Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2018 Second Division Group A
Програма

Първи Кръг
събота, 15 септември 2018
17:30    Трол Тийм ТРО  3:4
(1:2)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Добромир
Кротев
19:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  1:1
(1:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Мирослав
Маринов
20:30    Анти Конти АК  5:0
(1:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Мирослав
Маринов
22:00    Лос Кохонес ЛОС  4:0
(2:0)
ПОК  Покер Match report Мирослав
Маринов
неделя, 16 септември 2018
09:30    АЕ АЕ  4:1
(2:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Мирослав
Маринов
11:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  2:1
(1:0)
СЛА  Слабаците Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Втори Кръг
четвъртък, 27 септември 2018
22:00    Анти Конти АК  4:3
(2:3)
ПОК  Покер Match report Мирослав
Маринов
събота, 29 септември 2018
13:00    Пий Си Мани Я ПСМ  0:2
(0:1)
СЛА  Слабаците Match report Добромир
Кротев
вторник, 02 октомври 2018
22:00    Трол Тийм ТРО  1:3
(1:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Христо
Пейнов
сряда, 03 октомври 2018
22:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  2:7
(1:2)
АЕ  АЕ Match report Христо
Пейнов
четвъртък, 04 октомври 2018
20:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:2
(1:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Мирослав
Маринов
сряда, 10 октомври 2018
22:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  1:3
(1:2)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Христо
Пейнов
отгоре
Трети Кръг
събота, 06 октомври 2018
14:30    АЕ АЕ  0:1
(0:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Николай
Рамунски
20:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:6
(0:4)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Николай
Шипков
неделя, 07 октомври 2018
12:30    Анти Конти АК  4:0
(1:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Добромир
Кротев
17:00    Трол Тийм ТРО  4:7
(2:5)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Николай
Шипков
21:30    Лос Кохонес ЛОС  3:4
(1:3)
СЛА  Слабаците Match report Христо
Пейнов
сряда, 17 октомври 2018
22:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  3:8
(1:3)
ПОК  Покер Match report Добромир
Кротев
отгоре
Четвърти Кръг
събота, 13 октомври 2018
19:00    Лос Кохонес ЛОС  10:4
(6:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Николай
Рамунски
20:30    Трол Тийм ТРО  0:5
(0:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Николай
Шипков
22:00    Анти Конти АК  2:1
(1:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Николай
Шипков
неделя, 14 октомври 2018
09:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  4:2
(1:0)
ПОК  Покер Match report Виктор
Трендафилов
12:30    Слабаците СЛА  5:1
(3:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Виктор
Трендафилов
сряда, 07 ноември 2018
22:00    АЕ АЕ  3:0 УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report -
отгоре
Пети Кръг
четвъртък, 18 октомври 2018
22:00    Анти Конти АК  1:5
(1:4)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Николай
Рамунски
събота, 20 октомври 2018
11:30    АЕ АЕ  11:2
(6:0)
ТРО  Трол Тийм Match report Николай
Рамунски
13:00    Слабаците СЛА  3:0 ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
14:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  7:1
(4:1)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Илия
Чепишев
16:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  8:2
(4:2)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Илия
Чепишев
вторник, 23 октомври 2018
22:00    Покер ПОК  2:1
(0:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Шести Кръг
неделя, 28 октомври 2018
14:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  2:3
(0:1)
ПОК  Покер Match report Николай
Шипков
15:30    Анти Конти АК  5:4
(1:2)
ТРО  Трол Тийм Match report Христо
Пейнов
17:00    Лос Кохонес ЛОС  3:0
(1:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Иван
Димитров
18:30    АЕ АЕ  6:0
(2:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Добромир
Кротев
21:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  3:1
(1:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Добромир
Кротев
понеделник, 29 октомври 2018
21:00    Слабаците СЛА  4:1
(2:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Седми Кръг
събота, 03 ноември 2018
17:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  1:5
(0:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Николай
Шипков
19:00    Анти Конти АК  2:1
(1:1)
СЛА  Слабаците Match report Николай
Шипков
20:30    Покер ПОК  3:4
(0:3)
АЕ  АЕ Match report Добромир
Кротев
22:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  0:5
(0:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Добромир
Кротев
неделя, 04 ноември 2018
11:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  4:2
(0:1)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Мирослав
Маринов
сряда, 21 ноември 2018
22:00    Пий Си Мани Я ПСМ  2:6
(1:2)
ТРО  Трол Тийм Match report Иван
Димитров
отгоре
Осми Кръг
четвъртък, 08 ноември 2018
22:00    Трол Тийм ТРО  3:3
(3:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Христо
Пейнов
събота, 10 ноември 2018
11:30    Анти Конти АК  3:0
(2:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Христо
Пейнов
13:00    Пий Си Мани Я ПСМ  3:7
(1:4)
ПОК  Покер Match report Владимир
Вълов
14:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  1:4
(1:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Владимир
Вълов
16:00    Лос Кохонес ЛОС  4:3
(3:2)
АЕ  АЕ Match report Мирослав
Маринов
вторник, 13 ноември 2018
22:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  1:11
(1:6)
СЛА  Слабаците Match report Николай
Шипков
отгоре
Девети Кръг
неделя, 18 ноември 2018
12:30    Анти Конти АК  0:1
(0:1)
АЕ  АЕ Match report Христо
Пейнов
14:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  6:0
(3:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Добромир
Кротев
15:30    Слабаците СЛА  5:3
(1:0)
ТРО  Трол Тийм Match report Добромир
Кротев
17:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  5:1
(2:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Николай
Шипков
18:30    Покер ПОК  2:5
(1:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Иван
Димитров
събота, 09 февруари 2019
15:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я Иван
Димитров
отгоре
Десети Кръг
събота, 24 ноември 2018
17:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:1
(1:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Николай
Рамунски
19:00    Анти Конти АК  3:0
(2:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Николай
Рамунски
неделя, 25 ноември 2018
09:30    Пий Си Мани Я ПСМ  0:9
(0:3)
АЕ  АЕ Match report Владимир
Вълов
11:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  1:2
(1:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Владимир
Вълов
понеделник, 26 ноември 2018
21:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:2
(0:2)
ТРО  Трол Тийм Match report Николай
Рамунски
неделя, 10 февруари 2019
11:00    Покер ПОК  -:- СЛА  Слабаците -
отгоре
Единадесети Кръг
събота, 01 декември 2018
13:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  4:5
(2:3)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Мирослав
Кузманов
14:30    Покер ПОК  2:1
(1:0)
ТРО  Трол Тийм Match report Мирослав
Кузманов
16:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  3:5
(1:4)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Николай
Шипков
вторник, 04 декември 2018
22:00    Пий Си Мани Я ПСМ  2:5
(1:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Иван
Димитров
неделя, 03 февруари 2019
11:00    Слабаците СЛА  -:- АЕ  АЕ -
12:30    Анти Конти АК  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА Иван
Димитров
отгоре
Дванадесети Кръг
неделя, 09 декември 2018
14:00    Пий Си Мани Я ПСМ  5:3
(3:1)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Иван
Димитров
15:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- ТРО  Трол Тийм Match report Николай
Рамунски
17:00    Покер ПОК  3:0
(2:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Николай
Шипков
18:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  0:6
(0:3)
АК  Анти Конти Match report Николай
Шипков
21:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  2:1
(1:0)
АЕ  АЕ Match report Николай
Шипков
вторник, 11 декември 2018
22:00    Слабаците СЛА  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА Мирослав
Маринов
отгоре
Тринадесети Кръг
To Be Determined
ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
неделя, 02 декември 2018
18:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  2:0
(0:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Иван
Димитров
събота, 15 декември 2018
19:00    Покер ПОК  -:- АК  Анти Конти -
неделя, 16 декември 2018
09:30    Лос Кохонес ЛОС  -:- ТРО  Трол Тийм -
11:00    АЕ АЕ  -:- СОБ  Скуадра Олд Бойс -
12:30    Слабаците СЛА  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
отгоре
Четиринадесети Кръг
неделя, 17 февруари 2019
11:00    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- АК  Анти Конти -
12:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- АЕ  АЕ -
14:00    Слабаците СЛА  -:- ЛОС  Лос Кохонес -
15:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- ТРО  Трол Тийм -
17:00    Покер ПОК  -:- СОБ  Скуадра Олд Бойс -
18:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
отгоре
Петнадесети Кръг
събота, 23 февруари 2019
11:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- АК  Анти Конти -
13:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- ТРО  Трол Тийм -
14:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- АЕ  АЕ -
16:00    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- ЛОС  Лос Кохонес -
17:30    Покер ПОК  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА -
19:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- СЛА  Слабаците -
отгоре
Шестнадесети Кръг
четвъртък, 07 март 2019
22:00    Лос Кохонес ЛОС  -:- АК  Анти Конти -
събота, 09 март 2019
11:30    Трол Тийм ТРО  -:- АЕ  АЕ -
13:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА -
14:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- СЛА  Слабаците -
16:00    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
вторник, 12 март 2019
22:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- ПОК  Покер -
отгоре
Седемнадесети Кръг
неделя, 17 март 2019
14:00    Трол Тийм ТРО  -:- АК  Анти Конти -
15:30    Лос Кохонес ЛОС  -:- СОБ  Скуадра Олд Бойс -
17:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- АЕ  АЕ -
18:30    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА -
21:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- СЛА  Слабаците -
понеделник, 18 март 2019
21:00    Покер ПОК  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
отгоре
Осемнадесети Кръг
събота, 23 март 2019
17:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
19:00    Слабаците СЛА  -:- АК  Анти Конти -
20:30    АЕ АЕ  -:- ПОК  Покер -
22:00    Лос Кохонес ЛОС  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
неделя, 24 март 2019
09:30    Трол Тийм ТРО  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
11:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
отгоре
Деветнадесети Кръг
четвъртък, 28 март 2019
22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- ТРО  Трол Тийм -
събота, 30 март 2019
11:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  -:- АК  Анти Конти -
13:00    Покер ПОК  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
14:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
16:00    АЕ АЕ  -:- ЛОС  Лос Кохонес -
вторник, 02 април 2019
22:00    Слабаците СЛА  -:- СОБ  Скуадра Олд Бойс -
отгоре
Двадесети Кръг
неделя, 07 април 2019
11:00    Лос Кохонес ЛОС  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА -
12:30    АЕ АЕ  -:- АК  Анти Конти -
15:30    Трол Тийм ТРО  -:- СЛА  Слабаците -
17:00    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
18:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- ПОК  Покер -
21:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
отгоре
Двадесет и Първи Кръг
събота, 13 април 2019
19:00    Слабаците СЛА  -:- ПОК  Покер -
20:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
22:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  -:- АК  Анти Конти -
неделя, 14 април 2019
09:30    АЕ АЕ  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
11:00    Лос Кохонес ЛОС  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
12:30    Трол Тийм ТРО  -:- СОБ  Скуадра Олд Бойс -
отгоре
Двадесет и Втори Кръг
четвъртък, 18 април 2019
22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- АК  Анти Конти -
събота, 20 април 2019
11:30    Лос Кохонес ЛОС  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
13:00    Трол Тийм ТРО  -:- ПОК  Покер -
14:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
16:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
вторник, 23 април 2019
22:00    АЕ АЕ  -:- СЛА  Слабаците -
отгоре




Звезден рожденик

Отбор: Уайскаут
Мачове: 8
Голове: 18

Случаен профил

Отбор: ФЕН
Мачове: 2
Голове: 1