Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2019 Second Division Group A
Програма

Първи Кръг
събота, 14 септември 2019
11:30    Клуб Ф1 Ф1  2:4
(1:2)
АК  Анти Конти Match report Добромир
Кротев
13:00    Дир.БГ ДИР  0:1
(0:1)
АЕ  АЕ Match report Добромир
Кротев
14:30    Физиозона ФИЗ  5:2
(1:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Николай
Рамунски
19:00    СФК Берое БЕР  0:2
(0:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Мирослав
Маринов
неделя, 15 септември 2019
15:30    Трол Тийм ТРО  4:3
(1:3)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Владимир
Вълов
неделя, 09 февруари 2020
12:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- РИМ  Римляните -
отгоре
Втори Кръг
четвъртък, 26 септември 2019
22:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  3:2
(1:1)
РИМ  Римляните Match report Николай
Рамунски
събота, 28 септември 2019
20:30    Анти Конти АК  8:1
(2:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Христо
Пейнов
неделя, 29 септември 2019
11:00    СФК Берое БЕР  5:1
(2:1)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Николай
Рамунски
21:30    Физиозона ФИЗ  3:3
(0:1)
ТРО  Трол Тийм Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 30 септември 2019
21:00    Клуб Ф1 Ф1  0:2
(0:1)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Добромир
Кротев
вторник, 01 октомври 2019
22:00    Уайскаут УАЙ  4:4
(1:2)
АЕ  АЕ Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Трети Кръг
неделя, 06 октомври 2019
09:30    Клуб Ф1 Ф1  3:2
(1:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Христо
Пейнов
11:00    Анти Конти АК  0:3
(0:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Христо
Пейнов
12:30    СФК Берое БЕР  1:2
(1:2)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Иван
Димитров
14:00    Физиозона ФИЗ  6:5
(4:2)
РИМ  Римляните Match report Иван
Димитров
15:30    Трол Тийм ТРО  2:4
(2:3)
АЕ  АЕ Match report Николай
Шипков
17:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:1
(0:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Николай
Шипков
отгоре
Четвърти Кръг
събота, 12 октомври 2019
11:30    Трол Тийм ТРО  2:2
(2:0)
УАЙ  Уайскаут Match report Владимир
Вълов
13:00    Клуб Ф1 Ф1  1:2
(1:2)
БЕР  СФК Берое Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    АЕ АЕ  0:0
(0:0)
РИМ  Римляните Match report Христо
Пейнов
16:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  1:9
(1:4)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Николай
Шипков
сряда, 13 ноември 2019
22:00    Физиозона ФИЗ  2:1
(1:0)
АК  Анти Конти Match report Мирослав
Маринов
неделя, 09 февруари 2020
14:00    Дир.БГ ДИР  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Николай
Шипков
отгоре
Пети Кръг
четвъртък, 17 октомври 2019
22:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  2:6
(1:5)
ФИЗ  Физиозона Match report Мирослав
Маринов
събота, 19 октомври 2019
14:30    Римляните РИМ  3:3
(0:2)
УАЙ  Уайскаут Match report Николай
Рамунски
20:30    Клуб Ф1 Ф1  4:2
(1:1)
ТРО  Трол Тийм Match report Николай
Шипков
неделя, 20 октомври 2019
21:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:2
(0:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Добромир
Кротев
понеделник, 21 октомври 2019
21:00    АЕ АЕ  0:0
(0:0)
АК  Анти Конти Match report Иван
Димитров
вторник, 22 октомври 2019
22:00    Дир.БГ ДИР  1:5
(1:2)
БЕР  СФК Берое Match report Иван
Димитров
отгоре
Шести Кръг
неделя, 27 октомври 2019
09:30    Анти Конти АК  11:0
(4:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Христо
Пейнов
14:00    Уайскаут УАЙ  0:2
(0:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Николай
Рамунски
15:30    АЕ АЕ  2:3
(1:3)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Николай
Шипков
17:00    Римляните РИМ  1:2
(0:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Николай
Шипков
18:30    Трол Тийм ТРО  1:6
(1:2)
БЕР  СФК Берое Match report Иван
Димитров
сряда, 11 декември 2019
22:00    Физиозона ФИЗ  -:- Ф1  Клуб Ф1 Добромир
Кротев
отгоре
Седми Кръг
събота, 02 ноември 2019
11:30    АЕ АЕ  7:2
(2:2)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Николай
Рамунски
13:00    Анти Конти АК  0:2
(0:0)
БЕР  СФК Берое Match report Николай
Рамунски
14:30    Римляните РИМ  0:1
(0:1)
ДИР  Дир.БГ Match report Даниел
Борков
16:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  3:2
(1:0)
ТРО  Трол Тийм Match report Даниел
Борков
17:30    Уайскаут УАЙ  0:4
(0:0)
ФИЗ  Физиозона Match report Николай
Шипков
неделя, 02 февруари 2020
15:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- СОБ  Скуадра Олд Бойс -
отгоре
Осми Кръг
четвъртък, 07 ноември 2019
22:00    Уайскаут УАЙ  3:1
(2:1)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Владимир
Вълов
събота, 09 ноември 2019
16:00    Анти Конти АК  5:2
(2:1)
РИМ  Римляните Match report Добромир
Кротев
22:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:0
(2:0)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Даниел
Борков
неделя, 10 ноември 2019
21:30    Трол Тийм ТРО  1:2
(1:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 11 ноември 2019
21:00    Физиозона ФИЗ  3:1
(1:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Николай
Рамунски
вторник, 12 ноември 2019
22:00    СФК Берое БЕР  2:2
(1:2)
АЕ  АЕ Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Девети Кръг
неделя, 17 ноември 2019
09:30    Римляните РИМ  1:5
(1:4)
БЕР  СФК Берое Match report Даниел
Борков
11:00    Дир.БГ ДИР  2:4
(1:2)
ТРО  Трол Тийм Match report Даниел
Борков
14:00    Клуб Ф1 Ф1  9:0
(4:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Добромир
Кротев
15:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:3
(0:2)
АК  Анти Конти Match report Николай
Шипков
17:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:3
(0:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Николай
Шипков
неделя, 09 февруари 2020
17:00    АЕ АЕ  -:- ФИЗ  Физиозона -
отгоре
Десети Кръг
събота, 23 ноември 2019
13:00    СФК Берое БЕР  3:1
(2:1)
ФИЗ  Физиозона Николай
Рамунски
14:30    Клуб Ф1 Ф1  4:1
(3:0)
РИМ  Римляните Match report Николай
Рамунски
16:00    Уайскаут УАЙ  3:0 СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Николай
Рамунски
17:30    Анти Конти АК  2:1
(2:0)
ТРО  Трол Тийм Match report Христо
Пейнов
19:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  0:5
(0:1)
АЕ  АЕ Match report Добромир
Кротев
неделя, 02 февруари 2020
14:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- ДИР  Дир.БГ -
отгоре
Единадесети Кръг
четвъртък, 28 ноември 2019
22:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  3:0
(1:0)
БЕР  СФК Берое Match report Мирослав
Маринов
събота, 30 ноември 2019
22:00    АЕ АЕ  3:0 СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Николай
Рамунски
неделя, 01 декември 2019
21:30    Уайскаут УАЙ  4:1
(2:1)
АК  Анти Конти Match report Добромир
Кротев
понеделник, 02 декември 2019
21:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:3
(0:1)
ФИЗ  Физиозона Match report Мирослав
Маринов
неделя, 26 януари 2020
14:00    Клуб Ф1 Ф1  -:- ДИР  Дир.БГ -
неделя, 02 февруари 2020
11:00    Римляните РИМ  -:- ТРО  Трол Тийм Христо
Пейнов
отгоре
Дванадесети Кръг
неделя, 08 декември 2019
11:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  3:1
(1:1)
ТРО  Трол Тийм Добромир
Кротев
12:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  0:2
(0:2)
ФИЗ  Физиозона Match report Владимир
Вълов
14:00    Анти Конти АК  -:- Ф1  Клуб Ф1 Match report Добромир
Кротев
15:30    Римляните РИМ  2:0
(0:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Иван
Димитров
17:00    АЕ АЕ  5:1
(2:1)
ДИР  Дир.БГ Match report Иван
Димитров
четвъртък, 30 януари 2020
20:30    Уайскаут УАЙ  -:- БЕР  СФК Берое -
отгоре
Тринадесети Кръг
събота, 14 декември 2019
11:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- Ф1  Клуб Ф1 -
13:00    Трол Тийм ТРО  -:- ФИЗ  Физиозона -
16:00    Дир.БГ ДИР  -:- АК  Анти Конти -
17:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- БЕР  СФК Берое -
19:00    Римляните РИМ  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
неделя, 15 декември 2019
18:30    АЕ АЕ  -:- УАЙ  Уайскаут -
отгоре
Четиринадесети Кръг
неделя, 16 февруари 2020
11:00    АЕ АЕ  -:- ТРО  Трол Тийм -
12:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- АК  Анти Конти -
14:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- БЕР  СФК Берое -
15:30    Римляните РИМ  -:- ФИЗ  Физиозона -
17:00    Уайскаут УАЙ  -:- Ф1  Клуб Ф1 -
18:30    Дир.БГ ДИР  -:- СОБ  Скуадра Олд Бойс -
отгоре
Петнадесети Кръг
събота, 22 февруари 2020
11:30    Римляните РИМ  -:- АЕ  АЕ -
13:00    Анти Конти АК  -:- ФИЗ  Физиозона -
14:30    Уайскаут УАЙ  -:- ТРО  Трол Тийм -
16:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- СОБ  Скуадра Олд Бойс -
17:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- ДИР  Дир.БГ -
19:00    СФК Берое БЕР  -:- Ф1  Клуб Ф1 -
отгоре
Шестнадесети Кръг
четвъртък, 05 март 2020
22:00    Физиозона ФИЗ  -:- СОБ  Скуадра Олд Бойс -
събота, 07 март 2020
20:30    Анти Конти АК  -:- АЕ  АЕ -
22:00    Уайскаут УАЙ  -:- РИМ  Римляните -
неделя, 08 март 2020
21:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
понеделник, 09 март 2020
21:00    Трол Тийм ТРО  -:- Ф1  Клуб Ф1 -
вторник, 10 март 2020
22:00    СФК Берое БЕР  -:- ДИР  Дир.БГ -
отгоре
Седемнадесети Кръг
неделя, 15 март 2020
09:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- АЕ  АЕ -
11:00    СФК Берое БЕР  -:- ТРО  Трол Тийм -
12:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- АК  Анти Конти -
14:00    Дир.БГ ДИР  -:- УАЙ  Уайскаут -
15:30    Клуб Ф1 Ф1  -:- ФИЗ  Физиозона -
17:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- РИМ  Римляните -
отгоре
Осемнадесети Кръг
събота, 21 март 2020
11:30    Клуб Ф1 Ф1  -:- АЕ  АЕ -
13:00    СФК Берое БЕР  -:- АК  Анти Конти -
14:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
16:00    Дир.БГ ДИР  -:- РИМ  Римляните -
17:30    Трол Тийм ТРО  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
19:00    Физиозона ФИЗ  -:- УАЙ  Уайскаут -
отгоре
Деветнадесети Кръг
четвъртък, 26 март 2020
22:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- УАЙ  Уайскаут -
събота, 28 март 2020
20:30    АЕ АЕ  -:- БЕР  СФК Берое -
22:00    Дир.БГ ДИР  -:- ФИЗ  Физиозона -
неделя, 29 март 2020
21:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- ТРО  Трол Тийм -
понеделник, 30 март 2020
21:00    Клуб Ф1 Ф1  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
вторник, 31 март 2020
22:00    Римляните РИМ  -:- АК  Анти Конти -
отгоре
Двадесети Кръг
неделя, 05 април 2020
09:30    Трол Тийм ТРО  -:- ДИР  Дир.БГ -
11:00    СФК Берое БЕР  -:- РИМ  Римляните -
12:30    Физиозона ФИЗ  -:- АЕ  АЕ -
14:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- Ф1  Клуб Ф1 -
15:30    Анти Конти АК  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
17:00    Уайскаут УАЙ  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
отгоре
Двадесет и Първи Кръг
събота, 11 април 2020
11:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- УАЙ  Уайскаут -
13:00    Физиозона ФИЗ  -:- БЕР  СФК Берое -
14:30    Дир.БГ ДИР  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
16:00    Римляните РИМ  -:- Ф1  Клуб Ф1 -
17:30    Трол Тийм ТРО  -:- АК  Анти Конти -
19:00    АЕ АЕ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
отгоре
Двадесет и Втори Кръг
четвъртък, 23 април 2020
22:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- АЕ  АЕ -
събота, 25 април 2020
20:30    Физиозона ФИЗ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
22:00    СФК Берое БЕР  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
неделя, 26 април 2020
21:30    Дир.БГ ДИР  -:- Ф1  Клуб Ф1 -
понеделник, 27 април 2020
21:00    Анти Конти АК  -:- УАЙ  Уайскаут -
вторник, 28 април 2020
22:00    Трол Тийм ТРО  -:- РИМ  Римляните -
отгоре




Звезден рожденик

Отбор: ФК Уайт Уолкърс
Мачове: 6
Голове: 0

Случаен профил

Отбор: Лап.БГ
Мачове: 3
Голове: 0