Skip to content

Boris KolevBoris Kolev

Increase font size Decrease font size Default font size

Вход



регистрация

ForumsLeague 2010 Second Division A
Програма

Първи Кръг (04.09.2010)
събота, 04 септември 2010
11:30    Пий Си Мани Я ПСМ  1:2
(1:1)
БЕР  СФК Берое Match report
13:00    Цифра Злина ЦЗ  2:2
(0:2)
  Рено Клуб България Match report
14:30    ДайкастКарсБГ   0:10
(0:7)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик (Орлите) Match report
16:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  2:5
(0:2)
Ф1  Клуб Ф1 Match report
сряда, 22 септември 2010
15:00    Арсенал България АРС  4:1
(1:1)
ЗНД  ФК Замунда Match report
отгоре
Втори Кръг (12.09.2010)
неделя, 12 септември 2010
09:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  5:3
(3:1)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
11:00    ДайкастКарсБГ   3:2
(0:1)
  Рено Клуб България Match report
12:30    ФК Замунда ЗНД  5:3
(2:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик (Орлите) Match report
14:00    Пий Си Мани Я ПСМ  1:5
(0:5)
Ф1  Клуб Ф1 Match report
15:30    СФК Берое БЕР  0:4
(0:2)
АРС  Арсенал България Match report
отгоре
Трети Кръг (18.09.2010)
събота, 18 септември 2010
14:30    ФК Замунда ЗНД  5:2
(2:0)
  Рено Клуб България Match report
16:00    Пий Си Мани Я ПСМ  2:8
(1:7)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
неделя, 19 септември 2010
15:30    Арсенал България АРС  4:2
(3:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик (Орлите) Match report
сряда, 22 септември 2010
12:00    СФК Берое БЕР  4:0
(0:0)
Ф1  Клуб Ф1 Match report
13:30    ДайкастКарсБГ   2:3
(2:3)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report
отгоре
Четвърти Кръг (26.09.2010)
неделя, 26 септември 2010
09:30    Клуб Ф1 Ф1  2:3
(1:0)
АРС  Арсенал България Match report
11:00    ФК Замунда ЗНД  3:6
(1:5)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report
12:30    Пий Си Мани Я ПСМ  6:4
(3:2)
  ДайкастКарсБГ Match report
14:00    СФК Берое БЕР  6:3
(3:1)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
15:30    ОЧЗ Меджик (Орлите) ОЧЗ  7:2
(4:1)
  Рено Клуб България Match report
отгоре
Пети Кръг (02.10.2010)
събота, 02 октомври 2010
11:30    ОЧЗ Меджик (Орлите) ОЧЗ  2:1
(0:0)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report
13:00    Арсенал България АРС  0:1
(0:0)
  Рено Клуб България Match report
14:30    ФК Замунда ЗНД  4:3
(1:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
17:30    Клуб Ф1 Ф1  2:4
(1:2)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
неделя, 03 октомври 2010
14:00    СФК Берое БЕР  12:2
(4:1)
  ДайкастКарсБГ Match report
отгоре
Шести Кръг (10.10.2010)
неделя, 10 октомври 2010
09:30    Рено Клуб България   2:1
(0:0)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report
11:00    ОЧЗ Меджик (Орлите) ОЧЗ  2:2
(1:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
12:30    СФК Берое БЕР  2:2
(0:1)
ЗНД  ФК Замунда Match report
14:00    Цифра Злина ЦЗ  1:3
(1:0)
АРС  Арсенал България Match report
15:30    Клуб Ф1 Ф1  8:1
(4:0)
  ДайкастКарсБГ Match report
отгоре
Седми Кръг (16.10.2010)
събота, 16 октомври 2010
11:30    ОЧЗ Меджик (Орлите) ОЧЗ  0:4
(0:2)
БЕР  СФК Берое Match report
13:00    Клуб Ф1 Ф1  10:2
(4:2)
ЗНД  ФК Замунда Match report
14:30    Арсенал България АРС  3:1
(1:0)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report
16:00    Цифра Злина ЦЗ  8:4
(4:1)
  ДайкастКарсБГ Match report
17:30    Рено Клуб България   1:1
(0:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
отгоре
Осми Кръг (24.10.2010)
неделя, 24 октомври 2010
09:30    Цифра Злина ЦЗ  4:1
(0:0)
ЗНД  ФК Замунда Match report
11:00    Рено Клуб България   3:7
(1:4)
БЕР  СФК Берое Match report
12:30    Клуб Ф1 Ф1  9:0
(6:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик (Орлите) Match report
14:00    ДайкастКарсБГ   0:5
(0:5)
АРС  Арсенал България Match report
15:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  1:2
(1:2)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
отгоре
Девети Кръг (30.10.2010)
събота, 30 октомври 2010
11:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  4:4
(2:1)
БЕР  СФК Берое Match report
13:00    Цифра Злина ЦЗ  14:0
(1:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик (Орлите) Match report
14:30    Арсенал България АРС  3:4
(2:3)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
16:00    Рено Клуб България   3:8
(3:4)
Ф1  Клуб Ф1 Match report
17:30    ДайкастКарсБГ   1:8
(0:2)
ЗНД  ФК Замунда Match report
отгоре
Десети Кръг (07.11.2010)
неделя, 07 ноември 2010
09:30    Рено Клуб България   0:6
(0:1)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
11:00    Клуб Ф1 Ф1  2:4
(2:1)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report
12:30    ОЧЗ Меджик (Орлите) ОЧЗ  0:5   ДайкастКарсБГ Match report
14:00    СФК Берое БЕР  4:2
(2:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
15:30    ФК Замунда ЗНД  5:3
(3:2)
АРС  Арсенал България Match report
отгоре
Единадесети Кръг (13.11.2010)
събота, 13 ноември 2010
11:30    Арсенал България АРС  3:5
(1:1)
БЕР  СФК Берое Match report
13:00    Клуб Ф1 Ф1  0:6
(0:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
14:30    ОЧЗ Меджик (Орлите) ОЧЗ  4:2
(2:1)
ЗНД  ФК Замунда Match report
16:00    Рено Клуб България   3:2
(1:1)
  ДайкастКарсБГ Match report
17:30    Цифра Злина ЦЗ  1:5
(1:3)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report
отгоре
Дванадесети Кръг (21.11.2010)
неделя, 21 ноември 2010
09:30    ОЧЗ Меджик (Орлите) ОЧЗ  1:2
(0:1)
АРС  Арсенал България Match report
11:00    Цифра Злина ЦЗ  3:1
(0:1)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
12:30    Рено Клуб България   0:3
(0:0)
ЗНД  ФК Замунда Match report
14:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  7:0
(2:0)
  ДайкастКарсБГ Match report
15:30    Клуб Ф1 Ф1  2:3
(2:2)
БЕР  СФК Берое Match report
отгоре
Тринадесети Кръг (27.11.2010)
събота, 27 ноември 2010
11:30    Рено Клуб България   4:1
(2:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик (Орлите) Match report
13:00    Цифра Злина ЦЗ  3:0
(2:0)
БЕР  СФК Берое Match report
14:30    ДайкастКарсБГ   0:0
(0:0)
ПСМ  Пий Си Мани Я Match report
16:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  7:2
(4:1)
ЗНД  ФК Замунда Match report
17:30    Арсенал България АРС  5:1
(2:1)
Ф1  Клуб Ф1 Match report
отгоре
Четиринадесети Кръг (05.12.2010)
неделя, 05 декември 2010
09:30    Цифра Злина ЦЗ  3:9
(0:2)
Ф1  Клуб Ф1 Match report
11:00    ДайкастКарсБГ   1:10
(0:7)
БЕР  СФК Берое Match report
12:30    Пий Си Мани Я ПСМ  1:4
(1:1)
ЗНД  ФК Замунда Match report
14:00    Рено Клуб България   1:2
(0:0)
АРС  Арсенал България Match report
15:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  3:2
(2:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик (Орлите) Match report
отгоре
Петнадесети Кръг (26.02.2011)
събота, 26 февруари 2011
13:00    Арсенал България АРС  8:1
(3:1)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
14:30    ФК Замунда ЗНД  3:6
(1:1)
БЕР  СФК Берое Match report
16:00    Пий Си Мани Я ПСМ  0:0
(0:0)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик (Орлите) Match report
четвъртък, 03 март 2011
11:30    ДайкастКарсБГ   0:5
(0:5)
Ф1  Клуб Ф1 Match report
неделя, 20 март 2011
09:30    Дианабад Юнайтед ДНБ  5:0
(1:0)
  Рено Клуб България Match report
отгоре
Шестнадесети Кръг (06.03.2011)
четвъртък, 03 март 2011
16:00    Дианабад Юнайтед ДНБ  3:1
(2:0)
АРС  Арсенал България Match report
неделя, 06 март 2011
09:30    Пий Си Мани Я ПСМ  1:3
(0:1)
  Рено Клуб България Match report
11:00    СФК Берое БЕР  2:2
(2:1)
ОЧЗ  ОЧЗ Меджик (Орлите) Match report
14:00    ФК Замунда ЗНД  6:3
(2:1)
Ф1  Клуб Ф1 Match report
15:30    ДайкастКарсБГ   2:1
(1:1)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
отгоре
Седемнадесети Кръг (12.03.2011)
събота, 12 март 2011
11:30    Пий Си Мани Я ПСМ  1:1
(1:0)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report
13:00    Арсенал България АРС  8:1
(4:0)
  ДайкастКарсБГ Match report
14:30    ОЧЗ Меджик (Орлите) ОЧЗ  0:3
(0:1)
Ф1  Клуб Ф1 Match report
16:00    СФК Берое БЕР  5:1
(2:0)
  Рено Клуб България Match report
17:30    ФК Замунда ЗНД  2:9
(1:3)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
отгоре
Осемнадесети Кръг (27.03.2011)
неделя, 27 март 2011
09:30    ФК Замунда ЗНД  4:1
(3:1)
  ДайкастКарсБГ Match report
11:00    Клуб Ф1 Ф1  5:1
(2:1)
  Рено Клуб България Match report
12:30    Пий Си Мани Я ПСМ  3:5
(2:3)
АРС  Арсенал България Match report
14:00    ОЧЗ Меджик (Орлите) ОЧЗ  4:5
(3:4)
ЦЗ  Цифра Злина Match report
15:30    СФК Берое БЕР  0:2
(0:0)
ДНБ  Дианабад Юнайтед Match report
отгоре




Звезден рожденик

Отбор: Лос Кохонес
Мачове: 9
Голове: 6

Случаен профил

Отбор: АЕ
Мачове: 1
Голове: 0