Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Forumsleague 2017 Third Division
Програма

Първи кръг
събота, 16 септември 2017
15:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  6:4
(3:2)
ФнМ  ФенМания Match report Виктор
Трендафилов
18:00    ЕФУ ЕФУ  1:5
(1:4)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Рая
Иванова
19:30    Крива Река КР  10:4
(7:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Рая
Иванова
неделя, 17 септември 2017
13:00    Лап.БГ ЛАП  7:9
(4:5)
ТРО  Трол Тийм Match report Мирослав
Маринов
14:30    Легендите ЛЕГ  5:12
(1:6)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Николай
Шипков
16:00    БТВ БТВ  4:11
(1:4)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Николай
Шипков
18:30    Ню Рийч Футбол НРФ  4:7
(2:3)
PRF  Перфектните 2018 Match report Николай
Шипков
петък, 13 април 2018
21:00    Анти Конти АК  5:4
(5:2)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Втори кръг
събота, 23 септември 2017
13:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  4:6
(3:3)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Виктор
Трендафилов
18:00    Крива Река КР  8:4
(1:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Добромир
Кротев
неделя, 24 септември 2017
13:00    Лап.БГ ЛАП  4:10
(1:4)
PRF  Перфектните 2018 Match report Добромир
Кротев
14:30    ЕФУ ЕФУ  4:9
(1:1)
ТРО  Трол Тийм Match report Рая
Иванова
18:30    Легендите ЛЕГ  8:4
(2:1)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Христо
Пейнов
сряда, 27 септември 2017
22:00    БТВ БТВ  16:1
(5:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Христо
Пейнов
сряда, 25 октомври 2017
22:00    Цифра Злина ЦЗ  4:4
(2:3)
АК  Анти Конти Match report Христо
Пейнов
сряда, 13 юни 2018
22:00    Клетката НСК КЛЕ  0:10
(0:4)
ФнМ  ФенМания Match report Христо
Пейнов
отгоре
Трети кръг
събота, 30 септември 2017
13:30    Анти Конти АК  6:3
(0:0)
ФнМ  ФенМания Match report Христо
Пейнов
15:00    БТВ БТВ  2:11
(2:7)
ТРО  Трол Тийм Match report Христо
Пейнов
18:00    ЕФУ ЕФУ  3:13
(1:5)
PRF  Перфектните 2018 Match report Николай
Шипков
19:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:6
(0:3)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Николай
Шипков
неделя, 01 октомври 2017
13:00    Цифра Злина ЦЗ  9:3
(2:2)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Виктор
Трендафилов
14:30    Крива Река КР  11:4
(3:2)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Виктор
Трендафилов
18:30    Лап.БГ ЛАП  2:5
(1:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Илия
Чепишев
сряда, 29 ноември 2017
22:00    ФК ГлоБол ГЛО  4:6
(3:4)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Четвърти кръг
To Be Determined
Клетката НСК КЛЕ  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
събота, 07 октомври 2017
13:30    БТВ БТВ  4:9
(1:4)
PRF  Перфектните 2018 Match report Рая
Иванова
15:00    ЕФУ ЕФУ  1:13
(0:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Рая
Иванова
18:00    ФенМания ФнМ  8:2
(4:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Виктор
Трендафилов
19:30    Цифра Злина ЦЗ  3:5
(2:5)
ТРО  Трол Тийм Match report Виктор
Трендафилов
неделя, 08 октомври 2017
13:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  3:5
(1:0)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    ФК Краката ни пречат КНП  1:10
(0:3)
АК  Анти Конти Match report Гарбис
Пилибосян
18:30    Крива Река КР  7:0
(4:0)
ЛАП  Лап.БГ Match report Николай
Шипков
отгоре
Пети кръг
събота, 14 октомври 2017
13:30    ФК Краката ни пречат КНП  2:19
(1:8)
ТРО  Трол Тийм Match report Николай
Шипков
15:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  5:3
(2:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Николай
Шипков
18:00    БТВ БТВ  5:4
(3:1)
ЛЕГ  Легендите Match report Рая
Иванова
19:30    ЕФУ ЕФУ  2:2
(1:1)
КР  Крива Река Match report Рая
Иванова
неделя, 15 октомври 2017
13:00    Анти Конти АК  10:1
(2:0)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    Цифра Злина ЦЗ  11:4
(7:2)
PRF  Перфектните 2018 Match report Гарбис
Пилибосян
18:30    ФенМания ФнМ  8:4
(5:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Стефан
Треперешки
вторник, 05 декември 2017
22:00    Клетката НСК КЛЕ  6:4
(3:3)
НРФ  Ню Рийч Футбол Христо
Пейнов
отгоре
Шести кръг
събота, 21 октомври 2017
13:30    ФенМания ФнМ  6:4
(4:1)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Иван
Димитров
15:00    ФК ГлоБол ГЛО  6:9
(4:3)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Иван
Димитров
18:00    Трол Тийм ТРО  7:2
(3:1)
АК  Анти Конти Match report Рая
Иванова
неделя, 22 октомври 2017
13:00    Цифра Злина ЦЗ  10:6
(4:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Гарбис
Пилибосян
16:00    Клетката НСК КЛЕ  7:8
(5:4)
ЛАП  Лап.БГ Match report Иван
Димитров
18:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  1:3
(0:3)
ЕФУ  ЕФУ Match report Боян
Станев
сряда, 01 ноември 2017
22:00    БТВ БТВ  4:2
(2:0)
КР  Крива Река Match report Мирослав
Маринов
сряда, 21 февруари 2018
22:00    ФК Краката ни пречат КНП  1:8
(0:4)
PRF  Перфектните 2018 Match report Христо
Пейнов
отгоре
Седми кръг
To Be Determined
Анти Конти АК  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
събота, 28 октомври 2017
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  5:5
(2:3)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Рая
Иванова
19:30    ФенМания ФнМ  20:2
(13:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Рая
Иванова
неделя, 29 октомври 2017
14:30    БТВ БТВ  7:0
(2:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Иван
Димитров
16:00    ЕФУ ЕФУ  4:3
(1:3)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Рая
Иванова
18:30    Цифра Злина ЦЗ  6:0
(0:0)
КР  Крива Река Match report Николай
Шипков
сряда, 08 ноември 2017
22:00    Трол Тийм ТРО  3:3
(1:0)
PRF  Перфектните 2018 Match report Добромир
Кротев
сряда, 15 ноември 2017
22:00    ФК Краката ни пречат КНП  4:10
(1:6)
ЛЕГ  Легендите Match report Николай
Шипков
отгоре
Осми кръг
събота, 04 ноември 2017
13:30    Трол Тийм ТРО  7:4
(4:2)
ЛЕГ  Легендите Match report Гарбис
Пилибосян
15:00    Пий Си Мани Я ПСМ  4:3
(3:1)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Гарбис
Пилибосян
18:00    ФК Краката ни пречат КНП  0:5 КР  Крива Река Рая
Иванова
19:30    Перфектните 2018 PRF  1:4
(1:2)
АК  Анти Конти Match report Рая
Иванова
неделя, 05 ноември 2017
13:00    ФенМания ФнМ  11:3
(8:0)
ЕФУ  ЕФУ Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    ФК ГлоБол ГЛО  4:3
(2:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Гарбис
Пилибосян
18:30    Цифра Злина ЦЗ  8:4
(2:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Добромир
Кротев
сряда, 22 ноември 2017
22:00    БТВ БТВ  3:5
(3:3)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Девети кръг
събота, 11 ноември 2017
15:00    ФенМания ФнМ  4:2
(2:2)
БТВ  БТВ Match report Гарбис
Пилибосян
18:00    Пий Си Мани Я ПСМ  9:2
(2:1)
ЛАП  Лап.БГ Match report Николай
Шипков
19:30    Анти Конти АК  6:3
(3:1)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Николай
Шипков
неделя, 12 ноември 2017
13:00    Трол Тийм ТРО  6:2
(1:1)
КР  Крива Река Match report Иван
Димитров
14:30    ФК Краката ни пречат КНП  1:7
(0:6)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Иван
Димитров
16:00    Клетката НСК КЛЕ  2:7
(2:4)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Рая
Иванова
18:30    ФК ГлоБол ГЛО  12:2
(7:0)
ЕФУ  ЕФУ Match report Рая
Иванова
неделя, 11 февруари 2018
14:30    Перфектните 2018 PRF  17:2
(7:2)
ЛЕГ  Легендите Match report Николай
Шипков
отгоре
Десети кръг
събота, 18 ноември 2017
13:30    Ню Рийч Футбол НРФ  3:4
(1:2)
ЛАП  Лап.БГ Match report Николай
Шипков
15:00    Легендите ЛЕГ  1:11
(1:5)
АК  Анти Конти Match report Рая
Иванова
19:30    Пий Си Мани Я ПСМ  14:4
(8:0)
ЕФУ  ЕФУ Match report Рая
Иванова
неделя, 19 ноември 2017
13:00    Перфектните 2018 PRF  2:3
(1:1)
КР  Крива Река Match report Христо
Пейнов
14:30    ФенМания ФнМ  7:2
(3:0)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Николай
Шипков
16:00    Клетката НСК КЛЕ  10:0
(3:0)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Рая
Иванова
18:30    ФК ГлоБол ГЛО  3:6
(1:2)
БТВ  БТВ Match report Рая
Иванова
неделя, 18 февруари 2018
14:30    Трол Тийм ТРО  9:2
(2:1)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Николай
Шипков
отгоре
Единадесети кръг
събота, 25 ноември 2017
13:30    Легендите ЛЕГ  2:11
(0:6)
КР  Крива Река Match report Гарбис
Пилибосян
15:00    Ню Рийч Футбол НРФ  8:1
(2:1)
ЕФУ  ЕФУ Match report Рая
Иванова
18:00    Анти Конти АК  17:1
(8:0)
ЛАП  Лап.БГ Match report Рая
Иванова
19:30    Перфектните 2018 PRF  10:2
(5:0)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Николай
Шипков
неделя, 26 ноември 2017
13:00    Пий Си Мани Я ПСМ  4:4
(3:2)
БТВ  БТВ Match report Гарбис
Пилибосян
14:30    ФК ГлоБол ГЛО  4:7
(0:1)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Гарбис
Пилибосян
16:00    Клетката НСК КЛЕ  1:7
(1:3)
ТРО  Трол Тийм Match report Николай
Шипков
18:30    ФК Краката ни пречат КНП  3:12
(2:5)
ФнМ  ФенМания Match report Николай
Шипков
отгоре
Дванадесети кръг
събота, 02 декември 2017
13:30    Лап.БГ ЛАП  3:6
(1:2)
ЕФУ  ЕФУ Match report Гарбис
Пилибосян
15:00    Крива Река КР  2:1
(1:1)
АК  Анти Конти Match report Гарбис
Пилибосян
18:00    Легендите ЛЕГ  5:2
(2:1)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Виктор
Трендафилов
19:30    Ню Рийч Футбол НРФ  5:7
(2:5)
БТВ  БТВ Match report Николай
Шипков
неделя, 03 декември 2017
13:00    Пий Си Мани Я ПСМ  4:4
(2:3)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Иван
Димитров
14:30    Трол Тийм ТРО  6:4
(3:2)
ФнМ  ФенМания Match report Иван
Димитров
16:00    Клетката НСК КЛЕ  5:3
(1:2)
PRF  Перфектните 2018 Match report Гарбис
Пилибосян
неделя, 18 февруари 2018
18:30    ФК ГлоБол ГЛО  11:1
(3:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Иван
Димитров
отгоре
Тринадесети кръг
събота, 09 декември 2017
13:30    Крива Река КР  5:3
(4:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Илия
Чепишев
15:00    Лап.БГ ЛАП  11:3
(5:1)
БТВ  БТВ Match report Гарбис
Пилибосян
18:00    Трол Тийм ТРО  12:4
(6:3)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Шипков
неделя, 10 декември 2017
13:00    Анти Конти АК  8:1
(4:1)
ЕФУ  ЕФУ Match report Николай
Шипков
14:30    Перфектните 2018 PRF  2:13
(0:8)
ФнМ  ФенМания Match report Николай
Шипков
16:00    Клетката НСК КЛЕ  6:6
(4:3)
ЛЕГ  Легендите Match report Николай
Шипков
18:30    Пий Си Мани Я ПСМ  6:2
(3:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Васил
Койнарев
неделя, 18 февруари 2018
13:00    Ню Рийч Футбол НРФ  3:12
(1:3)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Николай
Шипков
отгоре
Четиринадсети кръг
събота, 16 декември 2017
15:00    Ню Рийч Футбол НРФ  11:1
(5:0)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Мирослав
Маринов
18:00    Легендите ЛЕГ  5:7
(1:3)
ФнМ  ФенМания Match report Иван
Димитров
неделя, 17 декември 2017
13:00    Перфектните 2018 PRF  12:4
(5:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Шипков
14:30    Пий Си Мани Я ПСМ  3:2
(2:2)
ТРО  Трол Тийм Match report Николай
Шипков
16:00    Клетката НСК КЛЕ  1:6
(0:4)
КР  Крива Река Match report Добромир
Кротев
18:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  0:6
(0:2)
АК  Анти Конти Match report Добромир
Кротев
петък, 16 февруари 2018
22:00    ЕФУ ЕФУ  5:3
(3:1)
БТВ  БТВ Match report Николай
Шипков
сряда, 04 април 2018
22:00    Лап.БГ ЛАП  3:14
(2:3)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Христо
Пейнов
отгоре
Петнадесети кръг
събота, 24 февруари 2018
13:30    ЕФУ ЕФУ  3:3
(0:1)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Илия
Чепишев
15:00    Крива Река КР  9:6
(7:4)
ФнМ  ФенМания Match report Гарбис
Пилибосян
18:00    Перфектните 2018 PRF  3:1
(1:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Рая
Иванова
19:30    Легендите ЛЕГ  8:7
(6:5)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Рая
Иванова
неделя, 25 февруари 2018
13:00    Ню Рийч Футбол НРФ  2:3
(0:3)
ТРО  Трол Тийм Match report Виктор
Трендафилов
16:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  4:3
(3:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Боян
Станев
18:30    Анти Конти АК  6:3
(3:0)
БТВ  БТВ Match report Боян
Станев
петък, 22 юни 2018
22:00    Лап.БГ ЛАП  -:- КНП  ФК Краката ни пречат Добромир
Кротев
отгоре
Шестнадесети Кръг
събота, 10 март 2018
13:30    Анти Конти АК  9:4
(3:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Рая
Иванова
15:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  4:5
(3:1)
ФнМ  ФенМания Match report Рая
Иванова
18:00    ЕФУ ЕФУ  5:1
(2:0)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Николай
Шипков
19:30    Крива Река КР  2:2
(1:1)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Николай
Шипков
неделя, 11 март 2018
13:00    Лап.БГ ЛАП  2:7
(0:1)
ТРО  Трол Тийм Match report Васил
Койнарев
14:30    Легендите ЛЕГ  4:7
(2:4)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Васил
Койнарев
16:00    БТВ БТВ  2:12
(1:5)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Иван
Димитров
18:30    Ню Рийч Футбол НРФ  9:2
(1:1)
PRF  Перфектните 2018 Match report Добромир
Кротев
отгоре
Седемнадесети Кръг
To Be Determined
Цифра Злина ЦЗ  -:- АК  Анти Конти -
събота, 17 март 2018
13:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  7:3
(1:3)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Добромир
Кротев
15:00    Клетката НСК КЛЕ  3:17
(2:6)
ФнМ  ФенМания Match report Николай
Шипков
18:00    Крива Река КР  8:9
(4:5)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Николай
Шипков
19:30    БТВ БТВ  12:4
(4:2)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Николай
Шипков
неделя, 18 март 2018
13:00    Лап.БГ ЛАП  3:3
(2:2)
PRF  Перфектните 2018 Match report Рая
Иванова
14:30    ЕФУ ЕФУ  5:6
(3:3)
ТРО  Трол Тийм Match report Рая
Иванова
18:30    Легендите ЛЕГ  6:5
(3:2)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Боян
Станев
отгоре
Осемнадесети Кръг
събота, 24 март 2018
15:00    Трол Тийм ТРО  6:4
(4:2)
БТВ  БТВ Match report Христо
Пейнов
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  9:7
(5:1)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Добромир
Кротев
19:30    Пий Си Мани Я ПСМ  4:8
(1:2)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Добромир
Кротев
неделя, 25 март 2018
13:00    Цифра Злина ЦЗ  8:0
(2:0)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Илия
Чепишев
14:30    Ню Рийч Футбол НРФ  5:5
(2:2)
КР  Крива Река Костадин
Аврамов
16:00    Перфектните 2018 PRF  5:6
(2:5)
ЕФУ  ЕФУ Match report Иван
Димитров
18:30    Легендите ЛЕГ  3:9
(1:5)
ЛАП  Лап.БГ Match report Христо
Пейнов
петък, 04 май 2018
21:00    Анти Конти АК  1:4
(0:1)
ФнМ  ФенМания Match report Николай
Шипков
отгоре
Деветнадесети Кръг
To Be Determined
Перфектните 2018 PRF  -:- БТВ  БТВ -
събота, 31 март 2018
15:00    Легендите ЛЕГ  1:6
(0:1)
ЕФУ  ЕФУ Match report Васил
Койнарев
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  3:11
(2:5)
ФнМ  ФенМания Match report Гарбис
Пилибосян
19:30    Пий Си Мани Я ПСМ  2:4
(1:2)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Гарбис
Пилибосян
неделя, 01 април 2018
13:00    Ню Рийч Футбол НРФ  4:5
(3:3)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Васил
Койнарев
14:30    Анти Конти АК  5:0 КНП  ФК Краката ни пречат Match report Николай
Шипков
16:00    Трол Тийм ТРО  3:1
(1:0)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Николай
Шипков
18:30    Лап.БГ ЛАП  0:16
(0:9)
КР  Крива Река Match report Гарбис
Пилибосян
отгоре
Двадесети Кръг
To Be Determined
Крива Река КР  -:- ЕФУ  ЕФУ Христо
Пейнов
събота, 14 април 2018
13:30    Трол Тийм ТРО  10:2
(3:1)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Рая
Иванова
15:00    Лап.БГ ЛАП  3:7
(0:5)
ГЛИ  Глиган Атлетикс Match report Рая
Иванова
18:00    Легендите ЛЕГ  4:7
(1:5)
БТВ  БТВ Match report Костадин
Аврамов
неделя, 15 април 2018
13:00    Ню Рийч Футбол НРФ  3:6
(1:3)
КЛЕ  Клетката НСК Match report Рая
Иванова
14:30