Начало форум Отдих Spam Zone ...

scoot.bg

...

Място за спам, кино, музика и всичко останало от живота

Модератор: Организатори

Мнение Нед Апр 26, 2020 7:23 pm

Началник крещи към подчинените си: - Това, че понякога спите на работа го знам! Но да си носите и пижами вече е прекалено!

Мнение Сря Апр 29, 2020 9:17 pm

Съдят Манго за кражба на кон. Обяснява на съдията:
- Гледам кон лежи на земята, напряко на пътя. А да го заобиколя отляво – не става, а отдясно – пак не става. Таман го прекрачих и той взе че се изправи с мене на гърба си, а в тоз момент изневиделица старшината насреща..

Мнение Сря Апр 29, 2020 9:18 pm

От Щаба: "Отменят се рождените дни през март, април, май и юни. Засегнатите през периода остават на същата възраст до второ нареждане.".

Мнение Чет Май 07, 2020 6:10 pm

Иванчо:
–Мамо, изгониха ме от училище!
–Що, бе Иванчо?
–Не знам, май има съкращения...

Мнение Чет Май 07, 2020 6:15 pm

Психиатър в лудницата решава кръстословица. Стига до "Родното място на Наполеон" и се обръща към един от пациентите: - Ей, куку, къде си роден?

Мнение Пон Май 11, 2020 2:27 pm

Мъж се връща вкъщи призори. - Къде скиториш, бе, нещастник? – фучи жена му. - Виж сега, Миме, ти нали често ме питаш, къде бих отишъл, ако теб те нямаше? Та значи, оттам си идвам...

Мнение Пон Май 11, 2020 2:31 pm

- Жена, кат' умра, не ми сваляй халката.
- Що бе, Гоше?
- Еми, нека Господ види, че съм бил в ада вече...ъоу

Мнение Нед Май 17, 2020 9:34 pm

Двама джентълмени кротко пушат пури, надвесени над перилата на Лондонския мост. Откъм Темза се чува вик: - Помощ! Не мога да плувам! Не мога да плувам! Единият джентълмен се обръща към другия: - Простете, че прекъсвам уединението ви, сър, но Вие можете ли да плувате? - Не. А Вие, сър? - Аз също не мога. Но за разлика от някои хора, ние не крещим за това така, че да ни чуе целият град...

Мнение Нед Май 17, 2020 9:36 pm

Пролет, чудесно време... как пък никой не се тагна от Терминал 1 или 2, че пътува на някъде!?

Мнение Пет Май 22, 2020 3:56 pm

Прибира се Мара диспечерката от нощна смяна и пита мъжа си:
- Кириле, защо мушамата на масата е толкоз чиста? Няма нито петна, нито трохи? Ти снощи въобще ял ли си нещо?
Папагалът от клетката се обажда: - Гинче, не чисти толкова старателно, че моята тъпанарка ще вземе да се усъмни...

Мнение Пет Май 22, 2020 3:58 pm

Евреин отива при равина и му казва:
- Раби, искам да живея вечно. Какво да направя?
- Ожени се, казал му равинът.
- Това ще ми помогне ли да живея вечно?
- Не, отговорил равинът, но желанието да живееш вечно ще изчезнe!

Мнение Пон Май 25, 2020 6:59 pm

В данъчното: - Във Вашата данъчна декларация за миналата година сте посочили, че сте заработи 20 000 лв., а сте изхарчили 205 000 лв. Какво означава това? - Какво означава ли?!? Означава, че не мога да вържа двата края!

Мнение Пон Май 25, 2020 7:01 pm

– Докторе, изядох пицата с опаковката! Ще умра ли? – Е, всички някога ще умрат... - Всички ще умрат!? Божичко... какво направих аз...

Мнение Пет Май 29, 2020 9:33 pm

Когато жена казва, че няма какво да облече - това означава, че няма нови дрехи. Когато мъж казва, че няма какво да облече - това означава, че няма чисти дрехи.

Мнение Пет Май 29, 2020 9:35 pm

- Жена, тази мусака има странен вкус! Какво си сложила?
- Масло, за да не загори.
- Какво масло?
- Слънцезащитно, с фактор 30.

ПредишнаСледваща

Назад към Spam Zone