Начало форум Forums League Дискусии Тема за играчи, които си търсят отбор

scoot.bg

Тема за играчи, които си търсят отбор

Тук можете да дискутирате всичко относно турнира.

Модератор: Организатори

svo

Гари, с удоволствие ще те вземем при нас :-) На лично ще ми обясниш защо се махаш от отбора, който малко или повече създаде :-)
ПКБ

svo написа:
Гари, с удоволствие ще те вземем при нас :-) На лично ще ми обясниш защо се махаш от отбора, който малко или повече създаде :-)

Гари няма да ходи никъде. Изтрийте му поста. Снощи се е напил и не си е доспал, затова пише глупости. Аз съм представител на отбора и мога да забраня трансфер.

svo

недей ми се нахвърля. Само предложих на Гари да остане в лигата :D Колкото до забраната на трансфера, направи справка с актуалните правила :wink:
ПКБ

chipanov Пий Си Мани Я

Аз си търся отбор, но не съм добър играч. Някой по-непрентециозен отбор.

Та...дебел чичка на години...бивша ""Уегенда" търси място в непретенциозен отбор да ги направи машини и да спечелят всичко ;) :P
Изображение

chipanov Пий Си Мани Я

Някой да търси играчи?

TEO_MESSi Еврофутбол ДД Аватар

krasram написа:
И ние се включваме - с оферта - ако някой играч си търси отбор, иска да смени настоящия или не го искат в настоящия му отбор - имаме 5-6 свободни места ;)

Попълнен е състава вече. Може да се изтрие поста.

Gignac написа:
svo написа:

Гари няма да ходи никъде. Изтрийте му поста. Снощи се е напил и не си е доспал, затова пише глупости. Аз съм представител на отбора и мога да забраня трансфер.

Ех, този алкохол.. легенди погубва и продава :D

merder Хеттрик

optimeon написа:
Gignac написа:
svo написа:

Ех, този алкохол.. легенди погубва и продава :D

Ти не се бой, пий... пий... ти си имюннат!

G8 Ливърпул България Аватар

Пф, тъкмо си викам, че форума се е раздвижил, а то... :mrgreen:
Изображение

Mrkolev БТВ

Търся си отбор без играещи треньори :D за предпочитане от втора дивизия без големи амбиции - за спорта.
Досега бях в БТВ отбора, който се разпадна 27 номер
http://forumsleague.org/index.php?optio ... Itemid=453

Sonny_chiba БМВПауър

Нема ли кой да вземе Методи? :(

svo

взимам го! Но само с клинчето! Иначе не го искам!
ПКБ

Здравейте.
Търся отбор в втора лига вртатар съм играл съм за слабаците и в момента играя за Глиган Атлетикс :gk:

тел. 0888848425
фейс https://www.facebook.com/Sime0n0v

Търся си нов отбор, поста на който играя е изтеглен нападател десен или ляв бег с функции за прибиране като опорен халф.
Може и в 3-та лига. В момента нямам активна картотека към никой отбор. Цъкам за удоволствие в разни други аматьорски лиги като София Лига от време на време и поддържам форма. Идеята ми е да поддържам от време на, време форма в някой по скромен отбор без разни надути пуяци.

http://www.facebook.com/NikolayHristov061
:drunk:

ПредишнаСледваща

Назад към Дискусии