Skip to content
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2021 Third Division
Програма

Първи Кръг
събота, 18 септември 2021
13:00    ФК Лазарет ЛАЗ  2:2
(1:0)
КНП  АнтиТяло Match report Х.
Пейнов
18:30    Squadra United SQU  7:2
(4:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Д.
Кротев
20:00    ФК ГлоБол ГЛО  9:4
(5:1)
FAM  F.C. La Familia 1463 Match report Ц.
Мирков
21:30    BabyFox BBF  6:7
(4:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Ц.
Мирков
неделя, 19 септември 2021
12:30    ФК Комар КОМ  8:3
(5:0)
ПСЗ  Пий Си Земи Я Match report Н.
Шопски
14:00    Гробарите ГРБ  0:10
(0:4)
TTK  ТТЕК Match report Н.
Шопски
15:30    Bohemians БОХ  11:3
(5:2)
МТТ  Ментета FC Match report И.
Захариев
18:30    73 Reunited 73R  3:0
(3:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report И.
Захариев
21:30    Роко Сф РКС  3:4
(1:2)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Ц.
Мирков
вторник, 21 септември 2021
22:00    Лудаците ЛУД  6:3
(2:3)
ФБД  ФК Бели и дебели Match report М.
Маринов
отгоре
Втори Кръг
To Be Determined
ТТЕК TTK  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс Д.
Кротев
събота, 25 септември 2021
13:00    Гробарите ГРБ  2:11
(1:4)
BBF  BabyFox Match report И.
Захариев
14:30    Цифра Злина ЦЗ  4:7
(1:3)
РКС  Роко Сф Match report И.
Захариев
18:00    F.C. La Familia 1463 FAM  2:4
(1:2)
73R  73 Reunited Match report Д.
Кротев
19:30    Squadra United SQU  4:3
(1:3)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Д.
Кротев
неделя, 26 септември 2021
12:30    АнтиТяло КНП  3:12
(1:10)
ФБД  ФК Бели и дебели Match report Н.
Шопски
14:00    Легендите ЛЕГ  3:3
(1:2)
ЛУД  Лудаците Match report Н.
Шопски
15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  13:7
(6:2)
КОМ  ФК Комар Match report Н.
Рамунски
18:30    Ментета FC МТТ  3:10
(2:6)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Н.
Рамунски
21:30    Пий Си Земи Я ПСЗ  4:7
(0:2)
ЛАЗ  ФК Лазарет Match report Н.
Рамунски
вторник, 28 септември 2021
22:00    Bohemians БОХ  5:6
(3:3)
851  851 Match report Х.
Пейнов
отгоре
Трети Кръг
събота, 02 октомври 2021
13:00    ТТЕК TTK  7:5
(5:1)
КОМ  ФК Комар Match report Х.
Пейнов
14:30    Цифра Злина ЦЗ  7:4
(3:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Х.
Пейнов
18:00    Пий Си Земи Я ПСЗ  8:5
(4:1)
BBF  BabyFox Match report Н.
Шопски
19:30    Squadra United SQU  9:2
(4:0)
ЛАЗ  ФК Лазарет Match report Н.
Шопски
21:00    F.C. La Familia 1463 FAM  2:0
(1:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Н.
Шопски
неделя, 03 октомври 2021
12:30    Ментета FC МТТ  1:4
(1:1)
ГРБ  Гробарите Match report Д.
Кротев
14:00    АнтиТяло КНП  0:22
(0:12)
ЛУД  Лудаците Match report Д.
Кротев
15:30    Дебелите Старчета ДСТ  2:1
(2:0)
73R  73 Reunited Match report Н.
Рамунски
18:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  6:3
(4:1)
БОХ  Bohemians Match report Д.
Кротев
21:30    ФК Бели и дебели ФБД  5:4
(3:1)
РКС  Роко Сф Match report Д.
Кротев
вторник, 05 октомври 2021
22:00    Легендите ЛЕГ  4:11
(1:7)
851  851 Match report Х.
Пейнов
отгоре
Четвърти Кръг
събота, 09 октомври 2021
13:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:4
(2:3)
ЛУД  Лудаците Match report Х.
Пейнов
14:30    BabyFox BBF  6:5
(3:0)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Х.
Пейнов
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  3:17
(1:8)
РКС  Роко Сф Match report Н.
Шопски
19:30    ТТЕК TTK  12:5
(4:3)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Н.
Шопски
неделя, 10 октомври 2021
12:30    Ментета FC МТТ  5:3
(4:1)
FAM  F.C. La Familia 1463 Match report Н.
Шопски
14:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  3:4
(0:3)
ЛАЗ  ФК Лазарет Match report В.
Трендафилов
15:30    Гробарите ГРБ  5:3
(2:2)
КНП  АнтиТяло Match report В.
Трендафилов
18:30    ФК Комар КОМ  7:3
(4:2)
ФБД  ФК Бели и дебели Match report Н.
Рамунски
21:30    Bohemians БОХ  5:2
(2:1)
SQU  Squadra United Match report В.
Трендафилов
вторник, 12 октомври 2021
22:00    Пий Си Земи Я ПСЗ  5:3
(4:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Н.
Рамунски
четвъртък, 21 октомври 2021
22:00    851 851  3:3
(1:1)
73R  73 Reunited Match report М.
Кузманов
отгоре
Пети Кръг
To Be Determined
ФК Бели и дебели ФБД  -:- BBF  BabyFox -
събота, 16 октомври 2021
13:00    Лудаците ЛУД  6:2
(1:0)
ЛАЗ  ФК Лазарет Match report Д.
Кротев
14:30    Легендите ЛЕГ  5:12
(0:6)
TTK  ТТЕК Match report Х.
Пейнов
18:00    Цифра Злина ЦЗ  2:5
(2:4)
МТТ  Ментета FC Match report Н.
Шопски
19:30    F.C. La Familia 1463 FAM  3:2
(2:0)
БОХ  Bohemians Match report Н.
Шопски
21:00    Squadra United SQU  7:2
(5:1)
ГРБ  Гробарите Match report Н.
Шопски
неделя, 17 октомври 2021
12:30    АнтиТяло КНП  3:7
(2:3)
КОМ  ФК Комар Match report И.
Димитров
15:30    Дебелите Старчета ДСТ  4:5
(2:1)
851  851 Match report И.
Димитров
18:30    73 Reunited 73R  8:4
(6:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Н.
Рамунски
21:30    Роко Сф РКС  3:1
(2:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Н.
Рамунски
вторник, 19 октомври 2021
22:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  3:3
(2:2)
ПСЗ  Пий Си Земи Я Match report Х.
Пейнов
отгоре
Шести Кръг
To Be Determined
Squadra United SQU  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
събота, 23 октомври 2021
13:00    Лудаците ЛУД  -:- ГРБ  Гробарите И.
Димитров
14:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- BBF  BabyFox И.
Димитров
18:00    ФК Лазарет ЛАЗ  -:- КОМ  ФК Комар Н.
Шипков
19:30    Дебелите Старчета ДСТ  -:- TTK  ТТЕК Н.
Шипков
неделя, 24 октомври 2021
12:30    АнтиТяло КНП  -:- ЛЕГ  Легендите И.
Димитров
14:00    73 Reunited 73R  -:- МТТ  Ментета FC И.
Димитров
15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- FAM  F.C. La Familia 1463 И.
Захариев
18:30    ФК Бели и дебели ФБД  -:- ПСЗ  Пий Си Земи Я Х.
Пейнов
21:30    Роко Сф РКС  -:- БОХ  Bohemians -
вторник, 26 октомври 2021
22:00    ФК ГлоБол ГЛО  -:- 851  851 -
отгоре
Седми Кръг
събота, 30 октомври 2021
13:00    Гробарите ГРБ  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
14:30    ФК Комар КОМ  -:- 851  851 -
18:00    ТТЕК TTK  -:- ЛУД  Лудаците -
19:30    Цифра Злина ЦЗ  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
21:00    Ментета FC МТТ  -:- ЛАЗ  ФК Лазарет -
неделя, 31 октомври 2021
12:30    Легендите ЛЕГ  -:- 73R  73 Reunited -
14:00    Squadra United SQU  -:- КНП  АнтиТяло -
15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- BBF  BabyFox -
18:30    Bohemians БОХ  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
21:30    F.C. La Familia 1463 FAM  -:- ФБД  ФК Бели и дебели -
вторник, 02 ноември 2021
22:00    Пий Си Земи Я ПСЗ  -:- РКС  Роко Сф -
отгоре
Осми Кръг
събота, 06 ноември 2021
13:00    АнтиТяло КНП  -:- FAM  F.C. La Familia 1463 -
14:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- ГРБ  Гробарите -
18:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- SQU  Squadra United -
19:30    Лудаците ЛУД  -:- МТТ  Ментета FC -
21:00    Дебелите Старчета ДСТ  -:- ЛЕГ  Легендите -
неделя, 07 ноември 2021
12:30    ФК ГлоБол ГЛО  -:- КОМ  ФК Комар -
14:00    851 851  -:- BBF  BabyFox -
15:30    ФК Лазарет ЛАЗ  -:- БОХ  Bohemians -
18:30    Роко Сф РКС  -:- TTK  ТТЕК -
21:30    ФК Бели и дебели ФБД  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
вторник, 09 ноември 2021
22:00    73 Reunited 73R  -:- ПСЗ  Пий Си Земи Я -
отгоре
Девети Кръг
събота, 13 ноември 2021
13:00    Гробарите ГРБ  -:- ЛЕГ  Легендите -
14:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- РКС  Роко Сф -
18:00    ФК Лазарет ЛАЗ  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
19:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- ФБД  ФК Бели и дебели -
21:00    Bohemians БОХ  -:- ПСЗ  Пий Си Земи Я -
неделя, 14 ноември 2021
12:30    ФК ГлоБол ГЛО  -:- КНП  АнтиТяло -
14:00    BabyFox BBF  -:- FAM  F.C. La Familia 1463 -
15:30    ФК Комар КОМ  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
18:30    Ментета FC МТТ  -:- TTK  ТТЕК -
21:30    Лудаците ЛУД  -:- 73R  73 Reunited -
вторник, 16 ноември 2021
22:00    851 851  -:- SQU  Squadra United -
отгоре
Десети Кръг
събота, 20 ноември 2021
13:00    ФК Бели и дебели ФБД  -:- МТТ  Ментета FC -
14:30    F.C. La Familia 1463 FAM  -:- ЛЕГ  Легендите -
18:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
19:30    АнтиТяло КНП  -:- TTK  ТТЕК -
21:00    Squadra United SQU  -:- ПСЗ  Пий Си Земи Я -
неделя, 21 ноември 2021
12:30    Лудаците ЛУД  -:- BBF  BabyFox -
14:00    73 Reunited 73R  -:- ГРБ  Гробарите -
15:30    Роко Сф РКС  -:- КОМ  ФК Комар -
18:30    Дебелите Старчета ДСТ  -:- БОХ  Bohemians -
21:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
вторник, 23 ноември 2021
22:00    ФК Лазарет ЛАЗ  -:- 851  851 -
отгоре
Единадесети Кръг
събота, 27 ноември 2021
13:00    Ментета FC МТТ  -:- ЛЕГ  Легендите -
14:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- 73R  73 Reunited -
18:00    ФК Лазарет ЛАЗ  -:- РКС  Роко Сф -
19:30    ФК ГлоБол ГЛО  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
21:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- ЛУД  Лудаците -
неделя, 28 ноември 2021
12:30    BabyFox BBF  -:- КНП  АнтиТяло -
14:00    ФК Комар КОМ  -:- SQU  Squadra United -
15:30    Гробарите ГРБ  -:- FAM  F.C. La Familia 1463 -
18:30    Bohemians БОХ  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
21:30    851 851  -:- ФБД  ФК Бели и дебели -
вторник, 30 ноември 2021
22:00    ТТЕК TTK  -:- ПСЗ  Пий Си Земи Я -
отгоре
Дванадесети Кръг
събота, 04 декември 2021
13:00    Ментета FC МТТ  -:- BBF  BabyFox -
14:30    Пий Си Земи Я ПСЗ  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
18:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- ГРБ  Гробарите -
19:30    ТТЕК TTK  -:- 851  851 -
21:00    F.C. La Familia 1463 FAM  -:- ЛУД  Лудаците -
неделя, 05 декември 2021
12:30    Легендите ЛЕГ  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
14:00    Цифра Злина ЦЗ  -:- ЛАЗ  ФК Лазарет -
15:30    Bohemians БОХ  -:- КОМ  ФК Комар -
18:30    Squadra United SQU  -:- РКС  Роко Сф -
21:30    АнтиТяло КНП  -:- 73R  73 Reunited -
вторник, 07 декември 2021
22:00    ФК Бели и дебели ФБД  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
отгоре
Тринадесети Кръг
събота, 11 декември 2021
13:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- КНП  АнтиТяло -
14:30    BabyFox BBF  -:- КОМ  ФК Комар -
18:00    Дебелите Старчета ДСТ  -:- FAM  F.C. La Familia 1463 -
19:30    73 Reunited 73R  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
21:00    Роко Сф РКС  -:- ЛЕГ  Легендите -
неделя, 12 декември 2021
12:30    Лудаците ЛУД  -:- ПСЗ  Пий Си Земи Я -
14:00    ФК Лазарет ЛАЗ  -:- TTK  ТТЕК -
15:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- МТТ  Ментета FC -
18:30    ФК ГлоБол ГЛО  -:- БОХ  Bohemians -
21:30    ФК Бели и дебели ФБД  -:- SQU  Squadra United -
вторник, 14 декември 2021
22:00    851 851  -:- ГРБ  Гробарите -
отгоре




Звезден рожденик

Случаен профил

Отбор: ФЕН
Мачове: 0
Голове: 0

We inform you that this site uses cookies to make sure our web page is user-friendly. By continuing to browse this website, you declare to accept the use of cookies..

More Information Allow
https://forumsleague.org/templates/ja_zibal