Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2018 Second Division Promotion Group
Програма

Първи Кръг (09.05.2019 - 14.05.2019)
четвъртък, 09 май 2019
  22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  6:2
(3:0)
ФВ  ФВ Тийм Match report Иван
Димитров
неделя, 12 май 2019
  17:00    Покер ПОК  2:2
(1:2)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Добромир
Кротев
  21:30    Анти Конти АК  5:3
(1:1)
ФИЗ  Физиозона Match report Христо
Пейнов
понеделник, 13 май 2019
  21:00    Лос Кохонес ЛОС  7:2
(3:1)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Мирослав
Маринов
сряда, 29 май 2019
  22:00    Слабаците СЛА  2:5
(0:3)
ХУЛ  Хулиганите Match report Николай
Рамунски
сряда, 12 юни 2019
  22:00    АЕ АЕ  3:4
(2:1)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Добромир
Кротев
отгоре
Втори Кръг (16.05.2019 - 21.05.2019)
неделя, 19 май 2019
  11:00    Слабаците СЛА  4:4
(1:4)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Мирослав
Маринов
  12:30    АЕ АЕ  3:2
(1:2)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Мирослав
Маринов
  14:00    Лос Кохонес ЛОС  5:3
(3:0)
ФИЗ  Физиозона Добромир
Кротев
  15:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  5:3
(3:2)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Добромир
Кротев
  17:00    Покер ПОК  5:2
(0:0)
ФВ  ФВ Тийм Match report Добромир
Кротев
вторник, 11 юни 2019
  22:00    Анти Конти АК  3:0
(1:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Трети Кръг (30.05.2019 - 04.06.2019)
събота, 01 юни 2019
  11:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  2:4
(0:4)
ФИЗ  Физиозона Match report Николай
Рамунски
  13:00    Лос Кохонес ЛОС  8:0
(4:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Добромир
Кротев
  14:30    Анти Конти АК  7:6
(6:4)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Добромир
Кротев
  16:00    Слабаците СЛА  2:4
(2:1)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Добромир
Кротев
  17:30    АЕ АЕ  2:1
(1:0)
ФВ  ФВ Тийм Match report Васил
Койнарев
  19:00    Покер ПОК  4:3
(3:0)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Васил
Койнарев
отгоре
Четвърти Кръг (06.06.2019 - 11.06.2019)
четвъртък, 06 юни 2019
  22:00    Слабаците СЛА  2:1
(2:1)
ФВ  ФВ Тийм Match report Добромир
Кротев
събота, 08 юни 2019
  11:30    АЕ АЕ  3:0 Ф1  Клуб Ф1 Match report Николай
Рамунски
  13:00    Лос Кохонес ЛОС  6:1
(1:1)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Николай
Рамунски
  16:00    Покер ПОК  0:0
(0:0)
ФИЗ  Физиозона Match report Николай
Рамунски
неделя, 09 юни 2019
  21:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  5:1
(2:1)
ХУЛ  Хулиганите Match report Мирослав
Маринов
неделя, 23 юни 2019
  21:30    Анти Конти АК  1:3
(1:0)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Пети Кръг (13.06.2019 - 18.06.2019)
събота, 15 юни 2019
  19:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  12:0
(4:0)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Добромир
Кротев
  20:30    Лос Кохонес ЛОС  2:1
(2:1)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Добромир
Кротев
неделя, 16 юни 2019
  17:00    Покер ПОК  5:4
(3:1)
ХУЛ  Хулиганите Match report Христо
Пейнов
  18:30    АЕ АЕ  3:0 ФИЗ  Физиозона Match report Мирослав
Маринов
  21:30    Анти Конти АК  5:1
(4:0)
ФВ  ФВ Тийм Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 17 юни 2019
  21:00    Слабаците СЛА  1:1
(0:0)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Иван
Димитров
отгоре
Шести Кръг (20.06.2019 - 25.06.2019)
събота, 22 юни 2019
  17:30    Слабаците СЛА  4:1
(2:0)
ФИЗ  Физиозона Match report Христо
Пейнов
  19:00    АЕ АЕ  1:0
(1:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Илия
Чепишев
  20:30    Покер ПОК  3:0 ЛИВ  Ливърпул България Match report -
  22:00    Анти Конти АК  13:0
(6:0)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Христо
Пейнов
неделя, 23 юни 2019
  09:30    Лос Кохонес ЛОС  10:2
(4:0)
ФВ  ФВ Тийм Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 24 юни 2019
  21:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  3:1
(1:1)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report Николай
Рамунски
отгоре




Звезден рожденик

Отбор: Ливърпул България
Мачове: 1
Голове: 1

Случаен профил

Отбор: ФК Торнадо 2013
Мачове: 0
Голове: 0