Начало форум Архив Архив - ForumsLeague 2015/16 Дискусии на текущите съобщения

scoot.bg

Дискусии на текущите съобщения

solarispoker Покер

ups написа:
И да отбележа че екипите на Тенев са доста добри и хората са точни

Потвърждавам ;)
Капитан на Покер

Trent71 ФенМания Аватар

Аз имам няколко вратарски екипа без номер, да търся ли някъде да ги щамповам или за вратаря няма значение?
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."

Можеш да участваш като нула номер, но това ще елиминира възможността твой съиграч да участва така. Желателно е да щамповаш поне единия си екип, за да може в такива мачове да използваш него и някой твой съотборник, който поради някаква причина няма екип с номер, да може да участва.

Ако си без номер - делегатът няма как да знае кой си. Може да си 1, 12, 50 :-) Вратари с всякакви номера се подвизават вече :)
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

Toshey7 ФК ГлоБол Аватар

Въпрос - нали разделения кръг на 11-ти и 18-ти важи и за Трета лига? Да знаят момчетата кога да очакват дебюта си :twisted: :banger:

Да, разбира се.

vassilp Хеттрик

mladostbg написа:
Можеш да участваш като нула номер, но това ще елиминира възможността твой съиграч да участва така. Желателно е да щамповаш поне единия си екип, за да може в такива мачове да използваш него и някой твой съотборник, който поради някаква причина няма екип с номер, да може да участва.

Ако си без номер - делегатът няма как да знае кой си. Може да си 1, 12, 50 :-) Вратари с всякакви номера се подвизават вече :)

Още един въпрос по темата - вратарската ми фланелка е с номер 1, в отбора съм картотекиран под друг номер, това проблем ли е?

Trent71 ФенМания Аватар

vassilp написа:
mladostbg написа:

Още един въпрос по темата - вратарската ми фланелка е с номер 1, в отбора съм картотекиран под друг номер, това проблем ли е?

Дам, това на Васко ми е допълнителен въпрос и на мен, щото имам два екипа с 1ви номер, а в новият ми отбор ще съм 22.

Всъщност, може ли някой да ми препоръча място, където да щамповам екипите ми без номер?
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."

johnie13 ФМБългария

В "Спорт депо" в Младост 4 работят качествено, бързо и на добри цени. Предполагам, че и в другите им обекти в столицата предлагат услугата. Ти не си уточнил за коя част на София питаш, но вероятно има някой техен магазин около вас.

Trent71 ФенМания Аватар

Супер, благодаря :)

А за част на София няма значение, че жена ми отскоро е шофьор и й квф да обикаля навсякъде :mrgreen:

Васко, Вики - няма проблем с това, че вратарската ви фланелка е с един номер, а сте картотекиран с друг. Стига да нямате по същото време друг играч с номер 22 на терена, примерно, не е проблем. Това влиза в графата за играч, който участва с различен номер в мача. Просто, ако делегатът не ви познава, му кажете, че играете с друг номер. Примерно - аз ви познавам и двамата, няма какво да ми казвате преди мача, но ако е някой друг, който може да не ви намери в списъка по име, кажете му.

d.karabashev ФФК ХардуерБГ Аватар

6 и 7 Кръг са с една дата в програмата за 3та Лига.
Изображение

Да, не ги бях шифтнал надолу датите след 7ми кръг. Сега вече е ок.

Предишна

Назад към Архив - ForumsLeague 2015/16