕН  ФЕН Match report М.
Маринов
отгоре
Петнадесети Кръг (17.03.2022 - 23.03.2022)
To Be Determined
  Дианабад Юнайтед ДНБ  0:3 ДАТ  Дата.БГ -
събота, 19 март 2022
  11:30    Физиозона ФИЗ  3:2
(2:2)
ЛОЗ  Лозенец Match report Н.
Рамунски
  13:00    СФК Берое БЕР  5:3
(3:2)
ФМ  ФМБългария Match report М.
Маринов
четвъртък, 24 март 2022
  20:30    Шисел България ШИС  8:2
(4:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Д.
Кротев
вторник, 12 април 2022
  19:30    Хеттрик ХТК  1:4
(1:2)
ФЕН  ФЕН Match report М.
Маринов
  20:50    ФК Форум ЦСКА ЦСК  1:5
(0:3)
СИМ  ЯМК Симитли Match report М.
Маринов
неделя, 08 май 2022
  21:30    Боми Ауто БОМ  1:0
(0:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report М.
Маринов
отгоре
Шестнадесети Кръг (24.03.2022 - 30.03.2022)
To Be Determined
  Боми Ауто БОМ  3:0 ДНБ  Дианабад Юнайтед -
неделя, 27 март 2022
  01:00    ЯМК Симитли СИМ  3:0 ДАТ  Дата.БГ Match report -
  12:30    Физиозона ФИЗ  2:4
(0:3)
ХТК  Хеттрик Match report М.
Маринов
  14:00    Лозенец ЛОЗ  0:3
(0:1)
ШИС  Шисел България Match report Е.
Дрянков
  15:30    СФК Берое БЕР  2:6
(1:3)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Н.
Шипков
  17:00    ФМБългария ФМ  0:2
(0:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Н.
Шипков
сряда, 30 март 2022
  22:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  2:5
(1:2)
ФЕН  ФЕН Match report М.
Маринов
отгоре
Седемнадесети Кръг (31.03.2022 - 06.04.2022)
To Be Determined
  Хеттрик ХТК  3:0 ДНБ  Дианабад Юнайтед -
четвъртък, 31 март 2022
  19:00    Лозенец ЛОЗ  1:4
(0:1)
СИМ  ЯМК Симитли Match report М.
Маринов
  22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  3:1
(2:1)
ШИС  Шисел България Match report М.
Маринов
събота, 02 април 2022
  11:30    ФМБългария ФМ  0:1
(0:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Е.
Дрянков
неделя, 03 април 2022
  21:30    Боми Ауто БОМ  1:4
(1:1)
ФЕН  ФЕН Match report Н.
Рамунски
понеделник, 04 април 2022
  21:00    Физиозона ФИЗ  0:2
(0:2)
ДАТ  Дата.БГ Match report Н.
Рамунски
вторник, 05 април 2022
  22:10    СФК Берое БЕР  2:2
(1:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Д.
Кротев
отгоре
Осемнадесети Кръг (07.04.2022 - 13.04.2022)
To Be Determined
  Дианабад Юнайтед ДНБ  0:3 ЦСК  ФК Форум ЦСКА -
събота, 09 април 2022
  01:00    Лидер Надежда ЛИД  3:0 ФИЗ  Физиозона Match report -
  13:00    ФЕН ФЕН  6:1
(2:1)
ЛОЗ  Лозенец Match report Д.
Борков
  14:30    Дата.БГ ДАТ  1:1
(1:1)
БОМ  Боми Ауто Match report Д.
Борков
  17:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  7:0
(2:0)
ХТК  Хеттрик Match report Е.
Дрянков
  19:00    Шисел България ШИС  4:3
(2:0)
БЕР  СФК Берое Match report Е.
Дрянков
  20:30    ЯМК Симитли СИМ  1:1
(1:1)
ФМ  ФМБългария Match report Е.
Дрянков
отгоре
Деветнадесети Кръг (14.04.2022 - 20.04.2022)
To Be Determined
  Дианабад Юнайтед ДНБ  0:3 ШИС  Шисел България -
четвъртък, 14 април 2022
  20:30    Лозенец ЛОЗ  2:11
(0:6)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report М.
Маринов
неделя, 17 април 2022
  14:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  2:0
(1:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Д.
Борков
вторник, 19 април 2022
  19:30    Хеттрик ХТК  0:0
(0:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Н.
Рамунски
неделя, 08 май 2022
  15:30    СФК Берое БЕР  4:6
(3:3)
ФЕН  ФЕН Match report Н.
Рамунски
вторник, 24 май 2022
  20:45    Боми Ауто БОМ  3:3
(2:1)
ФМ  ФМБългария Match report Д.
Борков
сряда, 25 май 2022
  22:00    Физиозона ФИЗ  1:3
(1:1)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Е.
Дрянков
отгоре
Двадесети Кръг (12.05.2022 - 18.05.2022)
To Be Determined
  Лидер Надежда ЛИД  3:0 ДНБ  Дианабад Юнайтед -
четвъртък, 12 май 2022
  19:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  1:2
(1:2)
ШИС  Шисел България Match report Е.
Дрянков
  22:00    ЯМК Симитли СИМ  3:1
(1:1)
БЕР  СФК Берое Match report М.
Маринов
понеделник, 16 май 2022
  21:00    ФЕН ФЕН  4:4
(2:3)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Д.
Кротев
вторник, 17 май 2022
  19:30    Лозенец ЛОЗ  1:2
(0:1)
БОМ  Боми Ауто Match report М.
Маринов
  20:40    Дата.БГ ДАТ  4:2
(1:0)
ХТК  Хеттрик Match report М.
Маринов
  22:10    ФМБългария ФМ  6:3
(6:1)
ФИЗ  Физиозона Match report М.
Маринов
отгоре
Двадесет и Първи Кръг (19.05.2022 - 25.05.2022)
To Be Determined
  ОЧЗ Меджик ОЧЗ  3:0 ДНБ  Дианабад Юнайтед -
събота, 21 май 2022
  14:30    ЯМК Симитли СИМ  7:2
(4:0)
БОМ  Боми Ауто Match report Е.
Дрянков
  16:00    ФМБългария ФМ  5:2
(3:1)
ЛОЗ  Лозенец Match report Е.
Дрянков
  17:30    ФЕН ФЕН  2:0
(1:0)
ФИЗ  Физиозона Match report Е.
Дрянков
  19:00    Лидер Надежда ЛИД  5:3
(3:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Д.
Борков
вторник, 24 май 2022
  19:30    Шисел България ШИС  5:4
(2:2)
ХТК  Хеттрик Match report Н.
Рамунски
понеделник, 13 юни 2022
  22:25    Дата.БГ ДАТ  1:6
(0:3)
БЕР  СФК Берое Match report Г.
Пилибосян
отгоре
Двадесет и Втори Кръг (26.05.2022 - 01.06.2022)
To Be Determined
  Дианабад Юнайтед ДНБ  0:3 СИМ  ЯМК Симитли -
събота, 28 май 2022
  13:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  5:0
(1:0)
ЛОЗ  Лозенец Match report В.
Трендафилов
неделя, 29 май 2022
  11:00    СФК Берое БЕР  2:2
(0:0)
БОМ  Боми Ауто Match report Н.
Шопски
  12:30    Лидер Надежда ЛИД  5:0
(1:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Н.
Шопски
  14:00    Физиозона ФИЗ  0:3 ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report -
  17:00    Хеттрик ХТК  0:1
(0:1)
ФМ  ФМБългария