Skip to content
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2020 Second Division Group A
Програма

Първи Кръг (08.10.2020 - 13.10.2020)
четвъртък, 08 октомври 2020
  22:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  0:8
(0:2)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report М.
Маринов
събота, 10 октомври 2020
  22:00    Хулиганите ХУЛ  1:5
(0:2)
БОМ  Боми Ауто Match report Д.
Борков
неделя, 11 октомври 2020
  18:30    Цифра Злина ЦЗ  2:5
(1:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Г.
Пилибосян
  21:30    Дир.БГ ДИР  0:3
(0:2)
АК  Анти Конти Match report Г.
Пилибосян
понеделник, 12 октомври 2020
  21:00    БМВ БМВ  3:2
(2:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Рамунски
вторник, 13 октомври 2020
  22:00    ЯМР Симитли ЯМР  3:2
(0:2)
АЕ  АЕ Match report Н.
Рамунски
отгоре
Втори Кръг (15.10.2020 - 22.10.2020)
събота, 17 октомври 2020
  11:30    Цифра Злина ЦЗ  1:5
(0:3)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Х.
Пейнов
сряда, 21 октомври 2020
  22:00    Боми Ауто БОМ  3:1
(1:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Х.
Пейнов
четвъртък, 22 октомври 2020
  22:00    Анти Конти АК  3:1
(1:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Г.
Пилибосян
събота, 24 октомври 2020
  16:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  3:1
(0:1)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Д.
Борков
сряда, 28 октомври 2020
  22:00    Дир.БГ ДИР  2:0
(1:0)
АЕ  АЕ Match report И.
Димитров
събота, 14 ноември 2020
  14:30    Лос Кохонес ЛОС  5:1
(3:1)
БМВ  БМВ Match report Н.
Шипков
отгоре
Трети Кръг (24.10.2020 - 28.10.2020)
събота, 24 октомври 2020
  11:30    Боми Ауто БОМ  3:1
(2:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Н.
Рамунски
неделя, 25 октомври 2020
  18:30    БМВ БМВ  2:2
(1:1)
ДИР  Дир.БГ Match report М.
Маринов
събота, 06 февруари 2021
  11:30    АЕ АЕ  3:2
(0:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Д.
Борков
събота, 20 февруари 2021
  13:00    Анти Конти АК  3:6
(2:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Н.
Шипков
  16:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  3:1
(0:0)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Н.
Шипков
събота, 06 март 2021
  20:30    Цифра Злина ЦЗ  2:6
(0:4)
ХУЛ  Хулиганите Match report Д.
Борков
отгоре
Четвърти Кръг (29.10.2020 - 03.11.2020)
неделя, 01 ноември 2020
  14:00    БМВ БМВ  5:3
(3:2)
ХУЛ  Хулиганите Match report Г.
Пилибосян
  17:00    Цифра Злина ЦЗ  3:8
(2:2)
БОМ  Боми Ауто Match report М.
Кузманов
събота, 14 ноември 2020
  13:00    Анти Конти АК  0:2
(0:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report М.
Маринов
неделя, 24 януари 2021
  12:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  0:11
(0:4)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Х.
Пейнов
неделя, 07 март 2021
  12:30    АЕ АЕ  4:2
(1:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Д.
Кротев
  14:00    ЯМР Симитли ЯМР  0:2
(0:1)
ДИР  Дир.БГ Match report Д.
Кротев
отгоре
Пети Кръг (05.11.2020 - 10.11.2020)
неделя, 08 ноември 2020
  17:00    Анти Конти АК  1:0
(1:0)
АЕ  АЕ Match report М.
Маринов
понеделник, 09 ноември 2020
  21:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  3:6
(0:3)
БМВ  БМВ Match report Н.
Рамунски
неделя, 13 декември 2020
  14:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  2:0
(0:0)
ДИР  Дир.БГ Match report И.
Димитров
вторник, 30 март 2021
  22:05    Цифра Злина ЦЗ  2:3
(0:1)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report М.
Маринов
неделя, 09 май 2021
  18:30    Хулиганите ХУЛ  -:- ЛОС  Лос Кохонес М.
Маринов
  21:30    Боми Ауто БОМ  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
отгоре
Шести Кръг (12.11.2020 - 17.11.2020)
събота, 14 ноември 2020
  16:00    Боми Ауто БОМ  4:1
(2:1)
АЕ  АЕ Match report Н.
Шипков
неделя, 24 януари 2021
  15:30    Лос Кохонес ЛОС  4:2
(1:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Н.
Рамунски
събота, 20 февруари 2021
  14:30    Хулиганите ХУЛ  2:5
(1:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Шипков
неделя, 07 март 2021
  17:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:0
(1:0)
АК  Анти Конти Match report Г.
Пилибосян
неделя, 14 март 2021
  15:30    Цифра Злина ЦЗ  0:3 БМВ  БМВ Match report Н.
Рамунски
четвъртък, 08 април 2021
  22:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  1:1
(1:0)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Д.
Кротев
отгоре
Седми Кръг (19.11.2020 - 24.11.2020)
неделя, 22 ноември 2020
  09:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  7:3
(4:2)
ХУЛ  Хулиганите Match report И.
Димитров
  12:30    Анти Конти АК  8:2
(5:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Д.
Борков
  14:00    Боми Ауто БОМ  1:2
(0:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Д.
Борков
събота, 06 февруари 2021
  13:00    Цифра Злина ЦЗ  1:5
(0:4)
ДИР  Дир.БГ Match report Д.
Борков
събота, 27 февруари 2021
  11:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  0:5
(0:0)
АЕ  АЕ Match report Х.
Пейнов
понеделник, 10 май 2021
  21:00    БМВ БМВ  -:- ЯМР  ЯМР Симитли Н.
Рамунски
отгоре
Осми Кръг (26.11.2020 - 01.12.2020)
събота, 28 ноември 2020
  19:00    Боми Ауто БОМ  1:0
(0:0)
АК  Анти Конти Match report Н.
Шипков
неделя, 29 ноември 2020
  21:30    Хулиганите ХУЛ  2:3
(2:1)
АЕ  АЕ Match report Н.
Шипков
събота, 05 декември 2020
  14:30    Дир.БГ ДИР  2:1
(1:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Н.
Рамунски
неделя, 07 февруари 2021
  14:30    Лос Кохонес ЛОС  3:0
(3:0)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report И.
Димитров
неделя, 07 март 2021
  18:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  7:3
(1:1)
БМВ  БМВ Match report Г.
Пилибосян
вторник, 11 май 2021
  22:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- ЦЗ  Цифра Злина Н.
Рамунски
отгоре
Девети Кръг (03.12.2020 - 08.12.2020)
To Be Determined
  ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- ДИР  Дир.БГ М.
Маринов
събота, 05 декември 2020
  11:30    АЕ АЕ  1:4
(0:3)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Н.
Рамунски
неделя, 31 януари 2021
  13:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  3:5
(1:3)
ЛОС  Лос Кохонес Match report М.
Маринов
неделя, 28 февруари 2021
  10:00    ЯМР Симитли ЯМР  2:3
(1:1)
ХУЛ  Хулиганите Match report Х.
Пейнов
понеделник, 01 март 2021
  21:00    БМВ БМВ  0:5
(0:3)
БОМ  Боми Ауто Match report М.
Маринов
четвъртък, 29 април 2021
  22:00    Анти Конти АК  -:- ЦЗ  Цифра Злина М.
Кузманов
отгоре
Десети Кръг (20.03.2021)
To Be Determined
  Дир.БГ ДИР  -:- ХУЛ  Хулиганите Н.
Рамунски
събота, 06 февруари 2021
  16:00    БМВ БМВ  3:6
(1:4)
АК  Анти Конти Match report Н.
Шипков
събота, 20 март 2021
  13:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:5
(2:2)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report И.
Димитров
  14:30    АЕ АЕ  4:0
(4:0)
ЦЗ  Цифра Злина Match report И.
Димитров
  16:00    ЯМР Симитли ЯМР  1:4
(0:3)
БОМ  Боми Ауто Match report Д.
Кротев
  17:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  2:2
(0:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Д.
Кротев
отгоре
Единадесети Кръг (14.03.2021)
вторник, 10 ноември 2020
  22:00    Лос Кохонес ЛОС  7:2
(4:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Н.
Шипков
неделя, 22 ноември 2020
  17:00    АЕ АЕ  1:1
(1:0)
БМВ  БМВ Match report Н.
Рамунски
неделя, 28 февруари 2021
  14:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  6:1
(0:0)
ЦЗ  Цифра Злина Match report В.
Трендафилов
неделя, 14 март 2021
  11:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:1
(0:1)
ХУЛ  Хулиганите Match report Д.
Кротев
  12:30    ЯМР Симитли ЯМР  1:8
(1:4)
АК  Анти Конти Match report Д.
Кротев
  14:00    Дир.БГ ДИР  0:3
(0:1)
БОМ  Боми Ауто Match report И.
Димитров
отгоре
Дванадесети Кръг (27.03.2021)
To Be Determined
  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- БМВ  БМВ -
  АЕ АЕ  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
събота, 27 март 2021
  11:30    Лос Кохонес ЛОС  3:0 ЦЗ  Цифра Злина Match report Н.
Рамунски
  14:30    Анти Конти АК  4:2
(3:1)
ДИР  Дир.БГ Match report Н.
Рамунски
  16:00    Боми Ауто БОМ  3:2
(0:1)
ХУЛ  Хулиганите Match report Н.
Рамунски
неделя, 28 март 2021
  09:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  2:1
(1:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report И.
Димитров
отгоре
Тринадесети Кръг (03.04.2021)
To Be Determined
  ЯМР Симитли ЯМР  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Д.
Борков
  Хулиганите ХУЛ  -:- АК  Анти Конти -
неделя, 04 април 2021
  12:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  3:0 ЦЗ  Цифра Злина Match report -
  15:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  3:5
(0:2)
БОМ  Боми Ауто Match report М.
Кузманов
  17:00    АЕ АЕ  7:1
(4:1)
ДИР  Дир.БГ Match report М.
Кузманов
понеделник, 05 април 2021
  21:00    БМВ БМВ  1:7
(0:3)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Н.
Рамунски
отгоре
Четиринадесети Кръг (10.04.2021 - 13.04.2021)
To Be Determined
  ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- БОМ  Боми Ауто -
събота, 10 април 2021
  10:00    Лос Кохонес ЛОС  2:1
(2:0)
АК  Анти Конти Match report Н.
Рамунски
  19:00    ЯМР Симитли ЯМР  2:3
(1:1)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Д.
Борков
  20:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  0:4
(0:1)
АЕ  АЕ Match report Д.
Борков
неделя, 11 април 2021
  21:30    Хулиганите ХУЛ  5:0 ЦЗ  Цифра Злина Н.
Шипков
понеделник, 12 април 2021
  21:00    Дир.БГ ДИР  1:4
(0:3)
БМВ  БМВ Match report М.
Маринов
отгоре
Петнадесети Кръг (14.04.2021 - 22.04.2021)
To Be Determined
  Лос Кохонес ЛОС  -:- АЕ  АЕ -
  ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- АК  Анти Конти -
четвъртък, 15 април 2021
  22:00    Боми Ауто БОМ  5:0 ЦЗ  Цифра Злина -
неделя, 18 април 2021
  17:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
понеделник, 19 април 2021
  21:00    Хулиганите ХУЛ  -:- БМВ  БМВ -
сряда, 21 април 2021
  22:00    Дир.БГ ДИР  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
отгоре
Шестнадесети Кръг (25.04.2021)
неделя, 25 април 2021
  09:30    Дир.БГ ДИР  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
  11:00    АЕ АЕ  -:- АК  Анти Конти -
  12:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- БОМ  Боми Ауто -
  14:00    ЯМР Симитли ЯМР  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
  15:30    Лос Кохонес ЛОС  -:- ХУЛ  Хулиганите -
  17:00    БМВ БМВ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
отгоре
Седемнадесети Кръг (15.05.2021 - 18.05.2021)
събота, 15 май 2021
  19:00    Дир.БГ ДИР  -:- ЛОС  Лос Кохонес -
  20:30    АЕ АЕ  -:- БОМ  Боми Ауто -
  22:00    Анти Конти АК  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
неделя, 16 май 2021
  21:30    ЯМР Симитли ЯМР  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
понеделник, 17 май 2021
  21:00    БМВ БМВ  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
вторник, 18 май 2021
  22:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- ХУЛ  Хулиганите -
отгоре
Осемнадесети Кръг (22.05.2021)
събота, 22 май 2021
  10:00    АЕ АЕ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
  11:30    ЯМР Симитли ЯМР  -:- БМВ  БМВ -
  13:00    Хулиганите ХУЛ  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
  14:30    Дир.БГ ДИР  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
  16:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- АК  Анти Конти -
  17:30    Лос Кохонес ЛОС  -:- БОМ  Боми Ауто -
отгоре
Деветнадесети Кръг (29.05.2021 - 01.06.2021)
събота, 29 май 2021
  19:00    Цифра Злина ЦЗ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
  20:30    Анти Конти АК  -:- БОМ  Боми Ауто -
  22:00    ЯМР Симитли ЯМР  -:- ЛОС  Лос Кохонес -
неделя, 30 май 2021
  21:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- ДИР  Дир.БГ -
понеделник, 31 май 2021
  21:00    БМВ БМВ  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
вторник, 01 юни 2021
  22:00    АЕ АЕ  -:- ХУЛ  Хулиганите -
отгоре
Двадесети Кръг (05.06.2021)
събота, 05 юни 2021
  10:00    Лос Кохонес ЛОС  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
  11:30    Дир.БГ ДИР  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
  13:00    Хулиганите ХУЛ  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
  14:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- АЕ  АЕ -
  16:00    Цифра Злина ЦЗ  -:- АК  Анти Конти -
понеделник, 07 юни 2021
  21:00    Боми Ауто БОМ  -:- БМВ  БМВ -
отгоре
Двадесет и Първи Кръг (13.06.2021)
неделя, 13 юни 2021
  09:30    Цифра Злина ЦЗ  -:- АЕ  АЕ -
  11:00    Анти Конти АК  -:- БМВ  БМВ -
  12:30    Боми Ауто БОМ  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
  14:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
  15:30    Хулиганите ХУЛ  -:- ДИР  Дир.БГ -
  17:00    Лос Кохонес ЛОС  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
отгоре
Двадесет и Втори Кръг (19.06.2021 - 22.06.2021)
неделя, 18 април 2021
  12:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- ЛОС  Лос Кохонес -
събота, 19 юни 2021
  19:00    Хулиганите ХУЛ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
  20:30    Боми Ауто БОМ  -:- ДИР  Дир.БГ -
неделя, 20 юни 2021
  21:30    Цифра Злина ЦЗ  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
понеделник, 21 юни 2021
  21:00    БМВ БМВ  -:- АЕ  АЕ -
вторник, 22 юни 2021
  22:00    Анти Конти АК  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
отгоре




Звезден рожденик

Отбор: Пий Си Мани Я
Мачове: 3
Голове: 1

Случаен профил

Отбор: Цифра Злина
Мачове: 2
Голове: 0

We inform you that this site uses cookies to make sure our web page is user-friendly. By continuing to browse this website, you declare to accept the use of cookies..

More Information Allow