Начало форум Forums League Форумна Лига Текущи Съобщения и Новини - ДИскусии

scoot.bg

Текущи Съобщения и Новини - ДИскусии

Информация за Лигата.

Модератор: Организатори

Освен, че отварям темата... искам да напомня за няколко неща:

1. Трансферният прозорец затваря на 10.09 . Проверката за участници в първенствата на БФС ще продължи поне седмица след това. Което значи, че участието на вашите играчи в Лигата в този период, е изцяло на ваша отговорност. При установен участник, който няма право да играе, ще загубите мача служебно, ако той е играл в него.

2. Неизтърпяните наказания от миналия сезон са прехвърлени в новия. Да няма изненадани :-)

3. Както обикновено, първият кръг е гратисен по отношение на екипировката, но от втори кръг - вече всички трябва да си имат екипи с номера. Молим за вашето разбиране!
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

Какво начало на сезона... Камерата не работи :evil:

Не е лошо да напишете колко $$$ се искат за мач и какво включват !
Съответно ако не работят камерите, няма смисъл да се плаща за нещо което го няма.

kalata80 Гонг.БГ

Добра вечер!Кога ще има яснота за дати и часове на мачовете от трети кръг натам?Редно е вече да се знаят нещата.
Изображение

5ko ФМБългария

Предполагам, че не е от сега, но записа на нашия мач от големия терен има изпуснати моменти (като се гледа наживо е под формата на накъсване). За съжаление така и няма да мога да видя адски гол на Хадж :(

Идеята ми е, има ли вариант това да се оправи?

veskok ГАД.БГ Аватар

Същата работа и на нашия мач. От първото полувреме липсват около 5 минути. Разбира се и гола ми го няма
ОЧЗ Меджик

jeyjey ГАД.БГ Аватар

Боби, Ралф, прекалено накъсва и липсват доста минути.

d.karabashev ФФК ХардуерБГ Аватар

Ние дори нямаме запис от четвъртък...
Изображение

Gerard Pique Лос Кохонес

И при мен накъсва и липсват минути.
Някои казват, че футбола е игра на живот и смърт. Не той е много повече от това!!!
Лос Кохонес

magichkoz Слабаците Аватар

На мен на лаива ми насича яко, явно е всеобщ пеоблем
Няма купа , няма титла , само синя тишина............

Да - случва се следното:
- Досега работеше само камерата на големия терен и всичко беше наред.
- Подкарахме втората камера и съответно - сега трафикът от камерите е двоен. По всичко личи, че не ни достига Интернета и затова камерата или прескача или не ви работят въобще записите (според зависи от това в кой момент има недостиг на Интернет и се губят данни - ако този момент съвпадне с началото на записа, целият файл се прецаква).

Подали сме заявка за проблема при доставчика. Трябваше днес (01.10) да имаме отговор, но ни отложиха за 02.10. До уикенда ще трябва да сме намерили решение. Една от опциите ще е да намалим малко качеството на камерите поне временно, докато успеем да разрешим нещата със самия Интернет.
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

Назад към Форумна Лига