Начало arrow Новини arrow Два мача в два поредни дни = 4 точки за Физиозона

Вход

регистрация

Два мача в два поредни дни = 4 точки за Физиозона
26 август 2021
Пак сме ние... Физиозона и ЯМК Симитли направиха жесток мач вчера. Жалко, че камерата не работеше, след като се наводни. Иначе на мокър терен и дъждовно време, Симитли успяха да изравнят от 1:3 до 3:3 през второто полувреме и дръпнаха с точка напред в борбата за второто място. Обратът дойде благодарение на Георги Минков, който след серия от контузии напомни за най-силните си представяния с отбора на БМВ, реализирайки гол и асистенция само в рамките на седeм минути.

Явно загубата на титлата се беше отразила, защото мотивацията на Физиозона в борбата за оцеляване изглеждаше по-силна от тази на Симитлитата. Впечатляващото е, че Физиозона направиха два мача в два поредни дни като съставът им вчера беше на 90% същият като този при победата над Хеттрик във Вторник. Едната точка обаче е умерено недостатъчна за Николай Миланов и компания и те все още са силно зависими от предстоящите мачове на Дата.БГ и Хеттрик

Днес предстои да разберем и колко сериозно Дианабад Юнайтед са поливали титлата в Понеделник. Те се изправят срещу Шисел България в първата си среща след триумфа. За отбора на Миро Любомиров този мач е важен, за да запазят теоретични шансове за бронзовите медали. Пак го дават да вали и прегърми... дано да има и дъжд от голове (Венци Марков ?)...

До довечера. Ако ходите на ЦСКА - Виктория Пилзен, направо после минете през Спортна София - като нищо мачът ще е по-интересен.

За любителите на статистиката - Шисел изостават в преките двубои с Дианабад с 3 победи, един хикс и 4 загуби. Но пък водят с 22:21 отбелязани гола...