Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size

Вход



регистрация

ForumsLeague 2018 Third Division
Програма

Първи кръг
To Be Determined
262 Тийм 262  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
събота, 15 септември 2018
14:30    Перфектните 2018 PRF  15:0
(6:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Николай
Шипков
19:30    Клетката НСК КЛЕ  8:9
(1:6)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Добромир
Кротев
неделя, 16 септември 2018
12:30    Лап.БГ ЛАП  5:6
(2:2)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Николай
Шипков
14:00    Бохемия Спорт БОХ  1:3
(0:0)
УАЙ  Уайскаут Match report Николай
Шипков
15:30    ФК ГлоБол ГЛО  4:7
(4:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Добромир
Кротев
събота, 16 март 2019
13:00    Дебелите Старчета ДСТ  3:3
(1:3)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Добромир
Кротев
отгоре
Втори Кръг
събота, 29 септември 2018
18:00    Легендите ЛЕГ  6:4
(2:3)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Добромир
Кротев
19:30    ФК ГлоБол ГЛО  7:3
(2:2)
PRF  Перфектните 2018 Добромир
Кротев
неделя, 30 септември 2018
14:00    Ню Рийч Футбол НРФ  2:10
(0:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Гарбис
Пилибосян
15:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  1:6
(0:2)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Гарбис
Пилибосян
18:30    Бохемия Спорт БОХ  3:3
(1:2)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Гарбис
Пилибосян
сряда, 21 ноември 2018
22:00    262 Тийм 262  12:3
(6:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Мирослав
Маринов
сряда, 06 март 2019
20:00    Клетката НСК КЛЕ  2:8
(2:3)
УАЙ  Уайскаут Match report Христо
Пейнов
отгоре
Трети Кръг
събота, 06 октомври 2018
13:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  2:1
(1:0)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Николай
Рамунски
14:30    Легендите ЛЕГ  6:10
(2:7)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Добромир
Кротев
18:00    ЯМР Симитли ЯМР  11:4
(6:2)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Николай
Шипков
неделя, 07 октомври 2018
12:30    262 Тийм 262  4:4
(3:4)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Васил
Койнарев
14:00    Бохемия Спорт БОХ  4:6
(1:4)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Иван
Димитров
15:30    Ню Рийч Футбол НРФ  10:6
(6:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Иван
Димитров
18:30    Уайскаут УАЙ  10:2
(1:1)
PRF  Перфектните 2018 Match report Николай
Шипков
отгоре
Четвърти Кръг
събота, 13 октомври 2018
18:00    ФК Краката ни пречат КНП  2:4
(1:3)
PRF  Перфектните 2018 Match report Добромир
Кротев
19:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  2:9
(1:5)
УАЙ  Уайскаут Match report Боян
Станев
неделя, 14 октомври 2018
12:30    Легендите ЛЕГ  26:1
(12:1)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Христо
Пейнов
15:30    Дебелите Старчета ДСТ  7:3
(5:3)
ЛАП  Лап.БГ Match report Гарбис
Пилибосян
18:30    ЯМР Симитли ЯМР  3:5
(2:1)
262  262 Тийм Match report Добромир
Кротев
21:30    Бохемия Спорт БОХ  0:0
(2:3)
КЛЕ  Клетката НСК Disciplinary Decision Match report Николай
Шипков
понеделник, 15 октомври 2018
22:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  5:2
(0:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Рамунски
отгоре
Пети Кръг
събота, 20 октомври 2018
13:00    Ню Рийч Футбол НРФ  4:11
(2:3)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Владимир
Вълов
14:30    Легендите ЛЕГ  3:1
(1:1)
PRF  Перфектните 2018 Match report Владимир
Вълов
18:00    Бохемия Спорт БОХ  7:3
(1:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Добромир
Кротев
19:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  6:4
(4:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Васил
Койнарев
неделя, 21 октомври 2018
12:30    Уайскаут УАЙ  2:12
(0:7)
262  262 Тийм Match report Николай
Шипков
14:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  6:1
(2:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Николай
Шипков
15:30    ЯМР Симитли ЯМР  9:2
(4:0)
КЛЕ  Клетката НСК Владимир
Вълов
отгоре
Шести Кръг
събота, 27 октомври 2018
13:00    Клетката НСК КЛЕ  5:0
(0:0)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Николай
Шипков
14:30    ФК Краката ни пречат КНП  1:7
(1:3)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Николай
Шипков
18:00    Перфектните 2018 PRF  2:5
(0:3)
262  262 Тийм Match report Виктор
Трендафилов
19:30    Лап.БГ ЛАП  2:13
(1:4)
УАЙ  Уайскаут Match report Виктор
Трендафилов
неделя, 28 октомври 2018
12:30    Бохемия Спорт БОХ  3:4
(2:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Шипков
14:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  3:2
(1:1)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Христо
Пейнов
15:30    Дебелите Старчета ДСТ  1:5
(0:0)
ЛЕГ  Легендите Match report Иван
Димитров
отгоре
Седми Кръг
събота, 03 ноември 2018
13:00    ФК Краката ни пречат КНП  5:5
(2:4)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    Лап.БГ ЛАП  2:14
(2:4)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Шипков
18:00    Клетката НСК КЛЕ  4:4
(2:3)
262  262 Тийм Match report Добромир
Кротев
19:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  5:5
(4:0)
ЛЕГ  Легендите Match report Васил
Койнарев
неделя, 04 ноември 2018
12:30    Дебелите Старчета ДСТ  5:9
(4:4)
УАЙ  Уайскаут Match report Христо
Пейнов
14:00    ЯМР Симитли ЯМР  6:2
(3:1)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Христо
Пейнов
15:30    Бохемия Спорт БОХ  1:6
(0:2)
PRF  Перфектните 2018 Match report Николай
Шипков
отгоре
Осми Кръг
сряда, 07 ноември 2018
22:00    Клетката НСК КЛЕ  6:5
(4:2)
ДСТ  Дебелите Старчета Владимир
Вълов
събота, 10 ноември 2018
13:00    Бохемия Спорт БОХ  6:4
(2:2)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Добромир
Кротев
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  6:12
(5:6)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Рая
Иванова
неделя, 11 ноември 2018
12:30    262 Тийм 262  9:3
(2:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Николай
Шипков
14:00    Уайскаут УАЙ  14:4
(7:0)
ЛЕГ  Легендите Match report Николай
Шипков
15:30    Лап.БГ ЛАП  9:1
(4:0)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Рая
Иванова
18:30    Перфектните 2018 PRF  2:8
(1:3)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Иван
Димитров
отгоре
Девети Кръг
събота, 17 ноември 2018
13:00    ФК ГлоБол ГЛО  3:6
(2:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    Бохемия Спорт БОХ  1:3
(1:2)
262  262 Тийм Гарбис
Пилибосян
18:00    Дебелите Старчета ДСТ  7:12
(4:8)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Боян
Станев
19:30    ФК Краката ни пречат КНП  0:15
(0:9)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Боян
Станев
неделя, 18 ноември 2018
12:30    Перфектните 2018 PRF  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
14:00    Клетката НСК КЛЕ  5:2
(3:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Христо
Пейнов
15:30    Лап.БГ ЛАП  4:3
(1:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Николай
Шипков
отгоре
Десети Кръг
To Be Determined
Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 ГЛИ  Глиган Атлетикс -
събота, 24 ноември 2018
13:00    Лап.БГ ЛАП  5:14
(2:6)
КЛЕ  Клетката НСК Николай
Шипков
14:30    Бохемия Спорт БОХ  8:2
(2:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Николай
Шипков
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  13:2
(5:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Николай
Шипков
неделя, 25 ноември 2018
12:30    Перфектните 2018 PRF  8:8
(4:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Владимир
Вълов
14:00    262 Тийм 262  6:2
(1:1)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Добромир
Кротев
15:30    Уайскаут УАЙ  4:4
(2:2)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Николай
Рамунски
отгоре
Единадесети Кръг
събота, 01 декември 2018
13:00    Ню Рийч Футбол НРФ  6:21
(2:9)
УАЙ  Уайскаут Match report Христо
Пейнов
14:30    Легендите ЛЕГ  6:13
(2:7)
262  262 Тийм Match report Христо
Пейнов
18:00    ФК Краката ни пречат КНП  0:5 КЛЕ  Клетката НСК Match report Николай
Шипков
19:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:2
(2:0)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Шипков
неделя, 02 декември 2018
12:30    Бохемия Спорт БОХ  8:4
(5:1)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Гарбис
Пилибосян
14:00    ЯМР Симитли ЯМР  4:4
(2:3)
PRF  Перфектните 2018 Match report Гарбис
Пилибосян
15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  11:6
(4:3)
ЛАП  Лап.БГ Match report Владимир
Вълов
отгоре
Дванадесети Кръг
сряда, 14 ноември 2018
22:00    Легендите ЛЕГ  3:3
(2:1)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Владимир
Вълов
събота, 08 декември 2018
13:00    Уайскаут УАЙ  5:0 КНП  ФК Краката ни пречат Христо
Пейнов
14:30    Бохемия Спорт БОХ  4:4
(2:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Христо
Пейнов
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  3:8
(1:5)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Николай
Шипков
неделя, 09 декември 2018
12:30    Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report -
15:30    262 Тийм 262  6:3
(2:2)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Николай
Шипков
18:30    Перфектните 2018 PRF  6:2
(3:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Иван
Димитров
отгоре
Тринадесети Кръг
To Be Determined
ЯМР Симитли ЯМР  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол Match report -
събота, 15 декември 2018
13:00    Клетката НСК КЛЕ  7:4
(4:2)
PRF  Перфектните 2018 Match report Николай
Шипков
18:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:3
(1:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Христо
Пейнов
събота, 23 февруари 2019
13:00    Бохемия Спорт БОХ  11:5
(6:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    Дебелите Старчета ДСТ  6:7
(2:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Гарбис
Пилибосян
неделя, 24 февруари 2019
12:30    ФК Краката ни пречат КНП  0:5 262  262 Тийм Match report Николай
Шипков
вторник, 14 май 2019
22:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  2:12
(1:6)
УАЙ  Уайскаут Match report Николай
Рамунски
отгоре
Четиринадесети Кръг
To Be Determined
262 Тийм 262  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
събота, 09 март 2019
13:00    Легендите ЛЕГ  6:4
(3:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Николай
Шипков
14:30    ЯМР Симитли ЯМР  12:3
(5:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Добромир
Кротев
18:00    Уайскаут УАЙ  3:1
(2:1)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Христо
Пейнов
неделя, 10 март 2019
12:30    Дебелите Старчета ДСТ  4:4
(1:3)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Николай
Шипков
15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  8:3
(4:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Иван
Димитров
вторник, 04 юни 2019
22:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  7:3
(4:1)
PRF  Перфектните 2018 Match report Христо
Пейнов
отгоре
Петнадесети Кръг
To Be Determined
Дебелите Старчета ДСТ  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
събота, 16 март 2019
14:30    Лап.БГ ЛАП  2:8
(1:4)
262  262 Тийм Match report Николай
Шипков
неделя, 17 март 2019
12:30    ФК Краката ни пречат КНП  5:10
(1:5)
ЛЕГ  Легендите Match report Владимир
Вълов
14:00    Перфектните 2018 PRF  5:7
(2:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Гарбис
Пилибосян
15:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  5:7
(3:4)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Гарбис
Пилибосян
18:30    Уайскаут УАЙ  3:2
(0:2)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Николай
Рамунски
четвъртък, 11 април 2019
22:00    ЯМР Симитли ЯМР  9:1
(3:1)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Шестнадесети Кръг
To Be Determined
Лап.БГ ЛАП  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
събота, 23 март 2019
13:00    ФК ГлоБол ГЛО  1:11
(1:3)
262  262 Тийм Match report Николай
Шипков
14:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  5:0 БОХ  Бохемия Спорт Match report -
18:00    Перфектните 2018 PRF  4:12
(1:6)
УАЙ  Уайскаут Николай
Шипков
неделя, 24 март 2019
12:30    Дебелите Старчета ДСТ  2:2
(0:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Илия
Чепишев
14:00    Клетката НСК КЛЕ  9:5
(3:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Георги
Христов
събота, 22 юни 2019
13:00    ФК Краката ни пречат КНП  0:5 ЯМР  ЯМР Симитли Match report Николай
Рамунски
отгоре
Седемнадесети Кръг
To Be Determined
Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 ЛЕГ  Легендите -
събота, 30 март 2019
13:00    262 Тийм 262  3:2
(2:1)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Добромир
Кротев
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  7:9
(0:5)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Добромир
Кротев
неделя, 31 март 2019
12:30    Перфектните 2018 PRF  4:7
(1:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Николай
Шипков
14:00    Уайскаут УАЙ  14:1
(8:1)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Николай
Шипков
15:30    Лап.БГ ЛАП  5:7
(1:4)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Добромир
Кротев
вторник, 09 април 2019
22:00    Клетката НСК КЛЕ  12:2
(4:0)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Христо
Пейнов
отгоре
Осемнадесети Кръг
To Be Determined
ФК ГлоБол ГЛО  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
събота, 06 април 2019
13:00    262 Тийм 262  9:3
(2:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    Лап.БГ ЛАП  2:6
(1:5)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Гарбис
Пилибосян
18:00    Клетката НСК КЛЕ  4:7
(3:2)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Николай
Шипков
неделя, 07 април 2019
12:30    Перфектните 2018 PRF  9:8
(4:6)
ЛЕГ  Легендите Match report Гарбис
Пилибосян
14:00    ФК Краката ни пречат КНП  4:1
(0:1)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Гарбис
Пилибосян
вторник, 21 май 2019
22:00    Дебелите Старчета ДСТ  5:0
(2:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Христо
Пейнов
отгоре
Деветнадесети Кръг
To Be Determined
Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 КЛЕ  Клетката НСК -
събота, 13 април 2019
14:30    ЯМР Симитли ЯМР  5:2
(1:0)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Николай
Шипков
18:00    Легендите ЛЕГ  2:7
(0:3)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Добромир
Кротев
неделя, 14 април 2019
12:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  6:2
(3:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Гарбис
Пилибосян
15:30    Уайскаут УАЙ  9:2
(6:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Гарбис
Пилибосян
вторник, 23 април 2019
22:00    262 Тийм 262  8:1
(6:0)
PRF  Перфектните 2018 Match report Николай
Рамунски
вторник, 28 май 2019
22:00    ФК ГлоБол ГЛО  6:4
(2:2)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Иван
Димитров
отгоре
Двадесети Кръг
To Be Determined
Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 КНП  ФК Краката ни пречат -
събота, 20 април 2019
14:30    Перфектните 2018 PRF  6:6
(3:3)
БОХ  Бохемия Спорт Match report Николай
Шипков
неделя, 21 април 2019
12:30    ФК ГлоБол ГЛО  6:4
(2:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Николай
Шипков
14:00    262 Тийм 262  9:4
(5:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Владимир
Вълов
15:30    Легендите ЛЕГ  4:10
(0:7)
ЕФУ  ЕВРОФУТБОЛ Match report Владимир
Вълов
вторник, 30 април 2019
22:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:5
(1:3)
ЯМР  ЯМР Симитли Match report Николай
Шипков
събота, 04 май 2019
13:00    Уайскаут УАЙ  6:1
(3:0)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Добромир
Кротев
отгоре
Двадесет и Първи Кръг
To Be Determined
Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 БОХ  Бохемия Спорт -
събота, 11 май 2019
13:00    Легендите ЛЕГ  0:8
(0:7)
УАЙ  Уайскаут Match report Добромир
Кротев
14:30    ФК Краката ни пречат КНП  4:12
(2:4)
ЛАП  Лап.БГ Match report Илия
Чепишев
18:00    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  5:0 PRF  Перфектните 2018 Match report -
неделя, 12 май 2019
12:30    Дебелите Старчета ДСТ  6:4
(2:2)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Гарбис
Пилибосян
14:00    ЯМР Симитли ЯМР  13:9
(7:5)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Добромир
Кротев
15:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  7:16
(3:8)
262  262 Тийм Match report Иван
Димитров
отгоре
Двадесет и Втори Кръг
To Be Determined
Ню Рийч Футбол НРФ  0:5 PRF  Перфектните 2018 -
събота, 18 май 2019
13:00    ЯМР Симитли ЯМР  4:3
(2:2)
ДСТ  Дебелите Старчета Match report Добромир
Кротев
14:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:6
(1:3)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Добромир
Кротев
неделя, 19 май 2019
12:30    Уайскаут УАЙ  9:3
(6:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Виктор
Трендафилов
14:00    262 Тийм 262  5:0 БОХ  Бохемия Спорт Match report Виктор
Трендафилов
15:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  7:1
(3:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Иван
Димитров
20:30    Легендите ЛЕГ  10:3
(3:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Иван
Димитров
отгоре
Двадесет и Трети Кръг
To Be Determined
Глиган Атлетикс ГЛИ  5:0 НРФ  Ню Рийч Футбол -
събота, 01 юни 2019
14:30    ЕВРОФУТБОЛ ЕФУ  2:11
(1:3)
262  262 Тийм Match report Васил
Койнарев
18:00    ЯМР Симитли ЯМР  6:5
(2:1)
УАЙ  Уайскаут Match report Добромир
Кротев
неделя, 02 юни 2019