Вход

регистрация

Отборът на ФК Атлетик прекратява участие PDF Печат Е-мейл
20 февруари 2020

За огромно съжаление, приключението на ФК Атлетик във Форумната Лига се оказа кратко и след само един полусезон, Божидар Коцев и компания се отказаха от участие в турнира. В рамките на участието си момчетата оставиха изключително приятни впечатления със своята коректност. Изиграха 16 мача, в които записаха 6 победи и 10 загуби и бяха сред най-приятните участници в турнира. Голмайстор на отбора стана Кристиян Божков, който реализира 19 попадения в 10-те си участия за тима си. Безспорно най-важният играч за тима със своите 14 срещи и общо 946 минути игра бе капитанът и организатор - Божидар Коцев. Отказването на тима дойде малко изненадващо, защото в последния кръг ФК Атлетик изиграха впечатляващи 70 минути срещу един от фаворитите за баражите - Алкатраз - водейки с 5:1 и допускайки обрат до 5:6 с два гола, получени в продължението на срещата.

Ръководството на Форум Лигата изказва благодарност към ФК Атлетик! В случай че сте готови да се завърнете - добре дошли сте по всяко време, момчета!

П.П. Тъй като отборът се отказва след края на полусезона, неговите резултати до момента се запазват, а във всички срещи до края ще бъде присъдена служебна победа за техния съперник. Наказания по картони НЯМА да се изтърпяват в тези срещи!