Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size

Вход



регистрация

Forumsleague 2015
Програма

Първи Кръг
събота, 05 септември 2015
10:00    БМВ 3:2
(3:1)
ФЕН Match report Николай
Рамунски
11:30    ОЧЗ Меджик 0:1
(0:1)
Байерн България Match report Николай
Рамунски
13:00    ФК Форум ЦСКА 1:1
(0:0)
Дата.БГ Match report Добромир
Кротев
19:00    Хеттрик 5:3
(3:0)
Манчестър Юнайтед България Match report Васил
Койнарев
сряда, 09 септември 2015
22:00    СФК Берое 2:1
(2:0)
ФРГ Match report Мирослав
Кузманов
сряда, 23 септември 2015
22:00    Дианабад Юнайтед 2:1
(2:0)
ЯМК Симитли Match report Асен
Яначков
вторник, 13 октомври 2015
22:00    Клуб Ф1 2:9
(1:4)
ФМБългария Match report Николай
Рамунски
отгоре
Втори Кръг
събота, 12 септември 2015
19:00    ФК Форум ЦСКА 2:3
(0:2)
ЯМК Симитли Match report Добромир
Кротев
22:00    Клуб Ф1 3:4
(2:2)
Хеттрик Match report Николай
Рамунски
неделя, 13 септември 2015
09:00    СФК Берое 3:4
(2:1)
ФМБългария Match report Мирослав
Маринов
15:30    БМВ 1:2
(1:1)
ФРГ Match report Васил
Койнарев
18:30    ФЕН 5:1
(2:0)
ОЧЗ Меджик Match report Николай
Рамунски
21:30    Байерн България 2:1
(1:1)
Дата.БГ Match report Николай
Рамунски
сряда, 30 септември 2015
22:00    Дианабад Юнайтед 1:1
(0:1)
Манчестър Юнайтед България Match report Добромир
Кротев
отгоре
Трети Кръг
събота, 26 септември 2015
10:00    ОЧЗ Меджик 0:2
(0:0)
Дата.БГ Match report Асен
Яначков
11:30    ФЕН 4:1
(2:0)
ФРГ Match report Асен
Яначков
13:00    Байерн България 1:2
(0:0)
ЯМК Симитли Match report Добромир
Кротев
14:30    БМВ 1:6
(1:5)
ФМБългария Match report Добромир
Кротев
17:30    ФК Форум ЦСКА 2:3
(1:1)
Манчестър Юнайтед България Match report Мирослав
Кузманов
19:00    Дианабад Юнайтед 3:2
(1:1)
Клуб Ф1 Match report Мирослав
Кузманов
вторник, 20 октомври 2015
22:00    СФК Берое 1:1
(1:1)
Хеттрик Match report Асен
Яначков
отгоре
Четвърти Кръг
събота, 03 октомври 2015
20:30    СФК Берое 0:4
(0:3)
Дианабад Юнайтед Match report Васил
Койнарев
неделя, 04 октомври 2015
14:00    Байерн България 3:4
(3:3)
Манчестър Юнайтед България Match report Виктор
Трендафилов
15:30    Дата.БГ 0:1
(0:1)
ЯМК Симитли Match report Николай
Рамунски
21:30    ФЕН 1:3
(1:1)
ФМБългария Match report Боян
Станев
сряда, 04 ноември 2015
22:00    ФК Форум ЦСКА 2:4
(0:2)
Клуб Ф1 Match report Мирослав
Маринов
понеделник, 09 ноември 2015
21:00    БМВ 2:0
(1:0)
Хеттрик Match report Христо
Пейнов
четвъртък, 12 ноември 2015
20:30    ФРГ 3:1
(3:1)
ОЧЗ Меджик Match report Илия
Чепишев
отгоре
Пети Кръг
събота, 10 октомври 2015
10:00    Дата.БГ 1:2
(1:0)
Манчестър Юнайтед България Match report Добромир
Кротев
13:00    ФРГ 0:3
(0:1)
ФМБългария Match report Добромир
Кротев
16:00    ФК Форум ЦСКА 0:1
(0:0)
СФК Берое Match report Добромир
Кротев
17:30    ФЕН 6:2
(0:2)
Хеттрик Match report Боян
Станев
19:00    ОЧЗ Меджик 3:3
(1:1)
ЯМК Симитли Match report Боян
Станев
понеделник, 12 октомври 2015
21:00    БМВ 2:4
(0:2)
Дианабад Юнайтед Match report Христо
Пейнов
сряда, 21 октомври 2015
22:00    Байерн България 4:0
(3:0)
Клуб Ф1 Match report Николай
Рамунски
отгоре
Шести Кръг
събота, 17 октомври 2015
20:30    ФМБългария 1:1
(1:1)
ОЧЗ Меджик Match report Васил
Койнарев
22:00    ЯМК Симитли 4:1
(1:1)
Манчестър Юнайтед България Match report Васил
Койнарев
неделя, 18 октомври 2015
12:30    БМВ 1:1
(0:1)
ФК Форум ЦСКА Match report Асен
Яначков
14:00    ФЕН 4:1
(2:1)
Дианабад Юнайтед Match report Асен
Яначков
15:30    ФРГ 0:1
(0:1)
Хеттрик Match report Боян
Станев
18:30    Дата.БГ 2:1
(1:1)
Клуб Ф1 Match report Мирослав
Маринов
21:30    Байерн България 2:0
(2:0)
СФК Берое Match report Васил
Койнарев
отгоре
Седми Кръг
събота, 24 октомври 2015
10:00    ФМБългария 3:1
(1:0)
Хеттрик Match report Добромир
Кротев
11:30    Байерн България 2:1
(0:1)
БМВ Match report Асен
Яначков
13:00    ЯМК Симитли 3:0 Клуб Ф1 Match report Асен
Яначков
14:30    ФРГ 3:3
(1:2)
Дианабад Юнайтед Match report Боян
Станев
16:00    ОЧЗ Меджик 1:4
(0:2)
Манчестър Юнайтед България Match report Боян
Станев
17:30    Дата.БГ 5:2
(4:2)
СФК Берое Match report Николай
Рамунски
19:00    ФЕН 2:1
(1:0)
ФК Форум ЦСКА Match report Асен
Яначков
отгоре
Осми Кръг
вторник, 27 октомври 2015
22:00    ФРГ 5:2
(4:1)
ФК Форум ЦСКА Match report Добромир
Кротев
събота, 31 октомври 2015
20:30    ФЕН 3:4
(3:0)
Байерн България Match report Николай
Рамунски
неделя, 01 ноември 2015
12:30    ЯМК Симитли 2:2
(1:1)
СФК Берое Match report Мирослав
Кузманов
14:00    Дата.БГ 5:2
(2:0)
БМВ Match report Илия
Чепишев
15:30    Хеттрик 0:0
(0:0)
ОЧЗ Меджик Match report Илия
Чепишев
18:30    Манчестър Юнайтед България 1:0
(1:0)
Клуб Ф1 Match report Боян
Станев
21:30    ФМБългария 1:0
(0:0)
Дианабад Юнайтед Match report Боян
Станев
отгоре
Девети Кръг
събота, 07 ноември 2015
10:00    ОЧЗ Меджик 3:3
(1:0)
Клуб Ф1 Match report Боян
Станев
11:30    Манчестър Юнайтед България 2:0
(0:0)
СФК Берое Match report Илия
Чепишев
13:00    Дата.БГ 1:2
(0:2)
ФЕН Match report Добромир
Кротев
14:30    Хеттрик 1:2
(0:0)
Дианабад Юнайтед Match report Мирослав
Кузманов
16:00    ФРГ 1:6
(0:3)
Байерн България Match report Мирослав
Кузманов
17:30    ФМБългария 5:1
(1:0)
ФК Форум ЦСКА Match report Мирослав
Маринов
19:00    ЯМК Симитли 0:3
(0:3)
БМВ Match report Мирослав
Кузманов
отгоре
Десети кръг
събота, 14 ноември 2015
20:30    Клуб Ф1 1:3
(0:1)
СФК Берое Match report Мирослав
Кузманов
неделя, 15 ноември 2015
09:00    Дианабад Юнайтед 2:3
(2:0)
ОЧЗ Меджик Match report Николай
Рамунски
12:30    Хеттрик 1:2
(1:1)
ФК Форум ЦСКА Match report Добромир
Кротев
14:00    Манчестър Юнайтед България 2:4
(0:2)
БМВ Match report Добромир
Кротев
15:30    ФМБългария 1:6
(1:3)
Байерн България Match report Добромир
Кротев
18:30    ЯМК Симитли 7:0
(5:0)
ФЕН Match report Николай
Рамунски
21:30    ФРГ 0:3 Дата.БГ Match report Николай
Рамунски
отгоре
Единадесети Кръг
събота, 21 ноември 2015
10:00    Манчестър Юнайтед България 0:3 ФЕН -
11:30    ОЧЗ Меджик 2:2
(1:1)
СФК Берое Match report Добромир
Кротев
13:00    ФМБългария 2:4
(1:2)
Дата.БГ Match report Николай
Рамунски
14:30    Хеттрик 0:0
(0:0)
Байерн България Match report Николай
Рамунски
16:00    Дианабад Юнайтед 4:1
(1:0)
ФК Форум ЦСКА Match report Добромир
Кротев
17:30    ЯМК Симитли 7:0
(4:0)
ФРГ Match report Добромир
Кротев
19:00    Клуб Ф1 1:2
(1:2)
БМВ Match report Васил
Койнарев
отгоре
Дванадесети Кръг
събота, 28 ноември 2015
20:30    Манчестър Юнайтед България 3:4
(1:3)
ФРГ Match report Христо
Пейнов
неделя, 29 ноември 2015
09:00    Хеттрик 2:4
(2:2)
Дата.БГ Match report Николай
Рамунски
12:30    ФМБългария 1:2
(1:0)
ЯМК Симитли Match report Мирослав
Маринов
14:00    Клуб Ф1 1:0
(1:0)
ФЕН Match report Мирослав
Маринов
15:30    СФК Берое 1:4
(1:3)
БМВ Match report Мирослав
Кузманов
18:30    Дианабад Юнайтед 1:6
(0:3)
Байерн България Match report Мирослав
Кузманов
21:30    ФК Форум ЦСКА 1:5
(0:3)
ОЧЗ Меджик Match report Боян
Станев
отгоре
Тринадесети Кръг
събота, 05 декември 2015
10:00    ОЧЗ Меджик 2:1
(1:1)
БМВ Match report Мирослав
Кузманов
11:30    ФК Форум ЦСКА 2:5
(2:3)
Байерн България Match report Мирослав
Кузманов
13:00    СФК Берое 0:1
(0:0)
ФЕН Match report Васил
Койнарев
14:30    Дианабад Юнайтед 0:2
(0:2)
Дата.БГ Match report Илия
Чепишев
16:00    Клуб Ф1 1:1
(0:0)
ФРГ Match report Боян
Станев
17:30    Хеттрик 1:1
(0:0)
ЯМК Симитли Match report Добромир
Кротев
19:00    Манчестър Юнайтед България 0:3 ФМБългария Match report Мирослав
Маринов
отгоре
Четиринадесети Кръг
събота, 27 февруари 2016
11:30    ФЕН 1:0
(0:0)
БМВ Match report Добромир
Кротев
14:30    ФМБългария 2:1
(1:0)
Клуб Ф1 Match report Николай
Рамунски
17:30    ФРГ 1:2
(1:2)
СФК Берое Match report Мирослав
Кузманов
19:00    Манчестър Юнайтед България 0:4
(0:2)
Хеттрик Match report Васил
Койнарев
20:30    Байерн България 5:0
(1:0)
ОЧЗ Меджик Match report Васил
Койнарев
неделя, 28 февруари 2016
14:00    Дата.БГ 1:0
(0:0)
ФК Форум ЦСКА Match report Добромир
Кротев
събота, 12 март 2016
19:00    ЯМК Симитли 13:1
(7:1)
Дианабад Юнайтед Match report Николай
Рамунски
отгоре
Петнадесети Кръг
неделя, 08 май 2016
21:30    Дата.БГ 3:1
(1:1)
Байерн България Match report Николай
Рамунски
събота, 14 май 2016
19:00    ФРГ 2:6
(1:1)
БМВ Match report Николай
Рамунски
20:30    ЯМК Симитли 2:0
(0:0)
ФК Форум ЦСКА Match report Илия
Чепишев
неделя, 15 май 2016
12:30    Хеттрик 3:1
(1:0)
Клуб Ф1 Match report Добромир
Кротев
15:30    Манчестър Юнайтед България 2:4
(1:1)
Дианабад Юнайтед Match report Мирослав
Кузманов
18:30    ФМБългария 2:0
(1:0)
СФК Берое Match report Николай
Рамунски
21:30    ОЧЗ Меджик 0:2
(0:1)
ФЕН Match report Боян
Станев
отгоре
Шестнадесети Кръг
събота, 19 март 2016
11:30    Дата.БГ 5:1
(3:1)
ОЧЗ Меджик Match report Илия
Чепишев
13:00    ЯМК Симитли 2:2
(1:1)
Байерн България Match report Илия
Чепишев
14:30    ФМБългария 2:2
(1:1)
БМВ Match report Добромир
Кротев
16:00    Манчестър Юнайтед България 3:0
(2:0)
ФК Форум ЦСКА Match report Добромир
Кротев
17:30    Хеттрик 4:3
(4:2)
СФК Берое Match report Николай
Рамунски
19:00    Клуб Ф1 4:0
(2:0)
Дианабад Юнайтед Match report Васил
Койнарев
вторник, 22 март 2016
22:00    ФРГ 0:2
(0:0)
ФЕН Match report Николай
Рамунски
отгоре
Седемнадесети Кръг
събота, 26 март 2016
11:30    ОЧЗ Меджик 0:1
(0:0)
ФРГ Match report Христо
Пейнов
22:00    ЯМК Симитли 1:5
(0:2)
Дата.БГ Match report Васил
Койнарев
неделя, 27 март 2016
12:30    Клуб Ф1 1:2
(1:0)
ФК Форум ЦСКА Match report Мирослав
Маринов
14:00    Манчестър Юнайтед България 1:4
(1:3)
Байерн България Match report Илия
Чепишев
15:30    Хеттрик 1:3
(1:1)
БМВ Match report Васил
Койнарев
18:30    ФМБългария 0:3
(0:1)
ФЕН Match report Мирослав
Маринов
21:30    Дианабад Юнайтед 1:4
(1:2)
СФК Берое Match report Николай
Рамунски
отгоре
Осемнадесети Кръг
събота, 02 април 2016
11:30    ФМБългария 3:2
(1:1)
ФРГ Match report Мирослав
Маринов
13:00    ЯМК Симитли 0:1
(0:0)
ОЧЗ Меджик Match report Мирослав
Маринов
14:30    Хеттрик 0:5
(0:0)
ФЕН Match report Добромир
Кротев
16:00    Клуб Ф1 1:4
(0:1)
Байерн България Match report Добромир
Кротев
17:30    СФК Берое 2:3
(2:2)
ФК Форум ЦСКА Match report Добромир
Кротев
19:00    Дианабад Юнайтед 2:3
(1:0)
БМВ Match report Боян
Станев
неделя, 03 април 2016
09:00    Манчестър Юнайтед България 0:1
(0:0)
Дата.БГ Match report Добромир
Кротев
отгоре
Деветнадесети Кръг
събота, 09 април 2016
20:30    ОЧЗ Меджик 1:0
(0:0)
ФМБългария Match report Васил
Койнарев
22:00    СФК Берое 2:3
(0:1)
Байерн България Match report Добромир
Кротев
неделя, 10 април 2016
12:30    Хеттрик 0:0
(0:0)
ФРГ Match report Мирослав
Кузманов
14:00    Клуб Ф1 2:1
(1:1)
Дата.БГ Match report Добромир
Кротев
15:30    Дианабад Юнайтед 1:3
(0:2)
ФЕН Match report Добромир
Кротев
18:30    ФК Форум ЦСКА 0:8
(0:0)
БМВ Match report Боян
Станев
21:30    Манчестър Юнайтед България 1:3
(1:1)
ЯМК Симитли Match report Боян
Станев
отгоре
Двадесети Кръг
събота, 16 април 2016
11:30    Хеттрик 1:3
(1:0)
ФМБългария Match report Николай
Рамунски
13:00    ФК Форум ЦСКА 0:3
(0:1)
ФЕН Match report Николай
Рамунски
14:30    Дианабад Юнайтед 2:3
(2:3)
ФРГ Match report Добромир
Кротев
16:00    СФК Берое 1:3
(1:0)
Дата.БГ Match report Мирослав
Кузманов
17:30    БМВ 2:9
(0:5)
Байерн България Match report Мирослав
Кузманов
неделя, 17 април 2016
09:00    Манчестър Юнайтед България 1:1
(1:0)
ОЧЗ Меджик Match report Христо
Пейнов
четвъртък, 19 май 2016
20:30    Клуб Ф1 1:1
(1:0)
ЯМК Симитли Match report Мирослав
Кузманов
отгоре
Двадесет и Първи Кръг
неделя, 24 април 2016
18:30    Дианабад Юнайтед 2:5
(2:3)
ФМБългария Match report Боян
Станев
21:30    Байерн България 1:6
(1:2)
ФЕН Match report Николай
Рамунски
сряда, 11 май 2016
22:00    СФК Берое 1:4
(0:4)
ЯМК Симитли Match report Николай
Рамунски
сряда, 25 май 2016
22:00    ФК Форум ЦСКА 1:4
(0:1)
ФРГ Match report Николай
Рамунски
четвъртък, 09 юни 2016
20:30    ОЧЗ Меджик 1:3
(1:1)
Хеттрик Match report Мирослав
Маринов
сряда, 15 юни 2016
22:00    Клуб Ф1 7:1
(3:0)
Манчестър Юнайтед България Match report Мирослав
Кузманов
сряда, 22 юни 2016
22:00    БМВ 1:1
(1:1)
Дата.БГ Match report Добромир
Кротев
отгоре
Двадесет и Втори Кръг
събота, 28 май 2016
11:30    Дианабад Юнайтед 3:3
(1:1)
Хеттрик Match report Николай
Рамунски
13:00    СФК Берое 1:3
(0:1)
Манчестър Юнайтед България Match report Николай
Рамунски
17:30    Байерн България 3:1
(0:1)
ФРГ Match report Васил
Койнарев
19:00    ФЕН 2:1
(0:0)
Дата.БГ Match report Васил
Койнарев
неделя, 29 май 2016
20:00    ФК Форум ЦСКА 2:2
(1:0)
ФМБългария Match report Христо
Пейнов
четвъртък, 02 юни 2016
20:30    БМВ 2:3
(1:2)
ЯМК Симитли Match report Добромир
Кротев
четвъртък, 23 юни 2016
20:30    Клуб Ф1 8:1
(3:0)
ОЧЗ Меджик Match report Николай
Рамунски
отгоре
Двадесет и Трети Кръг
събота, 04 юни 2016
20:30    ФК Форум ЦСКА 3:5
(1:1)
Хеттрик Match report Добромир
Кротев
неделя, 05 юни 2016
12:30    ФЕН 1:0
(0:0)
ЯМК Симитли Match report Николай
Рамунски
14:00    СФК Берое 2:5
(1:1)
Клуб Ф1 Match report Николай
Рамунски
15:30    Дата.БГ 9:2
(2:1)
ФРГ Match report Мирослав
Маринов
18:30    ОЧЗ Меджик 0:3
(0:2)
Дианабад Юнайтед Match report Мирослав
Маринов
21:30    БМВ 3:6
(0:4)
Манчестър Юнайтед България Match report Боян
Станев
понеделник, 06 юни 2016
21:00    Байерн България 0:3
(0:2)
ФМБългария Match report Николай
Рамунски
отгоре
Двадесет и Четвърти Кръг
събота, 11 юни 2016
11:30    ФК Форум ЦСКА 2:5
(1:2)
Дианабад Юнайтед Match report Мирослав
Кузманов
13:00    БМВ 4:1
(2:1)
Клуб Ф1 Match report Мирослав
Кузманов
14:30    СФК Берое 3:1
(1:1)
ОЧЗ Меджик Match report Николай
Рамунски
16:00    ФЕН 5:0
(5:0)
Манчестър Юнайтед България Match report Добромир
Кротев
17:30    Дата.БГ 0:1
(0:0)
ФМБългария Match report Николай
Рамунски
неделя, 12 юни 2016
09:00    Байерн България 3:1
(2:0)
Хеттрик Match report Мирослав
Кузманов
неделя, 03 юли 2016
18:30    ФРГ 1:5
(1:3)
ЯМК Симитли Match report Добромир
Кротев
отгоре
Двадесет и Пети Кръг
събота, 18 юни 2016
20:30    Дата.БГ 3:5
(3:3)
Хеттрик Match report Добромир
Кротев
22:00    Байерн България 0:8
(0:3)
Дианабад Юнайтед Match report Добромир
Кротев
неделя, 19 юни 2016
12:30    БМВ 3:2
(1:0)
СФК Берое Match report Мирослав
Кузманов
15:30    ОЧЗ Меджик 3:0 ФК Форум ЦСКА -
18:30    ФРГ