Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size

Вход



регистрация

ForumsLeague 2008 Second Division
Програма

Първи Кръг (07.09.2008)
неделя, 07 септември 2008
09:00    ФВ Тийм ФВ  4:1
(0:0)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
09:00    Играч.КОМ   7:1
(4:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
10:30    Булфлийт Тийм БФТ  3:2
(0:1)
ЗНД  ФК Замунда Match report
10:30    МК Дружбето МКД  4:12
(2:7)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report
12:00    Олимпик Ракия ОР  7:0
(2:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report
12:00    Рено Клуб България   7:1
(3:0)
EF  Еврофутбол Match report
13:30    СФК Берое БЕР  5:4
(3:2)
ДИР  Дир.БГ Match report
събота, 04 октомври 2008
09:00    Байерн България БАЙ  3:5
(0:2)
МСР  Флекском (Мисирите) Match report
отгоре
Втори Кръг (14.09.2008)
неделя, 14 септември 2008
09:00    Цифра Злина ЦЗ  4:3
(0:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report
09:00    Пий Си Мани Я ПСМ  1:7
(1:3)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report
10:30    Дир.БГ ДИР  1:2
(0:2)
  Играч.КОМ Match report
10:30    ФВ Тийм ФВ  4:7
(2:2)
БЕР  СФК Берое Match report
12:00    Еврофутбол EF  2:6
(1:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report
12:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  0:1
(0:0)
  Рено Клуб България Match report
13:30    Флекском (Мисирите) МСР  3:2
(1:0)
МКД  МК Дружбето Match report
13:30    ФК Замунда ЗНД  1:4
(0:1)
БАЙ  Байерн България Match report
отгоре
Трети Кръг (21.09.2008)
неделя, 21 септември 2008
09:00    МК Дружбето МКД  4:1
(3:0)
ЗНД  ФК Замунда Match report
09:00    Играч.КОМ   1:4
(1:1)
ФВ  ФВ Тийм Match report
10:30    Байерн България БАЙ  7:2
(4:2)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
10:30    СФК Берое БЕР  6:11
(2:6)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
12:00    Рено Клуб България   6:2
(2:1)
МСР  Флекском (Мисирите) Match report
12:00    Олимпик Ракия ОР  0:6
(0:1)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report
13:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  6:0
(1:0)
EF  Еврофутбол Match report
13:30    Булфлийт Тийм БФТ  3:5
(1:3)
ДИР  Дир.БГ Match report
отгоре
Четвърти Кръг (28.09.2008)
неделя, 28 септември 2008
09:00    Пий Си Мани Я ПСМ  0:7
(0:5)
МКД  МК Дружбето Match report
09:00    Дир.БГ ДИР  4:6
(2:2)
БАЙ  Байерн България Match report
10:30    ФВ Тийм ФВ  3:3
(2:2)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report
10:30    СФК Берое БЕР  0:1
(0:1)
  Играч.КОМ Match report
12:00    Цифра Злина ЦЗ  4:3
(4:1)
EF  Еврофутбол Match report
12:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  3:4
(1:3)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report
13:30    Флекском (Мисирите) МСР  3:1
(1:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report
13:30    ФК Замунда ЗНД  1:6
(1:2)
  Рено Клуб България Match report
отгоре
Пети Кръг (01.03.2009)
събота, 28 февруари 2009
12:30    Еврофутбол EF  2:5
(1:2)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report
неделя, 01 март 2009
09:00    Олимпик Ракия ОР  3:10
(0:4)
ЗНД  ФК Замунда Match report
10:30    Рено Клуб България   5:3
(4:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
10:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  3:2
(1:1)
МСР  Флекском (Мисирите) Match report
12:00    Булфлийт Тийм БФТ  1:5
(0:3)
БЕР  СФК Берое Match report
12:00    МК Дружбето МКД  9:4
(3:2)
ДИР  Дир.БГ Match report
13:30    Байерн България БАЙ  4:3
(1:0)
ФВ  ФВ Тийм Match report
13:30    Играч.КОМ   4:1
(0:0)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
отгоре
Шести Кръг (12.10.2008)
неделя, 12 октомври 2008
09:00    СФК Берое БЕР  1:3
(1:0)
БАЙ  Байерн България Match report
09:00    Флекском (Мисирите) МСР  5:4
(0:1)
EF  Еврофутбол Match report
10:30    Дир.БГ ДИР  2:4
(1:1)
  Рено Клуб България Match report
10:30    Цифра Злина ЦЗ  2:1
(2:1)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report
12:00    Играч.КОМ   2:0
(1:0)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report
12:00    ФВ Тийм ФВ  5:7
(1:2)
МКД  МК Дружбето Match report
13:30    ФК Замунда ЗНД  8:0
(2:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report
13:30    Пий Си Мани Я ПСМ  0:10
(0:2)
ОР  Олимпик Ракия Match report
отгоре
Седми Кръг (19.10.2008)
неделя, 19 октомври 2008
09:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  1:6
(1:1)
МСР  Флекском (Мисирите) Match report
09:00    Булфлийт Тийм БФТ  1:10
(0:4)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
10:30    Еврофутбол EF  4:9
(0:3)
ЗНД  ФК Замунда Match report
10:30    Олимпик Ракия ОР  6:1
(1:0)
ДИР  Дир.БГ Match report
12:00    МК Дружбето МКД  5:2
(3:1)
БЕР  СФК Берое Match report
12:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  1:0
(1:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
13:30    Рено Клуб България   2:3
(2:1)
ФВ  ФВ Тийм Match report
13:30    Байерн България БАЙ  8:2
(6:1)
  Играч.КОМ Match report
отгоре
Осми Кръг (26.10.2008)
неделя, 26 октомври 2008
09:00    ФК Замунда ЗНД  5:2
(2:0)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report
09:00    Дир.БГ ДИР  7:4
(4:2)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report
10:30    СФК Берое БЕР  5:1
(2:0)
  Рено Клуб България Match report
10:30    Булфлийт Тийм БФТ  1:10
(0:4)
БАЙ  Байерн България Match report
12:00    Пий Си Мани Я ПСМ  1:4
(0:1)
EF  Еврофутбол Match report
12:00    ФВ Тийм ФВ  4:2
(1:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report
13:30    Играч.КОМ   1:4
(1:0)
МКД  МК Дружбето Match report
13:30    Цифра Злина ЦЗ  4:2
(3:0)
МСР  Флекском (Мисирите) Match report
отгоре
Девети Кръг (02.11.2008)
неделя, 02 ноември 2008
10:00    Рено Клуб България   6:3
(2:1)
  Играч.КОМ Match report
10:00    Флекском (Мисирите) МСР  2:6
(0:2)
ЗНД  ФК Замунда Match report
11:30    Еврофутбол EF  2:3
(0:0)
ДИР  Дир.БГ Match report
11:30    Манчестър Юнайтед България МЮ  22:0
(6:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
13:00    Олимпик Ракия ОР  2:7
(2:3)
БЕР  СФК Берое Match report
13:00    Байерн България БАЙ  3:1
(3:1)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
14:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  0:3
(0:2)
ФВ  ФВ Тийм Match report
14:30    МК Дружбето МКД  3:2
(1:1)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report
отгоре
Десети Кръг (09.11.2008)
неделя, 09 ноември 2008
10:00    Булфлийт Тийм БФТ  1:5
(0:2)
  Рено Клуб България Match report
10:00    СФК Берое БЕР  7:0
(4:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report
11:30    Пий Си Мани Я ПСМ  2:5
(2:1)
МСР  Флекском (Мисирите) Match report
11:30    Играч.КОМ   3:4
(3:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report
13:00    Цифра Злина ЦЗ  5:6
(2:5)
ЗНД  ФК Замунда Match report
13:00    Байерн България БАЙ  7:3
(2:2)
МКД  МК Дружбето Match report
14:30    Дир.БГ ДИР  2:4
(0:1)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report
14:30    ФВ Тийм ФВ  10:3
(4:1)
EF  Еврофутбол Match report
отгоре
Единадесети Кръг (16.11.2008)
неделя, 16 ноември 2008
10:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  5:2
(2:0)
ФВ  ФВ Тийм Match report
10:00    Олимпик Ракия ОР  6:3
(4:2)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report
11:30    Рено Клуб България   3:8
(2:4)
БАЙ  Байерн България Match report
11:30    МК Дружбето МКД  11:5
(3:3)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
13:00    ФК Замунда ЗНД  4:2
(2:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
13:00    Флекском (Мисирите) МСР  5:1
(2:1)
ДИР  Дир.БГ Match report
14:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:3
(0:1)
  Играч.КОМ Match report
14:30    Еврофутбол EF  2:7
(1:2)
БЕР  СФК Берое Match report
отгоре
Дванадесети Кръг (08.03.2009)
неделя, 23 ноември 2008
10:00    Играч.КОМ   10:2
(3:0)
EF  Еврофутбол Match report
10:00    Байерн България БАЙ  4:2
(2:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report
11:30    Булфлийт Тийм БФТ  2:0
(1:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report
11:30    МК Дружбето МКД  1:3
(1:2)
  Рено Клуб България Match report
13:00    Дир.БГ ДИР  2:6
(2:2)
ЗНД  ФК Замунда Match report
13:00    ФВ Тийм ФВ  6:2
(2:2)
МСР  Флекском (Мисирите) Match report
14:30    Цифра Злина ЦЗ  10:2
(3:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
14:30    СФК Берое БЕР  2:1
(1:0)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report
отгоре
Тринадесети Кръг (30.11.2008)
неделя, 30 ноември 2008
10:00    Пий Си Мани Я ПСМ  0:5 ДИР  Дир.БГ Match report
10:00    Флекском (Мисирите) МСР  2:9
(1:6)
БЕР  СФК Берое Match report
11:30    Олимпик Ракия ОР  4:3
(1:1)
МКД  МК Дружбето Match report
11:30    ФК Замунда ЗНД  4:2
(2:1)
ФВ  ФВ Тийм Match report
13:00    Еврофутбол EF  3:2
(1:1)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report
13:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  0:1
(0:0)
БАЙ  Байерн България Match report
14:30    Рено Клуб България   4:1
(1:1)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
14:30    Манчестър Юнайтед България МЮ  1:0
(1:0)
  Играч.КОМ Match report
отгоре
Четеринадесети Кръг (15.02.2009)
неделя, 15 февруари 2009
10:00    СФК Берое БЕР  5:2
(1:2)
ЗНД  ФК Замунда Match report
10:00    МК Дружбето МКД  1:5
(1:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report
11:30    Булфлийт Тийм БФТ  3:4
(2:1)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report
11:30    ФВ Тийм ФВ  8:1
(2:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
13:00    Цифра Злина ЦЗ  2:5
(0:3)
ДИР  Дир.БГ Match report
13:00    Играч.КОМ   4:1
(0:0)
МСР  Флекском (Мисирите) Match report
14:30    Байерн България БАЙ  10:1
(5:1)
EF  Еврофутбол Match report
14:30    Рено Клуб България   7:6
(2:3)
ОР  Олимпик Ракия Match report
отгоре
Петнадесети Кръг (22.02.2009)
неделя, 22 февруари 2009
10:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  0:2
(0:1)
  Рено Клуб България Match report
10:00    Еврофутбол EF  3:6
(2:2)
МКД  МК Дружбето Match report
11:30    ФК Замунда ЗНД  1:2
(0:2)
  Играч.КОМ Match report
11:30    Манчестър Юнайтед България МЮ  4:2
(4:0)
БАЙ  Байерн България Match report
13:00    Дир.БГ ДИР  3:3
(1:2)
ФВ  ФВ Тийм Match report
13:00    Олимпик Ракия ОР  3:3
(1:1)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
14:30    Пий Си Мани Я ПСМ  1:6
(0:1)
БЕР  СФК Берое Match report
14:30    Флекском (Мисирите) МСР  0:5 БФТ  Булфлийт Тийм Match report
отгоре
Шестнадесети Кръг (15.03.2009)
неделя, 15 март 2009
09:00    Дир.БГ ДИР  4:7
(3:0)
БЕР  СФК Берое Match report
09:00    Флекском (Мисирите) МСР  2:6
(0:2)
БАЙ  Байерн България Match report
10:30    Еврофутбол EF  0:10
(0:5)
  Рено Клуб България Match report
10:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  0:9
(0:6)
ОР  Олимпик Ракия Match report
12:00    ФК Замунда ЗНД  3:1
(1:1)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report
12:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  4:3
(2:0)
МКД  МК Дружбето Match report
13:30    Пий Си Мани Я ПСМ  0:5
(0:1)
  Играч.КОМ Match report
13:30    Цифра Злина ЦЗ  3:10
(1:5)
ФВ  ФВ Тийм Match report
отгоре
Седемнадесети Кръг (22.03.2009)
неделя, 22 март 2009
09:00    Байерн България БАЙ  5:3
(1:2)
ЗНД  ФК Замунда Match report
09:00    МК Дружбето МКД  3:8
(0:3)
МСР  Флекском (Мисирите) Match report
10:30    Рено Клуб България   1:4
(1:2)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report
10:30    Олимпик Ракия ОР  7:0
(2:0)
EF  Еврофутбол Match report
12:00    СФК Берое БЕР  3:1
(2:0)
ФВ  ФВ Тийм Match report
12:00    Играч.КОМ   5:3
(3:3)
ДИР  Дир.БГ Match report
13:30    Булфлийт Тийм БФТ  2:1
(1:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
13:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  5:0
(5:0)
ЦЗ  Цифра Злина
отгоре
Осемнадесети Кръг (29.03.2009)
неделя, 29 март 2009
09:00    Дир.БГ ДИР  3:1
(1:0)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report
09:00    Еврофутбол EF  5:1
(1:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report
10:30    Манчестър Юнайтед България МЮ  4:0
(1:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report
10:30    Флекском (Мисирите) МСР  5:1
(3:1)
  Рено Клуб България Match report
12:00    Цифра Злина ЦЗ  4:6
(1:3)
БЕР  СФК Берое Match report
12:00    Пий Си Мани Я ПСМ  1:12
(0:6)
БАЙ  Байерн България Match report
13:30    ФВ Тийм ФВ  4:0
(1:0)
  Играч.КОМ Match report
13:30    ФК Замунда ЗНД  4:5
(1:1)
МКД  МК Дружбето Match report
отгоре
Деветнадесети Кръг (05.04.2009)
неделя, 05 април 2009
08:00    Рено Клуб България   4:2
(2:0)
ЗНД  ФК Замунда Match report
08:00    Байерн България БАЙ  4:2
(0:0)
ДИР  Дир.БГ Match report
09:30    Еврофутбол EF  2:2
(1:1)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
09:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  0:1
(0:0)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report
11:00    Играч.КОМ   2:5
(2:2)
БЕР  СФК Берое Match report
11:00    Булфлийт Тийм БФТ  1:5
(1:1)
ФВ  ФВ Тийм Match report
12:30    Олимпик Ракия ОР  2:3
(1:2)
МСР  Флекском (Мисирите) Match report
12:30    МК Дружбето МКД  1:4
(1:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
отгоре
Двадесети Кръг (12.04.2009)
четвъртък, 09 април 2009
20:30    СФК Берое БЕР  1:3
(1:1)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report
неделя, 12 април 2009
08:00    ФВ Тийм ФВ  6:7
(3:3)
БАЙ  Байерн България Match report
09:30    Пий Си Мани Я ПСМ  2:2
(1:0)
  Рено Клуб България Match report
09:30    Дир.БГ ДИР  16:5
(10:1)
МКД  МК Дружбето Match report
11:00    Флекском (Мисирите) МСР  5:1
(2:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report
12:30    ФК Замунда ЗНД  1:3
(0:3)
ОР  Олимпик Ракия Match report
14:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  10:1
(6:0)
EF  Еврофутбол Match report
15:30    Цифра Злина ЦЗ  3:3
(2:1)
  Играч.КОМ Match report
отгоре
Двадесет и първи Кръг (03.05.2009)
неделя, 03 май 2009
09:00    Олимпик Ракия ОР  0:4
(0:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
09:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  1:4
(1:2)
ЗНД  ФК Замунда Match report
10:30    МК Дружбето МКД  2:15
(1:5)
ФВ  ФВ Тийм Match report
10:30    Булфлийт Тийм БФТ  6:1
(3:1)
  Играч.КОМ Match report
12:00    Манчестър Юнайтед България