Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

ForumsLeague 2018 Third Division
Програма

Първи кръг
To Be Determined
262 Тийм 262  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
събота, 15 септември 2018
14:30    Перфектните 2018 PRF  15:0
(6:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Николай
Шипков
19:30    Клетката НСК КЛЕ  8:9
(1:6)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Добромир
Кротев
неделя, 16 септември 2018
12:30    Лап.БГ ЛАП  5:6
(2:2)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Николай
Шипков
14:00    Бохемия Спорт БОХ  1:3
(0:0)
УАЙ  Уайскаут Match report Николай
Шипков
15:30    ФК ГлоБол ГЛО  4:7
(4:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Добромир
Кротев
събота, 16 март 2019
13:00    Дебелите Старчета ДСТ  3:3
(1:3)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Добромир
Кротев
отгоре
Втори Кръг
събота, 29 септември 2018
18:00    Легендите ЛЕГ  6:4
(2:3)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Добромир
Кротев
19:30    ФК ГлоБол ГЛО  7:3
(2:2)
PRF  Перфектните 2018 Добромир
Кротев
неделя, 30 септември 2018
14:00    Ню Рийч Футбол НРФ  2:10
(0:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Гарбис
Пилибосян
15:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  1:6
(0:2)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Гарбис
Пилибосян
18:30    Бохемия Спорт БОХ  3:3
(1:2)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Гарбис
Пилибосян
сряда, 21 ноември 2018
22:00    262 Тийм 262  12:3
(6:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Мирослав
Маринов
сряда, 06 март 2019
20:00    Клетката НСК КЛЕ  2:8
(2:3)
УАЙ  Уайскаут Match report Христо
Пейнов
отгоре
Трети Кръг
събота, 06 октомври 2018
13:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  2:1
(1:0)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Николай
Рамунски
14:30    Легендите ЛЕГ  6:10
(2:7)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Добромир
Кротев
18:00    ЯМР Симитли ЯМР  11:4
(6:2)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Николай
Шипков
неделя, 07 октомври 2018
12:30    262 Тийм 262  4:4
(3:4)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Васил
Койнарев
14:00    Бохемия Спорт БОХ  4:6
(1:4)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Иван
Димитров
15:30    Ню Рийч Футбол НРФ  10:6
(6:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Иван
Димитров
18:30    Уайскаут УАЙ  10:2
(1:1)
PRF  Перфектните 2018 Match report Николай
Шипков
отгоре
Четвърти Кръг
събота, 13 октомври 2018
18:00    ФК Краката ни пречат КНП  2:4
(1:3)
PRF  Перфектните 2018 Match report Добромир
Кротев
19:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  2:9
(1:5)
УАЙ  Уайскаут Match report Боян
Станев
неделя, 14 октомври 2018
12:30    Легендите ЛЕГ  26:1
(12:1)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Христо
Пейнов
15:30    Дебелите Старчета ДСТ  7:3
(5:3)
ЛАП  Лап.БГ Match report Гарбис
Пилибосян
18:30    ЯМР Симитли ЯМР  3:5
(2:1)
262  262 Тийм Match report Добромир
Кротев
21:30    Бохемия Спорт БОХ  0:0
(2:3)
КЛЕ  Клетката НСК Disciplinary Decision Match report Николай
Шипков
понеделник, 15 октомври 2018
22:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  5:2
(0:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Рамунски
отгоре
Пети Кръг
събота, 20 октомври 2018
13:00    Ню Рийч Футбол НРФ  4:11
(2:3)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Владимир
Вълов
14:30    Легендите ЛЕГ  3:1
(1:1)
PRF  Перфектните 2018 Match report Владимир
Вълов
18:00    Бохемия Спорт БОХ  7:3
(1:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Добромир
Кротев
19:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  6:4
(4:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Васил
Койнарев
неделя, 21 октомври 2018
12:30    Уайскаут УАЙ  2:12
(0:7)
262  262 Тийм Match report Николай
Шипков
14:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  6:1
(2:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Николай
Шипков
15:30    ЯМР Симитли ЯМР  9:2
(4:0)
КЛЕ  Клетката НСК Владимир
Вълов
отгоре
Шести Кръг
събота, 27 октомври 2018
13:00    Клетката НСК КЛЕ  5:0
(0:0)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Николай
Шипков
14:30    ФК Краката ни пречат КНП  1:7
(1:3)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Николай
Шипков
18:00    Перфектните 2018 PRF  2:5
(0:3)
262  262 Тийм Match report Виктор
Трендафилов
19:30    Лап.БГ ЛАП  2:13
(1:4)
УАЙ  Уайскаут Match report Виктор
Трендафилов
неделя, 28 октомври 2018
12:30    Бохемия Спорт БОХ  3:4
(2:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Шипков
14:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  3:2
(1:1)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Христо
Пейнов
15:30    Дебелите Старчета ДСТ  1:5
(0:0)
ЛЕГ  Легендите Match report Иван
Димитров
отгоре
Седми Кръг
събота, 03 ноември 2018
13:00    ФК Краката ни пречат КНП  5:5
(2:4)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    Лап.БГ ЛАП  2:14
(2:4)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Шипков
18:00    Клетката НСК КЛЕ  4:4
(2:3)
262  262 Тийм Match report Добромир
Кротев
19:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  5:5
(4:0)
ЛЕГ  Легендите Match report Васил
Койнарев
неделя, 04 ноември 2018
12:30    Дебелите Старчета ДСТ  5:9
(4:4)
УАЙ  Уайскаут Match report Христо
Пейнов
14:00    ЯМР Симитли ЯМР  6:2
(3:1)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Христо
Пейнов
15:30    Бохемия Спорт БОХ  1:6
(0:2)
PRF  Перфектните 2018 Match report Николай
Шипков
отгоре
Осми Кръг
сряда, 07 ноември 2018
22:00    Клетката НСК КЛЕ  6:5
(4:2)
ДСТ  Дебелите Старчета Владимир
Вълов
събота, 10 ноември 2018
13:00    Бохемия Спорт БОХ  6:4
(2:2)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Добромир
Кротев
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  6:12
(5:6)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Рая
Иванова
неделя, 11 ноември 2018
12:30    262 Тийм 262  9:3
(2:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Николай
Шипков
14:00    Уайскаут УАЙ  14:4
(7:0)
ЛЕГ  Легендите Match report Николай
Шипков
15:30    Лап.БГ ЛАП  9:1
(4:0)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Рая
Иванова
18:30    Перфектните 2018 PRF  2:8
(1:3)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Иван
Димитров
отгоре
Девети Кръг
събота, 17 ноември 2018
13:00    ФК ГлоБол ГЛО  3:6
(2:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    Бохемия Спорт БОХ  1:3
(1:2)
262  262 Тийм Гарбис
Пилибосян
18:00    Дебелите Старчета ДСТ  7:12
(4:8)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Боян
Станев
19:30    ФК Краката ни пречат КНП  0:15
(0:9)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Боян
Станев
неделя, 18 ноември 2018
12:30    Перфектните 2018 PRF  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
14:00    Клетката НСК КЛЕ  5:2
(3:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Христо
Пейнов
15:30    Лап.БГ ЛАП  4:3
(1:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Николай
Шипков
отгоре
Десети Кръг
To Be Determined
Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 ГЛИ  Глиган Атлетикс -
събота, 24 ноември 2018
13:00    Лап.БГ ЛАП  5:14
(2:6)
КЛЕ  Клетката НСК Николай
Шипков
14:30    Бохемия Спорт БОХ  8:2
(2:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Николай
Шипков
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  13:2
(5:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Николай
Шипков
неделя, 25 ноември 2018
12:30    Перфектните 2018 PRF  8:8
(4:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Владимир
Вълов
14:00    262 Тийм 262  6:2
(1:1)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Добромир
Кротев
15:30    Уайскаут УАЙ  4:4
(2:2)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Николай
Рамунски
отгоре
Единадесети Кръг
събота, 01 декември 2018
13:00    Ню Рийч Футбол НРФ  6:21
(2:9)
УАЙ  Уайскаут Match report Христо
Пейнов
14:30    Легендите ЛЕГ  6:13
(2:7)
262  262 Тийм Match report Христо
Пейнов
18:00    ФК Краката ни пречат КНП  0:5 КЛЕ  Клетката НСК Match report Николай
Шипков
19:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:2
(2:0)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Шипков
неделя, 02 декември 2018
12:30    Бохемия Спорт БОХ  8:4
(5:1)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Гарбис
Пилибосян
14:00    ЯМР Симитли ЯМР  4:4
(2:3)
PRF  Перфектните 2018 Match report Гарбис
Пилибосян
15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  11:6
(4:3)
ЛАП  Лап.БГ Match report Владимир
Вълов
отгоре
Дванадесети Кръг
сряда, 14 ноември 2018
22:00    Легендите ЛЕГ  3:3
(2:1)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Владимир
Вълов
събота, 08 декември 2018
13:00    Уайскаут УАЙ  5:0 КНП  ФК Краката ни пречат Христо
Пейнов
14:30    Бохемия Спорт БОХ  4:4
(2:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Христо
Пейнов
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  3:8
(1:5)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Николай
Шипков
неделя, 09 декември 2018
12:30    Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report -
15:30    262 Тийм 262  6:3
(2:2)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Николай
Шипков
18:30    Перфектните 2018 PRF  6:2
(3:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Иван
Димитров
отгоре
Тринадесети Кръг
To Be Determined
ЯМР Симитли ЯМР  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол Match report -
събота, 15 декември 2018
13:00    Клетката НСК КЛЕ  7:4
(4:2)
PRF  Перфектните 2018 Match report Николай
Шипков
18:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:3
(1:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Христо
Пейнов
събота, 23 февруари 2019
13:00    Бохемия Спорт БОХ  11:5
(6:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    Дебелите Старчета ДСТ  6:7
(2:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Гарбис
Пилибосян
неделя, 24 февруари 2019
12:30    ФК Краката ни пречат КНП  0:5 262  262 Тийм Match report Николай
Шипков
вторник, 14 май 2019
22:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  2:12
(1:6)
УАЙ  Уайскаут Match report Николай
Рамунски
отгоре
Четиринадесети Кръг
To Be Determined
262 Тийм 262  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
събота, 09 март 2019
13:00    Легендите ЛЕГ  6:4
(3:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Николай
Шипков
14:30    ЯМР Симитли ЯМР  12:3
(5:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Добромир
Кротев
18:00    Уайскаут УАЙ  3:1
(2:1)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Христо
Пейнов
неделя, 10 март 2019
12:30    Дебелите Старчета ДСТ  4:4
(1:3)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Николай
Шипков
15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  8:3
(4:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Иван
Димитров
вторник, 04 юни 2019
22:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  7:3
(4:1)
PRF  Перфектните 2018 Match report Христо
Пейнов
отгоре
Петнадесети Кръг
To Be Determined
Дебелите Старчета ДСТ  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
събота, 16 март 2019
14:30    Лап.БГ ЛАП  2:8
(1:4)
262  262 Тийм Match report Николай
Шипков
неделя, 17 март 2019
12:30    ФК Краката ни пречат КНП  5:10
(1:5)
ЛЕГ  Легендите Match report Владимир
Вълов
14:00    Перфектните 2018 PRF  5:7
(2:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Гарбис
Пилибосян
15:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  5:7
(3:4)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Гарбис
Пилибосян
18:30    Уайскаут УАЙ  3:2
(0:2)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Николай
Рамунски
четвъртък, 11 април 2019
22:00    ЯМР Симитли ЯМР  9:1
(3:1)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Шестнадесети Кръг
To Be Determined
Лап.БГ ЛАП  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
събота, 23 март 2019
13:00    ФК ГлоБол ГЛО  1:11
(1:3)
262  262 Тийм Match report Николай
Шипков
14:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  5:0 БОХ  Бохемия Спорт Match report -
18:00    Перфектните 2018 PRF  4:12
(1:6)
УАЙ  Уайскаут Николай
Шипков
неделя, 24 март 2019
12:30    Дебелите Старчета ДСТ  2:2
(0:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Илия
Чепишев
14:00    Клетката НСК КЛЕ  9:5
(3:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Георги
Христов
събота, 22 юни 2019
13:00    ФК Краката ни пречат КНП  0:5 ЯМР  ЯМР Симитли Match report Николай
Рамунски
отгоре
Седемнадесети Кръг
To Be Determined
Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 ЛЕГ  Легендите -
събота, 30 март 2019
13:00    262 Тийм 262  3:2
(2:1)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Добромир
Кротев
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  7:9
(0:5)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Добромир
Кротев
неделя, 31 март 2019
12:30    Перфектните 2018 PRF  4:7
(1:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Николай
Шипков
14:00    Уайскаут УАЙ  14:1
(8:1)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Николай
Шипков
15:30    Лап.БГ ЛАП  5:7
(1:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Добромир
Кротев
вторник, 09 април 2019
22:00    Клетката НСК КЛЕ  12:2
(4:0)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Христо
Пейнов
отгоре
Осемнадесети Кръг
To Be Determined
ФК ГлоБол ГЛО  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
събота, 06 април 2019
13:00    262 Тийм 262  9:3
(2:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    Лап.БГ ЛАП  2:6
(1:5)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Гарбис
Пилибосян
18:00    Клетката НСК КЛЕ  4:7
(3:2)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Николай
Шипков
неделя, 07 април 2019
12:30    Перфектните 2018 PRF  9:8
(4:6)
ЛЕГ  Легендите Match report Гарбис
Пилибосян
14:00    ФК Краката ни пречат КНП  4:1
(0:1)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Гарбис
Пилибосян
вторник, 21 май 2019
22:00    Дебелите Старчета ДСТ  5:0
(2:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Христо
Пейнов
отгоре
Деветнадесети Кръг
To Be Determined
Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 КЛЕ  Клетката НСК -
събота, 13 април 2019
14:30    ЯМР Симитли ЯМР  5:2
(1:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Николай
Шипков
18:00    Легендите ЛЕГ  2:7
(0:3)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Добромир
Кротев
неделя, 14 април 2019
12:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  6:2
(3:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Гарбис
Пилибосян
15:30    Уайскаут УАЙ  9:2
(6:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Гарбис
Пилибосян
вторник, 23 април 2019
22:00    262 Тийм 262  8:1
(6:0)
PRF  Перфектните 2018 Match report Николай
Рамунски
вторник, 28 май 2019
22:00    ФК ГлоБол ГЛО  6:4
(2:2)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Иван
Димитров
отгоре
Двадесети Кръг
To Be Determined
Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 КНП  ФК Краката ни пречат -
събота, 20 април 2019
14:30    Перфектните 2018 PRF  6:6
(3:3)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Николай
Шипков
неделя, 21 април 2019
12:30    ФК ГлоБол ГЛО  6:4
(2:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Николай
Шипков
14:00    262 Тийм 262  9:4
(5:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Владимир
Вълов
15:30    Легендите ЛЕГ  4:10
(0:7)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Владимир
Вълов
вторник, 30 април 2019
22:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:5
(1:3)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Николай
Шипков
събота, 04 май 2019
13:00    Уайскаут УАЙ  6:1
(3:0)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Добромир
Кротев
отгоре
Двадесет и Първи Кръг
To Be Determined
Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 БОХ  Бохемия Спорт -
събота, 11 май 2019
13:00    Легендите ЛЕГ  0:8
(0:7)
УАЙ  Уайскаут Match report Добромир
Кротев
14:30    ФК Краката ни пречат КНП  4:12
(2:4)
ЛАП  Лап.БГ Match report Илия
Чепишев
18:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  5:0 PRF  Перфектните 2018 Match report -
неделя, 12 май 2019
12:30    Дебелите Старчета ДСТ  6:4
(2:2)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Гарбис
Пилибосян
14:00    ЯМР Симитли ЯМР  13:9
(7:5)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Добромир
Кротев
15:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  7:16
(3:8)
262  262 Тийм Match report Иван
Димитров
отгоре
Двадесет и Втори Кръг
To Be Determined
Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 PRF  Перфектните 2018 -
събота, 18 май 2019
13:00    ЯМР Симитли ЯМР  4:3
(2:2)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Добромир
Кротев
14:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:6
(1:3)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Добромир
Кротев
неделя, 19 май 2019
12:30    Уайскаут УАЙ  9:3
(6:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Виктор
Трендафилов
14:00    262 Тийм 262  5:0 БОХ  Бохемия Спорт Match report Виктор
Трендафилов
15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  7:1
(3:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Иван
Димитров
20:30    Легендите ЛЕГ  10:3
(3:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Иван
Димитров
отгоре
Двадесет и Трети Кръг
To Be Determined
Глиган Атлетикс ГЛИ  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
събота, 01 юни 2019
14:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  2:11
(1:3)
262  262 Тийм Match report Васил
Койнарев
18:00    ЯМР Симитли ЯМР  6:5
(2:1)
УАЙ  Уайскаут