Начало arrow Новини arrow ФЕН разби Дата.бг, Лидер бяха петима, а от Хеттрик никой не вкара хеттрик

Вход

регистрация

ФЕН разби Дата.бг, Лидер бяха петима, а от Хеттрик никой не вкара хеттрик
21 януари 2022
Настана време за третия кръг от зимната Купа, но ние получихме неочакван порив за реализирането на обзора на това, което се случи през изминалия уикенд. Почти навреме... характерно за нас!

Мач на Фокус: В мача на фокус ФЕН и Дата трябваше да предложат здрава битка с много история. За съжаление само с "трябваше" си останахме. ФЕН вкараха цели четири безответни гола през първата част като дори не оставиха време на Боян Върбанов да се ядоса. И макар във второто полувреме Дата да даде по-сериозен отпор, Георги Лазаров и компания спечелиха сравнително леко с 6:1. За заряда на срещата все пак познахме - четири жълти картона гарнираха двубоя, в който страсти не липсваха. Групата на Дата.бг наброяваше 13 човека срещу едва 8 от ФЕН в директна кандидатура за третата част на филма 300, но и това не бе достатъчно. За капак - Константин Праматаров спаси дузпа срещу бившия си отбор и активно спомогна за седмата поредна победа на ФЕН над Дата.

Изненада на кръга: Поради непредвидени трудности със събирането в последния момент, отборът на Лидер Надежда напомни за старите си слабости, излезе със само петима играча срещу ЯМР Симитли и резонно загуби с 2:13. Трябва обаче да отчетем изключително борбената игра на един от основните фаворити за трофея, като в 18-тата минута гол на Денис Кис направи резултата 2:2. За съжаление, от този момент нататък физическото състояние на петимата на терена не позволяваше да дадат реален отпор на съперника си и това доведе до 11 поредни гола във вратата им. Борбата за голмайстор на мача се водеше между Иван Славков и Емил Йорданов от ЯМР като последният спечели, реализирайки петото си попадение в последната, 50-та минута на срещата! Изненадваща и ключова победа на ЯМР, която предвид разпределението на силите в групата, може да е с цената на класиране за елиминациите.

Лудница в Неделя: В друг мач от група D отборите на Шисел и ФК Глобол си вкараха... забележете... 19 гола за крайното 15:4 в полза на Шисел. Ние математиката я разбираме и знаем, че 19 гола за 50 минути означава гол на всеки 2 минути и 41 секунди. Добра работа, момчета, тържество на атакуващия футбол! Само на главния съдия му се откина ръката от писане. На всичкото отгоре, баш в последните минути Глобол се засилиха, шибнаха два бързи гола и добре, че не играем 2 по 35, защото 22:14 не ни мърдаше!

Декорация на кръга: Наградата печелят отборите на Клетката НСК и Феодалните Красавци, чиито играчи бяха декорирани с жълти картони цели пет пъти по време на срещата помежду им, завършила 2:2. Най-интересното е, че Красавците са един от най-коректните отбори като имат общо 4 картона за 11 мача в Лигата, а тук за един - издумкаха три. Ще го отдадем на факта, че празниците отминаха и това изнервя хората! Разбираме ви, момчета, и ние сме така - само като ни пратят резултат 15:4 да въвеждаме на сайта и вече сме готови да счупим клавиатурата.

Хеттрик или даже повече: записаха през уикенда един куп играчи - Константин Гроздев (262 Тийм - 5 гола), Емил Йорданов (ЯМР Симитли - 5 гола), Иван Славков (ЯМР Симитли - 4 гола), Иван Стоянов (ФК Враждебна - 4 гола), Калоян Александров Николов (73 Reunited - 4 гола), Васил Костадинов (Шисел - 4 гола), Теодор Костадинов (ФК Враждебна - 3 гола), Алесандро Дамянов (ОЧЗ Меджик - 3 гола), Николай Зайков (ЯМК Симитли - 3 гола), Богомил Иванчев (Шисел - 3 гола), Марио Алексов (Шисел - 3 гола), Александър Георгиев (ЯМР Симитли - 3 гола).

От отбора на Хеттрик никой не вкара хеттрик...