Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size

Вход



регистрация

Forumsleague 2019 First Division
Програма

Първи Кръг
четвъртък, 12 септември 2019
22:00    ФЕН ФЕН  3:2
(0:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Добромир
Кротев
събота, 14 септември 2019
22:00    Арсенал България АРС  3:3
(2:2)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Мирослав
Маринов
неделя, 15 септември 2019
17:00    Дата.БГ ДАТ  1:0
(0:0)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Владимир
Вълов
18:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  1:1
(1:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report Мирослав
Маринов
21:30    Хеттрик ХТК  2:1
(0:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Христо
Пейнов
понеделник, 16 септември 2019
21:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  2:2
(2:0)
БМВ  БМВ Match report Мирослав
Маринов
сряда, 25 септември 2019
22:00    ФМБългария ФМ  4:1
(1:1)
ШИС  Шисел България Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Втори Кръг
неделя, 29 септември 2019
09:30    ФЕН ФЕН  0:3
(0:2)
ХТК  Хеттрик Match report Мирослав
Маринов
12:30    Дата.БГ ДАТ  2:2
(2:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Николай
Рамунски
14:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  0:2
(0:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Николай
Шипков
15:30    БМВ БМВ  2:2
(2:0)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Николай
Шипков
17:00    ФМБългария ФМ  4:1
(2:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report Добромир
Кротев
18:30    Шисел България ШИС  4:2
(0:2)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Мирослав
Маринов
сряда, 02 октомври 2019
22:00    Арсенал България АРС  1:8
(0:2)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Николай
Рамунски
отгоре
Трети Кръг
събота, 05 октомври 2019
11:30    Шисел България ШИС  6:2
(3:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report Николай
Рамунски
14:30    ФМБългария ФМ  5:1
(1:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Мирослав
Маринов
16:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  3:2
(1:2)
ХТК  Хеттрик Match report Мирослав
Маринов
17:30    Арсенал България АРС  2:5
(0:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Добромир
Кротев
19:00    Дата.БГ ДАТ  2:4
(1:1)
ФЕН  ФЕН Match report Добромир
Кротев
неделя, 06 октомври 2019
18:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  4:1
(1:0)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Николай
Шипков
сряда, 23 октомври 2019
22:00    БМВ БМВ  1:3
(0:1)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Четвърти Кръг
четвъртък, 10 октомври 2019
22:00    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  5:2
(2:0)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Владимир
Вълов
събота, 12 октомври 2019
20:30    ФМБългария ФМ  3:0
(1:0)
ХТК  Хеттрик Match report Добромир
Кротев
22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  1:4
(0:2)
ДАТ  Дата.БГ Match report Добромир
Кротев
неделя, 13 октомври 2019
18:30    Шисел България ШИС  3:4
(1:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Николай
Рамунски
21:30    Арсенал България АРС  3:4
(1:1)
ФЕН  ФЕН Match report Добромир
Кротев
понеделник, 14 октомври 2019
21:00    БМВ БМВ  3:4
(1:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Николай
Рамунски
вторник, 15 октомври 2019
22:00    Олимпик Ракия ОР  2:1
(2:1)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Пети Кръг
неделя, 20 октомври 2019
09:30    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  2:0
(0:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Мирослав
Кузманов
11:00    ФМБългария ФМ  0:3
(0:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Мирослав
Маринов
12:30    Шисел България ШИС  6:2
(3:0)
ХТК  Хеттрик Match report Мирослав
Кузманов
14:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  -:- СИМ  ЯМК Симитли Match report Николай
Рамунски
15:30    Олимпик Ракия ОР  1:2
(1:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Николай
Рамунски
17:00    БМВ БМВ  2:2
(1:0)
ФЕН  ФЕН Match report Добромир
Кротев
18:30    Арсенал България АРС  0:1
(0:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Добромир
Кротев
отгоре
Шести Кръг
събота, 26 октомври 2019
11:30    ЯМК Симитли СИМ  4:1
(3:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Николай
Рамунски
13:00    ФМБългария ФМ  5:0
(1:0)
АРС  Арсенал България Match report Мирослав
Маринов
14:30    Шисел България ШИС  2:2
(0:1)
ДАТ  Дата.БГ Match report Мирослав
Маринов
19:00    Лидер Надежда ЛИД  7:0 ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Добромир
Кротев
сряда, 30 октомври 2019
22:00    БМВ БМВ  2:7
(1:2)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Николай
Рамунски
вторник, 19 ноември 2019
19:30    Олимпик Ракия ОР  3:1
(3:0)
ХТК  Хеттрик Match report Николай
Рамунски
сряда, 27 ноември 2019
22:00    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  -:- ФЕН  ФЕН -
отгоре
Седми Кръг
четвъртък, 31 октомври 2019
22:00    Шисел България ШИС  0:4
(0:0)
АРС  Арсенал България Match report Мирослав
Маринов
събота, 02 ноември 2019
20:30    Лидер Надежда ЛИД  6:4
(2:1)
ХТК  Хеттрик Match report Мирослав
Маринов
22:00    ЯМК Симитли СИМ  3:1
(2:1)
ФЕН  ФЕН Match report Мирослав
Маринов
неделя, 03 ноември 2019
18:30    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  1:0
(1:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Добромир
Кротев
21:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  3:2
(0:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Добромир
Кротев
понеделник, 04 ноември 2019
21:00    БМВ БМВ  1:9
(1:5)
ФМ  ФМБългария Match report Мирослав
Маринов
вторник, 05 ноември 2019
22:00    Олимпик Ракия ОР  2:3
(0:1)
ДАТ  Дата.БГ Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Осми Кръг
To Be Determined
Хеттрик ХТК  -:- ДНБ  Дианабад Юнайтед -
неделя, 10 ноември 2019
11:00    Лос Кохонес ЛОС  2:5
(0:2)
ФЕН  ФЕН Match report Мирослав
Маринов
12:30    Олимпик Ракия ОР  3:2
(0:1)
АРС  Арсенал България Match report Николай
Рамунски
14:00    Шисел България ШИС  5:2
(2:1)
БМВ  БМВ Match report Николай
Рамунски
17:00    ЯМК Симитли СИМ  3:1
(3:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Владимир
Вълов
18:30    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  1:3
(1:1)
ФМ  ФМБългария Match report Владимир
Вълов
сряда, 04 март 2020
22:00    Лидер Надежда ЛИД  -:- ДАТ  Дата.БГ -
отгоре
Девети Кръг
събота, 16 ноември 2019
11:30    Лос Кохонес ЛОС  3:1
(3:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Христо
Пейнов
13:00    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  1:1
(1:0)
ШИС  Шисел България Match report Даниел
Борков
14:30    Лидер Надежда ЛИД  1:1
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Даниел
Борков
16:00    Олимпик Ракия ОР  3:1
(1:0)
БМВ  БМВ Match report Даниел
Борков
17:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  2:7
(1:3)
ФЕН  ФЕН Match report Добромир
Кротев
19:00    ЯМК Симитли СИМ  2:3
(0:2)
ФМ  ФМБългария Match report Добромир
Кротев
неделя, 17 ноември 2019
18:30    Хеттрик ХТК  2:4
(2:2)
ДАТ  Дата.БГ Match report Иван
Димитров
отгоре
Десети Кръг
четвъртък, 21 ноември 2019
22:00    ФЕН ФЕН  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА Мирослав
Маринов
събота, 23 ноември 2019
20:30    Дата.БГ ДАТ  -:- ДНБ  Дианабад Юнайтед -
22:00    Хеттрик ХТК  -:- АРС  Арсенал България -
неделя, 24 ноември 2019
18:30    ЯМК Симитли СИМ  -:- ШИС  Шисел България -
21:30    Олимпик Ракия ОР  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс -
понеделник, 25 ноември 2019
21:00    Лидер Надежда ЛИД  -:- БМВ  БМВ -
вторник, 26 ноември 2019
22:00    Лос Кохонес ЛОС  -:- ФМ  ФМБългария -
отгоре
Единадесети Кръг
неделя, 01 декември 2019
09:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА -
11:00    ЯМК Симитли СИМ  -:- ОР  Олимпик Ракия -
12:30    Лидер Надежда ЛИД  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс -
14:00    ФЕН ФЕН  -:- ФМ  ФМБългария -
15:30    Дата.БГ ДАТ  -:- АРС  Арсенал България -
17:00    Хеттрик ХТК  -:- БМВ  БМВ -
18:30    Лос Кохонес ЛОС  -:- ШИС  Шисел България -
отгоре
Дванадесети Кръг
събота, 07 декември 2019
11:30    Хеттрик ХТК  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс -
13:00    Лидер Надежда ЛИД  -:- СИМ  ЯМК Симитли -
14:30    ФЕН ФЕН  -:- ШИС  Шисел България -
16:00    Арсенал България АРС  -:- ДНБ  Дианабад Юнайтед -
17:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- ФМ  ФМБългария -
19:00    Дата.БГ ДАТ  -:- БМВ  БМВ -
неделя, 08 декември 2019
18:30    Лос Кохонес ЛОС  -:- ОР  Олимпик Ракия -
отгоре
Тринадесети Кръг
четвъртък, 12 декември 2019
22:00    Хеттрик ХТК  -:- СИМ  ЯМК Симитли -
събота, 14 декември 2019
20:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  -:- ФМ  ФМБългария -
22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- ШИС  Шисел България -
неделя, 15 декември 2019
18:30    ФЕН ФЕН  -:- ОР  Олимпик Ракия -
21:30    Лос Кохонес ЛОС  -:- ЛИД  Лидер Надежда -
понеделник, 16 декември 2019
21:00    Арсенал България АРС  -:- БМВ  БМВ -
вторник, 17 декември 2019
22:00    Дата.БГ ДАТ  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс -
отгоре
Четиринадесети Кръг
To Be Determined
ЯМК Симитли СИМ  -:- ДАТ  Дата.БГ -
Лидер Надежда ЛИД  -:- ФЕН  ФЕН -
Лос Кохонес ЛОС  -:- ХТК  Хеттрик -
Шисел България ШИС  -:- ФМ  ФМБългария -
БМВ БМВ  -:- ДНБ  Дианабад Юнайтед -
Лозенец Ол Старс ЛОЗ  -:- АРС  Арсенал България -
Олимпик Ракия ОР  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА -
отгоре
Петнадесети Кръг
Хеттрик ХТК  -:- ФЕН  ФЕН -
Лидер Надежда ЛИД  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА -
ЯМК Симитли СИМ  -:- АРС  Арсенал България -
Лос Кохонес ЛОС  -:- ДАТ  Дата.БГ -
Лозенец Ол Старс ЛОЗ  -:- БМВ  БМВ -
Олимпик Ракия ОР  -:- ФМ  ФМБългария -
Дианабад Юнайтед ДНБ  -:- ШИС  Шисел България -
отгоре
Шестнадесети Кръг
Олимпик Ракия ОР  -:- ШИС  Шисел България -
ЯМК Симитли СИМ  -:- БМВ  БМВ -
Лидер Надежда ЛИД  -:- ФМ  ФМБългария -
Хеттрик ХТК  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА -
Лос Кохонес ЛОС  -:- АРС  Арсенал България -
ФЕН ФЕН  -:- ДАТ  Дата.БГ -
Лозенец Ол Старс ЛОЗ  -:- ДНБ  Дианабад Юнайтед -
отгоре
Седемнадесети Кръг
Дата.БГ ДАТ  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА -
Дианабад Юнайтед ДНБ  -:- ОР  Олимпик Ракия -
ФЕН ФЕН  -:- АРС  Арсенал България -
ЯМК Симитли СИМ  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс -
Хеттрик ХТК  -:- ФМ  ФМБългария -
Лидер Надежда ЛИД  -:- ШИС  Шисел България -
Лос Кохонес ЛОС  -:- БМВ  БМВ -
отгоре
Осемнадесети Кръг
Лидер Надежда ЛИД  -:- ОР  Олимпик Ракия -
ФЕН ФЕН  -:- БМВ  БМВ -
Лос Кохонес ЛОС  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс -
Дата.БГ ДАТ  -:- ФМ  ФМБългария -
ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- АРС  Арсенал България -
ЯМК Симитли СИМ  -:- ДНБ  Дианабад Юнайтед -
Хеттрик ХТК  -:- ШИС  Шисел България -
отгоре
Деветнадесети Кръг
Лос Кохонес ЛОС  -:- СИМ  ЯМК Симитли -
Арсенал България АРС  -:- ФМ  ФМБългария -
Дата.БГ ДАТ  -:- ШИС  Шисел България -
Хеттрик ХТК  -:- ОР  Олимпик Ракия -
ФЕН ФЕН  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс -
Дианабад Юнайтед ДНБ  -:- ЛИД  Лидер Надежда -
ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- БМВ  БМВ -
отгоре
Двадесети Кръг
ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс -
Арсенал България АРС  -:- ШИС  Шисел България -
Хеттрик ХТК  -:- ЛИД  Лидер Надежда -
ФМБългария ФМ  -:- БМВ  БМВ -
ФЕН ФЕН  -:- СИМ  ЯМК Симитли -
Дата.БГ ДАТ  -:- ОР  Олимпик Ракия -
Лос Кохонес ЛОС  -:- ДНБ  Дианабад Юнайтед -
отгоре
Двадесет и Първи Кръг
Арсенал България АРС  -:- ОР  Олимпик Ракия -
БМВ БМВ  -:- ШИС  Шисел България -
ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- СИМ  ЯМК Симитли -
ФМБългария ФМ  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс -
Дианабад Юнайтед ДНБ  -:- ХТК  Хеттрик -
ФЕН ФЕН  -:- ЛОС  Лос Кохонес -
Дата.БГ ДАТ  -:- ЛИД  Лидер Надежда -
отгоре
Двадесет и Втори Кръг
ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- ЛОС  Лос Кохонес -
Шисел България ШИС  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс -
Дата.БГ ДАТ  -:- ХТК  Хеттрик -
БМВ БМВ  -:- ОР  Олимпик Ракия -
ФЕН ФЕН  -:- ДНБ  Дианабад Юнайтед -
ФМБългария ФМ  -:- СИМ  ЯМК Симитли -
Арсенал България АРС  -:- ЛИД  Лидер Надежда -
отгоре
Двадесет и Трети Кръг
Шисел България ШИС  -:- СИМ  ЯМК Симитли -
Лозенец Ол Старс ЛОЗ  -:- ОР  Олимпик Ракия -
Дианабад Юнайтед ДНБ  -:- ДАТ  Дата.БГ -
Арсенал България АРС  -:- ХТК  Хеттрик -
БМВ БМВ  -:- ЛИД  Лидер Надежда -
ФМБългария ФМ  -:- ЛОС  Лос Кохонес -
ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- ФЕН  ФЕН -
отгоре
Двадесет и Четвърти Кръг
ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- ДНБ  Дианабад Юнайтед -
БМВ БМВ