Начало форум Архив Архив - ForumsLeague 2016/17 Дискусия на текущите съобщения

scoot.bg

Дискусия на текущите съобщения

Enzo Манчестър Юнайтед България Аватар

И при нас има проблеми със свалянето на мачовете. А като използвам втория вариант, направо ми зарежда да гледам, но не знам как да го сваля....

Енцо, това дали ще ти го зареди в браузъра или ще го тегли, е опция на самия браузър.

Говорил съм с програмиста - ще направим нов опит да оправим проблема, но по различен начин :-)

Със снимките - отричам да има проблем и липсващи снимки :D :D
Титла, Купа, битка до последната минута...
Our greatest glory is not in never falling but in rising every time we fall.

d.karabashev ФФК ХардуерБГ Аватар

Enzo написа:
И при нас има проблеми със свалянето на мачовете. А като използвам втория вариант, направо ми зарежда да гледам, но не знам как да го сваля....

Долу в дясно в навигационната лента има бутон за сваляне, след звука и бутона да го направи на голям екран образа.
Изображение

ups ФФК ХардуерБГ Аватар

Дясно копче на мишката и Save video as.. Така го свалям аз

Потвърждавам за проблема. Записът се тегли до някое време, спира и после явно му липсват кодаци или каквото и да е и не може да се пусне на кой да е плейър. Като цяло файлът е счупен и не може да се гледа. Вариант е или през горепосочения линк или директно да си го гледаш в браузъра и да не си го теглиш локално на компютъра. И все пак няма да е лошо да се оправи този проблем :)

johnie13 ФМБългария

По повод видеозаписите - няма ли възможност да ги качвате в YouTube? Мисля, че това ще реши доста от настоящите проблеми.

ups ФФК ХардуерБГ Аватар

Ще отнема много време

magichkoz Слабаците Аватар

През фаиърфокса пробвах вчера по съвет на модев и стана , свали пак 2/3 но после му дадох да продължи и се свали
Няма купа , няма титла , само синя тишина............

Gignac написа:
Потвърждавам за проблема. Записът се тегли до някое време, спира и после явно му липсват кодаци или каквото и да е и не може да се пусне на кой да е плейър. Като цяло файлът е счупен и не може да се гледа. Вариант е или през горепосочения линк или директно да си го гледаш в браузъра и да не си го теглиш локално на компютъра. И все пак няма да е лошо да се оправи този проблем :)

Като не се изтегли целият запис и става така. Но ако ти приключи донякъде, просто натисни отново бутона за сваляне и ще продължи, откъдето е стигнал! Така ще го изтегли накрая целия.

Установихме проблемът откъде е, но не сме много сигурни как да го разрешим към момента --> свързан е със самия хостинг. Ще ви държа в течение в близките дни.

@Johnnie --> в момента няма как да ги катерим автоматизирано там. Освен това обемът им доста нарастна покрай корекциите по камерата. Ще обсъдим и тази възможност от новия сезон, ако не успеем да оправим проблема с хостинга до края на този!

hammer Лос Кохонес Аватар

mladostbg написа:
Като не се изтегли целият запис и става така. Но ако ти приключи донякъде, просто натисни отново бутона за сваляне и ще продължи, откъдето е стигнал! Така ще го изтегли накрая целия.

Бтв, това при мен не работи с Хрома

Да... на всичкото отгоре на голяма част от Хромовете не бачка ... още не можем да разберем защо

Sepulture ОЧЗ Меджик Аватар

Ако ви трябва малко developerска помощ, свиркай (:
Не, че разбирам от phpта и подобни, но още 2 очи никога не са били излишни (:

Ами ние си ползваме един дивелъпър, който е доста читав и му имам доверие, но ако имаш желание - пиши ми на лично, за да ти дам контакти да видим. Може да имаш идея, която да сме пропуснали. Всяка помощ е от полза.

При мен и през мозилата не става....

Sepulture ОЧЗ Меджик Аватар

mladostbg написа:
Ами ние си ползваме един дивелъпър, който е доста читав и му имам доверие, но ако имаш желание - пиши ми на лично, за да ти дам контакти да видим. Може да имаш идея, която да сме пропуснали. Всяка помощ е от полза.

Сега само да вземеш и да ми отговориш... :mrgreen:

ПредишнаСледваща

Назад към Архив - ForumsLeague 2016/17