Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

ForumsLeague 2018 Third Division
Програма

Първи кръг
To Be Determined
ФК Промил ПРО  -:- НРФ  Ню Рийч Футбол -
Дебелите Старчета ДСТ  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
събота, 15 септември 2018
14:30    Перфектните 2018 PRF  15:0
(6:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Николай
Шипков
19:30    Клетката НСК КЛЕ  8:9
(1:6)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Добромир
Кротев
неделя, 16 септември 2018
12:30    Лап.БГ ЛАП  5:6
(2:2)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Николай
Шипков
14:00    Бохемия Спорт БОХ  1:3
(0:0)
УАЙ  Уайскаут Match report Николай
Шипков
15:30    ФК ГлоБол ГЛО  4:7
(4:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Добромир
Кротев
отгоре
Втори Кръг
To Be Determined
262 Тийм 262  -:- ЛАП  Лап.БГ -
Клетката НСК КЛЕ  -:- УАЙ  Уайскаут -
събота, 29 септември 2018
18:00    Легендите ЛЕГ  6:4
(2:3)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Добромир
Кротев
19:30    ФК ГлоБол ГЛО  7:3
(2:2)
PRF  Перфектните 2018 Добромир
Кротев
неделя, 30 септември 2018
14:00    Ню Рийч Футбол НРФ  2:10
(0:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Гарбис
Пилибосян
15:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  1:6
(0:2)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Гарбис
Пилибосян
18:30    Бохемия Спорт БОХ  3:3
(1:2)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Гарбис
Пилибосян
отгоре
Трети Кръг
събота, 06 октомври 2018
13:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  2:1
(1:0)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Николай
Рамунски
14:30    Легендите ЛЕГ  6:10
(2:7)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Добромир
Кротев
18:00    ЯМР Симитли ЯМР  11:4
(6:2)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Николай
Шипков
неделя, 07 октомври 2018
12:30    262 Тийм 262  4:4
(3:4)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Васил
Койнарев
14:00    Бохемия Спорт БОХ  4:6
(1:4)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Иван
Димитров
15:30    Ню Рийч Футбол НРФ  10:6
(6:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Иван
Димитров
18:30    Уайскаут УАЙ  10:2
(1:1)
PRF  Перфектните 2018 Match report Николай
Шипков
отгоре
Четвърти Кръг
събота, 13 октомври 2018
18:00    ФК Краката ни пречат КНП  2:4
(1:3)
PRF  Перфектните 2018 Match report Добромир
Кротев
19:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  2:9
(1:5)
УАЙ  Уайскаут Match report Боян
Станев
неделя, 14 октомври 2018
12:30    Легендите ЛЕГ  26:1
(12:1)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Христо
Пейнов
15:30    Дебелите Старчета ДСТ  7:3
(5:3)
ЛАП  Лап.БГ Match report Гарбис
Пилибосян
18:30    ЯМР Симитли ЯМР  3:5
(2:1)
262  262 Тийм Match report Добромир
Кротев
21:30    Бохемия Спорт БОХ  -:-
(2:3)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Николай
Шипков
понеделник, 15 октомври 2018
22:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  5:2
(0:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Рамунски
отгоре
Пети Кръг
събота, 20 октомври 2018
13:00    Ню Рийч Футбол НРФ  -:- ГЛО  ФК ГлоБол Владимир
Вълов
14:30    Легендите ЛЕГ  -:- PRF  Перфектните 2018 Владимир
Вълов
18:00    Бохемия Спорт БОХ  -:- КНП  ФК Краката ни пречат Добромир
Кротев
19:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- ДСТ  Дебелите Старчета Васил
Койнарев
неделя, 21 октомври 2018
12:30    Уайскаут УАЙ  -:- 262  262 Тийм Николай
Шипков
14:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- ЛАП  Лап.БГ Николай
Шипков
15:30    ЯМР Симитли ЯМР  -:- КЛЕ  Клетката НСК Владимир
Вълов
отгоре
Шести Кръг
събота, 27 октомври 2018
13:00    Клетката НСК КЛЕ  -:- НРФ  Ню Рийч Футбол -
14:30    ФК Краката ни пречат КНП  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
18:00    Перфектните 2018 PRF  -:- 262  262 Тийм -
19:30    Лап.БГ ЛАП  -:- УАЙ  Уайскаут -
неделя, 28 октомври 2018
12:30    Бохемия Спорт БОХ  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
14:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
15:30    Дебелите Старчета ДСТ  -:- ЛЕГ  Легендите -
отгоре
Седми Кръг
събота, 03 ноември 2018
13:00    ФК Краката ни пречат КНП  -:- НРФ  Ню Рийч Футбол -
14:30    Лап.БГ ЛАП  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
18:00    Клетката НСК КЛЕ  -:- 262  262 Тийм -
19:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- ЛЕГ  Легендите -
неделя, 04 ноември 2018
12:30    Дебелите Старчета ДСТ  -:- УАЙ  Уайскаут -
14:00    ЯМР Симитли ЯМР  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
15:30    Бохемия Спорт БОХ  -:- PRF  Перфектните 2018 -
отгоре
Осми Кръг
събота, 10 ноември 2018
13:00    Бохемия Спорт БОХ  -:- НРФ  Ню Рийч Футбол -
14:30    Перфектните 2018 PRF  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
19:30    Клетката НСК КЛЕ  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
неделя, 11 ноември 2018
12:30    262 Тийм 262  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
14:00    Уайскаут УАЙ  -:- ЛЕГ  Легендите -
15:30    Лап.БГ ЛАП  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
отгоре
Девети Кръг
събота, 17 ноември 2018
13:00    ФК ГлоБол ГЛО  -:- УАЙ  Уайскаут -
14:30    Бохемия Спорт БОХ  -:- 262  262 Тийм -
18:00    Дебелите Старчета ДСТ  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
19:30    ФК Краката ни пречат КНП  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
неделя, 18 ноември 2018
12:30    Перфектните 2018 PRF  -:- НРФ  Ню Рийч Футбол -
14:00    Клетката НСК КЛЕ  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
15:30    Лап.БГ ЛАП  -:- ЛЕГ  Легендите -
отгоре
Десети Кръг
събота, 24 ноември 2018
13:00    Лап.БГ ЛАП  -:- КЛЕ  Клетката НСК -
14:30    Бохемия Спорт БОХ  -:- ЛЕГ  Легендите -
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
19:30    Ню Рийч Футбол НРФ  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
неделя, 25 ноември 2018
12:30    Перфектните 2018 PRF  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
14:00    262 Тийм 262  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
15:30    Уайскаут УАЙ  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
отгоре
Единадесети Кръг
събота, 01 декември 2018
13:00    Ню Рийч Футбол НРФ  -:- УАЙ  Уайскаут -
14:30    Легендите ЛЕГ  -:- 262  262 Тийм -
18:00    ФК Краката ни пречат КНП  -:- КЛЕ  Клетката НСК -
19:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
неделя, 02 декември 2018
12:30    Бохемия Спорт БОХ  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
14:00    ЯМР Симитли ЯМР  -:- PRF  Перфектните 2018 -
15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- ЛАП  Лап.БГ -
отгоре
Дванадесети Кръг
събота, 08 декември 2018
13:00    Уайскаут УАЙ  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
14:30    Бохемия Спорт БОХ  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  -:- КЛЕ  Клетката НСК -
19:30    Перфектните 2018 PRF  -:- ЛАП  Лап.БГ -
неделя, 09 декември 2018
12:30    Ню Рийч Футбол НРФ  -:- ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ -
14:00    Легендите ЛЕГ  -:- ЯМР  ЯМР Симитли -
15:30    262 Тийм 262  -:- ДСТ  Дебелите Старчета -
отгоре
Тринадесети Кръг
събота, 15 декември 2018
13:00    Клетката НСК КЛЕ  -:- PRF  Перфектните 2018 -
14:30    Дебелите Старчета ДСТ  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
18:00    ФК Краката ни пречат КНП  -:- 262  262 Тийм -
19:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- ЛЕГ  Легендите -
неделя, 16 декември 2018
12:30    ЯМР Симитли ЯМР  -:- НРФ  Ню Рийч Футбол -
14:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  -:- УАЙ  Уайскаут -
15:30    Бохемия Спорт БОХ  -:- ЛАП  Лап.БГ -
отгоре




Звезден рожденик

Отбор: Ливърпул България
Мачове: 3
Голове: 0

Случаен профил

Отбор: Клуб Ф1
Мачове: 1
Голове: 0