Начало форум Forums League Форумна Лига Дискусии на текущите съобщения 2018 / 2019

scoot.bg

Дискусии на текущите съобщения 2018 / 2019

Информация за Лигата.

Модератор: Организатори

slabaka Слабаците

И аз не мога да направя нищо защото ми изписва "грешка". Предлагам да се намали зимния трансферен прозорец на 2 часа....

Да - има проблем за отборите, участвали в Купата. Ще го оправя довечера късно и ще ви пиша.
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

svo

аз като приказвам, не говоря....
ПКБ

Пробвайте сега, моля

mladostbg написа:
Пробвайте сега, моля

Всичко изглежда нормално вече. Благодаря :)
TO DARE IS TO DO

veskok ГАД.БГ Аватар

Къде може да се видят резултатите от елиминациите за купата?
ОЧЗ Меджик

В раздела за Купата - секция Елиминации вече води към правилното меню.

Програма??
Пишеше до 16.02.2019

Може и аз да не я виждам - ако е така , извинявам се

Иванчев Шисел България Аватар

Някой да каже защо на зимната купа не се зачитат червените картони за следващият мач??? :conf2: :conf2: :conf2:

Здрасти,

Да - в зимната купа няма наказания за картони или натрупвания на картоните. Така го правим в турнира още от неговото първо издание преди мноооого години :-) Като цяло идеята е следната:

1. Първо в турнира за Купата нямаме стартови състави и статистика по играчи. Няма и делегат, който да следи дали евентуално наказан играч участва. Което значи, че следенето на наказания по червени картони - не е просто и никак не е гарантирано, че ще сработи.

2. Турнирът винаги е бил с подготвителна цел. Затова няма наказания, освен в много редки черезвичайни случаи, за които се налагат наказания, които важат и за редовния сезон в Лигата.

@Tootko - довечера ще бъдат качени първите кръгове от втория полусезон.

mladostbg написа:
Здрасти,

Да - в зимната купа няма наказания за картони или натрупвания на картоните. Така го правим в турнира още от неговото първо издание преди мноооого години :-) Като цяло идеята е следната:

1. Първо в турнира за Купата нямаме стартови състави и статистика по играчи. Няма и делегат, който да следи дали евентуално наказан играч участва. Което значи, че следенето на наказания по червени картони - не е просто и никак не е гарантирано, че ще сработи.

2. Турнирът винаги е бил с подготвителна цел. Затова няма наказания, освен в много редки черезвичайни случаи, за които се налагат наказания, които важат и за редовния сезон в Лигата.

@Tootko - довечера ще бъдат качени първите кръгове от втория полусезон.

Благодаря за инфото

rosso1948 Скуадра Олд Бойс

Отлагате мача, защото терена не бил подходящ за игра, а в следващия момент, има 18 човека на същия този терен, които играят в момента ? Затова ли се отложи нашият мач :hmm:
Последна промяна rosso1948 на Съб Фев 23, 2019 12:43 pm, променена общо 1 път
Изображение

Toshey7 ФК ГлоБол Аватар

Времето е чудно за игра, а го дават и от 12 нататък въобще да не вали.. Не знам каква драма би могъл да има някой, играли сме в 10000 пъти по-тежки условия.

valentin_united Пий Си Мани Я Аватар

rosso1948 написа:
Отлагате мача, защото терена не бил подходящ за игра, а в следващия момент, има 18 човека на същия този терен, които играят в момента ? Затова ли се отложи нашият мач :hmm:

и аз видях , че играят , но си мислих , че е мача по програма ? значи са ви отложили мача .. не сте играли вие ?
Изображение
I am not afraid to lose, I am afraid to lose the chance to play

Изображение

Пичове, какво се случва с програмата за Трета лига ? Трябваше до 16.02 да е налична !!!
Не че нещо, ама всеки си прави програма и планове......

ПредишнаСледваща

Назад към Форумна Лига