Начало форум Forums League Форумна Лига Дискусии на текущите съобщения 2018 / 2019

scoot.bg

Дискусии на текущите съобщения 2018 / 2019

Информация за Лигата.

Модератор: Организатори

show & prove Цифра Злина

уж гледам, ама в даден момент не издържам и почвам да чета по диагонал.. та, някъде пише ли, какъв ще е случаят с това паркиране там в събота и неделя, съответно през седмицата вечерно време? Тоест като зелената зона ли ще работи това нещо (цитират я покрай цената във всяка статия, която съм срещнал) или ще си е паркинг 24/7, който ще е на цената на зелената зона? Мерси много на запознатия, който ще се наеме да отговори :mrgreen:

bomini ФВ Тийм Аватар

Наличието на бариера говори, че ще си е постоянен платен паркинг с цена 1 лв. / час. Като това ще е паркингът от страната на Сектор Б и В.
Паркингът откъм Г сектор остава безплатен - поне за момента.
Изображение

Това, което казва Бойко е точно така. Поне засега реално:

1. Откъм Г сектор паркингът ще остане свободен (горе до стълбите реално).

2. Откъм Б и В сектор ще се затвори частично, защото ще се направи реален пазар за колелата (ски) и част от паркинга ще е служебен. Това ще е затворената с бариера част.

3. Ще има част от паркинга откъм Б и В, който ще стане зелена зона.
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

Toshey7 ФК ГлоБол Аватар

Скоро ще можем ли да видим програмата за трета лига? Мачовете са след няколко дни, трябва да си направим организацията. :)

Да. Днес до края на деня (или през нощта) ще бъдат качени първите два кръга (демек до края на Септември). А после ще направим и останалите.

Здравейте,

Програмата за останалите кръгове(след 2ри) на трета лига дали ще излезе скоро ?

Благодаря предварително

Да.

Единият от новите отбори малко ни "изпържи", поради което в момента прекрояваме всичко за 14 отбора. Утре ще е приключена и ще я имате на сайта :-)

pstanulov Дата.БГ

Здравейте, искам да изразя възмущението си от съдийския екип на вчерашния мач между Дата.Бг и Лидер Надежда. Тук искам да уточня, че не става въпрос за отсъжданията им натерена, които бяха коректни, както и целия двубой, който противника ни спечели напълно заслужено. Съдийската бригада обаче през целия двубой си говореше за неща които не са свързани с мача. В началото на второто полувреме аз си изпуснах нервите и обърнах внимание на главния съдия, при което заслужено си получих жълтия картон. След това в приятелски разговор се опитах да му обясня, че на мен това ми пречи и ме разконцентрира да слушам личните им истории, като съответно отговора беше „Като ти пречи излез“. Смятам че ситуацията е абсурдна, тъй като на няколко пъти се оказа, че съдията е с гръб към случващото се на терена, тъй като си говори с делегата. Смятам, че и двете лица получават приличен хонорар за воденето на мача и поведението им е не е за пример.

merder Хеттрик

Т.к. аз съм едното лице, да те попитам - за 1та минута от влизането ти на терена до картона ли ти повлияхме?
Да влезеш и да почнеш да мрънкаш след като първото ти докосване на топката беше нещо средно между фаул и нескопосано отиграване е меко казано жалко.
И как хем е с гръб към играта, хем отсъжданията са коректни?
Да, говорим със съдията, но 90%от нещата са свързани с мача и случващото се на терена.
И приеми един приятелски съвет - повече се концентрирай над играта и по-малко слухти и мрънкай. Така ще допринесеш за отбора, а не за клюките във форума :)

pstanulov написа:
Здравейте, искам да изразя възмущението си от съдийския екип на вчерашния мач между Дата.Бг и Лидер Надежда. Тук искам да уточня, че не става въпрос за отсъжданията им натерена, които бяха коректни, както и целия двубой, който противника ни спечели напълно заслужено. Съдийската бригада обаче през целия двубой си говореше за неща които не са свързани с мача. В началото на второто полувреме аз си изпуснах нервите и обърнах внимание на главния съдия, при което заслужено си получих жълтия картон. След това в приятелски разговор се опитах да му обясня, че на мен това ми пречи и ме разконцентрира да слушам личните им истории, като съответно отговора беше „Като ти пречи излез“. Смятам че ситуацията е абсурдна, тъй като на няколко пъти се оказа, че съдията е с гръб към случващото се на терена, тъй като си говори с делегата. Смятам, че и двете лица получават приличен хонорар за воденето на мача и поведението им е не е за пример.

Здрасти Пепи,

Поискали сме мнение от съдията и делегата по темата. Ще върнем отговор до няколко дни.

@Марто - няма смисъл да се влиза в полемика. Пепи има оплакване, което - вероятно е поне от части резонно :-)

pstanulov Дата.БГ

Клюките във форума никога не са ме интересували и рядко съм си позволявал да коментирaм въобще. Моя картон си е напълно заслужен и не мисля че точно ти си човека, който трябва да правиш разбор на играта ми и да се вслушвам в твоите съвети. Ти много добре знаеш какво си говорихте с Чочо цял мач и знаеш че съм прав. От там нататък не ме интересува дори какви ще са решенията на Лигата. Просто не смятам за нормално двете лица, които отговарят за воденето на мача да си говорят странични неща, да разсейват себе си, а и играещите.

show & prove Цифра Злина

напълно подкрепятм. Често се случва и на наши мачове да има такива разговори. Смятам, че е доста неуважително към двата отбора, освен че в дадени ситуации наистина разсейва.

Enzo Манчестър Юнайтед България Аватар

Наказва с допълнително лишаване от състезателни права за една среща състезателя Николай Рамунски от отбора на Фенмания за отправени обидни реплики към съдията на срещата след края на двубоя и получен червен картон.

Това е скандално :lol:

bomini ФВ Тийм Аватар

Аз бих го нарекъл абсурдно...
Изображение

ups ФФК ХардуерБГ Аватар

Оставка!

ПредишнаСледваща

Назад към Форумна Лига