Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size

Вход



регистрация

Forumsleague 2019 Second Division Group B
Програма

Първи Кръг (12.09.2019 - 17.09.2019)
неделя, 15 септември 2019
  09:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  5:3
(3:2)
262  262 Тийм Match report Николай
Шипков
  11:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  4:0
(3:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Николай
Шипков
  12:30    Пежо Клуб България ПКБ  3:3
(1:1)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Иван
Димитров
  14:00    Хулиганите ХУЛ  0:6
(0:2)
ГАД  Гад.БГ Match report Иван
Димитров
вторник, 17 септември 2019
  22:00    ФВ Тийм ФВ  2:2
(1:1)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Мирослав
Маринов
сряда, 18 септември 2019
  22:00    Покер ПОК  0:2
(0:1)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Иван
Димитров
отгоре
Втори Кръг (26.09.2019 - 01.10.2019)
събота, 28 септември 2019
  11:30    Хулиганите ХУЛ  0:4
(0:2)
ПОК  Покер Match report Мирослав
Маринов
  13:00    Цифра Злина ЦЗ  2:10
(1:2)
ГАД  Гад.БГ Match report Мирослав
Маринов
  14:30    Пий Си Мани Я ПСМ  0:3
(0:1)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Добромир
Кротев
  16:00    ФВ Тийм ФВ  4:6
(1:5)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Добромир
Кротев
  17:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  2:7
(1:4)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Христо
Пейнов
  19:00    Пежо Клуб България ПКБ  2:7
(0:3)
262  262 Тийм Match report Христо
Пейнов
отгоре
Трети Кръг (03.10.2019 - 08.10.2019)
четвъртък, 03 октомври 2019
  22:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  1:2
(0:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Мирослав
Маринов
събота, 05 октомври 2019
  20:30    Пий Си Мани Я ПСМ  2:1
(0:1)
262  262 Тийм Match report Добромир
Кротев
неделя, 06 октомври 2019
  21:30    Покер ПОК  0:5
(0:4)
ФВ  ФВ Тийм Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 07 октомври 2019
  21:00    ЯМР Симитли ЯМР  3:4
(2:3)
ГАД  Гад.БГ Match report Николай
Рамунски
вторник, 08 октомври 2019
  22:00    Пежо Клуб България ПКБ  5:3
(2:3)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Владимир
Вълов
сряда, 06 ноември 2019
  22:00    Цифра Злина ЦЗ  2:3
(2:0)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Николай
Рамунски
отгоре
Четвърти Кръг (10.10.2019 - 15.10.2019)
неделя, 13 октомври 2019
  11:00    Пежо Клуб България ПКБ  1:6
(1:2)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Мирослав
Маринов
  12:30    Цифра Злина ЦЗ  3:3
(1:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Мирослав
Маринов
  14:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  1:0
(1:0)
ПОК  Покер Match report Мирослав
Маринов
  15:30    ФВ Тийм ФВ  2:1
(2:1)
262  262 Тийм Match report Николай
Рамунски
  17:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  3:1
(1:1)
ГАД  Гад.БГ Match report Христо
Пейнов
сряда, 16 октомври 2019
  22:00    Хулиганите ХУЛ  2:4
(0:2)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Николай
Рамунски
отгоре
Пети Кръг (17.10.2019 - 22.10.2019)
събота, 19 октомври 2019
  11:30    Ливърпул България ЛИВ  5:2
(1:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Николай
Рамунски
  13:00    Покер ПОК  1:3
(1:0)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Николай
Рамунски
  16:00    262 Тийм 262  4:2
(2:1)
ХУЛ  Хулиганите Match report Николай
Шипков
  19:00    Гад.БГ ГАД  5:1
(0:0)
ФВ  ФВ Тийм Match report Николай
Шипков
сряда, 20 ноември 2019
  22:00    ЯМР Симитли ЯМР  7:3
(3:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Добромир
Кротев
сряда, 04 декември 2019
  22:00    Пий Си Мани Я ПСМ  0:1
(0:0)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Николай
Рамунски
отгоре
Шести Кръг (24.10.2019 - 29.10.2019)
четвъртък, 24 октомври 2019
  22:00    262 Тийм 262  2:2
(1:0)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Мирослав
Маринов
събота, 26 октомври 2019
  17:30    Хулиганите ХУЛ  5:3
(3:0)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Добромир
Кротев
  20:30    Ливърпул България ЛИВ  3:2
(0:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Добромир
Кротев
неделя, 27 октомври 2019
  21:30    ФВ Тийм ФВ  7:2
(4:1)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Владимир
Вълов
понеделник, 28 октомври 2019
  21:00    Гад.БГ ГАД  5:2
(3:1)
ПОК  Покер Match report Иван
Димитров
вторник, 29 октомври 2019
  22:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  2:2
(0:2)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Владимир
Вълов
отгоре
Седми Кръг (31.10.2019 - 05.11.2019)
неделя, 03 ноември 2019
  09:30    Покер ПОК  3:2
(2:1)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Христо
Пейнов
  11:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  2:2
(1:1)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Христо
Пейнов
  12:30    Хулиганите ХУЛ  2:5
(1:1)
ФВ  ФВ Тийм Match report Добромир
Кротев
  14:00    262 Тийм 262  4:1
(2:0)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Николай
Рамунски
  15:30    Гад.БГ ГАД  6:2
(4:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Николай
Рамунски
  17:00    Ливърпул България ЛИВ  8:2
(2:2)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Добромир
Кротев
отгоре
Осми Кръг (07.11.2019 - 12.11.2019)
To Be Determined
  ЯМР Симитли ЯМР  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
събота, 09 ноември 2019
  11:30    Гад.БГ ГАД  5:3
(2:1)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Николай
Шипков
  14:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  5:3
(1:2)
ХУЛ  Хулиганите Match report Николай
Шипков
  17:30    Пий Си Мани Я ПСМ  2:2
(1:1)
ПОК  Покер Match report Добромир
Кротев
неделя, 10 ноември 2019
  15:30    262 Тийм 262  4:0
(2:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Добромир
Кротев
неделя, 09 февруари 2020
  15:30    Ливърпул България ЛИВ  -:- ФВ  ФВ Тийм -
отгоре
Девети Кръг (14.11.2019 - 19.11.2019)
четвъртък, 07 ноември 2019
  20:30    Гад.БГ ГАД  6:3
(3:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Мирослав
Маринов
четвъртък, 14 ноември 2019
  22:00    Цифра Злина ЦЗ  4:2
(2:1)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Иван
Димитров
събота, 16 ноември 2019
  20:30    ЯМР Симитли ЯМР  3:3
(0:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Добромир
Кротев
неделя, 17 ноември 2019
  21:30    262 Тийм 262  9:2
(4:1)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Добромир
Кротев
понеделник, 18 ноември 2019
  21:00    Покер ПОК  2:4
(2:1)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Мирослав
Маринов
вторник, 19 ноември 2019
  22:00    Пий Си Мани Я ПСМ  1:0
(1:0)
ФВ  ФВ Тийм Николай
Рамунски
отгоре
Десети Кръг (21.11.2019 - 26.11.2019)
четвъртък, 21 ноември 2019
  20:30    Гад.БГ ГАД  3:3
(2:1)
262  262 Тийм Match report Мирослав
Маринов
неделя, 24 ноември 2019
  09:30    Цифра Злина ЦЗ  1:1
(1:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Христо
Пейнов
  11:00    ЯМР Симитли ЯМР  0:4
(0:2)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Христо
Пейнов
  14:00    Пежо Клуб България ПКБ  2:1
(1:0)
ФВ  ФВ Тийм Match report Даниел
Борков
  15:30    Покер ПОК  2:5
(1:2)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Добромир
Кротев
  17:00    Пий Си Мани Я ПСМ  4:0
(1:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Добромир
Кротев
отгоре
Единадесети Кръг (28.11.2019 - 03.12.2019)
четвъртък, 31 октомври 2019
  20:30    Ливърпул България ЛИВ  5:1
(2:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Мирослав
Маринов
събота, 30 ноември 2019
  13:00    ФВ Тийм ФВ  5:2
(3:0)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Мирослав
Маринов
  17:30    Хулиганите ХУЛ  0:3
(0:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Николай
Шипков
  19:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  3:2
(1:2)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Николай
Шипков
неделя, 01 декември 2019
  14:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  1:6
(1:3)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Иван
Димитров
неделя, 02 февруари 2020
  17:00    Покер ПОК  -:- 262  262 Тийм -
отгоре
Дванадесети кръг (05.12.2019 - 10.12.2019)
To Be Determined
  ЯМР Симитли ЯМР  -:- ФВ  ФВ Тийм -
четвъртък, 05 декември 2019
  20:30    262 Тийм 262  1:2
(0:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Николай
Рамунски
събота, 07 декември 2019
  22:00    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Николай
Рамунски
неделя, 08 декември 2019
  18:30    Ливърпул България ЛИВ  1:3
(0:1)
ПОК  Покер Match report Иван
Димитров
понеделник, 09 декември 2019
  21:00    Цифра Злина ЦЗ  -:- ПКБ  Пежо Клуб България Добромир
Кротев
вторник, 10 декември 2019
  22:00    Гад.БГ ГАД  -:- ХУЛ  Хулиганите Николай
Рамунски
отгоре
Тринадесети Кръг (12.12.2019 - 17.12.2019)
неделя, 15 декември 2019
  09:30    Ливърпул България ЛИВ  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
  11:00    Гад.БГ ГАД  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
  12:30    ЯМР Симитли ЯМР  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
  14:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- ФВ  ФВ Тийм -
  15:30    Покер ПОК  -:- ХУЛ  Хулиганите -
  17:00    262 Тийм 262  -:- ПКБ  Пежо Клуб България -
отгоре
Четиринадесети Кръг (15.02.2020 - 16.02.2020)
събота, 15 февруари 2020
  11:30    Гад.БГ ГАД  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
  13:00    Хулиганите ХУЛ  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
  14:30    ФВ Тийм ФВ  -:- ПОК  Покер -
  16:00    Ливърпул България ЛИВ  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
  17:30    262 Тийм 262  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
  19:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- ПКБ  Пежо Клуб България -
отгоре
Петнадесети Кръг (22.02.2020 - 23.02.2020)
неделя, 23 февруари 2020
  11:00    ЯМР Симитли ЯМР  -:- ПКБ  Пежо Клуб България -
  12:30    Ливърпул България ЛИВ  -:- ХУЛ  Хулиганите -
  14:00    262 Тийм 262  -:- ФВ  ФВ Тийм -
  15:30    Гад.БГ ГАД  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
  17:00    Покер ПОК  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
  18:30    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
отгоре
Шестнадесети Кръг (05.03.2020 - 10.03.2020)
събота, 07 март 2020
  11:30    Цифра Злина ЦЗ  -:- ПОК  Покер -
  13:00    Хулиганите ХУЛ  -:- 262  262 Тийм -
  14:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- ЛИВ  Ливърпул България -
  16:00    Пежо Клуб България ПКБ  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
  17:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
  19:00    ФВ Тийм ФВ  -:- ГАД  Гад.БГ -
отгоре
Седемнадесети Кръг (12.03.2020 - 17.03.2020)
четвъртък, 12 март 2020
  22:00    ЯМР Симитли ЯМР  -:- 262  262 Тийм -
събота, 14 март 2020
  20:30    Пежо Клуб България ПКБ  -:- ХУЛ  Хулиганите -
  22:00    Цифра Злина ЦЗ  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
неделя, 15 март 2020
  21:30    Покер ПОК  -:- ГАД  Гад.БГ -
понеделник, 16 март 2020
  21:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- ФВ  ФВ Тийм -
вторник, 17 март 2020
  22:00    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- ЛИВ  Ливърпул България -
отгоре
Осемнадесети Кръг (19.03.2020 - 24.03.2020)
събота, 21 март 2020
  09:30    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- ГАД  Гад.БГ -
  11:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
  12:30    ФВ Тийм ФВ  -:- ХУЛ  Хулиганите -
  14:00    Цифра Злина ЦЗ  -:- 262  262 Тийм -
  15:30    ЯМР Симитли ЯМР  -:- ПОК  Покер -
  17:00    Пежо Клуб България ПКБ  -:- ЛИВ  Ливърпул България -
отгоре
Деветнадесети Кръг (26.03.2020 - 31.03.2020)
събота, 28 март 2020
  11:30    ФВ Тийм ФВ  -:- ЛИВ  Ливърпул България -
  13:00    Хулиганите ХУЛ  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
  14:30    Покер ПОК  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
  16:00    Цифра Злина ЦЗ  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
  17:30    Пежо Клуб България ПКБ  -:- ГАД  Гад.БГ -
  19:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- 262  262 Тийм -
отгоре
Двадесети Кръг (02.04.2020 - 07.04.2020)
четвъртък, 02 април 2020
  22:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
събота, 04 април 2020
  20:30    Хулиганите ХУЛ  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
  22:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- ГАД  Гад.БГ -
неделя, 05 април 2020
  21:30    Пежо Клуб България ПКБ  -:- ПОК  Покер -
понеделник, 06 април 2020
  21:00    Ливърпул България ЛИВ  -:- 262  262 Тийм -
вторник, 07 април 2020
  22:00    ФВ Тийм ФВ  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
отгоре
Двадесет и Първи Кръг (09.04.2020 - 14.04.2020)
неделя, 12 април 2020
  09:30    ФВ Тийм ФВ  -:- ПКБ  Пежо Клуб България -
  11:00    Ливърпул България ЛИВ  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
  12:30    262 Тийм 262  -:- ГАД  Гад.БГ -
  14:00    Хулиганите ХУЛ  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
  15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- ПОК  Покер -
  17:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
отгоре
Двадесет и Втори Кръг (23.04.2020 - 28.04.2020)
събота, 25 април 2020
  11:30    Пежо Клуб България ПКБ  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
  13:00    262 Тийм 262  -:- ПОК  Покер -
  14:30    Цифра Злина ЦЗ  -:- ФВ  ФВ Тийм -
  16:00    Гад.БГ ГАД  -:- ЛИВ  Ливърпул България -
  17:30    ЯМР Симитли ЯМР  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
  19:00    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- ХУЛ  Хулиганите -
отгоре




Звезден рожденик

Отбор: ФМБългария
Мачове: 0
Голове: 0

Случаен профил

Отбор: Алкатраз
Мачове: 6
Голове: 3