Начало форум Forums League Дискусии Камера голям терен

scoot.bg

Камера голям терен

Тук можете да дискутирате всичко относно турнира.

Модератор: Организатори

Мнение Пон Окт 14, 2019 10:36 pm
gugichamp БМВПауър Аватар

Здрвейте!
Мило рководство, за пореден път камерата на големият терен не работи и се чудя до кога ще е така?! Имайте малко милост и направете нещо по въпроса! Тази вечер
ми се наложи да гледам националите, вместо да гледам
истински футбол...
от свинята лебед не става...

Мнение Вто Окт 15, 2019 11:46 am

Па да си беше пуснал записите на световните първенства :tooth:
Изображение

Мнение Вто Окт 15, 2019 5:17 pm
jeyjey ГАД.БГ Аватар

gugichamp написа:
Здрвейте!
Мило рководство, за пореден път камерата на големият терен не работи и се чудя до кога ще е така?! Имайте малко милост и направете нещо по въпроса! Тази вечер
ми се наложи да гледам националите, вместо да гледам
истински футбол...

:blahah: :blahah: :blahah: Това си е за компенсация от ръководството!

Мнение Сря Окт 16, 2019 12:48 am

Привет,

Ако някой може да помогне с това дас е качи на стълбата и да свали камерата, ще сме благодарни. Аз си признавам, че мен ме е страх от високото... и не се катеря.

Камерата ... работи средно около 14-15 часа и забвиа в момента. Аз лично ходя да я рисетвам или се обаждам на делегатите, но не си е работа - така например - вчера не успях. Днес ритах на Спортна, рисетнах я... въобще не тръгна. Стараем се да оправим окончателно проблема, на Трети теренв сичко е наред. Надяваме се да не се налага да купуваме нова, че... зор :-(

Та - ако някой може да съдейства - нека се свърже с мен, моля. Ако не - ще се постараем в следващи два дни да я свалим и да я върнем в Събота.
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

Мнение Сря Окт 16, 2019 1:28 am
svo

навремето в казармата на смелите даваха по 7 дни полагаем... Ти какво предлагаш :lol: :lol: :lol:
ПКБ

Мнение Сря Окт 16, 2019 11:31 am

Аз не че нещо, ама дали човека със стълбата не може да се качи и да подреже малко клоните на трето игрище !! 1/4 от терена не го хваща камерата заради клони :conf2: Извинявам се , че ви наспамих поста, ама по добре отколкото да напиша нов. :drunk:

Мнение Сря Окт 16, 2019 2:17 pm

nikolai_radev84 написа:
Аз не че нещо, ама дали човека със стълбата не може да се качи и да подреже малко клоните на трето игрище !! 1/4 от терена не го хваща камерата заради клони :conf2: Извинявам се , че ви наспамих поста, ама по добре отколкото да напиша нов. :drunk:

За съжаление не - трябва разрешение от общината и Спортна София няма да ни позволят. Направихме си вече устата :-D

Мнение Сря Окт 16, 2019 9:08 pm
Trent71 Роко СФ Аватар

А не може ли да похвърляме там медицинска топка да ги обрулим леко... :angel:
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."

Мнение Чет Окт 17, 2019 12:10 am

Това може. ИНаче - те сега ще окапят листата... ама това ще ни реши проблемът само временно.

Мнение Сря Окт 30, 2019 1:14 am
Sepulture ОЧЗ Меджик Аватар

Нещо не намирам старата тема, в която се оплаквахме от камерата (не, че съм и я търсил де), та - има ли запис от тази вечер (ОЧЗ - Цифра)? Има файл, който е голям точно 1КБ (:

Мнение Сря Окт 30, 2019 9:38 am
magichkoz Слабаците Аватар

Sepulture написа:
Нещо не намирам старата тема, в която се оплаквахме от камерата (не, че съм и я търсил де), та - има ли запис от тази вечер (ОЧЗ - Цифра)? Има файл, който е голям точно 1КБ (:

До колкото чух камерата май е банго и няма кеш за нова
Няма купа , няма титла , само синя тишина............

Мнение Сря Окт 30, 2019 2:36 pm
Sepulture ОЧЗ Меджик Аватар

Бе уж работела, по час, два - пет и после чак спирала. Но явно вече и тва не е така :mrgreen:

Мнение Сря Окт 30, 2019 3:19 pm

Sepulture написа:
Бе уж работела, по час, два - пет и после чак спирала. Но явно вече и тва не е така :mrgreen:

След един от мачовете ни видях, че Боби с още няколко господа и стълба май я свалиха. Може и да има някакво развитие скоро :happy:
TO DARE IS TO DO

Мнение Сря Окт 30, 2019 3:45 pm
Noel* Цифра Злина Аватар

Sepulture написа:

Тц, няма и при мен.
cifra.zlina.org

Мнение Сря Окт 30, 2019 4:09 pm
solarispoker Покер

А на края на този мач изглежда е било интересно. Какво е станало или не е за разправяне?
Капитан на Покер

Следваща

Назад към Дискусии