Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size

Вход



регистрация

Други Турнири

Лятна Купа 2016

Forumsleague 2017 First Division
Програма

Първи Кръг
неделя, 10 септември 2017
09:30    Дата.БГ ДАТ  0:0
(0:0)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Николай
Рамунски
14:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  2:2
(1:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Васил
Койнарев
21:30    Лидер Надежда ЛИД  0:0
(0:0)
ХТК  Хеттрик Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 11 септември 2017
21:00    БМВПауър БМВ  3:1
(0:0)
ШИС  Шисел България Match report Николай
Рамунски
сряда, 27 септември 2017
22:00    ФРГ ФРГ  2:4
(2:3)
ФВ  ФВ Тийм Match report Мирослав
Маринов
сряда, 18 октомври 2017
22:00    СФК Берое БЕР  0:2
(0:1)
ФМ  ФМБългария Match report Мирослав
Маринов
сряда, 22 ноември 2017
22:00    ФЕН ФЕН  2:0
(2:0)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Николай
Рамунски
отгоре
Втори Кръг
четвъртък, 14 септември 2017
22:00    ФЕН ФЕН  8:3
(4:1)
ШИС  Шисел България Match report Мирослав
Маринов
събота, 16 септември 2017
11:30    ЯМК Симитли СИМ  1:3
(0:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Мирослав
Маринов
13:00    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  1:1
(1:0)
ФВ  ФВ Тийм Match report Мирослав
Маринов
14:30    Дата.БГ ДАТ  3:1
(2:0)
ФМ  ФМБългария Match report Добромир
Кротев
17:30    БМВПауър БМВ  3:0
(1:0)
ХТК  Хеттрик Match report Добромир
Кротев
вторник, 19 септември 2017
22:00    ФРГ ФРГ  4:3
(1:3)
БЕР  СФК Берое Match report Мирослав
Кузманов
сряда, 08 ноември 2017
22:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  3:1
(1:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Николай
Рамунски
отгоре
Трети Кръг
неделя, 01 октомври 2017
09:30    Шисел България ШИС  4:2
(2:1)
ФВ  ФВ Тийм Match report Мирослав
Маринов
11:00    Дата.БГ ДАТ  1:1
(1:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Мирослав
Маринов
12:30    Манчестър Юнайтед България МЮ  9:1
(1:0)
ФРГ  ФРГ Match report Добромир
Кротев
14:00    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  0:2
(0:1)
ХТК  Хеттрик Match report Николай
Рамунски
15:30    ЯМК Симитли СИМ  10:2
(5:1)
ФМ  ФМБългария Match report Николай
Рамунски
18:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  2:2
(0:0)
ФЕН  ФЕН Match report Николай
Рамунски
21:30    БМВПауър БМВ  2:1
(2:0)
БЕР  СФК Берое Match report Христо
Пейнов
отгоре
Четвърти Кръг
To Be Determined
Дата.БГ ДАТ  -:- ФРГ  ФРГ Мирослав
Маринов
четвъртък, 05 октомври 2017
22:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  3:3
(2:3)
ФМ  ФМБългария Match report Добромир
Кротев
събота, 07 октомври 2017
11:30    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  5:1
(3:0)
БЕР  СФК Берое Match report Добромир
Кротев
13:00    Шисел България ШИС  2:5
(0:2)
ХТК  Хеттрик Match report Мирослав
Маринов
16:00    БМВПауър БМВ  2:1
(1:0)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Мирослав
Маринов
17:30    ФЕН ФЕН  5:1
(2:1)
ФВ  ФВ Тийм Match report Николай
Рамунски
вторник, 10 октомври 2017
22:00    ЯМК Симитли СИМ  3:8
(1:3)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Пети Кръг
неделя, 15 октомври 2017
09:30    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  0:0
(0:0)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Мирослав
Кузманов
11:00    ФВ Тийм ФВ  3:5
(1:3)
ХТК  Хеттрик Match report Мирослав
Кузманов
12:30    Дата.БГ ДАТ  6:1
(4:0)
БМВ  БМВПауър Match report Мирослав
Маринов
14:00    ЯМК Симитли СИМ  -:- ФРГ  ФРГ Match report Васил
Койнарев
15:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  1:0
(0:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Добромир
Кротев
18:30    Шисел България ШИС  1:1
(1:1)
БЕР  СФК Берое Match report Васил
Койнарев
21:30    ФМБългария ФМ  0:3
(0:1)
ФЕН  ФЕН Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Шести Кръг
събота, 21 октомври 2017
ОЧЗ Меджик ОЧЗ  3:0 ФРГ  ФРГ -
11:30    ФМБългария ФМ  1:4
(1:2)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Добромир
Кротев
14:30    ФВ Тийм ФВ  1:3
(1:1)
БЕР  СФК Берое Match report Христо
Пейнов
17:30    ФЕН ФЕН  4:0
(1:0)
ХТК  Хеттрик Match report Илия
Чепишев
19:00    Шисел България ШИС  5:2
(1:1)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Гарбис
Пилибосян
20:30    ЯМК Симитли СИМ  3:1
(3:1)
БМВ  БМВПауър Match report Добромир
Кротев
сряда, 06 декември 2017
22:00    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  -:- ДАТ  Дата.БГ -
отгоре
Седми Кръг
To Be Determined
Хеттрик ХТК  -:- БЕР  СФК Берое -
неделя, 29 октомври 2017
11:00    ЯМК Симитли СИМ  2:3
(0:1)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Христо
Пейнов
14:00    Шисел България ШИС  1:1
(1:1)
ДАТ  Дата.БГ Match report Стефан
Треперешки
15:30    Лидер Надежда ЛИД  0:2
(0:1)
ФЕН  ФЕН Match report Боян
Станев
18:30    ФВ Тийм ФВ  2:6
(1:1)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Мирослав
Маринов
21:30    ФМБългария ФМ  3:0 ФРГ  ФРГ Мирослав
Маринов
понеделник, 06 ноември 2017
21:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  1:1
(1:1)
БМВ  БМВПауър Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Осми Кръг
четвъртък, 02 ноември 2017
22:00    ФМБългария ФМ  1:0
(0:0)
БМВ  БМВПауър Match report Николай
Рамунски
събота, 04 ноември 2017
11:30    Хеттрик ХТК  4:4
(2:3)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Христо
Пейнов
14:30    Лидер Надежда ЛИД  -:- ФРГ  ФРГ -
16:00    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  0:1
(0:0)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Мирослав
Кузманов
17:30    ФЕН ФЕН  2:1
(0:1)
БЕР  СФК Берое Match report Николай
Рамунски
вторник, 07 ноември 2017
22:00    ФВ Тийм ФВ  1:2
(0:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Добромир
Кротев
понеделник, 20 ноември 2017
21:00    Шисел България ШИС  8:3
(3:0)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Николай
Рамунски
отгоре
Девети Кръг
неделя, 12 ноември 2017
09:30    ФРГ ФРГ  1:3
(1:1)
ФЕН  ФЕН Match report Мирослав
Маринов
12:30    ФМБългария ФМ  1:3
(1:2)
ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Match report Христо
Пейнов
14:00    Хеттрик ХТК  2:0
(1:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Христо
Пейнов
15:30    СФК Берое БЕР  2:3
(1:2)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Васил
Койнарев
18:30    ФВ Тийм ФВ  1:11
(0:4)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Добромир
Кротев
21:30    ОЧЗ Меджик ОЧЗ  1:1
(1:1)
ШИС  Шисел България Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 13 ноември 2017
21:00    Лидер Надежда ЛИД  2:1
(0:0)
БМВ  БМВПауър Match report Николай
Рамунски
отгоре
Десети Кръг
четвъртък, 16 ноември 2017
22:00    ФЕН ФЕН  2:0
(0:0)
МЮ  Манчестър Юнайтед България Match report Мирослав
Маринов
събота, 18 ноември 2017
13:00    ФМБългария ФМ  2:0
(0:0)
ШИС  Шисел България Match report Мирослав
Маринов
14:30    СФК Берое БЕР  3:0
(1:0)
ДАТ  Дата.БГ Match report Добромир
Кротев
16:00    ФРГ ФРГ  0:9
(0:3)
БМВ  БМВПауър Match report Добромир
Кротев
17:30    ФВ Тийм ФВ  3:4
(0:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Match report Николай
Рамунски
вторник, 21 ноември 2017
22:00    Хеттрик ХТК  1:1
(0:0)
СИМ  ЯМК Симитли Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 18 декември 2017
22:00    Лидер Надежда ЛИД  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Мирослав
Маринов
отгоре
Единадесети Кръг
неделя, 26 ноември 2017
11:00    Лидер Надежда ЛИД  -:- ШИС  Шисел България Христо
Пейнов
12:30    ФМБългария ФМ  -:- ФВ  ФВ Тийм Добромир
Кротев
14:00    СФК Берое БЕР  -:- СИМ  ЯМК Симитли Николай
Рамунски
15:30    БМВПауър БМВ  -:- ФЕН  ФЕН Николай
Рамунски
18:30    Манчестър Юнайтед България МЮ  -:- ДАТ  Дата.БГ Добромир
Кротев
21:30    ФРГ ФРГ  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс Добромир
Кротев
четвъртък, 30 ноември 2017
20:30    Хеттрик ХТК  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик Николай
Рамунски
отгоре
Дванадесети Кръг
събота, 02 декември 2017
11:30    ФЕН ФЕН  -:- ДАТ  Дата.БГ -
13:00    БМВПауър БМВ  -:- ЛОЗ  Лозенец Ол Старс -
14:30    Манчестър Юнайтед България МЮ  -:- СИМ  ЯМК Симитли -
16:00    ФРГ ФРГ  -:- ШИС  Шисел България -
17:30    Хеттрик ХТК  -:- ФМ  ФМБългария -
19:00    Лидер Надежда ЛИД  -:- ФВ  ФВ Тийм -
20:30    СФК Берое БЕР  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
отгоре
Тринадесети Кръг
неделя, 10 декември 2017
09:30    СФК Берое БЕР  -:- ЛИД  Лидер Надежда -
12:30    БМВПауър БМВ  -:- ФВ  ФВ Тийм -
14:00    ФРГ ФРГ  -:- ХТК  Хеттрик -
15:30    Дата.БГ ДАТ  -:- ОЧЗ  ОЧЗ Меджик -
17:00    Манчестър Юнайтед България МЮ  -:- ФМ  ФМБългария -
18:30    ЯМК Симитли СИМ  -:- ФЕН  ФЕН -
21:30    Лозенец Ол Старс ЛОЗ  -:- ШИС  Шисел България -
отгоре




Звезден рожденик

Днес никой не празнува

Случаен профил

Отбор: Гад.БГ
Мачове: 5
Голове: 0