Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size

Вход



регистрация

Forumsleague 2018 First Division
Програма

Първи Кръг
четвъртък, 13 септември 2018
22:00    Лидер Надежда ЛИД  2:3
(1:2)
ФЕН  ФЕН Match report Николай
Рамунски
събота, 15 септември 2018
13:00    ФМБългария ФМ  2:3
(1:1)
ДАТ  Дата.БГ Match report Добромир
Кротев
14:30    ЯМК Симитли СИМ  2:2
(0:0)
ШИС  Шисел България Match report Илия
Чепишев
16:00    Арсенал България АРС  1:1
(1:1)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Добромир
Кротев
понеделник, 17 септември 2018
21:00    СФК Берое БЕР  2:0
(0:0)
БМВ  БМВПауър Match report Николай
Рамунски
вторник, 18 септември 2018
22:00    Гад.БГ ГАД  2:5
(0:1)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Мирослав
Маринов
сряда, 19 септември 2018
22:00    Олимпик Ракия ОР  5:4
(1:2)
ХТК  Хеттрик Match report Николай
Рамунски
отгоре
Втори Кръг
неделя, 30 септември 2018
12:30    ФМБългария ФМ  0:2
(0:0)
ХТК  Хеттрик Match report Иван
Димитров
14:00    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  4:2
(1:0)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Иван
Димитров
15:30    ФЕН ФЕН  3:0
(2:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Мирослав
Маринов
17:00    СФК Берое БЕР  3:2
(1:1)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Мирослав
Маринов
18:30    БМВПауър БМВ  2:1
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
21:30    Дата.БГ ДАТ  1:3
(0:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Добромир
Кротев
понеделник, 01 октомври 2018
21:00    Шисел България ШИС  1:6
(1:3)
ОР  Олимпик Ракия Match report Николай
Рамунски
отгоре
Трети Кръг
събота, 06 октомври 2018
17:30    ФМБългария ФМ  3:1
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Мирослав
Маринов
19:00    Олимпик Ракия ОР  1:3
(0:2)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Мирослав
Маринов
22:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  5:0
(2:0)
БЕР  СФК Берое Match report Христо
Пейнов
неделя, 07 октомври 2018
09:30    Хеттрик ХТК  2:1
(0:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Мирослав
Маринов
11:00    ФЕН ФЕН  1:2
(0:1)
ШИС  Шисел България Match report Мирослав
Маринов
14:00    Гад.БГ ГАД  2:5
(1:1)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Добромир
Кротев
понеделник, 08 октомври 2018
21:00    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  1:2
(0:1)
БМВ  БМВПауър Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Четвърти Кръг
четвъртък, 11 октомври 2018
22:00    ФМБългария ФМ  5:2
(2:0)
БМВ  БМВПауър Match report Николай
Рамунски
събота, 13 октомври 2018
11:30    Дата.БГ ДАТ  4:0
(2:0)
ШИС  Шисел България Match report Васил
Койнарев
13:00    СФК Берое БЕР  3:7
(3:2)
ФЕН  ФЕН Match report Васил
Койнарев
14:30    ЯМК Симитли СИМ  2:1
(1:0)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Добромир
Кротев
16:00    Лидер Надежда ЛИД  2:4
(0:3)
ХТК  Хеттрик Match report Добромир
Кротев
17:30    Арсенал България АРС  0:3
(0:1)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Николай
Рамунски
вторник, 16 октомври 2018
22:00    Олимпик Ракия ОР  1:0
(0:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Христо
Пейнов
отгоре
Пети Кръг
неделя, 21 октомври 2018
12:30    Арсенал България АРС  6:2
(2:0)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Добромир
Кротев
15:30    ФМБългария ФМ  4:1
(2:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Добромир
Кротев
17:00    Хеттрик ХТК  4:2
(3:0)
ШИС  Шисел България Match report Христо
Пейнов
21:30    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  2:0
(2:0)
ФЕН  ФЕН Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 22 октомври 2018
21:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  1:0
(0:0)
БМВ  БМВПауър Match report Николай
Рамунски
сряда, 31 октомври 2018
22:00    Олимпик Ракия ОР  5:2
(1:1)
БЕР  СФК Берое Match report Мирослав
Маринов
четвъртък, 28 февруари 2019
20:30    Гад.БГ ГАД  2:1
(1:1)
ДАТ  Дата.БГ Match report Владимир
Вълов
отгоре
Шести Кръг
събота, 27 октомври 2018
17:30    БМВПауър БМВ  0:3
(0:2)
ДАТ  Дата.БГ Match report Мирослав
Маринов
19:00    ФМБългария ФМ  3:3
(1:2)
ГАД  Гад.БГ Match report Мирослав
Маринов
20:30    Манчестър Юнайтед България МЮ  1:0
(0:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report Добромир
Кротев
22:00    Хеттрик ХТК  1:2
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
неделя, 28 октомври 2018
11:00    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  1:1
(1:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Мирослав
Маринов
12:30    Шисел България ШИС  2:5
(1:2)
БЕР  СФК Берое Match report Мирослав
Маринов
сряда, 14 ноември 2018
22:00    ФЕН ФЕН  2:3
(1:0)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Седми Кръг
четвъртък, 01 ноември 2018
22:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  3:1
(1:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Добромир
Кротев
събота, 03 ноември 2018
14:30    ФМБългария ФМ  2:6
(0:3)
ОР  Олимпик Ракия Match report Мирослав
Маринов
16:00    Хеттрик ХТК  1:2
(0:0)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 05 ноември 2018
21:00    Шисел България ШИС  2:4
(1:1)
БМВ  БМВПауър Match report Николай
Рамунски
вторник, 06 ноември 2018
22:00    ФЕН ФЕН  4:1
(3:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Николай
Рамунски
четвъртък, 22 ноември 2018
20:30    Гад.БГ ГАД  0:6
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 04 март 2019
21:00    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  8:2
(4:0)
БЕР  СФК Берое Match report Николай
Рамунски
отгоре
Осми Кръг
неделя, 11 ноември 2018
12:30    Лидер Надежда ЛИД  2:5
(1:2)
БЕР  СФК Берое Match report Мирослав
Маринов
14:00    Арсенал България АРС  1:1
(0:1)
ДАТ  Дата.БГ Match report Мирослав
Маринов
15:30    Олимпик Ракия ОР  3:2
(2:2)
БМВ  БМВПауър Match report Иван
Димитров
17:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  4:1
(1:0)
ФЕН  ФЕН Match report Николай
Рамунски
18:30    Хеттрик ХТК  1:2
(1:0)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Николай
Рамунски
21:30    ФМБългария ФМ  3:1
(2:1)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Иван
Димитров
понеделник, 12 ноември 2018
21:00    Гад.БГ ГАД  1:4
(0:1)
ШИС  Шисел България Match report Иван
Димитров
отгоре
Девети Кръг
събота, 17 ноември 2018
17:30    Дата.БГ ДАТ  1:2
(1:0)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Николай
Рамунски
19:00    СФК Берое БЕР  2:2
(2:1)
ХТК  Хеттрик Match report Добромир
Кротев
неделя, 18 ноември 2018
09:30    ЯМК Симитли СИМ  1:2
(1:1)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Николай
Рамунски
11:00    ФМБългария ФМ  4:4
(4:1)
ШИС  Шисел България Match report Николай
Рамунски
понеделник, 19 ноември 2018
21:00    БМВПауър БМВ  1:5
(1:2)
ФЕН  ФЕН Match report Николай
Рамунски
неделя, 10 февруари 2019
17:00    Арсенал България АРС  0:1
(0:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report Иван
Димитров
вторник, 05 март 2019
22:00    Лидер Надежда ЛИД  4:3
(3:1)
ГАД  Гад.БГ Match report Добромир
Кротев
отгоре
Десети Кръг
четвъртък, 22 ноември 2018
22:00    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  1:4
(1:3)
ОР  Олимпик Ракия Match report Мирослав
Маринов
събота, 24 ноември 2018
11:30    Хеттрик ХТК  4:1
(2:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Добромир
Кротев
13:00    ФЕН ФЕН  2:2
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
14:30    Шисел България ШИС  8:1
(3:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Владимир
Вълов
16:00    Дата.БГ ДАТ  4:2
(1:1)
БЕР  СФК Берое Match report Владимир
Вълов
вторник, 27 ноември 2018
22:00    БМВПауър БМВ  1:2
(0:2)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Добромир
Кротев
неделя, 03 февруари 2019
18:30    ФМБългария ФМ  2:7
(0:1)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Единадесети Кръг
неделя, 02 декември 2018
11:00    ЯМК Симитли СИМ  3:3
(1:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Мирослав
Маринов
12:30    ФЕН ФЕН  3:0
(1:0)
ХТК  Хеттрик Match report Мирослав
Маринов
14:00    Шисел България ШИС  1:1
(1:0)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Николай
Рамунски
15:30    БМВПауър БМВ  4:0
(2:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Николай
Рамунски
17:00    Дата.БГ ДАТ  2:4
(1:3)
ОР  Олимпик Ракия Match report Владимир
Вълов
21:30    ФМБългария ФМ  3:4
(0:4)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Иван
Димитров
вторник, 05 февруари 2019
21:00    СФК Берое БЕР  3:6
(2:4)
АРС  Арсенал България Match report Владимир
Вълов
отгоре
Дванадесети Кръг
сряда, 05 декември 2018
22:00    Дата.БГ ДАТ  0:0
(0:0)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Мирослав
Маринов
събота, 08 декември 2018
19:00    ФМБългария ФМ  1:5
(0:1)
ФЕН  ФЕН Match report Владимир
Вълов
20:30    Шисел България ШИС  3:1
(1:1)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Владимир
Вълов
неделя, 09 декември 2018
12:30    Лидер Надежда ЛИД  2:6
(0:1)
АРС  Арсенал България Match report Иван
Димитров
понеделник, 10 декември 2018
21:00    БМВПауър БМВ  3:1
(3:0)
ХТК  Хеттрик Match report Николай
Рамунски
събота, 23 февруари 2019
20:30    ЯМК Симитли СИМ  2:0
(0:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report Николай
Рамунски
четвъртък, 18 април 2019
20:30    СФК Берое БЕР  4:3
(1:2)
ГАД  Гад.БГ Match report Иван
Димитров
отгоре
Тринадесети Кръг
четвъртък, 13 декември 2018
22:00    ЯМК Симитли СИМ  0:1
(0:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Мирослав
Маринов
събота, 15 декември 2018
13:00    ФМБългария ФМ  1:2
(0:0)
БЕР  СФК Берое Match report Николай
Рамунски
16:00    Гад.БГ ГАД  2:1
(2:1)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Мирослав
Маринов
17:30    Манчестър Юнайтед България МЮ  3:2
(3:1)
ХТК  Хеттрик Match report Иван
Димитров
понеделник, 04 март 2019
15:00    Олимпик Ракия ОР  1:3
(1:2)
ФЕН  ФЕН Match report Николай
Рамунски
сряда, 24 април 2019
22:00    Арсенал България АРС  1:2
(0:2)
ШИС  Шисел България Match report Николай
Рамунски
сряда, 15 май 2019
22:00    Лидер Надежда ЛИД  1:2
(1:1)
БМВ  БМВПауър Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Четиринадесети Кръг
неделя, 10 март 2019
12:30    Шисел България ШИС  1:2
(0:1)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Мирослав
Маринов
14:00    ФЕН ФЕН  7:4
(2:2)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Добромир
Кротев
15:30    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  4:1
(1:0)
АРС  Арсенал България Match report Мирослав
Кузманов
17:00    Хеттрик ХТК  0:3
(0:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report Мирослав
Кузманов
20:00    Дата.БГ ДАТ  1:4
(0:3)
ФМ  ФМБългария Match report Мирослав
Маринов
21:30    Манчестър Юнайтед България МЮ  4:2
(2:1)
ГАД  Гад.БГ Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 11 март 2019
21:00    БМВПауър БМВ  8:2
(3:2)
БЕР  СФК Берое Match report Николай
Рамунски
отгоре
Петнадесети Кръг
събота, 16 март 2019
17:30    Олимпик Ракия ОР  3:4
(2:1)
ШИС  Шисел България Match report Мирослав
Кузманов
19:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  1:2
(0:1)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Добромир
Кротев
22:00    Хеттрик ХТК  3:1
(1:0)
ФМ  ФМБългария Match report Христо
Пейнов
неделя, 17 март 2019
09:30    Арсенал България АРС  0:3
(0:1)
БМВ  БМВПауър Match report Христо
Пейнов
11:00    Лидер Надежда ЛИД  3:2
(2:1)
ДАТ  Дата.БГ Match report Христо
Пейнов
сряда, 03 април 2019
22:00    ЯМК Симитли СИМ  4:2
(1:1)
БЕР  СФК Берое Match report Мирослав
Маринов
четвъртък, 30 май 2019
20:30    Гад.БГ ГАД  -:- ФЕН  ФЕН -
отгоре
Шестнадесети Кръг
четвъртък, 21 март 2019
22:00    Арсенал България АРС  0:2
(0:0)
ФМ  ФМБългария Match report Добромир
Кротев
събота, 23 март 2019
11:30    Лидер Надежда ЛИД  2:2
(0:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report Николай
Рамунски
13:00    ЯМК Симитли СИМ  3:2
(3:1)
ГАД  Гад.БГ Match report Добромир
Кротев
16:00    Дата.БГ ДАТ  3:4
(1:2)
ХТК  Хеттрик Match report Добромир
Кротев
понеделник, 25 март 2019
21:00    БМВПауър БМВ  1:4
(1:2)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Николай
Рамунски
вторник, 26 март 2019
22:00    Шисел България ШИС  0:2
(0:1)
ФЕН  ФЕН Match report Владимир
Вълов
сряда, 27 март 2019
22:00    СФК Берое БЕР  2:3
(0:2)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Седемнадесети Кръг
неделя, 31 март 2019
09:30    Шисел България ШИС  5:1
(3:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Иван
Димитров
11:00    БМВПауър БМВ  0:3
(0:0)
ФМ  ФМБългария Match report Иван
Димитров
12:30    ФЕН ФЕН  5:0
(2:0)
БЕР  СФК Берое Match report Николай
Рамунски
15:30    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  2:3
(0:2)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Николай
Рамунски
17:00    Хеттрик ХТК  2:3
(1:2)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Добромир
Кротев
четвъртък, 04 април 2019
20:30    Гад.БГ ГАД  4:10
(1:7)
ОР  Олимпик Ракия Match report Николай
Рамунски
неделя, 26 май 2019
21:30    Манчестър Юнайтед България МЮ  -:- АРС  Арсенал България Добромир
Кротев
отгоре
Осемнадесети Кръг
събота, 06 април 2019
17:30    ЯМК Симитли СИМ  6:2
(3:2)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
19:00    СФК Берое БЕР  1:4
(0:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report Добромир
Кротев
20:30    Дата.БГ ДАТ  9:2
(3:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Добромир
Кротев
22:00    Шисел България ШИС  2:2
(1:0)
ХТК  Хеттрик Match report Христо
Пейнов
неделя, 07 април 2019
09:30    ФЕН ФЕН  4:1
(2:1)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Николай
Рамунски
14:00    Лидер Надежда ЛИД  4:2
(2:0)
ФМ  ФМБългария Match report Иван
Димитров
понеделник, 08 април 2019
21:00    БМВПауър БМВ  1:1
(1:0)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Христо
Пейнов
отгоре
Деветнадесети Кръг
четвъртък, 11 април 2019
22:00    Лидер Надежда ЛИД  2:3
(2:3)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Владимир
Вълов
събота, 13 април 2019
13:00    Арсенал България АРС  1:2
(1:1)
ХТК  Хеттрик Match report Христо
Пейнов
16:00    Гад.БГ ГАД  3:5
(3:2)
ФМ  ФМБългария Match report Добромир
Кротев
17:30    СФК Берое БЕР  1:7
(2:3)
ШИС  Шисел България Match report Николай
Шипков
20:30    Олимпик Ракия ОР  3:2
(2:1)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Добромир
Кротев
неделя, 14 април 2019
17:00    ЯМК Симитли СИМ  0:1
(0:0)
ФЕН  ФЕН Match report Добромир
Кротев
вторник, 16 април 2019
22:00    Дата.БГ ДАТ  3:2
(3:0)
БМВ  БМВПауър Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Двадесети Кръг
неделя, 21 април 2019
14:00    Арсенал България АРС  1:0
(0:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Мирослав
Кузманов
15:30    Лидер Надежда ЛИД  1:5
(0:3)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Мирослав
Кузманов
17:00    Дата.БГ ДАТ  1:4
(0:3)
ФЕН  ФЕН Match report Николай
Рамунски
20:00    ЯМК Симитли СИМ  3:1
(0:1)
ХТК  Хеттрик Match report Добромир
Кротев
21:30    СФК Берое БЕР  1:2
(1:0)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Николай
Шипков
понеделник, 22 април 2019
21:00    БМВПауър БМВ  1:3
(0:0)
ШИС  Шисел България Match report Мирослав
Маринов
четвъртък, 02 май 2019
22:00    Олимпик Ракия ОР  2:0
(0:0)
ФМ  ФМБългария Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Двадесет и Първи Кръг
събота, 11 май 2019
17:30    БМВПауър БМВ  2:5
(0:3)
ОР  Олимпик Ракия Match report Добромир
Кротев
22:00    ЯМК Симитли СИМ  2:0
(2:0)
ФМ  ФМБългария Match report Мирослав
Маринов
неделя, 12 май 2019
09:30    Шисел България ШИС  4:2
(1:1)
ГАД  Гад.БГ Match report Мирослав
Маринов
11:00    ФЕН ФЕН  2:2
(1:1)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Николай
Рамунски
12:30    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  1:7
(0:6)
ХТК  Хеттрик Match report Николай
Рамунски
сряда, 22 май 2019
22:00    Дата.БГ ДАТ  3:1
(2:0)
АРС  Арсенал България Match report Николай
Рамунски
вторник, 28 май 2019
22:00    СФК Берое БЕР  -:- ЛИД  Лидер Надежда -
отгоре
Двадесет и Втори Кръг
вторник, 14 май 2019
19:30    Хеттрик ХТК  3:1
(0:1)
БЕР  СФК Берое Match report Мирослав
Маринов
събота, 18 май 2019
11:30    Олимпик Ракия ОР  6:1
(2:0)
АРС  Арсенал България Match report Мирослав
Маринов
13:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  3:5
(2:1)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Мирослав
Маринов
14:30    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  4:0
(1:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Николай
Рамунски
16:00    Шисел България ШИС  8:3
(2:2)
ФМ  ФМБългария Match report Николай
Рамунски
понеделник, 20 май 2019
21:00    ФЕН ФЕН  1:0
(0:0)
БМВ  БМВПауър Match report Николай
Рамунски
вторник, 21 май 2019
22:00    Гад.БГ ГАД  5:2
(3:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Добромир
Кротев
отгоре
Двадесет и Трети Кръг
неделя, 02 юни 2019
11:00    Арсенал България АРС  -:- ФЕН  ФЕН -
12:30    Олимпик Ракия ОР  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс -
14:00    Манчестър Юнайтед България