Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size

Вход



регистрация

Forumsleague 2016 Second Division
Програма

Първи Кръг (17.09.2016 - 18.09.2016)
събота, 17 септември 2016
  19:00    Гад.БГ ГАД  3:1
(2:0)
ГОН  Гонг.БГ Match report Христо
Пейнов
  20:30    СФК Берое БЕР  4:0
(2:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Христо
Пейнов
  22:00    Клуб Ф1 Ф1  3:5
(2:3)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Добромир
Кротев
неделя, 18 септември 2016
  09:30    Лидер Надежда ЛИД  4:3
(3:1)
МКД  МК Дружбето Match report Мирослав
Маринов
  11:00    Булфлийт Тийм БФТ  2:0
(1:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Мирослав
Маринов
  12:30    Арсенал България АРС  0:3
(0:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Добромир
Кротев
  14:00    ФенМания ФнМ  3:1
(0:1)
ЛОЗ  Лозенец Match report Добромир
Кротев
  15:30    Хулиганите ХУЛ  1:3
(0:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report Николай
Рамунски
  18:30    Покер ПОК  2:2
(0:1)
РИМ  Римляните Match report Николай
Рамунски
  21:30    Ливърпул България ЛИВ  3:3
(0:2)
СЛА  Слабаците Match report Николай
Рамунски
отгоре
Втори Кръг (29.09.2016 - 04.10.2016)
четвъртък, 29 септември 2016
  22:00    СФК Берое БЕР  3:1
(3:0)
МКД  МК Дружбето Match report Николай
Рамунски
събота, 01 октомври 2016
  11:30    Гонг.БГ ГОН  2:6
(0:2)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Андон
Царев
  13:00    Дир.БГ ДИР  3:1
(2:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Мирослав
Маринов
  14:30    Клуб Ф1 Ф1  7:1
(4:0)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Мирослав
Маринов
  16:00    Лидер Надежда ЛИД  6:1
(4:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Николай
Рамунски
  17:30    Булфлийт Тийм БФТ  1:2
(1:1)
ЛОЗ  Лозенец Match report Николай
Рамунски
  19:00    Арсенал България АРС  1:4
(0:2)
ОР  Олимпик Ракия Match report Михаил
Димитров
  20:30    ФенМания ФнМ  2:5
(1:3)
РИМ  Римляните Match report Михаил
Димитров
  22:00    Хулиганите ХУЛ  4:5
(1:2)
СЛА  Слабаците Match report Христо
Пейнов
вторник, 04 октомври 2016
  22:00    Покер ПОК  3:4
(0:3)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Мирослав
Кузманов
отгоре
Трети Кръг (08.10.2016 - 09.10.2016)
събота, 08 октомври 2016
  19:00    Гад.БГ ГАД  1:2
(0:2)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Добромир
Кротев
  20:30    ФенМания ФнМ  2:4
(0:2)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Мирослав
Маринов
  22:00    Гонг.БГ ГОН  1:3
(0:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Мирослав
Маринов
неделя, 09 октомври 2016
  09:30    Клуб Ф1 Ф1  1:5
(1:2)
ЛОЗ  Лозенец Match report Мирослав
Маринов
  12:30    Лидер Надежда ЛИД  8:2
(3:2)
ОР  Олимпик Ракия Match report Васил
Койнарев
  14:00    Булфлийт Тийм БФТ  1:4
(0:2)
РИМ  Римляните Match report Васил
Койнарев
  15:30    Арсенал България АРС  4:1
(2:1)
СЛА  Слабаците Match report Васил
Койнарев
  21:30    Хулиганите ХУЛ  2:4
(1:1)
ПОК  Покер Match report Христо
Пейнов
сряда, 19 октомври 2016
  22:00    Дир.БГ ДИР  5:6
(3:1)
МКД  МК Дружбето Match report Николай
Рамунски
сряда, 26 октомври 2016
  22:00    СФК Берое БЕР  4:0
(1:0)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Николай
Рамунски
отгоре
Четвърти Кръг (13.10.2016 - 18.10.2016)
сряда, 12 октомври 2016
  22:00    Дир.БГ ДИР  2:3
(2:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Мирослав
Кузманов
четвъртък, 13 октомври 2016
  22:00    Лидер Надежда ЛИД  1:1
(1:0)
СЛА  Слабаците Match report Мирослав
Кузманов
събота, 15 октомври 2016
  20:30    Булфлийт Тийм БФТ  4:3
(2:3)
ЛИВ  Ливърпул България Михаил
Димитров
  22:00    МК Дружбето МКД  0:2
(0:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Михаил
Димитров
вторник, 18 октомври 2016
  22:00    ФенМания ФнМ  6:1
(2:1)
ХУЛ  Хулиганите Match report Добромир
Кротев
сряда, 02 ноември 2016
  Пежо Клуб България ПКБ  0:2
(0:1)
ЛОС  Лос Кохонес Мирослав
Кузманов
сряда, 09 ноември 2016
  22:00    СФК Берое БЕР  4:1
(2:0)
ОР  Олимпик Ракия Николай
Рамунски
сряда, 16 ноември 2016
  22:00    Арсенал България АРС  5:3
(1:1)
ПОК  Покер Match report Мирослав
Маринов
сряда, 23 ноември 2016
  22:00    Клуб Ф1 Ф1  2:3
(1:1)
РИМ  Римляните Match report Мирослав
Маринов
сряда, 30 ноември 2016
  22:00    Гонг.БГ ГОН  0:3 ЛОЗ  Лозенец Добромир
Кротев
отгоре
Пети Кръг (22.10.2016 - 23.10.2016)
събота, 22 октомври 2016
  19:00    Гад.БГ ГАД  0:6
(0:3)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Андон
Царев
  20:30    МК Дружбето МКД  2:3
(2:1)
ЦСК  ФК Форум ЦСКА Match report Михаил
Димитров
  22:00    Пежо Клуб България ПКБ  1:2
(0:2)
ЛОЗ  Лозенец Match report Михаил
Димитров
неделя, 23 октомври 2016
  09:30    Булфлийт Тийм БФТ  4:2
(1:1)
ХУЛ  Хулиганите Match report Христо
Пейнов
  11:00    Гонг.БГ ГОН  1:5
(1:3)
РИМ  Римляните Match report Христо
Пейнов
  12:30    СФК Берое БЕР  3:0
(1:0)
СЛА  Слабаците Андон
Царев
  14:00    Клуб Ф1 Ф1  0:3 ЛИВ  Ливърпул България Мирослав
Маринов
  15:30    Лидер Надежда ЛИД  6:2
(2:2)
ПОК  Покер Match report Иван
Димитров
  21:30    Арсенал България АРС  6:2
(2:1)
ФнМ  ФенМания Match report Илия
Чепишев
четвъртък, 08 декември 2016
  20:30    Дир.БГ ДИР  3:3
(1:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report Мирослав
Кузманов
отгоре
Шести Кръг (27.10.2016 - 01.11.2016)
четвъртък, 27 октомври 2016
  22:00    Булфлийт Тийм БФТ  1:3
(0:2)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
събота, 29 октомври 2016
  11:30    Лос Кохонес ЛОС  0:3 ЛОЗ  Лозенец -
  13:00    Клуб Ф1 Ф1  3:2
(1:1)
ХУЛ  Хулиганите Match report Николай
Рамунски
  14:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  2:2
(2:1)
ГАД  Гад.БГ Match report Николай
Рамунски
  16:00    Дир.БГ ДИР  2:1
(0:1)
СЛА  Слабаците Match report Николай
Рамунски
  17:30    Гонг.БГ ГОН  4:12
(0:8)
ЛИВ  Ливърпул България Михаил
Димитров
  19:00    СФК Берое БЕР  6:1
(2:0)
ПОК  Покер Михаил
Димитров
  20:30    МК Дружбето МКД  2:4
(0:3)
ОР  Олимпик Ракия Match report Добромир
Кротев
  22:00    Лидер Надежда ЛИД  13:0
(3:0)
ФнМ  ФенМания Match report Добромир
Кротев
вторник, 01 ноември 2016
  22:00    Пежо Клуб България ПКБ  0:3 РИМ  Римляните Мирослав
Маринов
отгоре
Седми Кръг (03.11.2016 - 08.11.2016)
четвъртък, 03 ноември 2016
  22:00    Дир.БГ ДИР  2:2
(1:2)
ПОК  Покер Match report Христо
Пейнов
събота, 05 ноември 2016
  22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  2:4
(2:1)
ОР  Олимпик Ракия Match report Михаил
Димитров
неделя, 06 ноември 2016
  09:30    Лос Кохонес ЛОС  0:4
(0:1)
РИМ  Римляните Match report Мирослав
Кузманов
  11:00    МК Дружбето МКД  1:3
(1:1)
СЛА  Слабаците Match report Добромир
Кротев
  12:30    Пежо Клуб България ПКБ  2:4
(1:0)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Добромир
Кротев
  14:00    Гад.БГ ГАД  0:4
(0:1)
ЛОЗ  Лозенец Match report Добромир
Кротев
  15:30    Гонг.БГ ГОН  2:3
(2:1)
ХУЛ  Хулиганите Match report Андон
Царев
  18:30    СФК Берое БЕР  8:1
(4:0)
ФнМ  ФенМания Match report Михаил
Димитров
  21:30    Клуб Ф1 Ф1  3:1
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Михаил
Димитров
вторник, 08 ноември 2016
  22:00    Лидер Надежда ЛИД  3:3
(1:2)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Николай
Рамунски
отгоре
Осми Кръг (10.11.2016 - 15.11.2016)
четвъртък, 10 ноември 2016
  22:00    Лос Кохонес ЛОС  1:4
(0:1)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Мирослав
Маринов
събота, 12 ноември 2016
  13:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  6:1
(2:0)
СЛА  Слабаците Match report Андон
Царев
  14:30    Олимпик Ракия ОР  2:0
(0:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Андон
Царев
  16:00    МК Дружбето МКД  4:2
(2:0)
ПОК  Покер Match report Николай
Рамунски
  17:30    Пежо Клуб България ПКБ  7:1
(4:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Николай
Рамунски
  20:30    Гонг.БГ ГОН  0:7
(0:1)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
  22:00    Клуб Ф1 Ф1  1:1
(1:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Добромир
Кротев
вторник, 15 ноември 2016
  22:00    Лозенец ЛОЗ  3:1
(2:1)
РИМ  Римляните Match report Мирослав
Кузманов
четвъртък, 01 декември 2016
  20:30    Дир.БГ ДИР  9:2
(1:0)
ФнМ  ФенМания Match report Христо
Пейнов
сряда, 15 март 2017
  22:00    СФК Берое БЕР  2:2
(1:1)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Добромир
Кротев
отгоре
Девети Кръг (19.11.2016 - 20.11.2016)
събота, 19 ноември 2016
  19:00    Пежо Клуб България ПКБ  3:0
(2:0)
АРС  Арсенал България Match report Николай
Рамунски
  20:30    Олимпик Ракия ОР  3:1
(3:1)
СЛА  Слабаците Match report Добромир
Кротев
  22:00    Лозенец ЛОЗ  1:2
(0:1)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Добромир
Кротев
неделя, 20 ноември 2016
  09:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  0:4
(0:1)
ПОК  Покер Match report Христо
Пейнов
  12:30    Лос Кохонес ЛОС  3:0
(1:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Васил
Койнарев
  14:00    Гад.БГ ГАД  0:1
(0:0)
РИМ  Римляните Match report Андон
Царев
  15:30    Дир.БГ ДИР  4:1
(2:1)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Андон
Царев
  18:30    Гонг.БГ ГОН  0:3
(0:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Николай
Рамунски
  21:30    СФК Берое БЕР  3:0
(2:0)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Мирослав
Маринов
събота, 18 февруари 2017
  11:30    МК Дружбето МКД  2:1
(1:0)
ФнМ  ФенМания Match report Христо
Пейнов
отгоре
Десети Кръг (24.11.2016 - 29.11.2016)
четвъртък, 24 ноември 2016
  22:00    Гонг.БГ ГОН  2:10
(0:6)
БЕР  СФК Берое Match report Мирослав
Кузманов
събота, 26 ноември 2016
  11:30    МК Дружбето МКД  2:2
(1:0)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Михаил
Димитров
  14:30    Лозенец ЛОЗ  6:1
(1:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Михаил
Димитров
  17:30    Римляните РИМ  1:1
(0:1)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Мирослав
Маринов
  19:00    Лос Кохонес ЛОС  4:1
(1:1)
АРС  Арсенал България Match report Асен
Яначков
  20:30    Пежо Клуб България ПКБ  0:0
(0:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Николай
Рамунски
  22:00    Дир.БГ ДИР  1:2
(0:0)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Николай
Рамунски
четвъртък, 16 февруари 2017
  22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  5:1
(3:0)
ФнМ  ФенМания Match report Мирослав
Маринов
неделя, 19 февруари 2017
  12:30    Олимпик Ракия ОР  8:1
(3:0)
ПОК  Покер Match report Добромир
Кротев
четвъртък, 23 февруари 2017
  20:30    Слабаците СЛА  1:2
(1:1)
ГАД  Гад.БГ Match report Добромир
Кротев
отгоре
Единадесети Кръг (03.12.2016 - 04.12.2016)
събота, 03 декември 2016
  19:00    Лозенец ЛОЗ  6:1
(2:0)
АРС  Арсенал България Match report Асен
Яначков
  20:30    Слабаците СЛА  4:6
(0:5)
ПОК  Покер Match report Асен
Яначков
неделя, 04 декември 2016
  11:00    Римляните РИМ  7:2
(3:2)
ХУЛ  Хулиганите Match report Мирослав
Маринов
  12:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  7:2
(2:2)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Михаил
Димитров
  14:00    Лос Кохонес ЛОС  6:1
(2:1)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Михаил
Димитров
  15:30    Олимпик Ракия ОР  3:0
(1:0)
ФнМ  ФенМания Match report Мирослав
Кузманов
  18:30    Пежо Клуб България ПКБ  4:0
(1:0)
БЕР  СФК Берое Match report Мирослав
Кузманов
  21:30    Дир.БГ ДИР  3:0 ГОН  Гонг.БГ Асен
Яначков
събота, 11 февруари 2017
  11:30    Гад.БГ ГАД  3:3
(1:2)
ЛИВ  Ливърпул България Match report Мирослав
Маринов
сряда, 22 февруари 2017
  22:00    МК Дружбето МКД  1:0
(0:0)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Мирослав
Кузманов
отгоре
Дванадесети Кръг (08.12.2016 - 13.12.2016)
четвъртък, 08 декември 2016
  22:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  10:0
(4:0)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Христо
Пейнов
събота, 10 декември 2016
  МК Дружбето МКД  3:0 ГОН  Гонг.БГ -
  11:30    Ливърпул България ЛИВ  5:2
(2:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Христо
Пейнов
  13:00    Слабаците СЛА  2:2
(1:1)
ФнМ  ФенМания Match report Мирослав
Кузманов
  14:30    Римляните РИМ  6:0
(1:0)
АРС  Арсенал България Match report Мирослав
Маринов
  16:00    Олимпик Ракия ОР  6:1
(4:0)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Андон
Царев
  17:30    Лозенец ЛОЗ  8:1
(2:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Васил
Койнарев
  19:00    Покер ПОК  3:0
(1:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Васил
Койнарев
неделя, 11 декември 2016
  11:00    Лос Кохонес ЛОС  0:4
(0:3)
БЕР  СФК Берое Match report Мирослав
Маринов
неделя, 05 март 2017
  18:30    Пежо Клуб България ПКБ  3:6
(2:4)
ДИР  Дир.БГ Match report Мирослав
Кузманов
отгоре
Тринадесети Кръг (15.12.2016 - 20.12.2016)
четвъртък, 15 декември 2016
  ФК Форум ЦСКА ЦСК  3:0 ГОН  Гонг.БГ -
събота, 17 декември 2016
  22:00    МК Дружбето МКД  0:3 ПКБ  Пежо Клуб България Христо
Пейнов
неделя, 18 декември 2016
  11:00    Слабаците СЛА  2:3
(1:1)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Асен
Яначков
  12:30    Римляните РИМ  1:2
(0:0)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Асен
Яначков
  14:00    Олимпик Ракия ОР  9:2
(6:1)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Васил
Койнарев
  15:30    Лозенец ЛОЗ  2:3
(1:2)
БЕР  СФК Берое Match report Николай
Рамунски
вторник, 20 декември 2016
  22:00    Гад.БГ ГАД  3:0
(2:0)
ХУЛ  Хулиганите Match report Мирослав
Маринов
събота, 11 февруари 2017
  14:30    Покер ПОК  1:2
(0:1)
ФнМ  ФенМания Match report Добромир
Кротев
неделя, 12 февруари 2017
  14:00    Лос Кохонес ЛОС  3:2
(1:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Христо
Пейнов
събота, 18 февруари 2017
  13:00    Ливърпул България ЛИВ  3:1
(1:0)
АРС  Арсенал България Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Четиринадесети кръг (25.02.2017)
To Be Determined
  Олимпик Ракия ОР  3:0 ГОН  Гонг.БГ -
четвъртък, 23 февруари 2017
  22:00    Хулиганите ХУЛ  1:6
(1:3)
АРС  Арсенал България Match report Добромир
Кротев
събота, 25 февруари 2017
  11:30    Ливърпул България ЛИВ  3:5
(1:2)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Боян
Станев
  13:00    Лозенец ЛОЗ  4:3
(3:3)
ДИР  Дир.БГ Match report Боян
Станев
  14:30    ФенМания ФнМ  0:3
(0:2)
ГАД  Гад.БГ Match report Боян
Станев
  16:00    Слабаците СЛА  3:0 Ф1  Клуб Ф1 Match report -
  19:00    Покер ПОК  3:2
(2:1)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Николай
Рамунски
  20:30    ФК Форум ЦСКА ЦСК  4:3
(2:0)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Николай
Рамунски
вторник, 28 февруари 2017
  22:00    Лос Кохонес ЛОС  3:3
(1:1)
МКД  МК Дружбето Match report Николай
Рамунски
сряда, 22 март 2017
  22:00    Римляните РИМ  2:1
(0:0)
БЕР  СФК Берое Match report Мирослав
Кузманов
отгоре
Петнадесети кръг (11.03.2017)
To Be Determined
  Слабаците СЛА  3:0 ГОН  Гонг.БГ -
събота, 11 март 2017
  19:00    Гад.БГ ГАД  4:4
(0:2)
АРС  Арсенал България Михаил
Димитров
неделя, 12 март 2017
  09:30    Хулиганите ХУЛ  1:5
(0:2)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Мирослав
Маринов
  11:00    Покер ПОК  11:4
(5:1)
Ф1  Клуб Ф1 Match report Мирослав
Маринов
  12:30    Ливърпул България ЛИВ  3:3
(2:2)
БЕР  СФК Берое Match report Николай
Рамунски
  14:00    ФК Форум ЦСКА ЦСК  1:3
(1:2)
ЛОС  Лос Кохонес Match report Мирослав
Кузманов
  15:30    Олимпик Ракия ОР  0:3
(0:0)
ПКБ  Пежо Клуб България Match report Добромир
Кротев
  18:30    Лозенец ЛОЗ  9:3
(2:2)
МКД  МК Дружбето Match report Добромир
Кротев
  21:30    Римляните РИМ  2:4
(0:0)
ДИР  Дир.БГ Match report Мирослав
Маринов
сряда, 29 март 2017
  22:00    ФенМания ФнМ  2:5
(1:3)
БФТ  Булфлийт Тийм Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Шестнадесети кръг (18.03.2017)
To Be Determined
  Покер ПОК  3:0 ГОН  Гонг.БГ -
  ФенМания ФнМ  3:0 Ф1  Клуб Ф1 -
четвъртък, 16 март 2017
  22:00    Булфлийт Тийм БФТ  1:2
(0:0)
ГАД  Гад.БГ Match report Николай
Рамунски
събота, 18 март 2017
  11:30    Арсенал България АРС  2:9
(1:4)
ЛИД  Лидер Надежда Match report Михаил
Димитров
  14:30    Хулиганите ХУЛ  2:4
(1:2)
БЕР  СФК Берое Match report Мирослав
Маринов
  16:00    Ливърпул България ЛИВ  8:2
(4:1)
ДИР  Дир.БГ Match report Добромир
Кротев
  17:30    Слабаците СЛА  4:5
(2:3)
ПКБ  Пежо Клуб България