Skip to content

Новини

Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2021 Third Division
Програма

Първи Кръг
събота, 18 септември 2021
13:00    ФК Лазарет ЛАЗ  2:2
(1:0)
КНП  АнтиТяло Match report Х.
Пейнов
18:30    Squadra United SQU  7:2
(4:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Д.
Кротев
20:00    ФК ГлоБол ГЛО  9:4
(5:1)
FAM  F.C. La Familia 1463 Match report Ц.
Мирков
21:30    BabyFox BBF  6:7
(4:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Ц.
Мирков
неделя, 19 септември 2021
12:30    ФК Комар КОМ  8:3
(5:0)
ПСЗ  Пий Си Земи Я Match report Н.
Шопски
14:00    Гробарите ГРБ  0:10
(0:4)
TTK  ТТЕК Match report Н.
Шопски
15:30    Bohemians БОХ  11:3
(5:2)
МТТ  Ментета FC Match report И.
Захариев
18:30    73 Reunited 73R  3:0
(3:0)
НУЛ  Нулите Match report И.
Захариев
21:30    Роко Сф РКС  3:4
(1:2)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Ц.
Мирков
вторник, 21 септември 2021
22:00    Лудаците ЛУД  6:3
(2:3)
БЕБ  Хер Бебе Match report М.
Маринов
неделя, 20 февруари 2022
15:30    851 851  13:0
(4:0)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Н.
Шипков
отгоре
Втори Кръг
събота, 25 септември 2021
13:00    Гробарите ГРБ  2:11
(1:4)
BBF  BabyFox Match report И.
Захариев
14:30    Цифра Злина ЦЗ  4:7
(1:3)
РКС  Роко Сф Match report И.
Захариев
18:00    F.C. La Familia 1463 FAM  2:4
(1:2)
73R  73 Reunited Match report Д.
Кротев
19:30    Squadra United SQU  4:3
(1:3)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Д.
Кротев
неделя, 26 септември 2021
12:30    АнтиТяло КНП  3:12
(1:10)
БЕБ  Хер Бебе Match report Н.
Шопски
14:00    Легендите ЛЕГ  3:3
(1:2)
ЛУД  Лудаците Match report Н.
Шопски
15:30    Нулите НУЛ  13:7
(6:2)
КОМ  ФК Комар Match report Н.
Рамунски
18:30    Ментета FC МТТ  3:10
(2:6)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Н.
Рамунски
21:30    Пий Си Земи Я ПСЗ  4:7
(0:2)
ЛАЗ  ФК Лазарет Match report Н.
Рамунски
вторник, 28 септември 2021
22:00    Bohemians БОХ  5:6
(3:3)
851  851 Match report Х.
Пейнов
събота, 26 февруари 2022
14:30    ТТЕК TTK  10:3
(3:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Е.
Дрянков
отгоре
Трети Кръг
събота, 02 октомври 2021
13:00    ТТЕК TTK  7:5
(5:1)
КОМ  ФК Комар Match report Х.
Пейнов
14:30    Цифра Злина ЦЗ  7:4
(3:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Х.
Пейнов
18:00    Пий Си Земи Я ПСЗ  8:5
(4:1)
BBF  BabyFox Match report Н.
Шопски
19:30    Squadra United SQU  9:2
(4:0)
ЛАЗ  ФК Лазарет Match report Н.
Шопски
21:00    F.C. La Familia 1463 FAM  2:0
(1:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Н.
Шопски
неделя, 03 октомври 2021
12:30    Ментета FC МТТ  1:4
(1:1)
ГРБ  Гробарите Match report Д.
Кротев
14:00    АнтиТяло КНП  0:22
(0:12)
ЛУД  Лудаците Match report Д.
Кротев
15:30    Дебелите Старчета ДСТ  2:1
(2:0)
73R  73 Reunited Match report Н.
Рамунски
18:30    Нулите НУЛ  6:3
(4:1)
БОХ  Bohemians Match report Д.
Кротев
21:30    Хер Бебе БЕБ  5:4
(3:1)
РКС  Роко Сф Match report Д.
Кротев
вторник, 05 октомври 2021
22:00    Легендите ЛЕГ  4:11
(1:7)
851  851 Match report Х.
Пейнов
отгоре
Четвърти Кръг
събота, 09 октомври 2021
13:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:4
(2:3)
ЛУД  Лудаците Match report Х.
Пейнов
14:30    BabyFox BBF  6:5
(3:0)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Х.
Пейнов
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  3:17
(1:8)
РКС  Роко Сф Match report Н.
Шопски
19:30    ТТЕК TTK  12:5
(4:3)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Н.
Шопски
неделя, 10 октомври 2021
12:30    Ментета FC МТТ  5:3
(4:1)
FAM  F.C. La Familia 1463 Match report Н.
Шопски
14:00    Нулите НУЛ  3:4
(0:3)
ЛАЗ  ФК Лазарет Match report В.
Трендафилов
15:30    Гробарите ГРБ  5:3
(2:2)
КНП  АнтиТяло Match report В.
Трендафилов
18:30    ФК Комар КОМ  7:3
(4:2)
БЕБ  Хер Бебе Match report Н.
Рамунски
21:30    Bohemians БОХ  5:2
(2:1)
SQU  Squadra United Match report В.
Трендафилов
вторник, 12 октомври 2021
22:00    Пий Си Земи Я ПСЗ  5:3
(4:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Н.
Рамунски
четвъртък, 21 октомври 2021
22:00    851 851  3:3
(1:1)
73R  73 Reunited Match report М.
Кузманов
отгоре
Пети Кръг
събота, 16 октомври 2021
13:00    Лудаците ЛУД  6:2
(1:0)
ЛАЗ  ФК Лазарет Match report Д.
Кротев
14:30    Легендите ЛЕГ  5:12
(0:6)
TTK  ТТЕК Match report Х.
Пейнов
18:00    Цифра Злина ЦЗ  2:5
(2:4)
МТТ  Ментета FC Match report Н.
Шопски
19:30    F.C. La Familia 1463 FAM  3:2
(2:0)
БОХ  Bohemians Match report Н.
Шопски
21:00    Squadra United SQU  7:2
(5:1)
ГРБ  Гробарите Match report Н.
Шопски
неделя, 17 октомври 2021
12:30    АнтиТяло КНП  3:7
(2:3)
КОМ  ФК Комар Match report И.
Димитров
15:30    Дебелите Старчета ДСТ  4:5
(2:1)
851  851 Match report И.
Димитров
18:30    73 Reunited 73R  8:4
(6:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Н.
Рамунски
21:30    Роко Сф РКС  3:1
(2:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Н.
Рамунски
вторник, 19 октомври 2021
22:00    Нулите НУЛ  3:3
(2:2)
ПСЗ  Пий Си Земи Я Match report Х.
Пейнов
неделя, 27 февруари 2022
14:00    Хер Бебе БЕБ  12:13
(3:8)
BBF  BabyFox Match report В.
Койнарев
отгоре
Шести Кръг
събота, 23 октомври 2021
13:00    Лудаците ЛУД  8:2
(3:0)
ГРБ  Гробарите Match report И.
Димитров
14:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  2:5
(0:2)
BBF  BabyFox Match report И.
Димитров
18:00    ФК Лазарет ЛАЗ  4:10
(3:4)
КОМ  ФК Комар Match report Н.
Шипков
19:30    Дебелите Старчета ДСТ  2:10
(1:6)
TTK  ТТЕК Match report Н.
Шипков
неделя, 24 октомври 2021
12:30    АнтиТяло КНП  8:11
(5:4)
ЛЕГ  Легендите Match report И.
Димитров
14:00    73 Reunited 73R  7:2
(3:0)
МТТ  Ментета FC Match report И.
Димитров
15:30    Нулите НУЛ  6:1
(2:0)
FAM  F.C. La Familia 1463 Match report И.
Захариев
18:30    Хер Бебе БЕБ  7:4
(3:2)
ПСЗ  Пий Си Земи Я Match report Х.
Пейнов
21:30    Роко Сф РКС  6:7
(4:4)
БОХ  Bohemians Match report Н.
Рамунски
вторник, 26 октомври 2021
22:00    ФК ГлоБол ГЛО  4:10
(1:5)
851  851 Match report Н.
Шипков
неделя, 27 февруари 2022
15:30    Squadra United SQU  2:3
(1:2)
ЦЗ  Цифра Злина Match report В.
Койнарев
отгоре
Седми Кръг
събота, 30 октомври 2021
13:00    Гробарите ГРБ  10:7
(6:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Н.
Шипков
14:30    ФК Комар КОМ  2:11
(2:4)
851  851 Match report И.
Димитров
19:30    Цифра Злина ЦЗ  0:5 ДСТ  Дебелите Старчета -
21:00    Ментета FC МТТ  12:3
(4:2)
ЛАЗ  ФК Лазарет Match report Н.
Шопски
неделя, 31 октомври 2021
12:30    Легендите ЛЕГ  3:8
(1:2)
73R  73 Reunited Match report И.
Димитров
14:00    Squadra United SQU  5:1
(2:1)
КНП  АнтиТяло Match report И.
Захариев
15:30    Нулите НУЛ  0:5 BBF  BabyFox Match report И.
Захариев
18:30    Bohemians БОХ  4:7
(4:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Н.
Рамунски
21:30    F.C. La Familia 1463 FAM  2:3
(0:0)
БЕБ  Хер Бебе Match report Н.
Рамунски
четвъртък, 11 ноември 2021
22:00    ТТЕК TTK  11:2
(5:1)
ЛУД  Лудаците Match report Н.
Рамунски
четвъртък, 03 март 2022
13:00    Пий Си Земи Я ПСЗ  2:5
(0:2)
РКС  Роко Сф Match report Д.
Борков
отгоре
Осми Кръг
събота, 06 ноември 2021
18:00    Нулите НУЛ  2:5
(2:2)
SQU  Squadra United Match report И.
Захариев
19:30    Лудаците ЛУД  10:5
(6:2)
МТТ  Ментета FC Match report И.
Захариев
21:00    Дебелите Старчета ДСТ  9:6
(7:4)
ЛЕГ  Легендите Match report И.
Захариев
неделя, 07 ноември 2021
12:30    ФК ГлоБол ГЛО  6:10
(2:5)
КОМ  ФК Комар Match report Х.
Пейнов
14:00    851 851  6:8
(2:2)
BBF  BabyFox Match report Х.
Пейнов
15:30    ФК Лазарет ЛАЗ  6:6
(2:2)
БОХ  Bohemians Match report Х.
Пейнов
18:30    Роко Сф РКС  3:8
(2:3)
TTK  ТТЕК Match report Х.
Пейнов
21:30    Хер Бебе БЕБ  10:7
(5:0)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Н.
Рамунски
вторник, 09 ноември 2021
22:00    73 Reunited 73R  11:3
(4:0)
ПСЗ  Пий Си Земи Я Match report Г.
Пилибосян
събота, 19 февруари 2022
18:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  2:9
(0:3)
ГРБ  Гробарите Match report И.
Захариев
неделя, 27 февруари 2022
12:30    АнтиТяло КНП  0:4
(0:4)
FAM  F.C. La Familia 1463 Match report Н.
Шипков
отгоре
Девети Кръг
събота, 13 ноември 2021
13:00    Гробарите ГРБ  7:3
(4:2)
ЛЕГ  Легендите Match report Д.
Кротев
14:30    Нулите НУЛ  3:8
(2:3)
РКС  Роко Сф Match report Д.
Кротев
18:00    ФК Лазарет ЛАЗ  3:7
(2:3)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Д.
Борков
19:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  8:5
(4:2)
БЕБ  Хер Бебе Match report Д.
Борков
21:00    Bohemians БОХ  6:6
(4:2)
ПСЗ  Пий Си Земи Я Match report Д.
Борков
неделя, 14 ноември 2021
12:30    ФК ГлоБол ГЛО  6:1
(1:1)
КНП  АнтиТяло Match report Х.
Пейнов
14:00    BabyFox BBF  11:4
(5:0)
FAM  F.C. La Familia 1463 Match report И.
Димитров
15:30    ФК Комар КОМ  6:3
(0:3)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Н.
Рамунски
18:30    Ментета FC МТТ  1:11
(0:2)
TTK  ТТЕК Match report Н.
Рамунски
21:30    Лудаците ЛУД  3:4
(1:1)
73R  73 Reunited Match report Н.
Рамунски
вторник, 16 ноември 2021
22:00    851 851  7:7
(1:3)
SQU  Squadra United Match report М.
Маринов
отгоре
Десети Кръг
събота, 20 ноември 2021
13:00    Хер Бебе БЕБ  6:5
(4:2)
МТТ  Ментета FC Match report Н.
Шопски
14:30    F.C. La Familia 1463 FAM  6:4
(3:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Н.
Шопски
18:00    Дебелите Старчета ДСТ  5:11
(1:3)
БОХ  Bohemians Match report Н.
Рамунски
20:30    Squadra United SQU  8:2
(5:1)
ПСЗ  Пий Си Земи Я Match report Н.
Рамунски
неделя, 21 ноември 2021
12:30    Лудаците ЛУД  10:4
(7:1)
BBF  BabyFox Match report Х.
Пейнов
14:00    73 Reunited 73R  10:4
(4:2)
ГРБ  Гробарите Match report Х.
Пейнов
15:30    Роко Сф РКС  2:3
(1:2)
КОМ  ФК Комар Match report Х.
Пейнов
18:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  8:4
(2:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Н.
Шипков
21:30    Нулите НУЛ  10:3
(0:2)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Н.
Шопски
вторник, 23 ноември 2021
22:00    ФК Лазарет ЛАЗ  2:16
(2:9)
851  851 Match report Н.
Шопски
събота, 18 декември 2021
13:00    АнтиТяло КНП  0:32
(0:14)
TTK  ТТЕК Match report Д.
Кротев
отгоре
Единадесети Кръг
събота, 27 ноември 2021
13:00    Ментета FC МТТ  8:5
(2:1)
ЛЕГ  Легендите Match report М.
Маринов
14:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  4:5
(3:3)
73R  73 Reunited Match report Д.
Кротев
18:00    ФК Лазарет ЛАЗ  3:10
(0:3)
РКС  Роко Сф Match report Д.
Кротев
19:30    ФК ГлоБол ГЛО  4:10
(1:3)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Д.
Кротев
неделя, 28 ноември 2021
12:30    BabyFox BBF  5:2
(0:1)
КНП  АнтиТяло Match report И.
Димитров
14:00    ФК Комар КОМ  3:5
(2:0)
SQU  Squadra United Match report И.
Димитров
15:30    Гробарите ГРБ  5:5
(3:2)
FAM  F.C. La Familia 1463 Match report И.
Захариев
18:30    Bohemians БОХ  12:8
(7:4)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Х.
Пейнов
21:30    851 851  12:3
(3:2)
БЕБ  Хер Бебе Match report Н.
Рамунски
вторник, 30 ноември 2021
22:00    ТТЕК TTK  19:4
(10:3)
ПСЗ  Пий Си Земи Я Match report Н.
Шипков
вторник, 01 март 2022
21:20    Нулите НУЛ  10:8
(2:4)
ЛУД  Лудаците Match report В.
Койнарев
отгоре
Дванадесети Кръг
събота, 04 декември 2021
13:00    Ментета FC МТТ  0:4
(0:3)
BBF  BabyFox Match report Х.
Пейнов
14:30    Пий Си Земи Я ПСЗ  8:6
(2:5)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Х.
Пейнов
18:00    Нулите НУЛ  12:5
(4:3)
ГРБ  Гробарите Match report Д.
Кротев
неделя, 05 декември 2021
12:30    Легендите ЛЕГ  8:5
(3:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Б.
Модев
14:00    Цифра Злина ЦЗ  3:3
(1:1)
ЛАЗ  ФК Лазарет Match report Е.
Дрянков
15:30    Bohemians БОХ  2:2
(1:1)
КОМ  ФК Комар Match report Е.
Дрянков
18:30    Squadra United SQU  7:7
(4:4)
РКС  Роко Сф Match report Е.
Дрянков
неделя, 20 февруари 2022
12:30    АнтиТяло КНП  0:16
(0:8)
73R  73 Reunited Match report Н.
Шипков
14:00    F.C. La Familia 1463 FAM  3:6
(2:1)
ЛУД  Лудаците Match report Н.
Шипков
сряда, 23 февруари 2022
21:00    Хер Бебе БЕБ  5:2
(2:1)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Д.
Кротев
четвъртък, 24 февруари 2022
22:00    ТТЕК TTK  2:5
(2:1)
851  851 Match report Г.
Пилибосян
отгоре
Тринадесети Кръг
To Be Determined
Хер Бебе БЕБ  0:5 SQU  Squadra United -
събота, 11 декември 2021
13:00    Нулите НУЛ  14:2
(5:0)
КНП  АнтиТяло Match report Н.
Шопски
18:00    Дебелите Старчета ДСТ  11:1
(8:1)
FAM  F.C. La Familia 1463 Match report Е.
Дрянков
19:30    73 Reunited 73R  6:1
(1:1)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Е.
Дрянков
неделя, 12 декември 2021
14:00    Лудаците ЛУД  6:2
(3:2)
ПСЗ  Пий Си Земи Я Match report Е.
Дрянков
15:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  4:2
(1:1)
МТТ  Ментета FC Match report Е.
Дрянков
18:30    ФК ГлоБол ГЛО  7:12
(2:8)
БОХ  Bohemians Match report Б.
Модев
вторник, 14 декември 2021
22:00    851 851  10:6
(4:1)
ГРБ  Гробарите Match report Д.
Борков
събота, 18 декември 2021
14:30    Роко Сф РКС  5:5
(2:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Д.
Кротев
четвъртък, 17 март 2022
22:00    BabyFox BBF  3:8
(2:2)
КОМ  ФК Комар Match report М.
Маринов
четвъртък, 24 март 2022
22:00    ФК Лазарет ЛАЗ  0:16
(0:5)
TTK  ТТЕК Match report Д.
Кротев
отгоре
Четиринадесети Кръг
събота, 05 март 2022
13:00    Лудаците ЛУД  14:8
(8:5)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Е.
Дрянков
14:30    Цифра Злина ЦЗ  6:1
(2:1)
ПСЗ  Пий Си Земи Я Match report Е.
Дрянков
18:00    F.C. La Familia 1463 FAM  2:18
(1:9)
TTK  ТТЕК Match report Н.
Шипков
неделя, 06 март 2022
12:30    Хер Бебе БЕБ  5:5
(4:0)
ГРБ  Гробарите Match report Н.
Шипков
вторник, 08 март 2022
21:00    ФК Лазарет ЛАЗ  5:10
(3:5)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Д.
Борков
четвъртък, 10 март 2022
22:00    Нулите НУЛ  13:7
(7:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Н.
Шипков
четвъртък, 31 март 2022
22:00    Роко Сф РКС  4:6
(2:4)
851  851 Match report Г.
Пилибосян
четвъртък, 07 април 2022
21:30    Squadra United SQU  11:2
(3:1)
МТТ  Ментета FC Match report Г.
Пилибосян
събота, 30 април 2022
13:00    АнтиТяло КНП  3:27
(2:13)
БОХ  Bohemians Match report Д.
Кротев
19:30    Дебелите Старчета ДСТ  2:3
(1:3)
КОМ  ФК Комар Match report Е.
Дрянков
сряда, 11 май 2022
22:00    73 Reunited 73R  8:6
(3:4)
BBF  BabyFox Match report М.
Маринов
отгоре
Петнадесети Кръг
събота, 12 март 2022
13:00    Гробарите