Начало форум Forums League Идеи и Препоръки Работата на ръководството

scoot.bg

Работата на ръководството

Можете да предлагате нови идеи, мнения и препоръки за развитието на лигата.

Модератор: Организатори

Мнение Вто Авг 05, 2014 5:55 pm

Чувствайте се свободни да дискутирате всичко, свързано с ръководството и управлението на турнира тук :)
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

Модев, обичам те ! :mrgreen:
Който заспива с мисълта за секс в главата, се събужда с решение в ръката...

vassilp Хеттрик

Този сезон ще се определя ли Играч на мача? Ако отговорът е положителен ще има ли някаква промяна или условията за избора си остават същите?

Ще се определя. Условията остават същите :-)

good post...........
Guaranteed pass real exam with help of up to date Testking dumps,Testking 1z0-821 braindump video tutorials and Pass4sure Uniformed Services University of the Health Sciences practice tests.

Това не се отразява на броя трансфери на Дир.БГ, тъй като те така или иначе направиха само два трансфера. Корекцията е отразена в темата!
sani

jeyjey ГАД.БГ Аватар

Има няколко неща, които ако бъдат оправени, нещата ще са много по- приемливи.
Осветлението на мачовете
Стрийминга
Съдиите.

Най-лошото е, че от тези трите, Р. към нито едно не може да вземе пряко отношение, а зависи от някой ;)

jeyjey ГАД.БГ Аватар

SalvadorDali написа:
Най-лошото е, че от тези трите, Р. към нито едно не може да вземе пряко отношение, а зависи от някой ;)

Най- вероятно си прав! :) Въпросът е, че аз не знам кой, за какво отговаря! А когато това не се знае, няма как да се вземе отношение. Ако някой публикува задачите, със срокове и отговорници, мисля че лесно ще могат да бъдат следени и ще знаем дали определените хора се справят или не. Това пък, от своя страна, води до по лесен избор когато избираме ново ръководство.
Аз не искам хората да си свършват работата на всяка цена, може да има обективни пречки.
Например осветлението, човекът Х е отговорен, и написва, ходих при еди кой си на тази дата, казах това и това, а те ми теглиха една майна. Очевидно нашият човек си е свършил нещата, а ние вече определяме отношението си към спортна София, или министъра, или към Атака.
Нещата трябва да са простички, проследяеми, за да се чувстват всички добре.

solarispoker Покер

jeyjey написа:
SalvadorDali написа:

Най- вероятно си прав! :) Въпросът е, че аз не знам кой, за какво отговаря! А когато това не се знае, няма как да се вземе отношение. Ако някой публикува задачите, със срокове и отговорници, мисля че лесно ще могат да бъдат следени и ще знаем дали определените хора се справят или не. Това пък, от своя страна, води до по лесен избор когато избираме ново ръководство.
Аз не искам хората да си свършват работата на всяка цена, може да има обективни пречки.
Например осветлението, човекът Х е отговорен, и написва, ходих при еди кой си на тази дата, казах това и това, а те ми теглиха една майна. Очевидно нашият човек си е свършил нещата, а ние вече определяме отношението си към спортна София, или министъра, или към Атака.
Нещата трябва да са простички, проследяеми, за да се чувстват всички добре.

Киро би трябвало да знае кой за какво отговаря в ръководството, питай го :)
Последна промяна solarispoker на Чет Ное 20, 2014 3:00 am, променена общо 1 път
Капитан на Покер

Относно осветлението веднага казвам, ама то това е дискутирано на няколко места. Спортна са наясно, че има проблем с осветлението. Със съдействието на Станката от Арсенал и на Сашо от АЕ дори направихме оферта зап одмяна на осветлението, за да бъде по-качествено. Това бе предтсавено на ръководството на Спортна София, които обаче отхвърлиха офертата и казаха, че ще търсят вариант да подменят поетапно сегашните лампи с такива с LED осветление. Как ще става това - те не могат да кажат.

За записването на мачовете ще говорим след като мине регистрацията на дружеството, защото все още се чака това да се случи.

Назад към Идеи и Препоръки