Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Други Турнири

Лятна Купа 2016
Masterpiece

Forumsleague 2017 Third Division
Програма

Първи кръг
събота, 16 септември 2017
15:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  6:4
(3:2)
ФнМ  ФенМания Match report Виктор
Трендафилов
18:00    ЕФУ ЕФУ  1:5
(1:4)
КНП  ФК Краката ни пречат Match report Рая
Иванова
19:30    Крива Река КР  10:4
(7:2)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Рая
Иванова
неделя, 17 септември 2017
13:00    Лап.БГ ЛАП  7:9
(4:5)
ТРО  Трол Тийм Match report Мирослав
Маринов
14:30    Легендите ЛЕГ  5:12
(1:6)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Николай
Шипков
16:00    БТВ БТВ  4:11
(1:4)
ЦЗ  Цифра Злина Match report Николай
Шипков
18:30    Ню Рийч Футбол НРФ  4:7
(2:3)
PRF  Перфектните 2018 Match report Николай
Шипков
отгоре
Втори кръг
To Be Determined
Цифра Злина ЦЗ  -:- АК  Анти Конти -
събота, 23 септември 2017
13:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  4:6
(3:3)
ГЛО  ФК ГлоБол Match report Виктор
Трендафилов
18:00    Крива Река КР  8:4
(1:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report Добромир
Кротев
неделя, 24 септември 2017
13:00    Лап.БГ ЛАП  4:10
(1:4)
PRF  Перфектните 2018 Match report Добромир
Кротев
14:30    ЕФУ ЕФУ  4:9
(1:1)
ТРО  Трол Тийм Match report Рая
Иванова
18:30    Легендите ЛЕГ  8:4
(2:1)
НРФ  Ню Рийч Футбол Match report Христо
Пейнов
сряда, 27 септември 2017
22:00    БТВ БТВ  -:- КНП  ФК Краката ни пречат Христо
Пейнов
отгоре
Трети кръг
събота, 30 септември 2017
13:30    Анти Конти АК  -:- ФнМ  ФенМания -
15:00    БТВ БТВ  -:- ТРО  Трол Тийм -
18:00    ЕФУ ЕФУ  -:- PRF  Перфектните 2018 -
19:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
неделя, 01 октомври 2017
13:00    Цифра Злина ЦЗ  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
14:30    Крива Река КР  -:- НРФ  Ню Рийч Футбол -
18:30    Лап.БГ ЛАП  -:- ЛЕГ  Легендите -
отгоре
Четвърти кръг
събота, 07 октомври 2017
13:30    БТВ БТВ  -:- PRF  Перфектните 2018 -
15:00    ЕФУ ЕФУ  -:- ЛЕГ  Легендите -
18:00    ФенМания ФнМ  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
19:30    Цифра Злина ЦЗ  -:- ТРО  Трол Тийм -
неделя, 08 октомври 2017
13:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- НРФ  Ню Рийч Футбол -
14:30    ФК Краката ни пречат КНП  -:- АК  Анти Конти -
18:30    Крива Река КР  -:- ЛАП  Лап.БГ -
отгоре
Пети кръг
събота, 14 октомври 2017
13:30    ФК Краката ни пречат КНП  -:- ТРО  Трол Тийм -
15:00    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- ЛАП  Лап.БГ -
18:00    БТВ БТВ  -:- ЛЕГ  Легендите -
19:30    ЕФУ ЕФУ  -:- КР  Крива Река -
неделя, 15 октомври 2017
13:00    Анти Конти АК  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
14:30    Цифра Злина ЦЗ  -:- PRF  Перфектните 2018 -
18:30    ФенМания ФнМ  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
отгоре
Шести кръг
събота, 21 октомври 2017
13:30    ФенМания ФнМ  -:- НРФ  Ню Рийч Футбол -
15:00    ФК ГлоБол ГЛО  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
18:00    Трол Тийм ТРО  -:- АК  Анти Конти -
19:30    ФК Краката ни пречат КНП  -:- PRF  Перфектните 2018 -
неделя, 22 октомври 2017
13:00    Цифра Злина ЦЗ  -:- ЛЕГ  Легендите -
14:30    БТВ БТВ  -:- КР  Крива Река -
18:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- ЕФУ  ЕФУ -
отгоре
Седми кръг
събота, 28 октомври 2017
13:30    Анти Конти АК  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
15:00    Трол Тийм ТРО  -:- PRF  Перфектните 2018 -
18:00    ФК ГлоБол ГЛО  -:- НРФ  Ню Рийч Футбол -
19:30    ФенМания ФнМ  -:- ЛАП  Лап.БГ -
неделя, 29 октомври 2017
13:00    ФК Краката ни пречат КНП  -:- ЛЕГ  Легендите -
14:30    БТВ БТВ  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
18:30    Цифра Злина ЦЗ  -:- КР  Крива Река -
отгоре
Осми кръг
събота, 04 ноември 2017
13:30    Трол Тийм ТРО  -:- ЛЕГ  Легендите -
15:00    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- НРФ  Ню Рийч Футбол -
18:00    ФК Краката ни пречат КНП  -:- КР  Крива Река -
19:30    Перфектните 2018 PRF  -:- АК  Анти Конти -
неделя, 05 ноември 2017
13:00    ФенМания ФнМ  -:- ЕФУ  ЕФУ -
14:30    ФК ГлоБол ГЛО  -:- ЛАП  Лап.БГ -
18:30    Цифра Злина ЦЗ  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
отгоре
Девети кръг
събота, 11 ноември 2017
13:30    Перфектните 2018 PRF  -:- ЛЕГ  Легендите -
15:00    ФенМания ФнМ  -:- БТВ  БТВ -
18:00    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- ЛАП  Лап.БГ -
19:30    Анти Конти АК  -:- НРФ  Ню Рийч Футбол -
неделя, 12 ноември 2017
13:00    Трол Тийм ТРО  -:- КР  Крива Река -
14:30    ФК Краката ни пречат КНП  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
18:30    ФК ГлоБол ГЛО  -:- ЕФУ  ЕФУ -
отгоре
Десети кръг
събота, 18 ноември 2017
13:30    Ню Рийч Футбол НРФ  -:- ЛАП  Лап.БГ -
15:00    Легендите ЛЕГ  -:- АК  Анти Конти -
18:00    Трол Тийм ТРО  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
19:30    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- ЕФУ  ЕФУ -
неделя, 19 ноември 2017
13:00    Перфектните 2018 PRF  -:- КР  Крива Река -
14:30    ФенМания ФнМ  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
18:30    ФК ГлоБол ГЛО  -:- БТВ  БТВ -
отгоре
Единадесети кръг
събота, 25 ноември 2017
13:30    Легендите ЛЕГ  -:- КР  Крива Река -
15:00    Ню Рийч Футбол НРФ  -:- ЕФУ  ЕФУ -
18:00    Анти Конти АК  -:- ЛАП  Лап.БГ -
19:30    Перфектните 2018 PRF  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
неделя, 26 ноември 2017
13:00    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- БТВ  БТВ -
14:30    ФК ГлоБол ГЛО  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
18:30    ФК Краката ни пречат КНП  -:- ФнМ  ФенМания -
отгоре
Дванадесети кръг
събота, 02 декември 2017
13:30    Лап.БГ ЛАП  -:- ЕФУ  ЕФУ -
15:00    Крива Река КР  -:- АК  Анти Конти -
18:00    Легендите ЛЕГ  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
19:30    Ню Рийч Футбол НРФ  -:- БТВ  БТВ -
неделя, 03 декември 2017
13:00    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
14:30    Трол Тийм ТРО  -:- ФнМ  ФенМания -
18:30    ФК ГлоБол ГЛО  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
отгоре
Тринадесети кръг
събота, 09 декември 2017
13:30    Крива Река КР  -:- ГЛИ  Глиган Атлетикс -
15:00    Лап.БГ ЛАП  -:- БТВ  БТВ -
18:00    Ню Рийч Футбол НРФ  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
19:30    Трол Тийм ТРО  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
неделя, 10 декември 2017
13:00    Анти Конти АК  -:- ЕФУ  ЕФУ -
14:30    Перфектните 2018 PRF  -:- ФнМ  ФенМания -
18:30    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
отгоре
Четиринадсети кръг
събота, 16 декември 2017
13:30    ЕФУ ЕФУ  -:- БТВ  БТВ -
15:00    Ню Рийч Футбол НРФ  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
18:00    Легендите ЛЕГ  -:- ФнМ  ФенМания -
19:30    Лап.БГ ЛАП  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
неделя, 17 декември 2017
13:00    Перфектните 2018 PRF  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
14:30    Пий Си Мани Я ПСМ  -:- ТРО  Трол Тийм -
18:30    Глиган Атлетикс ГЛИ  -:- АК  Анти Конти -
отгоре
Педнадесети кръг
To Be Determined
13:00    Ню Рийч Футбол НРФ  -:- ТРО  Трол Тийм -
13:30    ЕФУ ЕФУ  -:- ЦЗ  Цифра Злина -
14:30    Лап.БГ ЛАП  -:- КНП  ФК Краката ни пречат -
15:00    Крива Река КР  -:- ФнМ  ФенМания -
18:00    Перфектните 2018 PRF  -:- ПСМ  Пий Си Мани Я -
18:30    Анти Конти АК  -:- БТВ  БТВ -
19:30    Легендите ЛЕГ  -:- ГЛО  ФК ГлоБол -
отгоре




Звезден рожденик

Отбор: ФВ Тийм
Мачове: 1
Голове: 0

Случаен профил

Отбор: Ню Рийч Футбол
Мачове: 2
Голове: 0