Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size
Начало arrow Предстоящи срещи

Вход



регистрация

Други Турнири

Лятна Купа 2016
Masterpiece

Мачове (брой - 28)
Forumsleague 2017 First Division
26 ноември 2017, неделя
11:00 Лидер Надежда Съдия: Христо Пейнов
Шисел България Делегат: Виктор Иливанов
12:30 ФМБългария Съдия: Добромир Кротев
ФВ Тийм Делегат: Виктор Иливанов
14:00 СФК Берое Съдия: Николай Рамунски
ЯМК Симитли Делегат: Виктор Иливанов
15:30 БМВПауър Съдия: Николай Рамунски
ФЕН Делегат: Виктор Иливанов
18:30 Манчестър Юнайтед България Съдия: Добромир Кротев
Дата.БГ Делегат: Михаил Марков
21:30 ФРГ Съдия: Добромир Кротев
Лозенец Ол Старс Делегат: Петър Георгиев
30 ноември 2017, четвъртък
20:30 Хеттрик Съдия: Николай Рамунски
ОЧЗ Меджик Делегат: -
Forumsleague 2017 Second Division Stage 1
25 ноември 2017, събота
11:30 Ливърпул България Съдия: Мирослав Кузманов
Слабаците Делегат: Димитър Карабашев
13:00 АЕ Съдия: Мирослав Маринов
Скуадра Олд Бойс Делегат: Михаил Марков
14:30 Булфлийт Тийм Съдия: Мирослав Маринов
Лос Кохонес Делегат: Михаил Марков
16:00 Гад.БГ Съдия: Мирослав Маринов
Олимпик Ракия Делегат: Димитър Карабашев
17:30 Покер Съдия: Добромир Кротев
ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Делегат: Михаил Колев
19:00 Римляните Съдия: Добромир Кротев
Дир.БГ Делегат: Михаил Колев
26 ноември 2017, неделя
17:00 Клуб Ф1 Съдия: Добромир Кротев
ФК Форум ЦСКА Делегат: Михаил Марков
27 ноември 2017, понеделник
21:00 Пежо Клуб България Съдия: Николай Шипков
ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Делегат: Петър Георгиев
28 ноември 2017, вторник
22:00 Хулиганите Съдия: Добромир Кротев
Хотел Мадрид Делегат: -
29 ноември 2017, сряда
22:00 ФК Форум ЦСКА Съдия: Мирослав Кузманов
Булфлийт Тийм Делегат: Иво Захариев
30 ноември 2017, четвъртък
22:00 Гад.БГ Съдия: Николай Рамунски
Скуадра Олд Бойс Делегат: -
Forumsleague 2017 Third Division
25 ноември 2017, събота
13:30 Легендите Съдия: Гарбис Пилибосян
Крива Река Делегат: Цветомир Мирков
15:00 Ню Рийч Футбол Съдия: Рая Иванова
ЕФУ Делегат: Цветомир Мирков
18:00 Анти Конти Съдия: Рая Иванова
Лап.БГ Делегат: Петър Георгиев
19:30 Перфектните 2018 Съдия: Николай Шипков
Глиган Атлетикс Делегат: Петър Георгиев
26 ноември 2017, неделя
13:00 Пий Си Мани Я Съдия: Гарбис Пилибосян
БТВ Делегат: Иво Захариев
14:30 ФК ГлоБол Съдия: Гарбис Пилибосян
Цифра Злина Делегат: Иво Захариев
16:00 Клетката НСК Съдия: Николай Шипков
Трол Тийм Делегат: Иво Захариев
18:30 ФК Краката ни пречат Съдия: Николай Шипков
ФенМания Делегат: Цветомир Мирков
27 ноември 2017, понеделник
22:00 Перфектните 2018 Съдия: Христо Пейнов
Легендите Делегат: -
29 ноември 2017, сряда
22:00 ФК ГлоБол Съдия: Мирослав Маринов
Клетката НСК Делегат: Димитър Карабашев

Звезден рожденик

Днес никой не празнува

Случаен профил

Отбор: Трол Тийм
Мачове: 2
Голове: 0