Начало форум Forums League Дискусии Проблем със записа

scoot.bg

Проблем със записа

Тук можете да дискутирате всичко относно турнира.

Модератор: Организатори

Мнение Нед Окт 28, 2018 9:33 pm
5ko ФМБългария

Записът на мача на Легендите и Дебелите Старчета от днес е негледаем (иначе се сваля, но просто нищо не се вижда). Останалите мачове ОК ли са?

Мнение Нед Окт 28, 2018 11:01 pm

Не е само този мач.Последните ни три мача ги няма никакви.На голямия терен камерата е ОК, а на малкия не ти дава да гледаш даже мачовете на живо на другите отбори.

Мнение Пон Окт 29, 2018 11:12 am
Toshey7 ФК ГлоБол Аватар

И нашия запис от вчера е преебан. Доста тъжно с оглед на това, че наистина се получи брутален мач и си заслужава да се гледа.
Бхати каръка - на яките дербите камерата се прецаква, на мачове с по 95 гола всичко е точно. :happy:

Мнение Пон Окт 29, 2018 11:47 am
Shipkov Хеттрик Аватар

Чак пък брутален....
Като се видим с теб другия път, ще си поговорим за някои неща.
mladostbg написа:
Добрата новина за теб, Шипков е, че ако тръгнат нещата аз ще се заминавам с комуникацията с отборите, което значи, че ще те тровя денонощно, отговаряйки на иначе умерено-заядливите ти постове :-)

Мнение Пон Окт 29, 2018 1:33 pm

Ще ходим да сменяме техниката тази седмица. Дано да се реши проблемът, че вече не знам.
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

Мнение Пон Окт 29, 2018 2:35 pm
jeyjey ГАД.БГ Аватар

Shipkov написа:
Чак пък брутален....
Като се видим с теб другия път, ще си поговорим за някои неща.

Време беше! :mrgreen:

Мнение Вто Окт 30, 2018 9:20 am
merder Хеттрик

Хахаха, Шипков ще дърпа уши

Мнение Вто Окт 30, 2018 12:06 pm
Toshey7 ФК ГлоБол Аватар

Аман от тоя Юли, сега пак ше каже за Веско и гредата. :twisted:

Мнение Вто Окт 30, 2018 1:50 pm
veskok ГАД.БГ Аватар

Тоши, аз ако имах запис от този мач, сега щеше да говориш с адвокатите ми.
Но иначе бих задал въпроса какво правим с хора, които ни наричат ташаци и искат да ни ебат майките? Има ли наказания за такива? Защото дори да осъзнавам, че няма смисъл да се разправяш с такива, не мога да обещая, че следващия път няма да премина границата. Сега съотборниците ми ме спряха. И знам, че бяха прави.
Според мен, ако ударя човечето, което ни псува, трябва да ме накажат минимум за 6 месеца. Но въпросът е дали това човече още следващия кръг ще е на терена и ще псува някой друг. И дали наистина с мълчание може да се победи простотията? Аз си признавам, че вече не мога да мълча и на практика няма да съжалявам, ако следващия път ударя някой, който иска да ни ебе майките.
ОЧЗ Меджик

Мнение Вто Окт 30, 2018 3:02 pm

Веско, по принцип ДК може да бъде сезирана с доклад от мача на длъжностните лица. В случая, обаче, понеже и аз бях там - този получи жълт картон за това, че желаеше да ебе майките ни, тоест, предполага се, че рефера е реагирал по адекватен начин на тези обиди, показвайки на провинилия се наказателен картон. В този случай нищо не можем да направим. Ако не бе показан картон на този простак и имаше доклад от длъжностни лица, тогава вече можехме да реагираме и да приложим ДП. Знам как се чувстваш, щото и аз едва издържах да не го набия този, но от тук нататък съм сигурен, че неговото поведение ще се следи изкъсо.
Който заспива с мисълта за секс в главата, се събужда с решение в ръката...

Мнение Вто Окт 30, 2018 4:37 pm
jeyjey ГАД.БГ Аватар

Toshey7 написа:
Аман от тоя Юли, сега пак ше каже за Веско и гредата. :twisted:

Аз разправях ли Ви историята за Веско, Тоши и гредата? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Мнение Вто Окт 30, 2018 6:57 pm

veskok написа:
Тоши, аз ако имах запис от този мач, сега щеше да говориш с адвокатите ми.
Но иначе бих задал въпроса какво правим с хора, които ни наричат ташаци и искат да ни ебат майките? Има ли наказания за такива? Защото дори да осъзнавам, че няма смисъл да се разправяш с такива, не мога да обещая, че следващия път няма да премина границата. Сега съотборниците ми ме спряха. И знам, че бяха прави.
Според мен, ако ударя човечето, което ни псува, трябва да ме накажат минимум за 6 месеца. Но въпросът е дали това човече още следващия кръг ще е на терена и ще псува някой друг. И дали наистина с мълчание може да се победи простотията? Аз си признавам, че вече не мога да мълча и на практика няма да съжалявам, ако следващия път ударя някой, който иска да ни ебе майките.

Знам, че въпроса не е отправен към мен, но като капитан на отбора ( организатор или както там искате го наричайте ) се чувствам отговорен за действията на момчетата ми както на терена, така и извън него.Не смятам да влизам в спорове с които и да било, това е първото нещо което искам да напиша.Второто е , че наистина нашият играч не бе прав да обижда които и да било, това е абсурдно.Идеята за създаването на този отбор и участието ни в лигата, няма нищо общо с това което се случи в последния мач.Повечето момчета бяхме довели жените и децата си да гледат и да се радват на татковците си, а се получи грозна картинка.Обещавам това да не се повтори, а в случай че това стане, няма да е нужно да се сезира каквото и да било, просто нещо ще се промени.Лигата може и без нас като отбор, в това не се и съмнявам.

И не на последно място искам да се извиня на отбора на Легендите.

С уважение Николай Радев № 5 Дебелите Старчета

Мнение Вто Окт 30, 2018 7:43 pm

Здравейте, казвам се Мартин Диманов и съм този, който ви напсува по време на мача, за което ви се извиних 100 пъти... В очите!!! Горя в играта и когато ме наритат така както вие го направихте реагирам... Първично и глупаво... Реакцията ми можеше да е отговор на вашата игра и да сме с по двама контузени накрая...ако съдията беше на място и ми беше показал картон, какъвто заслужавах още в началото всичко щеше да е различно. Вие като "Легенди" трябва да сте пример за нас, новите отбори, не да влизат някакви хора на почивката да се бият... Както казах на Георги, там съревнованието е по футболен екип, всичко друго е не по-малко примитивно от моята реакция на всичкото ръгане. Успех напред в турнира.
С уважение, Мартин Диманов, Дебелите Старчета

Мнение Вто Окт 30, 2018 7:58 pm

mdimanov написа:
Здравейте, казвам се Мартин Диманов и съм този, който ви напсува по време на мача, за което ви се извиних 100 пъти... В очите!!! Горя в играта и когато ме наритат така както вие го направихте реагирам... Първично и глупаво... Реакцията ми можеше да е отговор на вашата игра и да сме с по двама контузени накрая...ако съдията беше на място и ми беше показал картон, какъвто заслужавах още в началото всичко щеше да е различно. Вие като "Легенди" трябва да сте пример за нас, новите отбори, не да влизат някакви хора на почивката да се бият... Както казах на Георги, там съревнованието е по футболен екип, всичко друго е не по-малко примитивно от моята реакция на всичкото ръгане. Успех напред в турнира.
С уважение, Мартин Диманов, Дебелите Старчета

Това твоето е доста безочливо изказване на фона на глупостите, които сътвори! И не, хора не влязоха да те бият, а да ти искат обяснение за обидното поведение към тях, при все, че те с нищо не те провокираха. Това "Да ви еба майката", изречено от твоята уста дори няма да го коментирам, защото както ти казах и на терена - ти си селяк, щом си позволяваш да се държиш по този начин! Щом т
целцелия ви отбор е коректен, а само ти изпъкваш с глупости, най-вероятно трябва да се замислиш, че нещо при теб куца. А самият факт, че признаваш, че реагираш първично на провокации е доста притеснителен и следва да си зададеш въпроса имаш ли място в тази лига с това поведение?

Със здраве.
Подпис - Еленко Еленков!
Който заспива с мисълта за секс в главата, се събужда с решение в ръката...

Мнение Вто Окт 30, 2018 8:04 pm

#легендарно :)

Бъди здрав ;) все пак там отиваме за кеф

Следваща

Назад към Дискусии