Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size
Начало arrow Програма

Вход



регистрация

Други Турнири

Лятна Купа 2016
Masterpiece

Forumsleague 2017 Second Division Stage 1
Програма

Първи Кръг (07.09.2017 - 12.09.2017)
събота, 09 септември 2017
  14:30    Дир.БГ ДИР  1:6
(0:2)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Добромир
Кротев
  16:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  0:0
(0:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Добромир
Кротев
  17:30    Олимпик Ракия ОР  1:5
(0:4)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Васил
Койнарев
  22:00    Слабаците СЛА  2:0
(1:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Мирослав
Маринов
неделя, 10 септември 2017
  15:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  1:4
(0:2)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Илия
Чепишев
вторник, 12 септември 2017
  22:00    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  2:6
(0:2)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Христо
Пейнов
сряда, 13 септември 2017
  22:00    Лос Кохонес ЛОС  0:0
(0:0)
БЕТ  Бет.БГ Match report Добромир
Кротев
сряда, 20 септември 2017
  22:00    Покер ПОК  7:0
(4:0)
ХМА  Хотел Мадрид Match report Николай
Рамунски
сряда, 04 октомври 2017
  22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  1:4
(0:2)
АЕ  АЕ Match report Николай
Рамунски
сряда, 01 ноември 2017
  22:00    Арсенал България АРС  3:1
(2:1)
РИМ  Римляните Match report Добромир
Кротев
отгоре
Втори Кръг (16.09.2017 - 17.09.2017)
събота, 16 септември 2017
  19:00    Слабаците СЛА  4:5
(2:4)
АЕ  АЕ Match report Добромир
Кротев
  22:00    Дир.БГ ДИР  3:8
(0:1)
БЕТ  Бет.БГ Match report Добромир
Кротев
неделя, 17 септември 2017
  09:30    Олимпик Ракия ОР  5:6
(3:4)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Мирослав
Маринов
  11:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  4:1
(0:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Мирослав
Маринов
  12:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  4:3
(2:2)
РИМ  Римляните Match report Христо
Пейнов
  14:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  1:1
(0:0)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Николай
Рамунски
  15:30    Хулиганите ХУЛ  4:5
(2:4)
ПОК  Покер Match report Николай
Рамунски
  18:30    Хотел Мадрид ХМА  2:7
(1:2)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Добромир
Кротев
  21:30    Лос Кохонес ЛОС  9:2
(6:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Христо
Пейнов
сряда, 11 октомври 2017
  22:00    Арсенал България АРС  7:2
(1:1)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Христо
Пейнов
отгоре
Трети Кръг (28.09.2017 - 03.10.2017)
четвъртък, 28 септември 2017
  22:00    Хулиганите ХУЛ  3:4
(1:2)
АЕ  АЕ Match report Мирослав
Маринов
събота, 30 септември 2017
  13:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  5:1
(0:1)
РИМ  Римляните Match report Мирослав
Маринов
  14:30    Олимпик Ракия ОР  3:1
(3:1)
БЕТ  Бет.БГ Match report Мирослав
Маринов
  16:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  5:2
(4:1)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Виктор
Трендафилов
  17:30    Слабаците СЛА  0:3
(0:2)
ГАД  Гад.БГ Match report Виктор
Трендафилов
  19:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  1:0
(0:0)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Добромир
Кротев
  20:30    Хотел Мадрид ХМА  0:5
(0:2)
Ф1  Клуб Ф1 Administrative Win for Club F1 Match report Добромир
Кротев
  22:00    Дир.БГ ДИР  5:0
(1:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Христо
Пейнов
вторник, 03 октомври 2017
  22:00    Арсенал България АРС  1:2
(0:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Стефан
Треперешки
сряда, 15 ноември 2017
  22:00    Покер ПОК  2:0
(1:0)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Добромир
Кротев
отгоре
Четвърти Кръг (07.10.2017 - 08.10.2017)
събота, 07 октомври 2017
  19:00    АЕ АЕ  0:0
(0:0)
ПОК  Покер Match report Стефан
Треперешки
неделя, 08 октомври 2017
  09:30    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  2:2
(1:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Христо
Пейнов
  11:00    Скуадра Олд Бойс СОБ  6:2
(0:1)
БЕТ  Бет.БГ Match report Христо
Пейнов
  12:30    Дир.БГ ДИР  1:4
(0:2)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
  14:00    Хотел Мадрид ХМА  4:2
(1:1)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Добромир
Кротев
  15:30    Хулиганите ХУЛ  0:2
(0:2)
ГАД  Гад.БГ Match report Илия
Чепишев
  17:00    Олимпик Ракия ОР  3:2
(2:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Николай
Шипков
  18:30    Ливърпул България ЛИВ  1:1
(1:2)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Николай
Рамунски
  21:30    Слабаците СЛА  3:2
(2:1)
РИМ  Римляните Match report Боян
Станев
сряда, 29 ноември 2017
  22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  -:- БФТ  Булфлийт Тийм Мирослав
Кузманов
отгоре
Пети Кръг (12.10.2017 - 17.10.2017)
To Be Determined
  Покер ПОК  -:- Ф1  Клуб Ф1 -
четвъртък, 12 октомври 2017
  22:00    Хулиганите ХУЛ  3:3
(3:0)
РИМ  Римляните Match report Добромир
Кротев
събота, 14 октомври 2017
  11:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  2:4
(1:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Мирослав
Маринов
  14:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  2:2
(0:0)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Мирослав
Маринов
  16:00    Слабаците СЛА  2:1
(1:1)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Добромир
Кротев
  19:00    Олимпик Ракия ОР  3:1
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
  20:30    Ливърпул България ЛИВ  3:2
(1:0)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Добромир
Кротев
  22:00    АЕ АЕ  3:2
(2:1)
ГАД  Гад.БГ Match report Стефан
Треперешки
неделя, 15 октомври 2017
  17:00    Хотел Мадрид ХМА  5:9
(1:5)
БЕТ  Бет.БГ Match report Добромир
Кротев
вторник, 17 октомври 2017
  22:00    ФК Уайт Уолкърс УОЛ  1:3
(0:2)
ДИР  Дир.БГ Match report Николай
Шипков
отгоре
Шести Кръг (19.10.2017 - 24.10.2017)
четвъртък, 19 октомври 2017
  22:00    Ливърпул България ЛИВ  3:4
(0:1)
БЕТ  Бет.БГ Match report Христо
Пейнов
неделя, 22 октомври 2017
  09:30    АЕ АЕ  3:1
(1:1)
РИМ  Римляните Match report Христо
Пейнов
  11:00    Слабаците СЛА  2:1
(1:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Христо
Пейнов
  14:00    Хулиганите ХУЛ  0:1
(0:0)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Добромир
Кротев
  15:30    Гад.БГ ГАД  2:5
(1:0)
ПОК  Покер Match report Добромир
Кротев
  17:00    Олимпик Ракия ОР  9:1
(4:1)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Боян
Станев
  18:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  0:0
(0:0)
АРС  Арсенал България Match report Мирослав
Маринов
  21:30    Клуб Ф1 Ф1  3:1
(1:0)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Мирослав
Маринов
вторник, 24 октомври 2017
  22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  4:2
(2:2)
ДИР  Дир.БГ Match report Стефан
Треперешки
неделя, 11 февруари 2018
  14:30    Хотел Мадрид ХМА  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
отгоре
Седми Кръг (26.10.2017 - 31.10.2017)
To Be Determined
  АЕ АЕ  -:- БФТ  Булфлийт Тийм Мирослав
Кузманов
четвъртък, 26 октомври 2017
  22:00    Хулиганите ХУЛ  1:3
(0:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Николай
Рамунски
събота, 28 октомври 2017
  13:00    Слабаците СЛА  2:3
(0:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Мирослав
Маринов
  16:00    Покер ПОК  4:2
(2:1)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Христо
Пейнов
  20:30    Клуб Ф1 Ф1  4:0
(2:0)
БЕТ  Бет.БГ Match report Мирослав
Кузманов
неделя, 29 октомври 2017
  17:00    Гад.БГ ГАД  2:1
(1:1)
РИМ  Римляните Николай
Шипков
понеделник, 30 октомври 2017
  21:00    Хотел Мадрид ХМА  5:2
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Николай
Рамунски
вторник, 31 октомври 2017
  22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  0:3 ОР  Олимпик Ракия Мирослав
Маринов
събота, 17 февруари 2018
  14:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
неделя, 18 февруари 2018
  14:00    Ливърпул България ЛИВ  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс -
отгоре
Осми Кръг (04.11.2017 - 05.11.2017)
събота, 04 ноември 2017
  19:00    Клуб Ф1 Ф1  3:2
(0:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Добромир
Кротев
  20:30    Слабаците СЛА  1:3
(1:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report Добромир
Кротев
неделя, 05 ноември 2017
  11:00    Ливърпул България ЛИВ  1:2
(0:1)
АРС  Арсенал България Match report Христо
Пейнов
  12:30    АЕ АЕ  1:2
(1:1)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Николай
Шипков
  14:00    Римляните РИМ  3:5
(2:2)
ПОК  Покер Match report Николай
Шипков
  15:30    Хулиганите ХУЛ  1:2
(1:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Добромир
Кротев
  17:00    Хотел Мадрид ХМА  2:1
(2:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Добромир
Кротев
  18:30    Скуадра Олд Бойс СОБ  2:0
(0:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Николай
Рамунски
  21:30    Пежо Клуб България ПКБ  0:7
(0:2)
БЕТ  Бет.БГ Match report Мирослав
Маринов
четвъртък, 09 ноември 2017
  20:30    Гад.БГ ГАД  3:2
(2:1)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Николай
Рамунски
отгоре
Девети Кръг (09.11.2017 - 14.11.2017)
To Be Determined
  АЕ АЕ  -:- ДИР  Дир.БГ Добромир
Кротев
четвъртък, 09 ноември 2017
  22:00    Ливърпул България ЛИВ  3:3
(2:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Николай
Шипков
събота, 11 ноември 2017
  11:30    Хотел Мадрид ХМА  3:3
(1:2)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Мирослав
Маринов
  13:00    Хулиганите ХУЛ  2:6
(0:3)
ОР  Олимпик Ракия Match report Николай
Шипков
  14:30    Покер ПОК  3:0 БЕТ  Бет.БГ Николай
Шипков
  16:00    Клуб Ф1 Ф1  2:3
(2:0)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
  19:00    Гад.БГ ГАД  3:2
(1:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Васил
Койнарев
вторник, 14 ноември 2017
  22:00    Слабаците СЛА  6:0
(1:0)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Николай
Рамунски
понеделник, 27 ноември 2017
  21:00    Пежо Клуб България ПКБ  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Николай
Шипков
понеделник, 04 декември 2017
  22:00    Римляните РИМ  -:- БФТ  Булфлийт Тийм -
отгоре
Десети Кръг (18.11.2017 - 19.11.2017)
събота, 18 ноември 2017
  19:00    Хотел Мадрид ХМА  5:2
(1:1)
СЛА  Слабаците Match report Николай
Рамунски
  20:30    Хулиганите ХУЛ  4:3
(1:2)
СОБ  Скуадра Олд Бойс Match report Христо
Пейнов
неделя, 19 ноември 2017
  09:30    Ливърпул България ЛИВ  0:0
(0:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Христо
Пейнов
  11:00    Бет.БГ БЕТ  9:3
(4:1)
ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Match report Христо
Пейнов
  12:30    Гад.БГ ГАД  2:1
(0:1)
ДИР  Дир.БГ Match report Мирослав
Маринов
  14:00    Пежо Клуб България ПКБ  2:3
(1:2)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
  15:30    Римляните РИМ  2:2
(1:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Добромир
Кротев
  17:00    Клуб Ф1 Ф1  3:1
(3:0)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Добромир
Кротев
  18:30    АЕ АЕ  0:2
(0:0)
ОР  Олимпик Ракия Match report Николай
Шипков
  21:30    Булфлийт Тийм БФТ  0:0
(0:0)
ПОК  Покер Match report Николай
Шипков
отгоре
Единадесети Кръг (23.11.2017 - 28.11.2017)
To Be Determined
  Бет.БГ БЕТ  -:- АРС  Арсенал България -
четвъртък, 23 ноември 2017
  22:00    Пежо Клуб България ПКБ  2:3
(2:1)
УОЛ  ФК Уайт Уолкърс Match report Николай
Шипков
събота, 25 ноември 2017
  11:30    Ливърпул България ЛИВ  -:- СЛА  Слабаците Мирослав
Кузманов
  13:00    АЕ АЕ  -:- СОБ  Скуадра Олд Бойс Мирослав
Маринов
  14:30    Булфлийт Тийм БФТ  -:- ЛОС  Лос Кохонес Мирослав
Маринов
  16:00    Гад.БГ ГАД  -:- ОР  Олимпик Ракия Мирослав
Маринов
  17:30    Покер ПОК  -:- ХБГ  ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс Добромир
Кротев
  19:00    Римляните РИМ  -:- ДИР  Дир.БГ Добромир
Кротев
неделя, 26 ноември 2017
  17:00    Клуб Ф1 Ф1  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА Добромир
Кротев
вторник, 28 ноември 2017
  22:00    Хулиганите ХУЛ  -:- ХМА  Хотел Мадрид Добромир
Кротев
отгоре
Дванадесети Кръг (30.11.2017 - 05.12.2017)
четвъртък, 30 ноември 2017
  22:00    Гад.БГ ГАД  -:- СОБ  Скуадра Олд Бойс Николай
Рамунски
неделя, 03 декември 2017
  09:30    Клуб Ф1 Ф1  -:- СЛА  Слабаците -
  11:00    АЕ АЕ  -:- ХМА  Хотел Мадрид -
  12:30    Пежо Клуб България ПКБ  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА -
  14:00    Римляните РИМ  -:- ОР  Олимпик Ракия -
  15:30    Бет.БГ БЕТ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
  17:00    Лос Кохонес ЛОС  -:- ПОК  Покер -
  18:30    Булфлийт Тийм БФТ  -:- ДИР  Дир.БГ -
  21:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- АРС  Арсенал България -
вторник, 05 декември 2017
  22:00    Ливърпул България ЛИВ  -:- ХУЛ  Хулиганите -
отгоре
Тринадесети Кръг (07.12.2017 - 12.12.2017)
четвъртък, 07 декември 2017
  20:30    Гад.БГ ГАД  -:- ХМА  Хотел Мадрид -
събота, 09 декември 2017
  11:30    Клуб Ф1 Ф1  -:- ХУЛ  Хулиганите -
  13:00    Лос Кохонес ЛОС  -:- ДИР  Дир.БГ -
  14:30    Пежо Клуб България ПКБ  -:- СЛА  Слабаците -
  16:00    Римляните РИМ  -:- СОБ  Скуадра Олд Бойс -
  17:30    ФФК ХардуерБГ Оувърклокърс ХБГ  -:- УОЛ  ФК Уайт Уолкърс -
  19:00    Булфлийт Тийм БФТ  -:- ОР  Олимпик Ракия -
  20:30    Бет.БГ БЕТ  -:- ЦСК  ФК Форум ЦСКА -
неделя, 10 декември 2017
  11:00    АЕ АЕ  -:- ЛИВ  Ливърпул България -
вторник, 12 декември 2017
  22:00    Покер ПОК  -:- АРС  Арсенал България -
отгоре




Звезден рожденик

Днес никой не празнува

Случаен профил

Отбор: Перфектните 2018
Мачове: 8
Голове: 10