Начало форум Forums League Идеи и Препоръки Спортна София - Коментари, препоръки, оплаквания

scoot.bg

Спортна София - Коментари, препоръки, оплаквания

Можете да предлагате нови идеи, мнения и препоръки за развитието на лигата.

Модератор: Организатори

rogertaylor Дата.БГ Аватар

Sakis написа:
Още едно скърцване със зъби, че няма да продължим да играем там и нещата ще се подредят!

Имайки предвид, че са общинска фирма - по-вероятно е да си го преместят между крачолите и да ни покажат къде са изходите на СС.

Sakis Лос Кохонес

И кой ще им носи приходите? Общината нема вечно да дава и да дава на въпросния господин. Но той си е железен там и няма кой да го бутне вече 14 години. Аз не вярвам да изгонят толкова стабилен клиент, който им прави половината месечен оборот, ако не и повече, за 2 дни. :)
Los CojonesPosition: GK AMLR/ST

rosso1948 Скуадра Олд Бойс

Не знам как е осветлението за хората със здрави очи, но аз (предполагам и много други) имам/е проблем с очите и осветлението е под всякаква критика ! Надявам се скоро да се вземат някакви мерки, че така в късните мачове след 18:00 ч. се играе много трудно и очите се напрягат допълнително, а от там и болките в главата след това.
Изображение

July ФК Форум ЦСКА

Няма да се очудя ако от СС предложат да си направим лазерни корекции на зрението отколкото да се заемат ентусиазирано да сменят осветлението :lol:

jdrolio Олимпик Ракия

night vision 8)

rosso1948 Скуадра Олд Бойс

Искам да поломя хората свързани с организацията в лигата и тези комуникиращи с представителите на Спортна София, да обърнат по-сериозно внимание, към проблема свързан с осветлението на терените и да се вземат най-накрая в ръце, да повдигнат въпроса с подмяната на по-добро такова. На малкия терен в късните часове осветлението е под всякаква критика, а от долната част на терена (от към националния) видимостта е в пъти по-слаба. Мисля, че като най-голям ползвател на терените и дългогодишен такъв, все имаме някакво право на глас, което да се вземе на сериозно от хората управляващи Спортна София !
Изображение

Noel* Цифра Злина Аватар

На голямото положението е същото. Аз лично нямам проблеми със зрението и не ми е чак толкова голяма болка за умиране, но за всеки такъв има и по един, на който му е некомфортно да играе на т'ва осветление.
cifra.zlina.org

Sakis Лос Кохонес

Аз го говоря тва вчера на Ралф, говорено е и с дясната ръка на Бойко Додов, ама той си мисли, че си правя ташак. Опитвам се да помогна с всякакви връзки в СО, но аз за тримцата от УС не съм сериозен човек. Сори, ще си играем на тъмно, докато тва ръководство не се вземе в ръце и не напише просто едно интелигентно написано, гневно и един вид заплашително писмо. Хората имат желание да го оправят, ама нашите се ослушват. :evil: :evil:

ups ФФК ХардуерБГ Аватар

rosso1948 написа:
Искам да поломя хората свързани с организацията в лигата и тези комуникиращи с представителите на Спортна София, да обърнат по-сериозно внимание, към проблема свързан с осветлението на терените и да се вземат най-накрая в ръце, да повдигнат въпроса с подмяната на по-добро такова. На малкия терен в късните часове осветлението е под всякаква критика, а от долната част на терена (от към националния) видимостта е в пъти по-слаба. Мисля, че като най-голям ползвател на терените и дългогодишен такъв, все имаме някакво право на глас, което да се вземе на сериозно от хората управляващи Спортна София !

Да не забравяме и висящия кабел

Сакис, въобще не е вярно, че не се прави нищо!

По проблема с осветлението се действа и то вече доста сериозно, благодарение и на съдействието на Станката от Арсенал, както и на момчетата от АЕ. Предстои да се предостави на Спортна София оферта относно това какво ще им струва подмяната на осветлението, след което те ще обсъждат възможностите това да се случи максимално скоро.
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

Sakis Лос Кохонес

Абе сумата, която ти съобщи на съвета беше доста надута, ама карай. Доколкото знам оферта има за под сумата за разискване в СОС.

Значи, аз ти казах сумата, която Спортна ни бяха обявили, че струвало - нещо от типа на 30 000 лева или нещо подобно. Както вероятно знаеш, от АЕ, които се занимават с това, предложиха съдействие с ниска цена и гъвкави възможности за плащане. Станислав от Арсенал съдейства с правилната връзка... и в момента се движат нещата в тая посока.
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

Sakis Лос Кохонес

Значи, на Додов най-близката е казала, че има оферта от под 10 000 лева. Може и от АЕ да са я отправили, знам ли.

Предишна

Назад към Идеи и Препоръки