Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2019 Third Division
Програма

Първи Кръг
To Be Determined
Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
събота, 14 септември 2019
13:00    ФК Атлетик АТЛ  6:8
(1:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Владислав
Иванов
14:30    Клетката НСК КЛЕ  9:5
(2:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Владислав
Иванов
18:00    Боми Ауто БОМ  3:4
(2:2)
АЛК  Алкатраз Match report Владимир
Вълов
19:30    Лап.БГ ЛАП  13:11
(6:3)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Даниел
Борков
неделя, 15 септември 2019
12:30    Роко Сф РКС  3:6
(0:1)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Николай
Шипков
14:00    Дебелите Старчета ДСТ  6:7
(4:4)
73R  73 Reunited Match report Добромир
Кротев
15:30    ФК Торнадо 2013 ТОР  4:7
(1:3)
442  442 Match report Добромир
Кротев
отгоре
Втори Кръг
събота, 28 септември 2019
13:00    Бохемия Спорт БОХ  4:13
(2:3)
БОМ  Боми Ауто Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    Лап.БГ ЛАП  1:3
(1:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Гарбис
Пилибосян
18:00    ФК Торнадо 2013 ТОР  4:2
(3:0)
РКС  Роко Сф Match report Гарбис
Пилибосян
19:30    ФК Атлетик АТЛ  8:4
(5:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Виктор
Трендафилов
неделя, 29 септември 2019
12:30    ФК Краката ни пречат КНП  1:5
(0:0)
АЛК  Алкатраз Match report Владислав
Иванов
14:00    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  11:1
(7:0)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Владислав
Иванов
15:30    442 442  15:4
(5:0)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Иван
Димитров
18:30    73 Reunited 73R  11:6
(4:2)
ЛЕГ  Легендите Match report Иван
Димитров
отгоре
Трети Кръг
събота, 05 октомври 2019
13:00    Бохемия Спорт БОХ  0:5 ЛЕГ  Легендите Match report -
14:30    Дебелите Старчета ДСТ  7:3
(4:1)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Христо
Пейнов
18:00    ФК Торнадо 2013 ТОР  4:5
(2:2)
БОМ  Боми Ауто Match report Георги
Банков
19:30    Лап.БГ ЛАП  12:6
(4:5)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Георги
Банков
неделя, 06 октомври 2019
14:00    73 Reunited 73R  4:6
(2:2)
АЛК  Алкатраз Match report Даниел
Борков
15:30    ФК Атлетик АТЛ  6:5
(5:5)
РКС  Роко Сф Match report Даниел
Борков
18:30    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  7:2
(3:0)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Даниел
Борков
четвъртък, 10 октомври 2019
22:00    442 442  11:2
(7:0)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Иван
Димитров
отгоре
Четвърти Кръг
събота, 12 октомври 2019
13:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  1:6
(1:4)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Даниел
Борков
14:30    Боми Ауто БОМ  14:2
(7:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Даниел
Борков
18:00    ФК Атлетик АТЛ  6:5
(3:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Иван
Димитров
19:30    Роко Сф РКС  2:2
(1:1)
АЛК  Алкатраз Match report Иван
Димитров
неделя, 13 октомври 2019
12:30    Дебелите Старчета ДСТ  4:2
(2:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Владислав
Иванов
14:00    ФК Торнадо 2013 ТОР  3:2
(1:0)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Владислав
Иванов
15:30    Лап.БГ ЛАП  7:8
(2:4)
73R  73 Reunited Match report Христо
Пейнов
18:30    Бохемия Спорт БОХ  2:10
(0:7)
442  442 Match report Иван
Димитров
отгоре
Пети Кръг
събота, 19 октомври 2019
14:30    ФК Атлетик АТЛ  10:1
(4:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Гарбис
Пилибосян
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  0:8
(0:3)
73R  73 Reunited Match report Генчо
Зарев
19:30    Легендите ЛЕГ  3:18
(1:9)
442  442 Match report Генчо
Зарев
неделя, 20 октомври 2019
12:30    Клетката НСК КЛЕ  8:5
(3:3)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Генчо
Зарев
14:00    Боми Ауто БОМ  23:3
(11:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Генчо
Зарев
18:30    Роко Сф РКС  5:5
(2:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Генчо
Зарев
четвъртък, 24 октомври 2019
22:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  5:11
(2:5)
ТОР  ФК Торнадо 2013 Match report Даниел
Борков
вторник, 29 октомври 2019
22:00    Алкатраз АЛК  5:3
(2:0)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Добромир
Кротев
отгоре
Шести Кръг
събота, 26 октомври 2019
13:00    ФК Краката ни пречат КНП  2:17
(1:9)
73R  73 Reunited Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    ФК Атлетик АТЛ  0:9
(0:5)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Гарбис
Пилибосян
18:00    Алкатраз АЛК  3:8
(0:4)
442  442 Match report Генчо
Зарев
неделя, 27 октомври 2019
12:30    Легендите ЛЕГ  11:9
(5:6)
ЛАП  Лап.БГ Match report Даниел
Борков
14:00    Клетката НСК КЛЕ  6:3
(3:1)
ТОР  ФК Торнадо 2013 Match report Даниел
Борков
18:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  1:3
(1:1)
РКС  Роко Сф Match report Генчо
Зарев
четвъртък, 31 октомври 2019
22:00    ФК ГлоБол ГЛО  3:5
(1:3)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Владимир
Вълов
вторник, 05 ноември 2019
22:00    Боми Ауто БОМ  9:2
(5:0)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Генчо
Зарев
отгоре
Седми Кръг
събота, 02 ноември 2019
18:00    ФК Краката ни пречат КНП  2:11
(0:4)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Добромир
Кротев
19:30    Алкатраз АЛК  7:2
(1:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Добромир
Кротев
неделя, 03 ноември 2019
12:30    ФК ГлоБол ГЛО  2:16
(0:8)
ТОР  ФК Торнадо 2013 Match report Николай
Рамунски
14:00    Легендите ЛЕГ  5:10
(1:6)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Иван
Димитров
15:30    Клетката НСК КЛЕ  3:7
(2:3)
РКС  Роко Сф Match report Иван
Димитров
18:30    Боми Ауто БОМ  8:3
(5:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Иван
Димитров
20:00    ФК Атлетик АТЛ  2:16
(1:7)
73R  73 Reunited Match report Владимир
Вълов
вторник, 12 ноември 2019
22:00    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  0:2
(0:1)
442  442 Match report Христо
Пейнов
отгоре
Осми Кръг
събота, 09 ноември 2019
13:00    ФК Торнадо 2013 ТОР  11:4
(4:3)
АЛК  Алкатраз Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  5:10
(3:5)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Христо
Пейнов
18:00    Роко Сф РКС  3:2
(1:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Генчо
Зарев
19:30    Дебелите Старчета ДСТ  6:9
(4:4)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Шипков
неделя, 10 ноември 2019
12:30    Бохемия Спорт БОХ  2:12
(0:6)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Генчо
Зарев
14:00    Лап.БГ ЛАП  8:1
(2:0)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Иван
Димитров
15:30    ФК Атлетик АТЛ  2:12
(1:4)
БОМ  Боми Ауто Match report Гарбис
Пилибосян
18:30    442 442  3:2
(1:1)
73R  73 Reunited Match report Добромир
Кротев
отгоре
Девети Кръг
събота, 16 ноември 2019
14:30    Роко Сф РКС  3:9
(2:3)
БОМ  Боми Ауто Match report Христо
Пейнов
18:00    Дебелите Старчета ДСТ  7:2
(4:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Генчо
Зарев
19:30    ФК Торнадо 2013 ТОР  9:1
(3:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Генчо
Зарев
неделя, 17 ноември 2019
12:30    Лап.БГ ЛАП  7:9
(1:4)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Генчо
Зарев
14:00    Бохемия Спорт БОХ  6:10
(4:4)
АЛК  Алкатраз Match report Генчо
Зарев
15:30    442 442  20:1
(8:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Иван
Димитров
18:30    ФК Атлетик АТЛ  4:1
(2:1)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Добромир
Кротев
вторник, 26 ноември 2019
22:00    73 Reunited 73R  2:5
(2:2)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Христо
Пейнов
отгоре
Десети Кръг
събота, 23 ноември 2019
14:30    Легендите ЛЕГ  5:3
(1:3)
АЛК  Алкатраз Match report Христо
Пейнов
18:00    Клетката НСК КЛЕ  5:0 КНП  ФК Краката ни пречат Match report -
19:30    Боми Ауто БОМ  6:4
(2:1)
МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед Match report Генчо
Зарев
неделя, 24 ноември 2019
12:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  0:5
(0:3)
73R  73 Reunited Match report Даниел
Борков
14:00    ФК Атлетик АТЛ  7:14
(4:4)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Иван
Димитров
15:30    Дебелите Старчета ДСТ  6:10
(2:6)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Иван
Димитров
18:30    ФК Торнадо 2013 ТОР  9:3
(2:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Иван
Димитров
20:00    Роко Сф РКС  3:4
(1:0)
442  442 Match report Николай
Шипков
отгоре
Единадесети Кръг
събота, 30 ноември 2019
13:00    73 Reunited 73R  3:4
(1:1)
РКС  Роко Сф Match report Генчо
Зарев
14:30    Бохемия Спорт БОХ  14:12
(5:8)
ТОР  ФК Торнадо 2013 Match report Генчо
Зарев
18:00    442 442  3:0
(1:0)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Христо
Пейнов
19:30    ФК Атлетик АТЛ  9:7
(5:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Христо
Пейнов
неделя, 01 декември 2019
12:30    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  4:5
(2:3)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Гарбис
Пилибосян
14:00    ФК Краката ни пречат КНП  1:22
(1:12)
БОМ  Боми Ауто Match report Гарбис
Пилибосян
неделя, 02 февруари 2020
14:02    ФК ГлоБол ГЛО  -:- ЛЕГ  Легендите -
15:30    Алкатраз АЛК  -:- КЛЕ  Клетката НСК Добромир
Кротев
отгоре
Дванадесети Кръг
To Be Determined
73 Reunited 73R  -:- БОХ  Бохемия Спорт -
събота, 07 декември 2019
13:00    Алкатраз АЛК  7:4
(3:1)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Христо
Пейнов
18:00    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  4:8
(3:4)
ЛАП  Лап.БГ Match report Гарбис
Пилибосян
неделя, 08 декември 2019
12:30    ФК Атлетик АТЛ  -:- 442  442 -
14:00    ФК ГлоБол ГЛО  6:7
(2:5)
РКС  Роко Сф Match report Генчо
Зарев
15:30    Легендите ЛЕГ  6:7
(4:3)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Николай
Шипков
18:30    Клетката НСК КЛЕ  2:14
(1:7)
БОМ  Боми Ауто Match report Николай
Шипков
неделя, 26 януари 2020
14:00    ФК Краката ни пречат КНП  -:- ТОР  ФК Торнадо 2013 -
отгоре
Тринадесети Кръг
To Be Determined
442 442  -:- ЛАП  Лап.БГ -
събота, 14 декември 2019
13:00    ФК ГлоБол ГЛО  4:11
(3:4)
БОМ  Боми Ауто -
19:30    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  5:2
(4:1)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Христо
Пейнов
неделя, 15 декември 2019
12:30    ФК Краката ни пречат КНП  0:15
(0:7)
РКС  Роко Сф Match report Даниел
Борков
14:00    Алкатраз АЛК  8:0
(1:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Николай
Шипков
15:30    Легендите ЛЕГ  10:6
(4:3)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Генчо
Зарев
18:30    ФК Атлетик АТЛ  -:-
(1:9)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Добромир
Кротев
неделя, 02 февруари 2020
12:30    73 Reunited 73R  -:- ТОР  ФК Торнадо 2013 Даниел
Борков
отгоре
Четиринадесети Кръг
събота, 08 февруари 2020
13:00    Лап.БГ ЛАП  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
14:30    ФК Атлетик АТЛ  -:- ТОР  ФК Торнадо 2013 -
18:00    Бохемия Спорт БОХ  -:- РКС  Роко Сф -
19:30    442 442  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
неделя, 09 февруари 2020
12:30    73 Reunited 73R  -:- БОМ  Боми Ауто -
14:00    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  -:- КЛЕ  Клетката НСК -
15:30    ФК Краката ни пречат КНП  -:- ЛЕГ  Легендите -
18:30    Алкатраз АЛК  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
отгоре
Петнадесети Кръг
събота, 15 февруари 2020
13:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- БОХ  Бохемия Спорт -
14:30    ФК ГлоБол ГЛО  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
18:00    Легендите ЛЕГ  -:- МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед -
19:30    Клетката НСК КЛЕ  -:- 73R  73 Reunited -
неделя, 16 февруари 2020
12:30    Боми Ауто БОМ  -:- 442  442 -
14:00    Дебелите Старчета ДСТ  -:- ТОР  ФК Торнадо 2013 -
15:30    Роко Сф РКС  -:- ЛАП  Лап.БГ -
18:30    ФК Атлетик АТЛ  -:- АЛК  Алкатраз -
отгоре
Шестнадесети Кръг
събота, 22 февруари 2020
13:00    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  -:- РКС  Роко Сф -
14:30    73 Reunited 73R  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
18:00    442 442  -:- ТОР  ФК Торнадо 2013 -
19:30    Бохемия Спорт БОХ  -:- ЛАП  Лап.БГ -
неделя, 23 февруари 2020
12:30    Легендите ЛЕГ  -:- АТЛ  ФК Атлетик -
14:00    ФК ГлоБол ГЛО  -:- КЛЕ  Клетката НСК -
15:30    Алкатраз АЛК  -:- БОМ  Боми Ауто -
18:30    ФК Краката ни пречат КНП  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
отгоре
Седемнадесети Кръг
събота, 07 март 2020
13:00    Клетката НСК КЛЕ  -:- 442  442 -
14:30    Легендите ЛЕГ  -:- 73R  73 Reunited -
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  -:- МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед -
19:30    Алкатраз АЛК  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
неделя, 08 март 2020
12:30    Боми Ауто БОМ  -:- БОХ  Бохемия Спорт -
14:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- ЛАП  Лап.БГ -
15:30    Роко Сф РКС  -:- ТОР  ФК Торнадо 2013 -
18:30    Дебелите Старчета ДСТ  -:- АТЛ  ФК Атлетик -
отгоре
Осемнадесети Кръг
събота, 14 март 2020
13:00    ФК ГлоБол ГЛО  -:- 442  442 -
14:30    Алкатраз АЛК  -:- 73R  73 Reunited -
18:00    Роко Сф РКС  -:- АТЛ  ФК Атлетик -
19:30    ФК Краката ни пречат КНП  -:- МЧХ  МенЧестХеър Юнайтед -
неделя, 15 март 2020
12:30    Легендите ЛЕГ  -:- БОХ  Бохемия Спорт -
14:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
15:30    Боми Ауто БОМ  -:- ТОР  ФК Торнадо 2013 -
18:30    Клетката НСК КЛЕ  -:- ЛАП  Лап.БГ -
отгоре
Деветнадесети Кръг
събота, 21 март 2020
13:00    ФК Краката ни пречат КНП  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
14:30    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  -:- ТОР  ФК Торнадо 2013 -
18:00    73 Reunited 73R  -:- ЛАП  Лап.БГ -
19:30    442 442  -:- БОХ  Бохемия Спорт -
неделя, 22 март 2020
12:30    ФК ГлоБол ГЛО  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
14:00    Легендите ЛЕГ  -:- БОМ  Боми Ауто -
15:30    Клетката НСК КЛЕ  -:- АТЛ  ФК Атлетик -
18:30    Алкатраз АЛК  -:- РКС  Роко Сф -
отгоре
Двадесети Кръг
събота, 28 март 2020
13:00    Бохемия Спорт БОХ  -:- КЛЕ  Клетката НСК -
14:30    Лап.БГ ЛАП  -:- БОМ  Боми Ауто -
18:00    ФК Торнадо 2013 ТОР  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
19:30    Дебелите Старчета ДСТ  -:- РКС  Роко Сф -
неделя, 29 март 2020
12:30    МенЧестХеър Юнайтед МЧХ  -:- АЛК  Алкатраз -
14:00    73 Reunited 73R  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
15:30    ФК Краката ни пречат КНП  -:- АТЛ  ФК Атлетик -
18:30    442 442  -:- ЛЕГ  Легендите