Начало форум Архив Архив - ForumsLeague 2016/17 Дискусия на текущите съобщения

scoot.bg

Дискусия на текущите съобщения

badjoto5 Лозенец Ол Старс

Ае - Лозенец Ол Старс от 18:00

n.dimov АЕ

Който реши да играем на тая жега да "съхне" и той ;)
АЕ

bomini ФВ Тийм Аватар

Пичове, за поредна година баража/баражите не се показват в лайвскора или въобще някъде по програмите. Не може ли това да де оправи? Това са интересни мачове на края на сезона, а остават някакси "на тъмно", ако не преровиш темите във форума...
Изображение

badjoto5 Лозенец Ол Старс

Човека е Боби Модев :drunk:

Trent71 ФенМания Аватар

На 38 градуса днеска... :aid:
Пазете се, че си е ебало майката. Не 2, сигурно 6 почивки за вода трябва да има на тоя мач...
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."

bomini написа:
Пичове, за поредна година баража/баражите не се показват в лайвскора или въобще някъде по програмите. Не може ли това да де оправи? Това са интересни мачове на края на сезона, а остават някакси "на тъмно", ако не преровиш темите във форума...

Не е така - обикновено ги има в лайвскора. Просто не се показват от началото на деня :-) И тази година ще го има мачът в лайвскор.
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

bomini ФВ Тийм Аватар

Аз мнението съм го писал няколко часа преди мача и тогава го нямаше нито в лайвскор, нито където и да било другаде по програмата. Както го няма и в момента... или поне аз не мога да го намеря.

Идеята е да има самия бараж заложен по програма като дата и час на видно място, ако ще да не стоят конкретни имена на отбори, а места в класирането на съответните групи. Като цъкнеш на предстоящи срещи да излизат. Това да се добавя в лайвскор няколко часа предварително, не е опция. Също така е хубаво да има и история на баражите, както на редовния сезон.

Edit: Като гледам има опция, ама е доста бъгава... Направили сте Playoffs 2016/2017, ама ... http://forumsleague.org/index.php?optio ... nking&p=43

Начи това, ако работи като хората и го показвате някъде по менютата, май е това, което се търси. С уговорката да го има от самото начало на сезона.
Изображение

Тя опцията е направена по този начин, за да го има в лайвскора и да излиза в статистиката на отборите. Но те разбрах какво имаш предвид :-) Ще го изговорим и от новия сезон ще сме измислили решение.
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

Предишна

Назад към Архив - ForumsLeague 2016/17